501 Rój

Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny

501 Rój

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-28, 18:46

Tytuł odcinka: 501 Rój
Premiera: 2.11.2016
Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska

Przeczytaj pełny opis odcinka na Kiepscy.org.pl
(informacja o odcinku, fabuła, zdjęcia z odcinka + najlepsze cytaty bohaterów)
Obrazek

Moja opinia:

Plusy:
-Boczek ze szczotką od kibla :lol:
-suszenie kiełbasy w kiblu
-wynoszenie Paździocha - świetna scena :mrgreen:

Minusy:
-pierdzielenie pod Stasiem
-gra Malinowskiej na "harfie"
-Pupcińscy, a już miałem nadzieję, że ich nie będzie. Tradycyjnie żenujące darcie ryja
-słabe zakończenie ze Stasiem

Dobrze, że było sporo Boczka i nawet "w mordę jeża", zabrakło jednak wytłumaczenia skąd te pszczoły się wzięły - były i już. Zakończenie z Paździochem mogło być lepsze. Średni odcinek, więc

5/10
Ostatnio zmieniony 2016-11-02, 20:40 przez Kiepski Widz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Awatar użytkownika
Ferdas Kiepski
Boczek
Boczek

Re: 501 Rój

Post autor: Ferdas Kiepski » 2016-10-28, 19:06

Ogromne rozczarowanie.

Plusy:

- pierwsza scena, rozmowa Ferdka z Boczkiem na korytarzu i użądlenie Paździocha :mrgreen:
- suszenie kiełbasy przez Boczka w kiblu
- leczenie Mariana wódką "Panie Ferdku, mnie tez Pan daj!"
- Paździoch w stroju pszczoły
- "W mordę jeża"

Minusy:

- fatalny występ Malinowskiej, jak zwykle zresztą
- żenujący występ Pupcinskich, choć większość ich "popisów" przewinąłem z czego bardzo się cieszę
- zakończenie

Bardzo średni odcinek. Ciężko mi go jednoznacznie ocenić, gdyż sceny w kamienicy (z udziałem głównych bohaterów) były naprawdę dobre. Niestety, wszystko zniszczyła scena u Stasia, Malinowska i oczywiście Jolaśka z Waldkiem - nic nowego. Dobrym aspektem tego epizodu jest jeszcze duży udział Paździocha i Boczka. Muzyka również nie była najgorsza. Świetny pomysł na odcinek, ale wykonanie raczej kiepskie.

5/10
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2016-10-28, 19:13

A moim zdaniem odcinek nie był wcale taki zły.

Plusy:
- Boczek i jego "szczerszczenie" :mrgreen:
- użądlony Paździoch
- Malinowska z żydowską harfą
- pierwsza scena z Boczkiem i tą szczotką
- Paździoch przebrany za pszczołę :-)
- ciągnięcie Paździocha na dywanie
- Halina pijąca wódkę, tego jeszcze nie było ("Nie patrz, Halińcia")

Minusy:
- żenujące Pupcińskie i ich mordy darcie
- scena pod Stasiem
- zakończenie

Ocena: 7/10

Pabfer miał rację, walnęli dużą pszczołę (tfu, szczerszczenia) na koniec.
Ostatnio zmieniony 2016-10-28, 19:16 przez kacrudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pabfer
USER DEKADY i Prowadzący Facebooka

