GRABOWSKI Andrzej

Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Re: GRABOWSKI Andrzej

Post autor: Kizior » 2015-09-02, 13:25

Może ktoś po ludzku wytłumaczyć sens i wartość roli Grabowskiego w Tajemnicy Westerplatte ?
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2015-09-20, 14:16

Obrazek
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2015-11-13, 23:54

Andrzej Grabowski licytował na balu charytatywnym w Grudziądzu.
http://www.pomorska.pl/wiadomosci/grudz ... ,id,t.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

Post autor: Kiepski Widz » 2015-11-30, 20:17

W najbliższą niedzielę w specjalnym odcinku "Jakiej to melodii?" wystąpi Andrzej Grabowski:

https://www.facebook.com/JakaToMelodiaT ... =2&theater
Obrazek
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2015-12-27, 23:09

Obrazek
Marciosss
ZBANOWANY
ZBANOWANY

Post autor: Marciosss » 2016-01-05, 14:39

Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-01-05, 19:46

Marciosss pisze:Ferdek zagra w Horrorze:
https://www.youtube.com/watch?v=UwLQhO0Tsn4
Andrzej Grabowski zagra. Oddzielajmy rolę od aktora.
Awatar użytkownika
karol piękny
Kiepski Znawca
Kiepski Znawca

Post autor: karol piękny » 2016-01-19, 23:17

Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-01-22, 19:25

[quote="Vito_Corleone w temacie "23 sezon ŚWK""]Będzie kolejna transza "Kiepskich"?
A widzi pan, jakie mam włosy? Za kilka dni zaczynam zdjęcia.

http://film.onet.pl/artyk...w-wywiad/ckzspd[/quote]

Szkoda tylko, że: "Kiedy dziś patrzę na nowe odcinki, to w porównaniu ze starymi jest to niebo a ziemia. Są o wiele lepsze, mają znacznie więcej mówiące scenariusze. :roll:
Ostatnio zmieniony 2016-01-22, 19:44 przez Ferdas20, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pabfer
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka
USER MIESIĄCA i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-01-22, 19:37

Może ktoś uzna, że na siłę bronię starego, ale moim zdaniem on musiał tak powiedzieć, żeby się podlizać. (Wiadomo, że jeden wywiad może przejść niezauważony, ale on to mówił wiele razy i za którymś razem na pewno doszło do twórców.) Z Okiłem nie robi żadnego projektu, więc może go krytykować ile chce.
Oczywiście nie wolno mi też stwierdzić, że Grabowski na pewno skłamał i nie ma innej możliwości. Konkluzja tego posta jest taka, że po prostu nie wiadomo czy to prawda i pewnie nigdy nie będzie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 2016-01-22, 19:38 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-01-22, 19:42

Wiem, że musi tak mówić i wiele razy mówił i nikt z ekipy raczej nie skrytykuje nowych odcinków, ale żeby je tak na siłę wychwalać pod niebiosa równocześnie krytykując twórczość Okiła to tego nie rozumiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-01-22, 20:14

To niech wyjaśni co takiego świetnego widział w "Krzyżakach" czy "Psychuszkinie", nie mówiąc o skrajnie zboczonych odcinkach.
Może śmiało konkurować z Michałową jeśli chodzi o lizanie d... produkcji.
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-01-22, 21:06

Podważanie opinii aktora na temat serialu w którym gra jest po prostu śmieszne i żałosne!
Pan Grabowski powiedział tak jak uważa i wcale mu się nie dziwię. To, że poziom serialu wzrósł jest dla mnie oczywiste.
Aktorom także lepiej się gra teraz, gdy sceny są lepiej pisane i mogą być odgrywane z taką ekspresją i akcentowaniem, że można je porównywać do teatralnych. Również na planie może panować lepsza atmosfera.

Ach, wspaniale, że wypowiedzi tego typu wywołują taki ból u nienawistników.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-01-23, 16:08

Co tak się tak nerwujesz, przecież Grabowski zachwalałby nawet Całkiem Nowe kosztem starych, dobrych Miodowych Lat byle kręcić ten badziew przez lata. Tak działa ten biznes. Jakby przyszedł po Yoce kto inny reżyserować to jego odcinki też będą słabe.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Nirvana
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Nirvana » 2016-01-23, 17:23

Kizior pisze:Co tak się tak nerwujesz, przecież Grabowski zachwalałby nawet Całkiem Nowe kosztem starych, dobrych Miodowych Lat byle kręcić ten badziew przez lata. Tak działa ten biznes. Jakby przyszedł po Yoce kto inny reżyserować to jego odcinki też będą słabe.
Przecież tu absolutnie nie chodzi o to co sądzą fani o serialu. W tym temacie z jakiegoś powodu jest krytykowana opinia jaką wyraża Andrzej Grabowski, aktor grający w "ŚwK" główną postać. Może pozwólmy mu zdecydować, bo chyba lepiej wie czy mu się teraz lepiej gra czy kiedyś, czy nowe odcinki lepiej mu się odgrywa, oraz czy uważa poziom serialu za większy.

