Całkiem nowe lata miodowe

Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Re: Całkiem nowe lata miodowe

Post autor: Pablo99 » 2016-09-14, 06:20

Artur Barciś napisał tylko, że na razie nic mu k tym niewiadomo czy będą nowe odcinki więc może nadzieja jest...

Też żeby zliwidować przypomnienia i zapowiedzi, a muzyka żeby była ta sama co w serii 1, bo nawet fajnie jej się słucha, szczególnie samej melodi z rapu Karola i Tadka :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 06:28

Nic nie wiadomo czyli nic nie planują. Barciś mówił, że jak już zaplanują, to wróci, ale to tylko takie gdybanie - sami musimy we dwóch nakręcić :-P
Obrazek
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-09-14, 06:31

Najlepiej napiszmy scenariusz i wyślijmy Barcisiowi :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 07:03

Ja mu nawet kiedys napisalem zeby sam nakrecil kontynuajce, ale powiedzial, by potrafil, ale nie chce- woli byc tylko aktorem. Czeka na pomysly innych.

P.S. W kontynuacji ,,Znachora''- ,,Wnykach'' zgodzil sie wystapic, a tu jest chyba podobna sytuacja co w Miodowych Latach- powrot do kultowego dziela po dlugich latach.
Obrazek
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-09-14, 07:08

Ale też mówił, że gdyby dostał propozycję powrotu do ML tych w teatrze z publicznością to raczej by się nie zgodził, bo mówił, że to już przeszłość, ewentualnie zagrałby w jakiejś kontynuacji opartej na serialu lub filmie fabularnym (tak jak "Ranczo Wilkowyje").
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-09-14, 07:21

No i ma racje- tworcy mieli by uniewaznic 18 odcinkow (1 ML +17 CNLM), w ktorychj mowa o dzieciach Karola i Tadzia? Bez sensu... Mowilem ci- trzeci serial albo nic. Chyba, ze tworcy by na sile chcieli przywrocic dawny klimat i bohaterowie (w nowym skladzie) znowu by zamieszkali w kamienicy. Jednak powod musial by byc wazny- remont, zniszczenie domu, strata domu z powodu nie placenia, sprzedaz, bo potrzebny nagly duzy zastrzyk gotowki... Nie wiem... To by bylo dobre, ale troche naciagane.
Obrazek
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-09-14, 23:23

Artur Barciś mi odpowiedział, że podczas nagrania 17 odcinka już było wiadomo, że nowych odcinków raczej nie będzie, a słowa Karola "Czeka nas jeszcze wiele wspólnych lat, ale nie wiem czy one nadal będą miodowe" oznaczały zamknięcie serialu i nie odkrycie przez widzów dalszych lat Krawczyków i Norków.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-09-15, 06:37

Mi mówił, że były plany drugiej serii, ale bardzo niekonkretne, a nie, że już scenariusz. Jednak po klęsce pierwszego sezonu nie pisano już tych scenariuszy.
Obrazek
Pablo99
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Pablo99 » 2016-09-15, 07:14

Po prostu 1 seria była na próbę czy spodoba się widzom i producenci myśleli, że pewnie się spodoba i powstanie 2 seria. Niestety średnia oglądalność 1 serii nie była zadowalająca i producenci zaprzestali jakichkolwiek kontynuacji serialu, ponieważ powiedzieli, że nie mają one sensu, bo już 1 się nie spodobała.

Szkoda, że już nie będzie nowych odcinków CNLM, przypuszczam, że nowe odcinki byłyby na 100% lepsze od odcinków 1 serii, tylko musieliby wycofać zapowiedzi i przypomnienia, one psują cały serial. Może nadzieja jeszcze jest....

