Ojciec Mateusz

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

234. Mamusia

Post autor: Kizior » 2017-10-26, 22:23

Mamusia miała prawdziwe wejście smoka, jak od razu się rządziła na komendzie, jak opieprzała Gibalskiego :lol: Przypominało to wejście matki Paździocha w "Matka jest tylko jedna", zwłaszcza jak wymachiwała parasolką przed Gibalem.
Potem też nieźle dawała do pieca urządzając na siłę życie synalkowi. Ale tej laski szkoda że ją Dziubak olał, a ona tak się starała !

Sprawa kryminalna dobrze się zapowiadała ale ze sprawczynią wyskoczono ni z gruchy ni z pietruchy, nic na to nią nie wskazywało.

Fajnie jak odsunięto Dziubaka od sprawy i on rozmawiał z Noculem przez księdza Mateusza :lol:

Ogólnie niedosyt ale i tak plus za świetne wprowadzenie nowej postaci.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Re: Ojciec Mateusz

Post autor: Pabfer » 2017-10-27, 10:57

Właśnie dobrze, że rozwiązanie sprawy było takie zaskakujące i łączyło się z drugim wątkiem.
A Dziubak faktycznie idiota, że taką laskę olał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-10-27, 17:50

Miałoby to sens jakby pokazali kłótnię z bratem alkoholikiem na początku odcinka. Wtedy by była w kręgu podejrzanych od początku i widz może typować.

A swoją drogą, tyle lat szukali skarbu i nie pomyśleli o meblach. Do tego właściciel antykwariatu raz dupą usiadł i od razu wyczuł zaginione złoto Amber Gold :->
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-02, 21:07

235 "Fryzjerka"

Świetna zamiana ról na początek z tym obiadem :lol: Sędzia Mostowiak to ma poziom gry niezmienny od lat, czyli niski, styl ten sam co zawsze. Potem super jak ksiądz pomylił przyprawy i wejście Pluskwy :mrgreen: Sama sprawa dobra, ale nic nadzwyczajnego czy niecodziennego. Albo sąsiadka Parysa - grała kilka sekund, a ile zabawniejsza od zapowiadanych postaci w "Kiepskich". Wątek miłosny Ewy, ciekawe co z tego wyjdzie. Już myślałem, że pierwszy raz zgadłem sprawcę - Ostałowską, a tu dupa :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-02, 21:24

Sprawca tak do bólu przewidywalny, że aż go nie zgadłem, a tu jednak pod latarnią najciemniej. Jednak bardziej pachniało brakiem pomysłów niż taką dziwną zmyłką. Już w którymś odcinku była kiedyś taka zmyłka i wyszło dużo lepiej niż teraz. Z tą aptekarką- tak jak w poprzednim odcinku- za mało wątków do niej prowadziło, a dopiero na koniec coś powiązali. Mimo to bardzo miło się oglądało ten odcinek. Kuzynka Pluskwy, fryzura Pluskwy, gotowanie obiadu i sąsiadka Parysa to bardzo zabawne elementy. Doceniam też 2 równoległe śledztwa. Od początku wiedziałem, że mają tego samego sprawcę, bo jak inaczej je połączyć, jednak tu też miło się oglądało Hamburgeros Pluskwos. Ojciec Mateusz nawet jak jest zły, to jest dobry. Może dlatego, że było dość dużo Pluskwy :-D
Ostatnio zmieniony 2017-11-02, 21:36 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Fryzjerka (235)

Post autor: Kizior » 2017-11-03, 00:08

Odcinek bardzo komediowy:
- rozmowa Mateusza z Natalią: "Nie wiadomo co się może stać, to jest w końcu Sandomierz !"
- pomieszanie przypraw i "wody, wody" zakrztuszonej od chili Babci
- koafiura na głowie Pluskwy (aż się prosi takie pytanie w 1z10 !)
- świetny epizodzik sąsiadki z takim przepitym głosem :lol: - mistrzyni odcinka
- "to już w aptekach buty sprzedają ?" :lol: - tekst odcinka
- "gang obciachowych fasonów" itd.

Jak Natalia wychodziła od fryzjera to była godzina 12:30 a ten obiad Mateusz podał grubo po 20:00 - to tyle by czekali czy niedopatrzenie twórców :-)

Sama sprawa kryminalna taka sobie.
Kobylickiej romans z Guzikiem też zapchajdziura.
Ale to szczegóły, cały odcinek w odbiorze świetny.