Post autor: Pabfer » 2016-10-28, 19:40

Zaczęło się bardzo dobrze, klimatycznie. Pierwsze sceny były z dużym udziałem naszego ulubionego trio, pojawiły się stare motywy, stare teksty- ułożono to wszystko super! Bardzo dobry występ Boczka, dogryzanie mu też, a tu trzeba zauważyć, że akurat to nie zawsze wychodzi. Drugi odcinek z rzędu motyw ukrytej wódki. Całkiem niezły efekt komputerowy z szerszeniami na korytarzu. Tylko scena u Stasia bardzo nudna i sztucznie przedłużona- przecież takie sceny jeśli już są, to mają być zapchajdziurami, a tymczasem ta scena ze względu na czas trwania wydawała się bardzo ważna, a jak zwykle nic nie wniosła- jestem rozczarowany. Już się zbudował taki piękny klimacik pierwszych sezonów- sezonów Okiła i wszystko musiało runąć! Dlaczego kurde? Dlaczego? Scena w sklepie jeszcze gorsza niż ta pod sklepem- nie lubię Malinowskiej. Złomiarze przynudzają, ale trzeba im przyznać, że nie denerwują, a Malinowska, Jolaśka i Prezes tak! Gdy Ferdek wrócił z greenboxa, wszystko znowu było dobrze- jak za dawnych lat! Dużo zabawnych akcji- z Heleną, z dywanem, z dużą ilością Boczka na całe szczęście- to się bardzo rzadko zdarza! Tylko jedna rzecz mnie zastanawia- Ferdek powiedział Helenie, że Marian jest w stanie ,,analnym''??? To moje przesłyszenie, bełkot Grabowskiego czy celowe przekręcenie- już tak wiele razy przekręcano od początku serialu. Nawet w ostatnim odcinku przekręcono słowo ,,dziękujemy''. Do tego ostatnio dużo erotyki w tym serialu. Dalej świetna scena u Paździochów- dobre teksty Paździochów, dobre negocjacje z Malinowską- wreszcie coś wniosła! Jak nigdy! Wyzywanie Ferdka na korytarzu też jej o dziwo nieźle wyszło- wiele razy to robi, ale zazwyczaj przesadza z wulgaryzmami i piszczeniem, a teraz gadała normalnym głosem, nie bluźniła, a do tego z tyłu miała korytarz, a nie greenbox- to też jakiś walor. Następnie mieliśmy bardzo złe sceny z Pupcińskimi- zupełnie nie miały sensu.Nagle zapragnąłem posłuchać dalszy ciąg pierdzielenia u Stasia, byleby Jolaśka zeszła mi z oczu. Scena z Królową Pszczół bardzo dobra. Pupcińscy stanowili tylko tło, widownię, reszta sceny bawiła, mimo, że już mieliśmy kilka ucieczek Paździocha. Zakończenie nijakie- mogliby pozwolić Marianowi uciec i dać nawet mały zapychacz z jego lotem na greenscreenie zamiast takiego chłamu.
Odcinek zapowiadał się rewelacyjnie, ale niestety Sobisze nie dopuścili Yoki do głosu i dużo zepsuli.

7/10
Naciągnąłem trochę za wyjątkowo dużo Boczka, pierwsze sceny i ciekawą fabułę, bo nie licząc durnych przerywników, historia nie była taka zła...
kacrudy pisze: Pabfer miał rację, walnęli dużą pszczołę (tfu, szczerszczenia) na koniec.
Ja tam nawet 2 widziałem :P
Ostatnio zmieniony 2016-10-28, 19:40 przez Pabfer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kacrudy
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kacrudy » 2016-10-28, 19:45

Pabfer pisze:Tylko jedna rzecz mnie zastanawia- Ferdek powiedział Helenie, że Marian jest w stanie ,,analnym''???
Ja zrozumiałem tak samo, ale przewinąłem i zacząłem się zastanawiać, czy tam nie jest "agonalnym"?
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-10-28, 19:47

Miało być ,,agonalnym''- to logiczne. jednak ja usłyszałem co innego, a ten tekst jest bardzo prawdopodobny z powodu 2 argumentów, które przytoczyłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiepski Widz

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-28, 19:48

Powiedział na pewno "W stanie analnym", to celowa zagrywka scenarzystów.
Obrazek
^^Kliknij^^

REGULAMIN FORUM
Pan Kiepski

Post autor: Pan Kiepski » 2016-10-28, 20:57

Plusy: (+)
- Boczek odstraszający pszczoły szczotką od kibla
- Wchodzący Paździoch do kibla
- Darcie Boczka
- Fajny efekt z dużą pszczołą

Minusy (-)
- Występ Pupcińskich i wydzieranie się
- Scena z Badurą i jego kolegami
- Durne mamrotanie Malinowskiej

6/10
Awatar użytkownika
Bździuch
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Bździuch » 2016-10-28, 21:06

Spodziewałem się rewelacji, wyszedł bardzo dobry odcinek, gdyby zmienić scenariusz, czyli usunąć złomiarzy, Pupcińskich i Malinowską etc. - mieli byśmy odcinek wręcz idealny !
Ale i tak wyszedł bardzo klimatyczny, zabawny i ciekawy odcinek, całość oglądałem z wielkim zainteresowaniem.
Wielki plus za dużą ilość Boczka i Paździocha, brak kłótni małżeńskich i akcja rozgrywająca się w czasie jednej nocy. Jednak wspomniany występ złomiarzy i reszty bandy, zaniżył ocenę.
Chyba pierwszy dobry scenariusz - pisany jedynie przez Sobiszewskich.

