WODECKI Zbigniew

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

WODECKI Zbigniew

Post autor: Kiepski Widz » 2017-11-06, 14:54

Obrazek

Imię i nazwisko: ZBIGNIEW WODECKI
Rola w serialu: on sam
Pierwszy epizod: 493 Zbigniew Wodecki
Ostatni epizod: 493 Zbigniew Wodecki

Wybitny muzyk, wielka szkoda, że odszedł w takim młodym wieku. Człowiek dobry i prezentujący sobą jakiekolwiek wartości, nie to co dzisiejsi "celebryci". W "Kiepskich" zagrał moim zdaniem świetnie, dużo lepiej od aktorów pierwszoplanowych :lol: Wypadł naturalnie i szkoda, że już nigdy nie będziemy mieli go szansy zobaczyć w jakimkolwiek serialu czy filmie ani usłyszeć nowych piosenek...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: WODECKI Zbigniew

Post autor: kacrudy » 2017-11-06, 16:10

Zgadzam się z tobą, Widzu, Artysta Wybitny. Zdecydowanie za szybko odszedł, jak tylko usłyszałem o jego chorobie, to miałem nadzieję, że wyzdrowieje, a jak usłyszałem, że nie żyje, to byłem mocno załamany.
Na szczęście zagrał w "Kiepskich", na dodatek scenarzyści wyjątkowo się wysilili i wyszedł sympatyczny odcinek.
Zbyszek, dlaczego tak szybko odszedłeś? :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2017-11-06, 17:55

Uwielbiam jego 2 role w Miodowych Latach i w Kiepskich. Nawet dziwne wymysły Sobiszów wyszły dobrze z jego udziałem. Nie ocenię jego gry, bo to nie aktor, ale powiem, że mnie rozbawił, w ogóle nie irytował. Doceniam go też jako muzyka. Np. ,,Chałupy" czy ,,Pszczółka Maja" to klasyki. Szkoda, że odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie...

PS. Jestem zaskoczony tym tematem, ale pozytywnie zaskoczony :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2017-11-06, 18:01

Nie aktor, a zagrał lepiej niż cała reszta razem wzięta. Był naturalny, nie irytował, także mogę uznać jego występ za udany. No i oczywiście wspaniały muzyk to nie ulega wątpliwości. Szacunek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2017-11-06, 18:17

W "Kiepskich" w tym jednym odcinku wypadł bardzo dobrze. Po prostu był sobą i tyle. Kiedy usłyszałem o jego śmierci, też się nieco podłamałem. Szkoda, że odszedł tak szybko. Trzymał się dobrze i mógł pożyć jeszcze kilka ładnych lat. "Chałupy", "Pszczółka Maja" i wiele innych jego piosenek zapamiętam pewnie do końca życia. Ta druga kojarzy mi się z pięknym dzieciństwem, dziękuję za to :)
Ostatnio zmieniony 2017-11-06, 18:19 przez Luko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy epizodyczni”