Pabfer pisze: Z tą aptekarką- tak jak w poprzednim odcinku- za mało wątków do niej prowadziło, a dopiero na koniec coś powiązali.
Ale tu było naprowadzenie w postaci buraczanych butów sprawcy jakie widziała w aptece kuzynka Pluskwy.
Ostatnio zmieniony 2017-11-03, 00:12 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-03, 09:20

Kizior pisze:
Pabfer pisze: Z tą aptekarką- tak jak w poprzednim odcinku- za mało wątków do niej prowadziło, a dopiero na koniec coś powiązali.
Ale tu było naprowadzenie w postaci buraczanych butów sprawcy jakie widziała w aptece kuzynka Pluskwy.
Tak, ale ja cały czas byłem przekonany, że to by było zbyt proste, więc to olałem. Poza tym długo nie znaliśmy motywu. Jakby w poprzednim odcinku dali tę twoją scenę z kłótnią, to by był motyw, a tutaj on ją zabił nie dlatego, że miał takie buty i mu się nie podobały, a ona mu nie chciała kupić nowych :-D :-P
Kizior pisze: Jak Natalia wychodziła od fryzjera to była godzina 12:30 a ten obiad Mateusz podał grubo po 20:00 - to tyle by czekali czy niedopatrzenie twórców :-)
Jak baba wyjdzie na miasto, to właśnie nierealne w drugą stronę- dziwne, że wróciła jeszcze tego samego dnia :-P
Kizior pisze: - "to już w aptekach buty sprzedają ?" :lol: - tekst odcinka
Jeszcze mi się podobało jak Babcia wspomniała o tym, że Sandomierz jest pechowy i ludzie tam giną jak muchy. Taki mały easter egg- nawiązanie do lekkiej głupotki scenariuszowej serialu :-D Sam w s tekst to nic specjalnego, ale jako nawiązanie- świetny!
Ostatnio zmieniony 2017-11-03, 09:29 przez Pabfer, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-03, 18:16

Pabfer pisze:
Tak, ale ja cały czas byłem przekonany, że to by było zbyt proste, więc to olałem. Poza tym długo nie znaliśmy motywu. Jakby w poprzednim odcinku dali tę twoją scenę z kłótnią, to by był motyw, a tutaj on ją zabił nie dlatego, że miał takie buty i mu się nie podobały, a ona mu nie chciała kupić nowych :-D :-P
Ale to już był trop że gość kręci z dwoma towarami na mieście.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-03, 18:19

Było zasugerowane między wierszami, tylko po prostu cały czas liczyłem na coś ambitniejszego i się przeliczyłem :D
Dobrze, że chociaż wstawki komediowe nie zawiodły- ten odcinek był bardziej o tych wstawkach niż o przestępstwie. Zawsze jest odwrotnie, a tym razem odwrócili role- ciekawy zabieg. Jednak niech to stosują bardzo rzadko, bo jednorazowo jest fajnie, ale na dłuższą metę się nie sprawdzi.
Ostatnio zmieniony 2017-11-03, 18:20 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-03, 18:25

Pabfer pisze:Było zasugerowane między wierszami, tylko po prostu cały czas liczyłem na coś ambitniejszego i się przeliczyłem :D
.
Z gwiazdą M jak Miłość pan liczysz na ambicje ?

Bardziej mogliby rozwinąć motyw z fałszowaniem pieniędzy. Np. Natalia puściła fałszywe euro na pół Sandomierza i "Jezu !". Podejrzewają że ksiądz w katakumbach kościoła rozkręcił produkcję fałszywek a tu się okazuje że niemiecki seks-turysta w drodze na Mazury rzucił fałszywe euro na tackę.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-09, 21:08

236 "Smażalnia"

Fajny początek z jedzeniem i na komisariacie i księdza, a potem szukanie diety w internecie. Ta Daria zaczyna mnie denerwować, wystawiła Możejkę, wyjechała zostawiając syna, teraz z kolei chce go zabrać. Natalia z tą dietą i samą wodą to mi Michałową zajechała i to menu na kolejne dni :lol:
Karczmarczyk - jaka ona była śliczna jak grała w "M jak miłość", a tutaj tona tapety na ryju i odrażający widok jak Bożenki, nawet zawód ten sam. Potem w scenie z księdzem już wyglądała jak człowiek. A sprawa to jak to ostatnio bywa nic nadzwyczajnego ani wyjątkowego, chociaż zamiana olejów fajna :lol: Mimo to bardzo przyjemnie jest oglądać kolejne odcinki. Końcówka ze światełkami genialna i ksiądz zwiał :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-09, 21:16

236 "Smażalnia"

