Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Jak Polska reprezentacja poradzi sobie z Włochami na wyjeździe?

Wygramy(Będziemy lepsi i zasłużenie wygramy ten mecz)
0
Brak głosów
Wygramy(Będziemy słabsi, ale dopisze nam szczęście)
0
Brak głosów
Zremisujemy(Mecz będzie bardzo wyrównany i remis będzie najsprawiedliwszym wynikiem)
1
14%
Zremisujemy(Będziemy lepsi, ale Włochom uda się wywalczyć remis)
0
Brak głosów
Zremisujemy(Będziemy słabsi, ale uda nam się wywalczyć remis)
2
29%
Przegramy(Będzie lepsi, ale Włosi będą mieli więcej szczęścia)
1
14%
Przegramy(Będziemy gorsi, a Włosi wygrają zasłużenie)
3
43%

Liczba głosów: 7
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: david123lost » 2011-11-14, 22:24

Tym bardziej żałuje, ze wtedy mnie nie było.. Piękne czasy polskiego sportu, motoryzacji, muzyki i w ogóle wszystkiego innego.. Wprawdzie kobiet się nie pyta o wiek, ale ile miałas lat gdy kibicowałaś na
Wembley?
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2011-11-14, 22:31

Dobra dobra przecież nie odebrałem mu tego dobrego meczu tylko oceniłem jego ogólną działalność sportową, którą uważam za denną. W innych meczach delikatnie mówiąc się nie popisywał, w historii polskiej piłki byli lepsi bramkarze to na pewno.
A pytając się co mogę powiedzieć to istnieją widea i można sobie pooglądać, są statystyki i można sobie prześledzić. Są sportowcy którzy osiągnęli więcej od tego pana i siedzą cicho są spokojni i nikomu nie wadzą. Trochę trzeba mieć też samokrytyki :>

[ Dodano: 2011-11-14, 22:36 ]
hellcabber pisze:l
co do sb, na razie nic mu nie udowodniono - pożyjom, uwidim
No tak masz rację tylko wydaje mi się że jak media już coś wywęszyły to coś może być na rzeczy. Nie wiadomo co się działo, może działał "społecznie". Zobaczymy czy coś w Łodzi znajdą :>
Człowiekiem jezdem i muszę mieć na browara

"Gaz STOP , Ropa STOP Jop Twoju Mać STOP"
_/
zeezeewoo
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: zeezeewoo » 2011-11-15, 15:15

No Sigi szacunek.....super sprawa być na takim stadionie o przeżyć te emocje......choć teraz gdy byłem na Legii i Na Wiśle to też przeżywałem takie emocje gdy moje Podbeskidzie wygrywało z wcześniej wspomnianą Legią i Wisłą..
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-11-15, 20:39

