BARCIŚ Artur

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

BARCIŚ Artur

Post autor: Pabfer » 2017-09-21, 00:13

Obrazek

Imię i nazwisko: ARTUR BARCIŚ
Rola w serialu: Tadeusz Norek
Pierwszy epizod: 000 Wielki bal
Ostatni epizod: 000 Wielki bal

O aktorze:
Świetny aktor. Cenię go za to, że zawsze podejmuje trudne i ambitne role. Gdy słuchałem wywiadów z nim, odniosłem wrażenie, że to bardzo szczery i wesoły człowiek, co cenię. fenomenalna mimika, gestykulacja i artykulacja głosowa.

O człowieku- pierwsze wrażenia:
To bardzo ciekawy, ciepły, życzliwy, inteligentny, optymistycznie nastawiony do życia człowiek. Rozmawiałem z nim kilka razy (niestety przez Internet, nie na żywo- na żywo go widziałem, jednak nie pogadaliśmy- ale zawsze) i za każdym razem zarażał swoim optymizmem. Podziwiam go za otwartość na fanów i cierpliwość - nie znam innego aktora, który założył forum o sobie. Wchodzę na Barciślandię rzadko i mało piszę, więc nie jestem jakimś wielkim znajomym Barcisia, ale stali bywalcy tego forum to jego przyjaciele, mówią z nim na ty i zawsze rozmawiają o ciekawych kwestiach. Ale to nie kryptoreklama żadnej strony internetowej, tylko post o Barcisiu jako człowieku, nie tylko odtwórcy roli Norka, więc zakończę mówiąc, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całokształtem Pana Artura!!! Wiem to z powodu konta na Barciślandii.

O człowieku- bliższe poznanie i polityka:
Jest bardzo sympatyczny i ciepły- nie kwestionuję tego, tylko przy tym niestety skrajnie lewicowy, czyli zepsuty moralnie, a przy tym to ateista i pozytywnie nastawiony do Klątwy- z ostatnich newsów. Do tego wspiera KOD i marzy o występie w Uchu Prezesa. Nie wiem co o nim myśleć, bo widzę i wady i zalety i jest ich podoba ilość. Jednak moja opinia o nim nie ma wpływu na opinię o Miodowych Latach i Ranczo, mimo, że te seriale też trochę przemycały lewicowe poglądy, bo ich całokształt jest na plus, a jakieś pojedyncze wady się wszędzie znajdzie.

Podsumowanie:
Poznałem go pod 3 aspektami, z czego 2 są na duży plus, natomiast 1 na przeogromny minus.
Ostatnio zmieniony 2017-11-06, 14:45 przez Pabfer, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: BARCIŚ Artur

Post autor: kacrudy » 2017-09-21, 06:32

Barciś jest, moim zdaniem, aktorem dość ciekawym. Świetnie grał Norka w "Miodowych latach", aż można przez chwilę pomyśleć, że taki jest naprawdę. :lol: W "Ranczu" miał taką ciekawą odskocznię od ML. Czerepach to zupełne przeciwieństwo Norka! W "Wielkim Balu" zagrał tak, jak w ML, w końcu zagrał Norka.
Pabfer pisze:Do tego wspiera KOD i marzy o występie w Uchu Prezesa.
O, to ciekawe. :-P Tylko nie wiem, jakiego polityka mógłby sparodiować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2017-09-21, 08:59

Jako aktor jest naprawdę dobry, czołówka polskich aktorów. Zagrał w mnóstwie filmów i seriali i w sumie prawie wszędzie jego udział jest widoczny, gra na tyle porządnie, że człowiek go zapamiętuje. Najbardziej lubię go oczywiście za role w "Miodowych latach" i "Ranczu", gdzie zagrał popisowo, ale także za występy w "Zmiennikach" czy "Znachorze". Rola w Kiepskich to właściwie przeniesienie Tadeusza Norka na inne tło. Wypadł nieźle, choć w takim natłoku gwiazd, jaki był w odcinku "Wielki Bal" ciężko o to, by wyraźnie się wybijał. Prywatnie go nie znam, choć jeden mój znajomy współpracował z nim w jednej produkcji i mówił, że jest to człowiek w porządku i chętnie pomagał kiedy tylko ktoś go o to prosił.

A polityka to inna sprawa. Jak widać teraz aktorzy koniecznie chcą być sławni nie tylko z małego i dużego ekranu, ale według mnie jest to negatywna tendencja.
kacrudy pisze:Tylko nie wiem, jakiego polityka mógłby sparodiować.
Rokitę, Rostowskiego, Marcinkiewicza, Budkę, Borowskiego... można wymieniać długo. Głównie łysi. :-P
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2017-09-21, 12:25

Jeden z lepszych polskich aktorów, swoisty wyznacznik jakości filmu/serialu, praktycznie wszystko co widziałem z jego udziałem było bardzo dobre, lub tylko dobre. W Kiepskich zagrał w chyba najciekawszym, a na pewno najbardziej zaskakującym odcinku będącym crossoverem dwóch najlepszych seriali Polsatu.

Szerszej publiczności przed długie lata znany był z roli Tadeusza Norka jednak na szczęście udało mu się wykreować nową bardzo silną i całkiem inną postać Czerepacha w serialu Ranczo. Zachęcam do zapoznania z innymi produkcjami z jego udziałem. Nawet w występach gościnnych widać jakość jego pracy.

Poglądy ma raczej zwyczajne, a co najważniejsza nie bajdurzy jak nieudacznicy którym tak dobrze nie wyszło, a teraz za sprawą dobrej zmiany są promowani z marnymi rezultatami. :lol:

Z różnych wypowiedzi do mediów czy materiałów zakulisowych, a także postów na Barciślandii widać, że to bardzo miły, rozsądnie myślący człowiek, życzę mu dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, pomimo hejtu który go spotkał w sieci.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2017-09-21, 12:46

Wielu aktorów nie lubi zamknięcia w jednej roli, tym bardziej, gdy jest lekko durnawa i się tu pojawiają głosy, że dobrze, że sobie wypracował kilka charakterystycznych ról żeby uniknąć takiego zamknięcia, ale on tymczasem pisał kilka razy na Barciślandii, że lubi Norka, nie wstydzi się go i chętnie by zagrał w Miodowych Latach 3 (tylko gdybał- nie chcę tu zacząć jakiejś głupiej plotki). Za to szacun- jest świadomy swoich ról i reakcji na nie i od tego nie ucieka, tylko się chwali. Nie lubię przesadnego marudzenia na coś dobrego.
Poglądy polityczne argumentuje w sposób spójny, ale moim zdaniem przesadza.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy epizodyczni”