2XL

Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

2XL

Post autor: Inn » 2013-09-10, 15:45

Agata Dec (Elżbieta Romanowska) jest z zawodu biologiem, odnosi wiele sukcesów, jednak ma wiele kompleksów związanych z otyłością. Odżywia się wyłącznie kawą i sałatą, co prowadzi do częstych omdleń. W końcu trafia do szpitala, gdzie lekarz radzi jej, aby skontaktowała się z dietetyczką. Tym sposobem trafia do Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska), która również boryka się z nadwagą. W wyniku problemów w małżeństwie szuka pocieszenia w czekoladkach. Obie panie wkrótce zostają przyjaciółkami.

Powstanie 13 odcinków. Czyli prawie jak zawsze. Robienie nowych seriali po 13 odcinków. Nie rozumiem takiej polityki. Jak tam wrażenia z pierwszego odcinka?
Awatar użytkownika
KorK
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: 2XL

Post autor: KorK » 2013-09-10, 15:49

Nie oglądałem,ale podejrzewam,że to kolejny gniot :roll:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
PharellMan
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: PharellMan » 2013-09-10, 16:33

Widziałem jeden odcinek i... KorK nie wiele się pomyliłeś. Ma jakiś tam poziom, ale znów te zbyt duże upodobnienia do amerykańskich seriali o tej tematyce... :> Czy Polacy nie mogą już nic oryginalnego wymyślać, tylko wciąż te zżynanie od zagraniczniaków, a szczególnie Amerykanów? :> Jedyne oryginalne co wymyśleliśmy, to chyba seria "Sami Swoi" i kilka innych filmów. :/ A seriale, to jak na razie zżynki albo wzorowane na... Wiem, że jest trudno coś samemu wymyśleć, ale oni obecnie dostają kokosy za byle gnioty, a to już poniżej godności telewizji polskiej. :/
Ostatnio zmieniony 2013-09-10, 16:33 przez PharellMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-10, 17:31

PharellMan pisze:Widziałem jeden odcinek i... KorK nie wiele się pomyliłeś. Ma jakiś tam poziom, ale znów te zbyt duże upodobnienia do amerykańskich seriali o tej tematyce... :> Czy Polacy nie mogą już nic oryginalnego wymyślać, tylko wciąż te zżynanie od zagraniczniaków, a szczególnie Amerykanów? :> Jedyne oryginalne co wymyśleliśmy, to chyba seria "Sami Swoi" i kilka innych filmów. :/ A seriale, to jak na razie zżynki albo wzorowane na... Wiem, że jest trudno coś samemu wymyśleć, ale oni obecnie dostają kokosy za byle gnioty, a to już poniżej godności telewizji polskiej. :/
Dla telewizji liczą się tylko pieniądze w dzisiejszych czasach...niestety. Ale cóż na szczęście tylko 13 odcinków tego badziewia.
Sławek Wiśnik
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sławek Wiśnik » 2013-09-10, 18:53

Obejrzałem jednak pierwszy odcinek i nie przypadł mi do gustu. Jungowska nieźle, Sadowski również. Nie zamierzam już tego nigdy oglądać
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-09-10, 20:45

Sławek Wiśnik pisze:Obejrzałem jednak pierwszy odcinek i nie przypadł mi do gustu. Jungowska nieźle, Sadowski również. Nie zamierzam już tego nigdy oglądać
Też nie zamierzam. Takiego chłamu to nigdy nie widziałem. Przepraszam, no oprócz Totto Pronto.
pollen99
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: pollen99 » 2013-09-11, 11:31

Inn pisze:Robienie nowych seriali po 13 odcinków. Nie rozumiem takiej polityki.
A ja rozumiem! Zgadnijcie, ile tygodni ma rok? 52. A na to wychodzi, że specjalnie tworzy się tyle odcinków, aby po emisji w miesiącach premierowych (marzec, kwiecień, maj, wrzesień, październik, listopad) rozpocząć powtarzanie sezonu w miesiącach powtórkowych (czerwiec, lipiec, sierpień, grudzień, styczeń, luty), a potem zgrabnie przechodzić do nowego sezonu, nie ucinając ani jednego odcinka przy powtarzaniu poprzedniego sezonu ;)

Po zapowiedziach i po formie emisji wiem, że serial "2XL" to kolejne gówno w papierku po cukierku, które Polsat emituje równo od trzech lat. Dziękuję, dobranoc ;)
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2014-11-24, 22:20

Typowy polski nudny serial obyczajowy. Nic dobrego tylko same minusy. :-(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”