Druga szansa

FerdeXX

Druga szansa

Post autor: FerdeXX » 2016-02-09, 16:59

Druga szansa” to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko... Kto poda jej pomocną dłoń, kiedy znajdzie się na dnie? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, kiedy zgasną błyski fleszy?
W serialu zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski. „Druga szansa” będzie pierwszym serialem, który dla TVN wyprodukuje ATM Grupa. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, która ma na swoim koncie m.in. takie serialowe hity jak „Niania” czy „Kasia i Tomek”. Za serial w stacji TVN będzie odpowiadała Adrianna Przetacka wcześniej producentka programu „Ugotowani”. Producentem nadzorującym z ramienia TVN będzie Marta Grela – Gorostiza, która odpowiadała m.in. za serial „Przepis na życie” oraz za najnowszą produkcję kinową stacji „Listy do M.2”. Reżyserem serialu „Druga szansa” będzie Michał Gazda

Co o tym sądzicie? Mnie oczywiście zwiastun zaimponował i chyba będę oglądać, bo lubię Kożuchowską, która świetnie odgrywa swoje role. :) Miejmy nadzieję, że nie zdejmą tego szybko z anteny jak "Wesołowska i mediatorzy" i przeniosą to do TVN7.

Pierwszy odcinek planowany jest za tydzień w poniedziałek.

Źródło opisu serialu: http://www.tvn.pl/showbiz/druga-szansa- ... 9,0,0.html
Ostatnio zmieniony 2016-02-09, 17:03 przez FerdeXX, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
KiepskiDawid
Halinka
Halinka

Re: Druga szansa

Post autor: KiepskiDawid » 2016-02-22, 19:34

Widziałem pierwszy odcinek. Nie było tak źle, jak myślałem, chociaż dużo naciągniete :-> Ale ogólnie pozytywnie.
Marian, ty żyjesz? Jak śmiesz!
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-02-22, 19:35

A jak dla mnie to całkiem nieźle zapowiadający się serial. Obejrzałem pierwszy odcinek i bardzo mi się podobał, za czym idzie moja chęć oglądania dalej. Nie wiem czy to będzie serial jednej wiosny, czy też będzie kontynuacja, no ale jak zapowiedzieli trzynaście odcinków to chyba raczej pierwsza opcja.
Ostatnio zmieniony 2016-02-22, 19:36 przez Fredzio i Edzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2016-02-26, 21:26

Taki o to zwykły serial. Mamy Kożuchowską z całkiem udanym życiem i pracą, która nagle traci swoją pozycję z powodu dość nierealnego wydarzenia (wiadomo uniwersum tvnu :mrgreen: ) Już w samym pilocie dowiadujemy się jakim mężuś bohaterki jest fallusem oraz oczywiście bohaterka za chwilę poznaje dwóch nowych facetów, a co! Serial nie jest może takim gniotem jak np. Aż po sufit, to trzeba mu przyznać. Myślę, że głównym targetem tego serialu będą kobiety, a co za tym idzie być może nie zdejmą tego po pierwszym sezonie. Nie zabrakło też lokowanie programów TVNu.

Najbardziej naturalnie i w jakimś tam sposób zabawnie wypada w tym serialu. Krystyna Tkacz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”