EDYTUJ POSTY. - mod. Kiepski Widz
Ostatnio zmieniony 2016-09-15, 09:14 przez Pablo99, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-06-10, 17:10

Niestety według mnie kontynuacja "Miodowych lat" nie wyszła dobrze, a wręcz fatalnie. Nigdy nie przywykłem i nie przywyknę do nowego mieszkania Krawczyków i Norków, jak i do nowej formuły serialu. Miał to być serial komediowy, a w ogóle nie było w nim śmiesznych scen. Kontynuacja jest nudna i naprawdę zawsze miałem problemy z oglądnięciem któregokolwiek odcinka do końca.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-06-10, 17:12

Ze trzy dobre sceny by się znalazły ale reszta to taki wymuszony na siłę humor że aż zażenowanie brało człowieka :-> Scenariusz jak i same pomysły na odcinki też kulały.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-10, 17:17

Akurat pomysł na ich wspólne mieszkanie mi się bardzo podobał, tylko cała reszta tandetna. Dobre były tylko początek i finał. Niektórzy mówią, że w podobnie jest w Ranczo- realizacja "środka serii" kuleje, ale w Całkiem Nowych Latach Miodowych to jest znacznie bardziej widoczne.
Twórcy gniotów zazwyczaj jako jedyni bronią swoich wypocin, a w tym przypadku Barciś publicznie i wprost krytykuje ten serial na swoim forum (dużo gorszym od naszego :-P ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-06-10, 17:22

Barciś zwala tylko winę na te pocięcie odcinków a nie na ogólny zły zaczyn serialu - to różnica.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-10, 17:33

Nie. On krytykuję zmianę z komedii na obyczajówkę, czyli to, co wszyscy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-06-10, 17:51

Obyczajówkę teraz wymyślił ? Ale to też trzeba było umieć zrobić a nie robić ze swojej postaci z wiekiem coraz większego debila. Przecież Norek to jak upośledzony się zachowywał w CNLM.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-10, 18:00

Masz rację, mnie też to wkurzało i nawet dziwiło. Jednak to już wina scenarzystów, nie Barcisia.
Ale nawet obyczajówkę dało się lepiej opisać. Jakby wokół ich nowego domu była jakaś intryga rodem z Pierwszej Miłości,- związana z poprzednimi właścicielami i zawierająca strzelaninę, to bym lepiej ocenił. Tu mi się skojarzyło, że w Ranczo były takie intrygi pół komediowe pół obyczajowe i bardzo dobrze wyszły.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-06-10, 18:03

Pabfer pisze: Ale nawet obyczajówkę dało się lepiej opisać. Jakby wokół ich nowego domu
Najlepiej jakby nic z tego nie wyszło i wrócili na Wolską.

A Barcisia wina wielka bo aktorzy z mniejszą pozycją potrafią przedyskutować i przekonywać do swoich wizji o wiele lepszych reżyserów niż jakieś Adamczyki.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-10, 18:10

Ten powrót byłby świetny, ale to już by był materiał na trzeci serial, a jeśli drugi to klapa, to trzeciego brak, a jeśli drugi jest dobry, to trzeci nie jest koniecznie potrzebny. (Chociaż w tym przypadku to byłby dobry pomysł.) Jednak Polsat nie zwiększa oglądalności, ratując seriale, tylko je wymieniając na inne. To jest ten ból.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-06-10, 18:12

Pabfer pisze:Ten powrót byłby świetny, ale to już by był materiał na trzeci serial,
Nie na nowy serial tylko dwa odcinki mogliby poszukać domu - bo to nawet było śmieszne jeszcze - a potem wrócić i dalej ciągnąć na Wolskiej.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-06-10, 18:14

To wtedy to byłby jeden serial, nie dwa i nawet jeśli miałby słabsze momenty, to i tak całokształt wyszedłby na wielki plus ze względu na stare czasy. Jak dla mnie to obojętnie na ile by opuścili Wolską, byle by nie na zawsze. Ale tak się nie stało.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-08-02, 09:47

Moim zdaniem jest to naprawdę marna kontynuacja świetnego serialu. Pierwszy odcinek jeszcze był w miarę, zwłaszcza zakończenie, ale potem to już było słabiutko. Humor wymuszony, gagi nieśmieszne, a niektóre wręcz niesmaczne. Czasami jeszcze się trafił jakiś fajny tekst, np. Norek, jak twierdził, że jest leciutki i mu jedno drzewo, by powiesić hamak, wystarczy. Ale to i tak nie to, co w ML.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”