Daleko od noszy - reanimacja

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Re: Daleko od noszy - reanimacja

Post autor: Kiepski Widz » 2017-05-10, 18:32

To czemu błędem ma być numeracja na ten weekend, a nie na kolejny? Tak jak pisałem - pożyjemy, zobaczymy co będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-05-10, 18:33

Trochę dziwne mi się wydaje, aby dali błąd na dwa dni zamiast na jeden. Ale masz absolutną rację - pożyjemy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-10-26, 07:36

https://www.tvpolsat.info/news/9198/pol ... yka-marzen

W końcu wróci! Trochę szkoda, że w nocy, ale będą powtórki na Ipli, więc i tak dobrze.
Awatar użytkownika
kanalium
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kanalium » 2017-10-26, 08:12

Z tego, co gdzieś czytałem, przynajmniej w jednym z odcinków ma wystąpić Doda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-10-26, 08:37

W ostatnim odcinku ma być.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2017-10-26, 10:36

No wreszcie! Nowe odcinki DoN są o niebo lepsze od tego kiepskiego łajna Yoki.
Ostatnio zmieniony 2017-10-26, 10:36 przez Crockett, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-16, 07:53

10 "Tropikalny upał"

Bardzo dobry odcinek, przepełniony świetnymi tekstami. W szczególności dialogi sióstr o tym, że Czesław ma babę:
"Pewnie ta, co hałasuje tą tabliczką z deseczką.
- To może być, bo Czesław zawsze lubił hałaśliwe" :lol:

Rozbawiło mnie też to, że kwiatki i automat zamarzły. Świetna siostra Magda, która zachęcała Kubę obiadkami babuni, a potem: "To zapomnij!" :D
Kolejny plus: Kidler chodzi z dwoma pacjentami po bokach o najwyższej temperaturze, żeby go ogrzewali.
I jeszcze tekst Basenowej o Czesławie: "Najlepszy klient? To jak wyglądają ci najgorsi?" :mrgreen:
Siostra Basia "szukająca zasięgu" przypomniała mi złote czasy serialu. Podobnie zresztą jak popisy Basenowej przy pacjencie, które spełzły na niczym. :-)
9/10.
Awatar użytkownika
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2017-11-16, 09:42

Pany, a gdzie można obejrzeć te 3 ostatnie odcinki DoN?
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-16, 09:48

10 leciał w nocy na Polsacie, niedługo będzie na Ipli.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-11-16, 18:07

Całkiem niezły odcinek. Basenowie drażnili mniej niż zwykle jak Czesław już zakończył romanse, żona mu dogryzała, Wojtuś miał zakaz kąpieli, a Basia chciała pomóc w zemście. Dobre orędzie ministra. Zabawny kontrast, że w szpitalu wszyscy zamarzali z winy klimatyzacji, a wokół wszyscy nie mogli wytrzymać z upału. Przypominało to trochę odc. Kiepskich ,,Tajfun''. Pani Ordynator też solidna. Dobrze, że wznowiono emisję, bo by skończyli wątek w połowie. Chociaż akurat ten romans był zły i psuł odcinek.

8/10
Wady są, ale wciąż bez porównania lepiej niż najnowsi Kiepscy...
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-17, 18:30

Pabfer pisze:Dobre orędzie ministra.
Właśnie, zapomniałem wspomnieć o genialnym pomyśle siostry Basen i ministra na upał - zrobić supły na rogach chusteczki, zamoczyć w wodzie i założyć na głowę. I jeszcze miało to wpływ na zakończenie! Żeby zrobić tak dobre i śmieszne zapchajdziury, to trzeba mieć komediowy talent!
Ostatnio zmieniony 2017-11-17, 18:32 przez kacrudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-23, 08:14

11 "Żywy termometr"

Kolejny dobry odcinek, choć nieco słabszy od ostatniego. Basenowa miała kilka niezłych tekstów, m.in. "Chcą kręcić sekwela". :D Z lepszych momentów były m.in. Rita szukająca cięgła Nortona, Wstrząs podrzucający Basi moduł i ostatecznie zjadający go Oskar. :lol: Liczę, że w ostatnim odcinku skończy się już "film" Basena.
8,5/10.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-23, 10:39

Skończy się film razem z całym serialem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-23, 16:37

Odc. 11

Dobrze się zaczęło- Basenowie mieli zabawne teksty, Siostra Basia z początku też. Potem niestety poziom zaczął spadać wprost proporcjonalnie do wzrostu wątków obyczajowych- romanse, wypominanie itp. Dopiero zakończenie znowu było dobre, chociaż występowało w wątku, którego nie lubię. Kidler dobrze wypadł, Nowak też całkiem ciekawie. Szkoda, że nie było Ministra.