rasrev pisze:Powiem tak: gdyby nie było Smudy byłby większy burdel
Przecież widać znaczącą poprawę gry po tym co zostawił Leo ;x. Moim zdaniem nie ma innego trenera który by poprowadził dobrze tą reprezentację (polskiego).
Dlatego też leśne dziadki z PZPNu powinni zatrudnić szkoleniowca z zagranicy, takiego co coś potrafi. Nie wiem, czy nie było błędęm wywalenie Leo. Ale teraz możemy dgybać ;-)
rasrev pisze:Uważam że jeszcze na Euro coś nasza reprezentacja osiągnie i oby :> Franciszek Cuda da radę :)
Taaa. Będzie mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz pożegnalny. Nic nowego. Zresztą mogę się z Tobą założyć, że z grupy niestety, bądź stety nie wyjdziemy.
rasrev pisze:A ja nie wiem jak ty/pan możesz lubić Tomaszewskiego. Krzykacz i tyle, a bramkarz był z niego marny. Jeden mecz mu z Anglią wyszedł i już krzyki, a to że bramkę strzelił Domarski to mało kto pamięta... A jak ten "wielki" bramkarz uciekł w Mielcu jak mu 5 bramek pyknęli to też o tym nikt nie wspomnie ;/
Fajny jesteś. Serio :roll:
Pyknęli mu, nie pykneli. Nie on jeden i nie pierwszy i nie ostatni. Są i byli od niego gorsi.
david123lost pisze:Obcokrakowcy dostają polskie obywatelstwo, a Smuda OD RAZU ich powołuje. Nie jest w tym coś nie tak? Pieprzenie w stylu, ze ten i siamten ma polskie korzenie jest nie na miejscu. Polak musiałby byc polakiem i tyle, a nie kombinowanie. Część winy ewidentnie spada na trenera, to on wywiera też na nich presje...
To dobrze, że powołuje, zresztą nie wszystkich przecież co mają/dostali polskie papiery. Nie wspominając tych co mają dostać a i tak u Smudy nie zagrają. Moim zdaniem to jest na plus, że zagrają u nas. Tym samym blokujemy silniejsze zespoły z Europy.
Polska nie jest jedynym krajem na mapie światowej piłki, gdzie w reprezentacji grają naturalizowani. Spójrz choćby na Niemców: Klose, Podolski, Ozli, czy Murzyni. Patrz na Włochów, widziałeś wcześniej czarnego Włocha w reprezentacji? ;-) Patrz na Kanadę (dawniejszą, choć nie aż tak odległą). Grał u nich niejaki Tomasz Radzyński. Polak, ale utożsamiający się i mający papiery kanadyjskie. Przykłady można wymieniać, mnożyć, a i tak by czasu zabrakło ;-)
david123lost pisze:Wprawdzie kobiet się nie pyta o wiek, ale ile miałas lat gdy kibicowałaś na Wembley?
Podpinam się pod pytanie, bo z tego co pamiętam (wcześniejsze spory z Tobą) to Ty aż tak dużo lat nie masz. Mało tego pewna liczba lat z "1" z przodu utkwiła mi w pamięci 8-) :mrgreen: Oj, nieładnie kłamać, obojętnie w którą stronę.
sigi

Post autor: sigi » 2011-11-15, 21:09

Johnny Cage pisze:Podpinam się pod pytanie, bo z tego co pamiętam (wcześniejsze spory z Tobą) to Ty aż tak dużo lat nie masz. Mało tego pewna liczba lat z "1" z przodu utkwiła mi w pamięci 8-) :mrgreen: Oj, nieładnie kłamać, obojętnie w którą stronę.
Sporów to Ty sam wiecznie szukasz. Nazwałeś mnie klamczuchą, uważaj co piszesz. A ile mam tyle mam i guzik Cię to obchodzi. W każdym razie wystarczyło aby zobaczyć to co wyżej napisałam.
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2011-11-15, 22:25

sigi pisze:
Johnny Cage pisze:Podpinam się pod pytanie, bo z tego co pamiętam (wcześniejsze spory z Tobą) to Ty aż tak dużo lat nie masz. Mało tego pewna liczba lat z "1" z przodu utkwiła mi w pamięci 8-) :mrgreen: Oj, nieładnie kłamać, obojętnie w którą stronę.
Sporów to Ty sam wiecznie szukasz. Nazwałeś mnie klamczuchą, uważaj co piszesz. A ile mam tyle mam i guzik Cię to obchodzi. W każdym razie wystarczyło aby zobaczyć to co wyżej napisałam.
Nie szukam. Po prostu wydaje mi się (mogę się mylić, choć jestem na 90% pewny, że mam rację), że miałaś kiedyś w profilu wpisany wiek. I to raczej dobrze pamiętam. Nie nazwałem kłamczuchą (w/g Ciebie), a że nieładnie kłamać. A to różnica jest droga Pani 8-)

By nie odbiegać od tematu: Nasi wymęczyli 2:1 z Madziarami. Co do ich gry niech wypowie się sam zainteresowany tematem ostatnich dni ;-)
Obrazek
david123lost
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: david123lost » 2011-11-15, 22:31

Według mnie zagrali przeciętnie, ale potrafili wygrać i to się powinno liczyć.. Jakby to mój dziadek powiedział, udało im się jak ślepej kurze ziarno ;-)
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2011-11-15, 22:33

no i co źle grali? Przecież przeważali, byli o wiele lepsi. Brakuje jeszcze parę elementów ale zobaczycie że coś z tego będzie :) Dobra Johnny Cage porozmawiamy w czerwcu :) oby z moim uśmiechem na twarzy ;d
Poza tym ja mam tak że nawet jak nie idzie w ogóle (nie tylko w piłce, a w całym sporcie) to wierzę że będzie lepiej no więc damy radę :)

--------------------
Ta tylko im kasy szkoda na dobrego trenera ;/ Wolą sobie wynagrodzenia po 50tyś dawać. Wstyd, no ale cóż.
Ostatnio zmieniony 2011-11-15, 22:34 przez rasrev, łącznie zmieniany 1 raz.