Plusy:
+ Bardzo dużo Boczka i Paździocha
+ To co uwielbiam ! Odcinek toczył się w krótkim odstępie czasu i to w nocy, jak w "Ogórze" – choć tam nawet nie cały się dział.
+ Brak kłótni Haliny i Ferdka !
+ Miejscami Klimat starych odcinków
+ Ciąganie Paździocha :D
+ Paździoch jako pszczołą, "Milcz Helena ! Bo cie zaraz użądlę !" i Helena z tą siekierą
+ Dobra gra aktorska, nie wkurzająca Kipiell-Sztuka
+ Ferdek wyjmuje wódkę – "Odwróć się"
+ Halina prosi Ferdka żeby poszedł do Stasia po wódkę :D – tego jeszcze nie było
+ Dwie pierwsze sceny
+ Scena pod kiblem, z Heleną i Ferdkiem
+ Dialog między Heleną i Haliną u Paździochów
+ Dużo zabawnych scen i ekstó
+ Dłuższa czołówka

Minusy:
- Beznadziejne efekty
- Nic nie wnosząca i nudna scena u Stasia :roll:
- Drugi zapychacz – występ Pupcińskich – trochę śmieszna była scena u nich, oczywiście jak na nich, ale po co to ? :roll:
- Wkurzająca Jolaśka "Jestem głodniusia, chyba się zaraz posiusuam" :evil:
- Za dużo złomiarzy :evil:
- Brak zakończenia

Choć minusów było dużo to odcinek mi się podobał, pewnie dlatego że za to plusy były mocne. Wkurzył mnie brak sensownego zakończenia, i pytanie skąd się wziął ten rój ?! Zamiast pomyśleć o tym wszystkim dali "zapychacze" !
Z bólem daję 9/10 - bo po pewnych zmianach mógłby być moim ulubionym :-/
kacrudy pisze:
Pabfer pisze:Tylko jedna rzecz mnie zastanawia- Ferdek powiedział Helenie, że Marian jest w stanie ,,analnym''???
Ja zrozumiałem tak samo, ale przewinąłem i zacząłem się zastanawiać, czy tam nie jest "agonalnym"?
Bez wątpliwośi powiedział "W stanie analnym" - przekaz podprogowy :mrgreen:
Nie no żartuję, takie słowa są dla Ferdka za trudne, więc zastąpił je prostszym, które lepiej zapamiętał :lol: Często tak przekręca nie znane mu w wymowie do końca wyrazy, np: "Halina ! To jest molestancja !" itd.

Edytuj posty. - mod. Kiepski Widz
Ostatnio zmieniony 2016-11-17, 19:20 przez Bździuch, łącznie zmieniany 2 razy.
''(...) i człowiek odkrył jak krzesać ogień. Prawdopodobnie zginął na stosie, który nauczył swoich braci rozpalać''
-A.Rand

---
ZAPRASZAM:
Moja gra PC o Kiepskich (KLIK)
I mój najnowszy scenariusz (KLIK)
---

Obrazek
Awatar użytkownika
Crockett
Boczek
Boczek

Post autor: Crockett » 2016-10-29, 10:49

plusy:

-Boczek odganiający szerszenie
-ratowanie Paździocha
-wynoszenie Mariana na dywanie

Minusy:

-scena od Stasiem
-występ Malinowskiej i jej gra na drumli
-występ Pupcińskich
-beznadziejna muzyka
-brak dźwięków w przejściach
-zakończenie

Moja ocena 4/10

Zauwazyliście, że w scenie gdy Malinowska odgania owady grą na drumli w kamienicy to drzwi do pustostanu są uchylone, a po chwili slychac ich zamykanie ?
Ostatnio zmieniony 2016-10-29, 10:51 przez Crockett, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
lukaszlipinski
Paździoch
Paździoch