8/10
Mimo wszystko się przyjemnie oglądało.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-30, 07:53

12 "Poszukiwana ordynator"

Ale odcinek na czasie! W szczególności wtedy, gdy Pani Ordynator mówiła, że Dodzie sąd przywalił wyrok. :lol: Odcinek naprawdę dobry na zakończenie serialu, ale tak reklamowali tę Dodę, a ta tylko epizod zagrała. :P Szkoda, że nie wyjaśniło się, czy Basen skończył swój romans, czy nie. I ciekawe, jakim cudem nikt nie kapnął się, że Pani Ordynator ma już wacik na ramieniu. ;-) Natomiast wyjątkowo w tym sezonie nie drażnił Kraśnik, przynajmniej nie aż tak, jak w DON 2. Ten serial, w przeciwieństwie do innego, mógłby jeszcze trochę potrwać, no ale wiadomo kto to dobił.
8,5/10.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-30, 16:41

Odc 12, czyli ostatni

Rewelacyjny odcinek! Siostra Basen i Basia miały dobre teksty, Czesław i Oskar nie drażnili. Kidler wyszedł zabawnie dzięki swoim sprytnym zachowaniom. Pani Ordynator Maria Kiderska jeszcze lepiej. Kraśnika faktycznie dało się przeżyć. Doda wypadła fenomenalnie- fajny zbieg okoliczności z tym sądem w serialu i w prawdziwym życiu. Prywatnie jej nie lubię, ale jej kreacja Anieli mnie urzekła. Szkoda, że kończą ten serial, bo Aniela byłaby tam jedną z najbardziej wyrazistych postaci- chętnie bym zobaczył jakiś odcinek w klimacie kina drogi z nią w roli głównej. Ogólnie tematyka odcinka bardzo ciekawa- czy Kidler wpadnie? Zakończenie dobre. Szanuję je za cytat z klasyki. Do tego w każdym innym sitcomie główny bohater wpadłby ze swoją intrygą już pod koniec odcinka, a Kidlerowi udało się utrzymać tajemnicę nie tylko do końca sezonu, ale i do końca serialu. Bardzo ciekawy wyjątek od reguły. Bardzo nie podobała mi się homoseksualna aluzja, ale już wybaczę, bo całokształt odcinka był dobry... Szkoda tylko, że zabrakło Ministra.

9/10

Ciekawe czy jeszcze za kilka lat powstanie Daleko od Noszy 6. Byłem wielkim sceptykiem tego serialu, bo Daleko od Noszy 2 oraz Szpital Futpolowy wyszły fatalnie, ale na szczęście Reanimacja trzymała poziom Szpitala na Perypetiach i Daleko od Noszy 1. Miałem zobaczyć z ciekawości 2 odcinki, a wsiąkłem w cały serial. Nie był on jakiś wybitny, ale miło się oglądało. Bardzo doceniam ładne plenery zamiast greenscreenów.

ŚREDNIA WSZYSTKICH ODCINKÓW: 8,5/10
Niektórym nie wystawiłem oceny w poprzednich postach, ale na potrzeby tego posta wszystko sobie oceniłem i wyszło na to, że miał być niewypał, a jest super i dużo lepiej niż w Całkiem Nowych Latach Miodowych, a tym bardziej w Kiepskich Yoki :P Jednak Miodowych Lat oraz Kiepskich Okiła to w życiu nie przebije!
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-30, 18:45

Pabfer pisze:Szkoda tylko, że zabrakło Ministra.
Minister był w tym odcinku, no chyba że chodzi ci o to, że powinien pojawić się osobiście w szpitalu. ;-)
Pabfer pisze:chętnie bym zobaczył jakiś odcinek w klimacie kina drogi z nią w roli głównej.
Czytając to, chętnie bym to widział. Coś jak ostatnio w "Uchu Prezesa", gdzie wyjątkowo akcja toczyła się nie w gabinecie, a głównie w limuzynie BOR-u. Tylko że tu akcja toczyłaby się w karetce i co chwila byłyby odniesienia "co dzieje się w szpitalu". Może na przykład Kidler faktycznie został otruty przez Wstrząsa i by go wieźli... Ale już tego na 95% nie zobaczymy, niestety. :-/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”