Inwazja

Adam908
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Inwazja

Post autor: Adam908 » 2013-04-20, 20:28

Głównym bohaterem jest Strażnik Parku Russell Varon. Jego córka twierdzi, że podczas huraganu widziała dziwne światła w wodzie. Była żona Varona, która zaginęła w trakcje huraganu, zostaje odnaleziona zupełnie naga i nie ma pojęcia, co się z nią działo. Jak się później okazuje, wielu mieszkańców miało podobną historię. Miasto dzieli się na dwie grupy: ludzi i hybrydy. Hybrydy wyczuwają nachodzący huragan i robią zapasy wody i baterii. Syn Russela, Jessi nienawidzi ojczyma i nie przyznaje się do matki. Varon współpracuje z mężem jego byłej żony, chcąc coś zrobić z tym co się dzieje w miasteczku.

Nie wiem czy słyszeliście o tym serialu, ale niegdyś był emitowany na TVN, a potem na TVN 7, nie wiem kiedy to było, bo już nie pamiętam. Jeżeli chodzi o ten serial to mi się podobał, bo panował w nim klimat horroru, wiem tyle, że strasznie głupio się skończył. Co sądzicie na temat tego serialu ? Oglądaliście go ?

Poprawiłem nazwę tematu według obowiązującego schematu - Johnny Cage
Ostatnio zmieniony 2013-04-22, 19:33 przez Adam908, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale deska się rozdupcyła
- No rozdupcyła się, ale przecie nie dlatego, że Niemiecka
- A niby dlaczego ?
- A dlatego, że pan źle na nią dupą siadasz o
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Re: Inwazja

Post autor: Marciosss » 2013-04-21, 06:39

Pamiętam, leciał mniej więcej w tym czasie co bardzo dobre "Na Powierzchni".
Z tego co pamiętam był bardzo dobry, miejscami też dziwny.
A co do zakończenia, nie twierdzę że było głupie lecz oryginalne jak na ten typ serialu, zamiast masakry ludzi/obcych zobaczyliśmy szansę na pokojową koegzystencję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”