Halo, Hans!

Jaki według ciebie był ten serial?

bardzo zły
3
20%
słaby
4
27%
średniak
1
7%
dobry
3
20%
bardzo dobry
4
27%

Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
Derek187
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Halo, Hans!

Post autor: Derek187 » 2013-02-27, 18:48

Obrazek

"Halo Hans!"

To pierwszym polski sitcom historyczny, który nawiązuje do "Stawki większej niż życie". Nie jest to jednak kontynuacja ani parodia kultowego serialu. "Halo Hans" opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na uchodźstwie oraz, albo przede wszystkim pięknym kobietom odwiedzającym Generalną Gubernię w tajnych misjach.

Serial powstawał w 2007 roku. Powstało 13 odcinków.

Wystąpili:
Bartek Kasprzykowski - Hans Klopss
Piotr Pręgowski - Hermann Brudner
Cezary Żak - pułkownik Jabłuszenko
Tamara Arciuch - Piękna Nieznajoma
Katarzyna Galica - Hilda Klopss
Małgorzata Socha - kelnerka Marianna Skowrońska
Grzegorz Wons - Adolf Kaput
Bogdan Kalus - von Slodovy
Artur Barciś - żyd Mosze
i inni

Co sądzicie o tym serialu?

Według mnie serial był bardzo dobry. Szkoda ,że nie nagrywano kolejnych odcinków! :(
Najbardziej podobały mi się odcinki:

- Cyganka prawdę ci powie (6),
- Polowanie na bestię (7)
- Grupa Hihihi (8),
- Przesyłka z Londynu (11),
- Polowanie na czarownice (12)
Ostatnio zmieniony 2013-02-27, 18:51 przez Derek187, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
KorK
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Halo, Hans!

Post autor: KorK » 2013-02-27, 19:15

Mi też się podobał,w ankiecie zaznaczyłem,że był dobry ;-) Plus do tego były śmiechy z Kiepskich jakby ktoś nie zauważył :mrgreen:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2013-02-27, 19:29

Nie oglądałem więcej niż 5 minut bo skutecznie odstraszyła mnie ta Ranczowa obsada.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Sławek Wiśnik
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Sławek Wiśnik » 2013-02-27, 19:54

KorK pisze:Mi też się podobał,w ankiecie zaznaczyłem,że był dobry ;-) Plus do tego były śmiechy z Kiepskich jakby ktoś nie zauważył :mrgreen:
Ja też tak zaznaczyłem jak ty że dobry. Zresztą ja też miałem pisać o tych śmiechach że one były wzięte z ŚWK. Ostatnio oglądając ten serial zauważyłem bodajże z 5-6 śmiechów użytych właśnie w Kiepskich, np.

http://w619.wrzuta.pl/audio/5NZHtzasTFD/smiechy_1
http://www.youtube.com/watch?v=ewjwgwRP ... age#t=892s
http://www.youtube.com/watch?v=oMPS_VFK ... age#t=294s

Innych śmiechów nie pamiętam, ale wiem że nie były tylko te śmiechy, które były używane w ŚWK. W Mamuśkach też można usłyszeć kilka śmiechów z tego serialu.

Kiedyś 5 lat temu, oglądając ten serial wtedy, kiedy miał premierę na Polsacie to myślałem że śmiechy są prawdziwe i że kręcą to na żywo z publicznością, tak jak ML
Ostatnio zmieniony 2013-02-27, 20:02 przez Sławek Wiśnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Władysław
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Władysław » 2013-04-21, 11:55

Halo Hans! to jeden z moich ulubionych seriali :) Jednym z największych atutów to bezapelacyjnie świetna obsada aktorska, znana głównie z Miodowych Lat i Rancza :)
Ten serial był świetnym połączeniem "Stawki..." i "Allo Allo", bardzo ciekawe pomysły przy wymyślaniu niektórych akcji czy haseł ("Najlepsze dziewczyny są w barze Kaputa", albo w pierwszym odcinku hasło między Piękną Nieznajomą a płk. Jabłuszenko - "H: Hande hoch O: Eine kleine nacht Musik") Takie drobne szczegóły, a bawiły człowieka bardziej niż dzisiejsze odcinki Świata według Kiepskich razem wzięte.
Moje ulubione postacie to Hans/J-24/Janek, Jabłuszenko i Mosze/von Thorgelsund - ten ostatni szczególnie bawił swoim przywiązaniem do pochodzenia, czy początkowo jak nie wiedział którą ręką salutować :mrgreen:
Piwo lej, piwo lej barmanie piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2013-08-14, 14:36

Lubię seriale o tematyce wojennej, lecz nie w takiej komediowej. O wiele lepsi są Czterej Pancerni i Stawka większa niż życie.
czerwonyy

Post autor: czerwonyy » 2013-10-29, 13:48

Zaznaczyłem "bardzo zły". Ten serial to po prostu był niewypał i tyle.
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2014-01-09, 12:56

Dla mnie serial jest bardzo dobry :) Świetna gra aktorów, dobry pomysł na serial oraz wspaniały scenariusz czego chcieć więcej ? ;) Szkoda, że serial tak szybko się skończył i go nie kontynuowano :cry: Halo Hans to świetna komedia z nieco innym humorem niż widzimy w ŚWK czy Daleko od noszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-12-08, 09:10

W 12. odcinku Żak miał tam podwójną rolę- jak w ,,Ranczo''. Też grał braci, tylko Jabłuszenko.

Obsada wybitna, tylko scenariusz mi się nie podobał. Halo Hans jest jak obecny manchester United- wiele indywidualności, ale jakimś cudem, nie wiedzieć dlaczego, gówno z tego wychodzi.
Do gry się nie mogę przyczepić, tylko typ humoru mi nie podpasował.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-03-11, 09:22

Naprawdę dobry serial, fajny humor i dobra gra Kasprzykowskiego i Żaka. Dobre były też sceny u Brudnera. Serial w mojej ocenie dostaje niezawyżone 8/10. Najlepszy, moim zdaniem, odcinek, to ten o Cygance. :-D
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2018-04-10, 15:50

Jeżeli nie lubicie iplii to 1 maja serial zawita do stacji Nowa TV
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”