Jak tylko ten mąż wyjrzał żeby posłuchać rozmowę, to już wiedziałem, że będzie winny. Wydawało mi się wtedy, że to drugi brat, nie mąż i że zabije ojca, a nie tylko pobije kleryka, czyli źle pomyślałem, ale to spojrzenie już mi wystarczyło żeby wiedzieć kto pójdzie siedzieć. Z początku pomyślałem, że może jednak to zbyt łatwe, ale potem sobie przypomniałem ostatnie odcinki i już się upewniłem co do mojej racji. Mimo wszystko uważam odcinek za bardzo dobry. Wątek diety bardzo zabawny. Cieszę się, że Daria znowu odejdzie na długo. Kłótnia rodzinna i pomoc prostytutce to ciekawe motywy. Miło, że lekarzowi dali więcej czasu antenowego niż zwykle. Dobrze wypadł. Mogliby to jeszcze powtórzyć kilka razy, bo niby regularny bohater, a nic o nim nie wiadomo. Nie musi być nic wiadomo, jego rola jest inna, ale mimo wszystko... Jakaś sprawa kryminalna mogłaby raz dotyczyć jego bliskich i raz by wystąpił prywatnie, nie jako lekarz. A w dalszych odcinkach mógłby przy okazji opowiać księdzu ciąg dalszy (po aresztowaniu kogo trzeba) i to by był taki wyjątkowy wątek, rozwinięty bardziej niż inne. Dobre zakończenie. Najlepsze teksty: dzwonienie do prymasa i pies Pawłowa.
Ostatnio zmieniony 2017-11-09, 21:59 przez Pabfer, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-09, 21:43

236 Smażalnia

Kolejny świetny odcinek!
Zaczął się dosyć dziwnie, bez ciekawego wprowadzenia, na szczęście od momentu wizyty kleryka w smażalni wszystko zmierzało ku dobrej stronie. Natalia w swoim żywiole miała pełno świetnych tekstów, m.in. "Mateusz to baran" (o znaku zodiaku), "Konserwę mam mu podać na obiad?" albo "Wiem, dlaczego nie wraca! Nie smakowały mu moje potrawy!" :lol: Genialna również dieta dla Mateusza: woda i ziemniaki z wody w mundurkach. :lol: Motyw kryminalny właśnie mi się spodobał, choć nawet bez czytania opisu szło się domyśleć, że kleryk przeżyje. :-)
9,5/10
Kiepski Widz pisze:odrażający widok jak Bożenki, nawet zawód ten sam.
:lol:
Ostatnio zmieniony 2017-11-09, 21:45 przez kacrudy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Smażalnia (236)

Post autor: Kizior » 2017-11-09, 23:45

Świetny odcinek, bardzo treściwy a pod względem emocji i logiki skrojony wzorcowo.
Wszystkie elementy od dramatycznych po komediowe pasowały do siebie jak klocki Lego.

Sprawa kryminalna tym razem rozbita na kilka wątków:
- prostytucja
- rodzinna firma
- widmo śmierci głodowej ks.Mateusza

Też od razu stawiałem na tego co tak podejrzanie podsłuchiwał rozmowę ojca z akolitem.
Tutaj padł śmieszny tekst:
"ale porozmawiać możemy"
"porozmawiać zawsze ale ledwo zaczęliśmy a ty już działasz mi na nerwy" :lol:

Ojciec akolita niezły kozak: "jak ktoś się zadaje z dziwkami i gangsterami to nic dziwnego że się doigrał" :lol:

Kwestie żywieniowe stworzyły masę śmiesznych sytuacji:
- "salami z Warszawy, w Sandomierzu takiego nie mają" :lol:
- jedzenie Nocula: połamane sucharki i szczypta mieszanki studenckiej
- "to ja coś zjem na mieście, wodę wypiję"
- jedna brukselka na obiad i lampka w kolorze zielonym
- świetna uczta na końcu "kurczak po sandomiersku" - "a jak to jest ?" - "wszystko razy dwa" :lol:

Ogólnie ładnie uchwycili klimat takiego miejsca, takiego smaka mi na frytki narobili że zaraz se zjadłem porcję :lol:

Frytki na oleju silnikowym :lol: Yoka by milion lat siedział i czegoś takiego nie wymyślił.

Alfons też śmieszny "ja robią z nich gwiazdy, fryzjer w Lublinie, mam koszty" :lol: i jeszcze mówi że jego praca niczym nie różni się od swatki czy portali randkowych, z tym drugim akurat miał rację.