_/
Awatar użytkownika
Portier92
Mariolka
Mariolka

Post autor: Portier92 » 2011-12-03, 23:29

No to się nam najłatwiejsza grupa trafiła ale i tak będzie ciężko.
"Ludzie ratunku Marian ma zawał ! "

"Byłaś w niego wpatrzona jak Boczek w serdelową"
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2011-12-03, 23:31

No na takim turnieju to łatwych drużyn nie ma no ale będzie dobrze :)

_/
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-02-15, 11:49

Oto kadra na mecz z Portugalią na 29 lutego 2012r.:

Kadra na mecz z Portugalią:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Damien Perquis (Sochaux), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Sebastian Boenish (Werder Brema)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Sławomir Peszko (FC Koeln), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Maciej Rybus (Legia Warszawa/Terez Grozny), Eugen Polanski (FSV Mainz), Kamil Grosicki (Sivasspor)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Ireneusz Jeleń (OSC Lille)

W końcu kadra silna. Cieszy mnie obecność w składzie Wasyla, a także powrót Boenischa.
Tylko 2 napastników z tego co widać, no ale zobaczymy co i jak. Rywal silny więc pora spiąć poślady i (nie)dać nadziei na Euro ;-) Brakuje mi jednak jeszcze Pawła Brożka. Taki czarny koń wychodzący z ławki na ostatnie 20-25 min.
Ostatnio zmieniony 2012-02-15, 11:50 przez Johnny Cage, łącznie zmieniany 1 raz.
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-02-15, 12:53

Johnny Cage pisze:Oto kadra na mecz z Portugalią na 29 lutego 2012r.:

Kadra na mecz z Portugalią:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Damien Perquis (Sochaux), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Sebastian Boenish (Werder Brema)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Sławomir Peszko (FC Koeln), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Maciej Rybus (Legia Warszawa/Terez Grozny), Eugen Polanski (FSV Mainz), Kamil Grosicki (Sivasspor)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Ireneusz Jeleń (OSC Lille)

W końcu kadra silna. Cieszy mnie obecność w składzie Wasyla, a także powrót Boenischa.
Tylko 2 napastników z tego co widać, no ale zobaczymy co i jak. Rywal silny więc pora spiąć poślady i (nie)dać nadziei na Euro ;-) Brakuje mi jednak jeszcze Pawła Brożka. Taki czarny koń wychodzący z ławki na ostatnie 20-25 min.
co ty Brożek jest za słaby, mi brakuje Małeckiego i Boruca!!!!

_/
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-02-15, 12:58

rasrev pisze:co ty Brożek jest za słaby, mi brakuje Małeckiego i Boruca!!!!
O Borucu możemy zapomnieć bo Smuda (ręce opadają) go nie lubi. Ale nie patrzy, że Artur dobrze broni. Jara się natomiast młodym Szczęsnym jak Murzyn blaszką :-/

Co do Brożka to jednak swoje wnosił. Fakt, nie jest to wirtuoz pokroju Lewego ale jednak.
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-02-15, 13:41

Johnny Cage pisze:
rasrev pisze:co ty Brożek jest za słaby, mi brakuje Małeckiego i Boruca!!!!
O Borucu możemy zapomnieć bo Smuda (ręce opadają) go nie lubi. Ale nie patrzy, że Artur dobrze broni. Jara się natomiast młodym Szczęsnym jak Murzyn blaszką :-/

Co do Brożka to jednak swoje wnosił. Fakt, nie jest to wirtuoz pokroju Lewego ale jednak.
Wiem wiem rozumiem o co ci chodzi, ale mało gra w klubie a jak wejdzie to gra fatalnie. Widziałem parę jego zagrań to się załamałem. Zupełnie jak hmm. ja po 4 miesiącach bez gry ;d Nie wie co zrobić gubi się itp.

