ŻAK Cezary

Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

ŻAK Cezary

Post autor: Pabfer » 2017-09-20, 23:59

Obrazek

Imię i nazwisko: CEZARY ŻAK
Rola w serialu: Karol Krawczyk
Pierwszy epizod: 000 Wielki bal
Ostatni epizod: 000 Wielki bal

Nie wyobrażam sobie Karola granego przez kogoś innego. Tę rolę mógł wziąć tylko jeden z najlepszych polskich aktorów! fenomenalna mimika i gestykulacja!
Z wieloma serialami mam tak, że oglądając w internecie, tylko słucham co się dzieję, siedząc np. na Facebooku czy na forum, ale z ,,Miodowymi Latami'' tak nie wolno. Z Ranczem i z starymi Kiepskimi też nie. Wielki Bal to mój ulubiony odcinek właśnie ze względu na crossover z Miodowymi Latami. Gra aktorska jest lepiej niż wybitna i za to doceniam ten serial. A najlepszą grę reprezentują Żak i Barciś.
Żak ma świetną każdą rolę- szczególnie w ,,Ranczo'', gdzie gra dwóch głównych bohaterów.
Jednak bardzo mi się nie podoba, że wspiera KOD.
Ostatnio zmieniony 2017-11-06, 14:47 przez Pabfer, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: ŻAK Cezary

Post autor: kacrudy » 2017-09-21, 06:37

O Żaku nie można powiedzieć inaczej, jak tylko genialny! Karol w jego wykonaniu to po prostu mistrzostwo! A najlepsze jest to, że gdy już wszyscy się przyzwyczaili, że Żak to Krawczyk, on pokazał swoje dwa nowe oblicza w "Ranczu" - bardzo dobre oblicza! Dlatego jest on Żakiem, nikt nie kojarzy go tylko z Karolem i nie mówi o nim potocznie Krawczyk, tylko Żak. Do tego dobrze się sprawuje jako juror "The Brain. Genialny Umysł". Ma takie same poglądy polityczne, co ja, więc tego nie zminusuję.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy epizodyczni”