Rodzinne dramaty Możejki nawet uszły, bo w końcu muszą pokazać co się dzieje z tą Darią a nie że zniknie bez śladu jak w jakimś tanim serialiku.
Ostatnio zmieniony 2017-11-10, 00:00 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-10, 18:05

Przypomniało mi się jeszcze jak doktor w szpitalu kazał sobie zrobić kawę:

"Takiego czarnego szatana (!), plus trzy łyżki cukru"

Z czym to się musi kojarzyć ? Z czarnym kawulcem Boczka w "Okazie zdrowia" !
Tam też wszyscy dbali o zdrowie i dietę a lekarz sam nie dba :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-16, 21:09

237 "Wielka szansa"

Fajny odcinek. Tutaj przynajmniej pokazują normalną młodzież, a nie patologię, jak to jest w modzie u konkurencji. Sama sprawa, jak to sprawa. Że syn ją popchnął, to się nie spodziewałem, myślałem, że sama się przewróciła. Tym razem wątkiem pobocznym była Ewa i jej sąsiad. Fajny był dialog:

-Znaleziono...
-Zwłoki?
-Nie, szalik :lol:

Ksiądz jaką ma pamięć, nawet pamięta po jaką książkę był ten młody kilka lat temu.
Pabfer - zapisuj: Ksiądz Mateusz nie ma rodzeństwa :P

Bardzo ładna scena rozmowy braci na plebanii, a potem Karola z księdzem. Od pozostałych jakoś specjalnie ten odcinek nie odstawał, ale bardzo mi się podobał, w sumie nie wiem czemu wydawał mi się nieco lepszy. Może, dlatego, że był spokojniejszy i poruszył ważne i niestety częste problemy.
Ostatnio zmieniony 2017-11-16, 21:13 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-16, 21:23

237 Wielka Szansa

Fenomenalny odcinek, podejmujący szalenie ważną tematykę. Świetnie rozwinięte relacje rodzinne. Wzruszyłem się. Autentycznie. Kibicowałem żeby Możejko zamknął sprawę albo z braku dowodów albo ze współczucia- jak Poirot w "Morderstwie w Orient Expressie". To by było nie tylko zaskakujące, ale i mocne zakończenie. Gibalski, Marczak i lekarz urozmaicili ten odcinek komediowo. To było dobre, ale nawet niekonieczne w tym przypadku. Lekarz wprowadził samoświadomość do serialu- twórcy wyśmiali samych siebie. Wśród statystów zauważyłem jednego z YouTuberów- Ojca Berkowskiego z Nieprzygotowanych, występującego też od czasu do czasu wu Abstrachujów, Martina Stankiewicza i Ajgora Ignacego.

20/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Wielka Szansa (237)

Post autor: Kizior » 2017-11-17, 00:04

Czuję lekki zawód z powodu dużej ilości wątku Kobylickiej i Wesołowskiego. Przesłodzone, przecukrowane, AIDS można złapać od samego patrzenia.

Sama sprawa kryminalna przez to nie wyciśnięta do końca. Można by dołożyć dodatkowego podejrzanego np. menagera tego piłkarza. Tak na samym początku na niego stawiałem bo ojciec pijak zbyt oczywisty, syn piłkarz też a tego starszego w ogóle nie brałem pod uwagę. Tu mnie zaskoczyli. Tak samo jak Mateusz rozwiązujący sprawę po rozmowie ze sklepikarzem.

Poza tym kolejne udane i taktowne scalenie rozbitej rodziny przez Mateusza. Bez darcia mordy i tandetnych zagrań.

"Polski Messi" :lol:
jego ojciec podobny zaś do Buffona był :lol:
przyjechał żonie "wybić z głowy" :-o

Mogło być jednak lepiej, więcej piłkarskiego świata pokazać.
Ostatnio zmieniony 2017-11-17, 00:05 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-23, 21:08

238 "Cud"

Już w pierwszej scenie dobry tekst "Kubica to z niego nie jest", świetny ksiądz Jacek i jego rozpiska, w ogóle to był mistrz odcinka :lol: Heniu z "M jak miłość" biskupem :mrgreen: Pierwsze sceny i gra aktorska rozśmieszyły mnie dużo bardziej niż cały żałosny sezon "Kiepskich". Możejko jak już miał dość księdza Jacka, nawet na 48 go chciał wsadzić :lol: A potem:

-Szef szefów. (dzwoni)
-Papież?
-Nie, na razie ksiądz biskup :mrgreen:

Albo przy wyganianiu księdza Jacka "Zostało nam 50 sekund" - kolejna super scena. Nawet biskup miał dosyć tego natręta :lol:

