BRACIAK Jacek

Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

BRACIAK Jacek

Post autor: kacrudy » 2017-11-29, 20:28

Obrazek

Imię i nazwisko: JACEK BRACIAK
Rola w serialu: rewolwerowiec w filmie
Pierwszy epizod: 528 Mężczyzna w kapeluszu
Ostatni epizod: 528 Mężczyzna w kapeluszu

Bardzo lubię tego aktora. W szczególności jego role m.in. w nieśmiertelnych "Miodowych latach" albo w serialiku "Ja to mam szczęście". Nawet teraz, grając w reklamach nie najwyższych lotów, potrafi całkiem nieźle zagrać. W "Kiepskich" dostał mało znaczącą rolę, żeby nie powiedzieć występ w zapchajdziurze, więc trochę ciężko to ocenić.
8/10.
Ostatnio zmieniony 2017-11-29, 21:33 przez kacrudy, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Re: BRACIAK Jacek

Post autor: Pabfer » 2017-11-29, 20:33

Fantastyczny Janek z Miodowych Lat. Uwielbiałem jego rolę, szkoda, że była tak rzadka. W Rodzince.pl i Prawie Agaty też dobrze wypadł, ale rzadko to oglądałem. Podobała mi się jego kreacja Napoleona w reklamie pewnego marketu. Widziałem zwiastun Volty i tam mnie bawił, ale jeszcze czekam z oceną na obejrzenie całego filmu. W Kiepskich też on sam nie ma sobie nic do zarzucenia, tylko po prostu dostał zły scenariusz...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: BRACIAK Jacek

Post autor: Kizior » 2017-11-29, 21:14

Aktor fajny, jako człowiek też wydaje się w porządku, ale w Kiepskich to się centralistycznie skompromisował po całości. Zwłaszcza tym hurra-ględzeniem w zapowiedzi jego dennej sceny. Tak łatwo kupić nawet takiego aktora i zniżyć go do poziomu Michałowej i Barcisia ?
Ostatnio zmieniony 2017-11-29, 21:15 przez Kizior, łącznie zmieniany 1 raz.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy epizodyczni”