Co ludzie powiedzą?

Harnas4
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Co ludzie powiedzą?

Post autor: Harnas4 » 2008-12-02, 07:54

Brytyjski serial, którego główna boharterka – Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji są źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem wokół którego koncentruje się akcja serialu. Podobnie jak jej niechęć do bycia widzianą razem z częścią rodziny zamieszkującą w niechlujnych domach komunalnych.
Ostatnio zmieniony 2012-05-28, 18:45 przez Harnas4, łącznie zmieniany 2 razy.
Harnas4
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Co ludzie powiedzą

Post autor: Harnas4 » 2009-05-04, 01:13

"Co ludzie powiedzą" - OPINIE
Ostatnio zmieniony 2011-12-16, 23:46 przez Harnas4, łącznie zmieniany 2 razy.
Piotrus
Boczek
Boczek

Re: Co ludzie powiedzą?

Post autor: Piotrus » 2009-12-22, 20:07

Bardzo dobry serial.
Przyznam się ,że Ryszard ma naprawdę silną wole aby móc wytrzymać z taką Hiacyntą. :-)
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-03-19, 21:44

Haham miałem zakładać temat (ale jednak postanowiłem przejrzeć czy aby na pewno tematu nie ma i co? - temat jest). Mam około 40 płyt dvd i wszystkie obejrzałem wiele razy (szczególnie kojarzy mi sie z wakacjami). Hiacynta jest mocna, chociaż po obejrzeniu wiekszej ilosci odcinkow zaczyna mocno irytować. Niezły jest powolniak i jego "how nice" - no nieżle :mrgreen: . Burdel tam zawsze u nich w mieszkaniu, ten tatuś ostry erosoman uciekał im na golasa z domu :mrgreen: . Szkoda mi tej sąsiadki sie robiło, zawsze jej coś rozlała ze zdenerwowania :mrgreen: .
Dan-TuTenCham

Post autor: Dan-TuTenCham » 2012-03-19, 21:48

Pierwsze słyszę :->
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-03-19, 21:50

Ten serial leciał na TVP2, a ja kiedyś go kupiłem kolekcjonując wersje 'kioskową'. Załączam grafikę w takim razie;
Obrazek
mocny fuller
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: mocny fuller » 2012-04-28, 20:58

Za udział w konkursie dostałem 4 płyty
a serial zarąbisty nie lubię tylko za bardzo Stokroty
Awatar użytkownika
PharellMan
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: PharellMan » 2012-10-26, 12:51

Świetny serial. W wakacje se go przypominałem, bo moja siostra wygrała połowę odcinków w jednym konkursie kiedyś. Najlepsze są scenki jak Hiacynta zaprasza Elżbietę na kawę, a ta zawsze wypieprza filiżankę. :-D
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-08-05, 08:59

Tak jak moim ulubionym humorem jest Brytyjski, tak tego nie mogę oglądać, zupełnie jak w miodowych latach, w każdym odcinku to samo, fakt w tacy Bundy opierają się na powtórzeniach, ale robią to w tak zabawnym kontekście, że to zamiast denerwować bawi dwukrotnie bardziej. Do tego ta cała Hiacynta działa mi na nerwy, podobnie jak ten pantofel, ten spedalony ksiądz i ta wkurzająca babka, jedynie rodzina Hiacynty jest w miarę, fajny kontrast jest kiedy się spotykają z Hiacyntą. Przypominają mi trochę Kiepskich i to bardzo. Pochwalę za to polskie tłumaczenie, jest świetne.
Ostatnio zmieniony 2017-08-05, 09:00 przez Bździuch, łącznie zmieniany 1 raz.
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-08-05, 11:52

Widziałem parę odcinków na TV Puls i... no nie wiem, jakoś mi się nie spodobał. Nie zaśmiałem się ni razu, a postaci są wkurzające. Brytyjski humor aż tak mi nie podchodzi, może dlatego nie podoba mi się "Co ludzie powiedzą?" W każdym razie, jak go widzę, przełączam dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Asp. Stępień
Mariolka
Mariolka

Post autor: Asp. Stępień » 2017-08-06, 10:16

Bździuch pisze:Tak jak moim ulubionym humorem jest Brytyjski, tak tego nie mogę oglądać, zupełnie jak w miodowych latach, w każdym odcinku to samo, fakt w tacy Bundy opierają się na powtórzeniach, ale robią to w tak zabawnym kontekście, że to zamiast denerwować bawi dwukrotnie bardziej. Do tego ta cała Hiacynta działa mi na nerwy, podobnie jak ten pantofel, ten spedalony ksiądz i ta wkurzająca babka, jedynie rodzina Hiacynty jest w miarę, fajny kontrast jest kiedy się spotykają z Hiacyntą. Przypominają mi trochę Kiepskich i to bardzo. Pochwalę za to polskie tłumaczenie, jest świetne.
A mnie właśnie ML i ten świetny serial o którym mowa w tym temacie bardziej śmieszą niż Bundy (zbyt chamski humor )
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2017-08-06, 10:41

No widzisz, de gustibus, ja właśnie lubię chamski oraz trochę lubię też czarny humor, oczywiście czarny humor w granicach rozsądku, bo od takiego ''Pcina Dolnego'' czy ''Happy tree friends'' mi się zbiera na wymioty. Choć i tak najlepsze są komedie z Funesem :-P. Aczkolwiek w
"CO ludzie powiedzą" nie zawiódł humor, a postacie i scenariusz.
Ostatnio zmieniony 2017-08-06, 11:19 przez Bździuch, łącznie zmieniany 2 razy.
''(...) i pierwszy człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać.'' - Ayn Rand
Zapraszam:
- Moja gra o Kiepskich
- I mój scenariusz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”