_/
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-02-15, 13:54

Jak mnie słuchy nie myliły Paweł stał się piłkarzem Celticu. więc jest szansa, ze odbije się wyżej.
hellcabber

Post autor: hellcabber » 2012-02-15, 14:11

Benisz w kadrze? chłop półtora roku w piłkę nie grał i od razu do kadry? Smuda jak słyszy to nazwisko to chyba przebiera nogami z radochy i pewnie nawet jakby koleś nogi nie miał to i tak by go powołał
choć może jak zawali z Portugalią (wiadomo kto po jego stronie będzie biegał) to nasz sztab przejrzy na oczy - acz nie wydaje mi się
Ostatnio zmieniony 2012-02-15, 14:12 przez hellcabber, łącznie zmieniany 1 raz.
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-02-15, 14:47

Smuda daje mu szansę by trochę więcej pograć itp. Zresztą i tak nie ma nikogo na jego pozycję więc jako rezerwowy może być ::) Bo trzeba przyznać że Boenisch w formie to spore wzmocnienie

_/
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-02-15, 15:18

hellcabber pisze:Benisz w kadrze? chłop półtora roku w piłkę nie grał i od razu do kadry?
rasrev pisze:Zresztą i tak nie ma nikogo na jego pozycję więc jako rezerwowy może być ::) Bo trzeba przyznać że Boenisch w formie to spore wzmocnienie
Wszystko na temat.
Matt
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Matt » 2012-02-15, 15:21

Ja wcześniej lubiłem piłkę nożną.Ale teraz jakoś nie lubię.Teraz mój ulubiony sport to skoki narciarskie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Johnny Cage
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Johnny Cage » 2012-02-15, 15:50

mateo123422 pisze:Ja wcześniej lubiłem piłkę nożną.Ale teraz jakoś nie lubię.Teraz mój ulubiony sport to skoki narciarskie. :mrgreen:
Fajnie masz, też bym tak (nie)chciał :lol:

A od kiedy taka, nie oszukujmy się nagła zmiana zainteresowań? Co reszta rodziny, znajomych na to? :-P
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-02-15, 16:31

mateo123422 pisze:Ja wcześniej lubiłem piłkę nożną.Ale teraz jakoś nie lubię.Teraz mój ulubiony sport to skoki narciarskie. :mrgreen:
skoki to też mój sport nr 1. Piłką także praktycznie się przestałem interesować- nie oglądam LM i w ogóle. Kibicuje tylko polskim drużynom na arenie międzynarodowej, reprezentacji.
No i ostatnio oglądam Borussię Dortmund- bardzo podoba mi się ich gra, no i 3 Polaków gra ;d;d

_/
Matrixo
Halinka
Halinka

Post autor: Matrixo » 2012-02-15, 16:32

Muszę przyznać, że nigdy nie byłem fanem Polskiej reprezentacji w piłce nożnej... Powiem więcej - nie lubie tego sportu, jak dla mnie to jeden wielki cyrk. Jak widzę te pokraki na boisku to mi się śmiać chcę.... Jeden lepszy od drugiego a w drużynach same Murzyny. Nie jestem rasistą ale mogliby wziąć się za uczciwą robotę a nie tylko za piłką ganiać, grać w kosza czy tworzyć ''muzykę'' o idiotycznym i wulgarnym (jak dla mnie ) tekście.... Później nasłuchają się jeden z drugim i chodzą po mieście z kijem baseballowym rzucając mięsem i demolując dobra ludzi...

To by było na tyle :-P
donfrafrequezz
Halinka
Halinka

Post autor: donfrafrequezz » 2012-02-18, 08:22

Johnny Cage pisze:W końcu kadra silna.
Ja to jak patrzę na skład odnoszę wrażenie, ze to jakaś kadra B, niestety A nie mamy.
Maximus90

Post autor: Maximus90 » 2012-02-27, 12:24

Jak obstawiacie PZPN - Portugalia? Zamierzacie to w ogóle oglądać?
rasrev
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: rasrev » 2012-02-27, 14:04

będzie remis, chyba że lewandowski nie zagra

_/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka nożna”