Fajnie wrzeszczeli też przy motorach. Sprawa ciekawa, jak to często bywa udało się wpleść wątek problemów rodzinnych. To oczywiście na plus. Super sceny księży na motorach. Naprawdę fajny i mega zabawny odcinek na koniec kolejnego genialnego sezonu i roku z "Ojcem Mateuszem", a te cudy tylko tego dopełniły :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2017-11-23, 21:13

238 Cud

Udany odcinek na zakończenie sezonu. Miła odmiana, że tym razem znaliśmy sprawcę kradzieży. Z lepszych momentów mogę wymienić kłótnię tego nierozgarniętego księdza z Noculem i w ogóle jego postać. Natalia miała fajny tekst: "Trzeba się modlić do św. Judy - patrona spraw beznadziejnych". :lol: Orzechowski jako biskup bardzo dobry, chce się go oglądać. I choć to nie był może wybitny odcinek, to mogę dać mu 9/10.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-23, 21:14

238. Cud

Widzę, że proboszcz z Sióstr awansował na biskupa i odwiedził sąsiednią parafię. Jeszcze Biskupa Kozioła brakowało :-D :-P
Jednak show i tak skradł ksiądz Jacek. Z początku irytował, ale jak się rozkręcił, to jego trucie paradoksalnie zaczęło śpieszyć. Nietypowy odcinek, bo od początku znamy sprawców, za to dostaliśmy ciekawy wątek dwóch braci i bandytów. Dobre zakończenie.

10/10
Ostatnio zmieniony 2017-11-23, 21:15 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Cud (238)

Post autor: Kizior » 2017-11-23, 23:50

Mocny akcent na zakończenie sezonu.
Ile ten serial ma postaci pierwszo- i drugoplanowych wokół których można zbudować wyczesany odcinek.
Jak nie Mateusz to Natalia, jak nie Natalia to Pluskwa, jak nie on to jakiś policjant z problemami a na księdzu Jacku kończąc.

Świetny początek:
- rozmowa o nieśpieszącym się biskupie "Kubica to on nie jest" a potem biskup: "ja lubię sportowe samochody" :lol:
- rozpiska ks.Jacka co ma każdy i o której godzinie robić - normalnie jak plan dnia Paździocha.

Motyw kradzieży samochodu z relikwią też dobry:
- 10 letni Passat :lol:
- złodzieje też dobrze zagrani

Śledztwo pacyfikowane przez ks. Jacka - tu komunikat do telewizji, 5 razy zaglądał już do nas w ciągu 20 minut, papież dzwoni.
Mnie już zaczął denerwować zamiast śmieszyć :lol:
Świetny tu Orzechowski jako biskup z miną "ja p...." - pięknie to zagrał :lol:

Na końcu jeszcze księża pomykają na motorach jak dwa Batmany :lol:

Cud przebudzenia wyszedł niesamowicie naturalnie jak na cud ! Tym większe brawa.

Ogólnie widać tendencję wzrostową serialu w ostatnich sezonach dopieszczonych jak należy.
Oby tak dalej.

ps. ale nie dowiedzieliśmy się czy Lucy ma HIV !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-25, 12:26

https://media2.pl/media/146591-Ojciec-M ... -TVP1.html

"Milionerzy" niestety robią swoje. W komercyjnej grupie, która nie jest ważna dla TVP "Ojciec Mateusz" już przegrywa z teleturniejem. Ale ogólnie ma dużo większą widownię i oby już więcej nie spadała, tylko rosła :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-11-25, 15:56

Ciekawe czy za rok przygotują coś specjalnego na 10-lecie. Bez tego też jest dobrze, ale może coś ciekawego i oryginalnego wpadnie im do głowy... Liczę na to.
Ciekawe czy Możejko wróci do Justyny, skoro Daria znowu uciekła. Wątki obyczajowe nigdy mnie zbytnio nie obchodziło, ale to by oznaczało koniec wkurzających wątków Darii- jeszcze bardziej obyczajowych- więc temu kibicuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2017-11-25, 23:22

Kiepski Widz pisze:https://media2.pl/media/146591-Ojciec-M ... -TVP1.html

"Milionerzy" niestety robią swoje. W komercyjnej grupie, która nie jest ważna dla TVP "Ojciec Mateusz" już przegrywa z teleturniejem. Ale ogólnie ma dużo większą widownię i oby już więcej nie spadała, tylko rosła :)
Jak pan sam wolisz Milionerów to nie dziwota, choć plus milion trzeba dodawać do TVP jak mówiłem. Więc nic nie stracił.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”