Przykład z "Całkiem nowymi latami..." nic nie mówi. To, że przez fanów jest uważany za mierny to znaczy, że pan Barciś i pan Żak nie mogą powiedzieć "Uważamy, że serial ewoluował, zmienił się na lepsze a poziom wzrósł. "Całkiem nowe lata miodowe" były świetne"? Rozumiem, że wtedy także wszyscy by naskakiwali, że postradali rozum, a przecież to tylko opinia...
Ostatnio zmieniony 2016-01-23, 17:23 przez Nirvana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-01-23, 17:32

Na ile to jego opinia a na ile zwykłe lizodupstwo ?
I z tego co widać po różnych serialach, im bardziej spada pod koniec poziom tym bardziej mamy głosy zachwytu ze strony aktorów.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Fredzio i Edzio

Post autor: Fredzio i Edzio » 2016-01-26, 15:48

Andrzej Grabowski zaproszony na wieczór kabaretowy do Centrum Kultury i Sportu w Kalwarii Zebrzydowskiej.

http://www.wadowice24.pl/nowe/kultura/3 ... kiego.html
Awatar użytkownika
Matrixun
Redakcja
Redakcja

Post autor: Matrixun » 2016-02-05, 22:03

Ferdas20 pisze:[quote="Vito_Corleone w temacie "23 sezon ŚWK""]Będzie kolejna transza "Kiepskich"?
A widzi pan, jakie mam włosy? Za kilka dni zaczynam zdjęcia.

http://film.onet.pl/artyk...w-wywiad/ckzspd
Szkoda tylko, że: "Kiedy dziś patrzę na nowe odcinki, to w porównaniu ze starymi jest to niebo a ziemia. Są o wiele lepsze, mają znacznie więcej mówiące scenariusze. :roll:[/quote] Zapomniałem wcześniej się do tego odnieść, ale nadrabiam to teraz. Myślę, że p. Grabowski stwierdził tak dlatego, że np. teraz ma mniej wymagającą rolę. Kiedyś jako Ferdek musiał się przebierać, tańczyć, skakać, teraz praktycznie nie zdarza mu się robić niczego innego, niż zwyczajne czynności takie jak jedzenie, siedzenie, leżenie... Rola jest teraz wygodniejsza. Gdybym ja miał do wyboru rolę spokojną, niewymagającą specjalnego wysiłku, a rolę, do której trzeba sporo dołożyć od siebie, łatwiej byłoby mi wybrać tę pierwszą. A poza tym... kto będzie coś mówić przeciwko własnemu zatrudnieniu? Nie powie przecież złego słowa na obecną sytuację, bo to jednak źródło jego utrzymania. ;-)
"Kucaj na buty, garbik, fajeczka, no i leciało. He he he"
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-02-06, 00:21

Matrixun pisze:Zapomniałem wcześniej się do tego odnieść, ale nadrabiam to teraz. Myślę, że p. Grabowski stwierdził tak dlatego, że np. teraz ma mniej wymagającą rolę. Kiedyś jako Ferdek musiał się przebierać, tańczyć, skakać, teraz praktycznie nie zdarza mu się robić niczego innego, niż zwyczajne czynności takie jak jedzenie, siedzenie, leżenie... Rola jest teraz wygodniejsza. Gdybym ja miał do wyboru rolę spokojną, niewymagającą specjalnego wysiłku, a rolę, do której trzeba sporo dołożyć od siebie, łatwiej byłoby mi wybrać tę pierwszą. A poza tym... kto będzie coś mówić przeciwko własnemu zatrudnieniu? Nie powie przecież złego słowa na obecną sytuację, bo to jednak źródło jego utrzymania. ;-)
Dokładnie, to że on bardziej woli grać Ferdka w nowych odcinkach niż w starych to wcale nie oznacza, że te odcinki są lepsze.
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2016-02-09, 08:09

Z tego, co słyszałem i czytałem, Andrzej Grabowski jest prywatnie dość nieciekawą osobą. Mniejsza o poglądy polityczne, które chluby nie przynoszą. Zwyczajnie uchodzi za gbura, często źle się odnoszącego do innych, zadufanego w sobie i we własnym ego/talencie, chociaż aktorem nie jest aż tak dobrym, jak by się mu mogło wydawać - aczkolwiek dobrym. Dla kasy jest ponoć gotów na wiele, jak niedawno, gdy miał wciskać garnki w hipermarkecie biednym emerytom. Do roli Ferdka pasował idealnie, mimo że, jak sam chyba kiedyś przyznał, rolę przyjął z przyczyn finansowych - nie jest tajemnicą, że scenariusz pierwszych odcinków, delikatnie rzecz ujmując, nie rzucał na kolana. W Kropka TV znalazłem też informację, że początkowo Ludwika Kiepskiego grać miał m.in. Stanisław Tym, ale odrzucił propozycję, jako, że serial nie rokował zbyt dobrze. Patrząc z dzisiejszej perspektywy - wyszło to Kiepskim na dobre. :) .
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2016-02-22, 10:23

Andrzej Grabowski o swojej nadwadze:

http://superseriale.se.pl/newsy/swiat-w ... 81357.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-02-22, 17:12

Najlepszy moment o tym niewysilaniu się - to tak a propos tych którzy go bronili i zwalali winę tylko na reżysera.

On chciał być zdrowy i szczupły jak pizzę kalmarami dopychał ? :lol:
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
Awatar użytkownika
Ferdas Kiepski
Boczek
Boczek

Post autor: Ferdas Kiepski » 2016-02-22, 17:17

A Boczka od grubasow wyzywa. :-)

A tak na poważnie to dobrze, ze chociaż trochę schudl.
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-02-22, 17:18

Na fotosach z nowego sezonu widać raczej że przytył.
- Ale kto pana wyżarł ?
- To u pana też byli ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorzy pierwszo- i drugoplanowi”