Ligi zagraniczne

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: Ligi zagraniczne

Post autor: Kizior » 2019-01-24, 17:05

No panie, ale największe sukcesy to rządy Berlusconiego - w kraju i klubie.
Tak jak u nas GKS Katowice, jak Dziurowicz był prezesem PZPN to 10 lat z rzędu na podium a potem ?
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-01-24, 17:13

Pabfer pisze:
2019-01-23, 23:00
Ok, wiem, że oficjalka wyszła teraz, ale już wczoraj wszystko wskazywało na transfer i bym się zdziwił, gdyby do niego nie doszło. A te kilka godzin temu padł news, że Piątek jest na testach medycznych, a to bardzo często tylko formalność, więc już można było świętować.
Oj były przypadki, że i po testach transfer upadał.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek56 » 2019-01-24, 17:17

Skomtaktowalem się ze znajomym i wspólnie doszliśmy do wniosku, że to być moźe za wcześnie. Może mógłby zagrać w Genoi do końca sezonu. Spędził w tym klubie mniej niż pół roku. Ale może się mylę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-24, 17:21

Ferdas20 pisze:
2019-01-24, 17:13
Oj były przypadki, że i po testach transfer upadał.
Piątek to jednak nie Grosicki :lol:
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2019-01-25, 17:12

https://www.fangol.pl/view/265923/real- ... nteresowal

Myślałem, że to tylko plotki, a tu proszę... Bardzo miło słyszeć. Jednak ten scenariusz były gorszy, bo oznaczałby ławkę rezerwowych. Chyba nawet podczas obecnego kryzysu, a jak kryzys się skończy, to już na bank*.

*A ,,Bank" to po niemiecku ławka :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-25, 18:48

To są nadal plotki :D

A transferu i tak nie będzie, bo Piątek podarł kontrakt (#thewall) :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-01-29, 22:54

Milan- Napoli 2:0

Piątek Piąteczek Piątuuunio!!! Po tym transferze postanowiłem sobie zacząć częściej oglądać Milan. Nie jako sezonowiec, bo w moim sercu tylko ona, katalońska Barcelona, a nie Milan, lecz jako patriota. Nie rozczarowałem się. Niedawny mecz ligowy obu drużyn był bezbarwny i zakończył się bezbramkowo, bo Piątek za krótko grał. Ledwo wszedł i już miał ładne okazje, ale nie dał rady ich wykorzystać, a wszedł pod koniec, więc na wykreowanie kolejnych zabrakło już czasu. Tutaj grał już od pierwszej minuty i to mnie bardzo cieszy. Schemat podobny- ledwo wchodzi na boisko, a już kreuje grę i strzela 2 bramki. Szkoda, że tak szybko zszedł, ale z drugiej strony Napoli momentami grało ostro i Polak już raz leżał na murawie, więc niech lepiej zbiera siły na rywalizację z Ronaldo o króla strzelców w lidze niż pauzuje owinięty bandażem, tym bardziej, że wynik w miarę pewny. Ostatni raz tak chętnie oglądałem Milan za czasów Kaki, Seedorfa, Didy, Maldiniego, Nesty i Gatuso. Chociaż czasy Gatuso się jeszcze nie skończyły :-P I czasy mojego oglądania Milanu też nie. Tylko wtedy jarałem się całą drużyną, a teraz znam tam tylko kilku piłkarzy, z czego nie wszystkich lubię (Dollaruma), ale nie udaję, że Milan moim życiem, tylko oglądam sobie po prostu trailery najbliższego EURO. EURO, na którym zagrają też Milik i Zieliński- dzisiejsi rywale Piątka. Szkoda, że nic nie strzelili. Obstawiałem 2:1 dla Milanu, z czego Piątek z co najmniej 1 golem i ktoś z Polaków z Napoli z golem. Nie pomyliłem się wiele, ale w tej sytuacji jednak odczuwalnie. O reszcie meczu i klubach jakoś ogółem nie napiszę, bo nie oglądaŁEM włoskich rozgrywek. Poza tym oglądam sobie w aplikacji na telefonie (Live Football TV z niebieską ikonką- następca Sports TV z czarną ikonką, polecam, zacina się rzadko i na krótko, chyba że tuż przed aktualizacją, ale to powszechna taktyka :-D :P ), a tam słabo widać kto akurat jest przy piłce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-29, 23:10

Ale czad, gigachad ! Piękne wejście do drużyny. Dwa gole, dwie zrobione na nim kartki, walka, kręcenie Koulibalym jak wiatrakiem - za 35 milionów to była prawdziwa okazja. A jaka duma rozpiera jak się poczyta zagraniczne fora Milanu :D

Piątek Duma a Milik wstyd ! Nie dość że partolił wszystko to już w pierwszej połowie powinien wylecieć z boiska ze dwa razy :evil:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-01-30, 07:14

Już się zaczęły w Internecie porównania do Szewczenko :-D Tylko żeby Krzysiu wytrzymał presję- tak na dłuższą metę, bo jak się w 2-3 meczach Szewczenko zmieni w emerytowanego Beckhama, to kibice będą źli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-01-30, 17:14

- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-01-30, 23:34

Barca- Sevilla 6:1

Krychowiak grał i w Sevilli i w PSG, więc nic dziwnego, że Barcy się pomyliły te dwa kluby :-P Valverde postawił na formację 4-4-2 zamiast 4-3-3 i Coutinho znowu błyszczy. Strzelił 2 bramki i dołożył trzecią nieuznaną z powodu minimalnego spalonego. Słusznie jej nie uznano, ale skoro spalony był tylko minimalny, to przy ocenie całego występu Brazylijczyka, należy go pochwalić za postawę w tej akcji. Cilessen też rewelacyjny. Obronił karnego i inne groźne strzały. A jak się cieszył, że to nie jego ostatni mecz w tym sezonie... Tylko mógł grać ostatni mecz na własne życzenie, bo podał do przeciwnika i padł przez to gol. Przy stanie dwumeczu 6:3 nie brzmi to groźnie, ale wtedy było jeszcze 4:3 i Sevilla na jakiś czas nabrała wiatru w żagle i naprawdę się bałem. Dobrze, że Suarez z Messim ją potem wyciszyli, ale to pod sam koniec. Messi cisnął, cisnął i wreszcie coś mu weszło. Jeszcze Roberto był ważny w wielu akcjach, w jednej z nich strzelił gola. Vidal miał mało czasu na walkę, ale dzielnie walczył. Alenia to typowa zmiana na czas i nic się nie da o nim powiedzieć, ale zawsze cieszy sam w sobie fakt występu kogoś z Barcy B.

VISCA EL BAAAAAAAAAAAAAARCAAAAAAAA!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2019-02-04, 09:38

Co ten Piątek wyprawia w tej Serię A! Wow! Najpierw wejście na 20 min z ławki i świetny występ. Potem pierwszy skład w Pucharze Włoch też z Napoli i 2 bramki. Wczoraj 14 bramka w lidze, w zremisowanym meczu przeciwko Romie. Ten facet zrobi jeszcze większą karierę od Lewandowskiego i wcale się nie zdziwie jak za 2-3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Realu czu Barcy ;)
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :-P
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-02-04, 16:13

Tez uwazam, ze ma wiekszy potencjal o Lewego, tylko zeby sie nie pchal do tego top of the top zbyt szybko- zeby sie tam utrzymal. A gdyby nie on, to Milan by wczoraj przegral. Moze jeszcze przegoni CR7 w rankingu strzelcow.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ontario
Waldek
Waldek

Post autor: Ontario » 2019-02-10, 21:24

Witajcie, nie mam niestety jak obejrzeć Milan - Cagliari, jak sobie radzi dzisiaj nasz Kristof Pio Pio Pio Piontek?
when i look at you, oh, i don't know what's real
once in a while
and you make me laugh
Awatar użytkownika
pollen99
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: pollen99 » 2019-02-10, 21:26

Ontario pisze:
2019-02-10, 21:24
Witajcie, nie mam niestety jak obejrzeć Milan - Cagliari, jak sobie radzi dzisiaj nasz Kristof Pio Pio Pio Piontek?
Na ten moment Milan prowadzi 2:0, jeden gol sambójczy, a drugi Suso (przepraszam, jak źle napisałem), w każdym razie Pan Krzysztof nie strzelał ;)
Awatar użytkownika
Ferdek56
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek56 » 2019-02-10, 23:04

A jednak strzelił! Na 3:0! Kolejny mecz z bramką. Niesamowite! Czwarty mecz i czwarty gol. Wspaniały występ.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-02-10, 23:06

Jedną dobrą okazję zmarnował, ale swoje i tak zrobił więc mecz można uznać za udany ;-)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek56 » 2019-02-10, 23:26

Ma szansę w takim tempie zdobyć jeszcze przynajmniej 10 bramek w sezonie. Czy będzie walczyć o koronę króla strzelców? Cały czas walczy, zobaczymy kto wygra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2019-02-10, 23:31

Będzie ciężko, bo Ronaldo raczej nie odpuści, ale ważne żeby robił swoje.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2019-02-11, 12:46

Piątek umie się znaleźć w polu karnym. Najpierw wysokim pressingiem naciskał obrońców Cagliari, a potem dobił piłkę do pustej bramki co nie było takie proste patrząc na to jaki gąszcz był w polu karnym. Brawo El Pistolero!!!

Warto też powiedzieć o wczorajszym hicie w Premier League, w którym City zniszczył Chelsea aż 6:0.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-02-16, 23:49

Co ten Pio Pio Pio dzisiaj odwalił z Atalantą to ja nie wiem... Nawet dość trudno opisać jego gola. To trzeba mieć instynkt! I trochę szczęścia.. Tylko czekam aż Gatusso mu pozwoli grać całe mecze. Może nie chce go zmęczyć albo chce go ogrywać trochę wolniej... Może ma to jakiś sens. . Ale trochę mnie drażni, nie wiem czy to na pewno konieczne. Chyba, że to dla uniknięcia koszenia z frustracji, to w pełni rozumiem i niestety popieram.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2019-02-16, 23:54

Bramka w stylu Ibry - tak można to opisać.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
gafik3
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: gafik3 » 2019-02-17, 22:56

Pabfer pisze:
2019-02-16, 23:49
Co ten Pio Pio Pio dzisiaj odwalił z Atalantą to ja nie wiem... Nawet dość trudno opisać jego gola. To trzeba mieć instynkt! I trochę szczęścia.. Tylko czekam aż Gatusso mu pozwoli grać całe mecze. Może nie chce go zmęczyć albo chce go ogrywać trochę wolniej... Może ma to jakiś sens. . Ale trochę mnie drażni, nie wiem czy to na pewno konieczne. Chyba, że to dla uniknięcia koszenia z frustracji, to w pełni rozumiem i niestety popieram.
Lepiej niech gra po 70 min i był w formie niż po 90 min i po jakimś czasie był przemęczony podobnie jak Lewy. A za chwilę mecz z Austrią.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2019-02-18, 11:42

Z Austria akurat pewnie juz zagra caly mecz i oby nam pomogl tak samo jak Milanowi
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdek56
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Ferdek56 » 2019-02-25, 21:32

Kolejna bramka Krzysztofa Piątka, tym razem w meczu z Empoli. We włoskim barze pojawił się nawet smak lodów dedykowany dla niego.

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5D28D63B
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka nożna”