Post autor: lukaszlipinski » 2016-10-29, 11:23

"Rój" czyli spodziewać mozna by sie fajnego, lekkiego i przyjemnego odcinka, z greenboxami, scenami w plenerze i rozmachem. Do pewnego stopnia się to udało.
Pomysł na odcinek był niewątpliwie dobry i ciekawy, na myśl przywołujący filmy katastroficzne. Osadzono go jednak wokół... seksualno-niespełnionych inklinacji Paździocha i Pupcińskich. Przyprawionych irytującą Paździochową, Kiepskimi z ukrywającym wódkę Ferdkiem na czele, mięsożernym Boczkiem, jak też w sumie nawet niezłymi pomysłami złomiarzy i dość interesującym epizodem z udziałem Malinowskiej.
Niemniej, gdyby doszukiwać się w epizodzie jakiegoś głebszego sensu, co sugerować zdaje się przemiana Paździocha i walka z inwazją nie chcących dać się odgonić szerszeni, wpaść można w pułapkę zawiłości. Albowiem, jeśli nawet była taka intencja, zginęła ona gdzieś pośród nudnych scen, różnej jakości satyrycznej dialogów i nieciekawym zakończeniem. Na minus zaliczyć też trzeba przemianę Boczka. W tym odcinku wygląda on najgorzej w historii serialu - broda, wąsy, długie włosy, łysa plama na głowie plus zaniedbanie, niczym u kloszarda. Wspólnie ze złomiarzami wywołuje jednak uśmiech na twarzy.
Całą fabułę ostatecznie przykrywa niewątpliwy seksapil Jolasi i szerszeń-pszczoła-gigant. Czyli w sumie trochę pomieszanie z poplątaniem. Najgorszy epizod sezonu. 6/10. :)
Ostatnio zmieniony 2016-10-29, 11:25 przez lukaszlipinski, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat według Kiepskich
Awatar użytkownika
Ferdas Kiepski
Boczek
Boczek

Post autor: Ferdas Kiepski » 2016-10-29, 11:50

W sumie, po tym odcinku, nie dziwie się Gnatowskiemu, że tak zaczesuje włosy. Zwracam honor.
Awatar użytkownika
Pabfer

Post autor: Pabfer » 2016-10-29, 12:03

lukaszlipinski pisze: Niemniej, gdyby doszukiwać się w epizodzie jakiegoś głębszego sensu (...) wpaść można w pułapkę zawiłości. Albowiem, jeśli nawet była taka intencja, zginęła ona gdzieś pośród nudnych scen.
Te twoje poszukiwania w każdym odcinku siódmego dna i wskazówki jak dobrze szczęśliwie przeżyć życie są dla mnie zawsze bardzo ciekawe, bo jesteś bardzo spostrzegawczy i widzisz wiele aspektów, które mi umykają, ale moim zdaniem trochę przesadzasz, bo dla mnie tam nie ma żadnych głębokich sensów. Pojawiły się szerszenie, wygoniono szerszenie, Paździoch jak zawsze miał we wszystkim własny interes i koniec. Tylko tyle. Jedyny morał jest taki, że twórcy są w kryzysie i kończą im się pomysły, bo potrafili zepsuć nudą fantastyczny pomysł, mimo, że mogli poprowadzić fabułę w bardzo różne strony, nawet dało się zaangażować jedynie mieszkańców kamienicy i zrobić ,,Rój'' w stylu odc. ,,Świata według Bundych'' ,,Mysz''. To jednak wiadomo już od kilku lat i nawet przed obejrzeniem tego odcinka łatwo się było domyślić, że nie wszystko pójdzie dobrze.

P.S. Dziwię się, że oceniłem wyżej niż ty, bo zazwyczaj było odwrotnie :D :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jurij
Halinka
Halinka

Post autor: Jurij » 2016-10-30, 13:44

Neutralnie oceniam pierwszą scenę. Na mały plus Ferdek, Boczek i Marian na korytarzu. Na minus ucieczka przed owadami, strasznie udawana. Na plus scena w kuchni, kapitalny Ferdek. Miło, że tym razem to Halina musiała odwracać się. Pozytywnie oceniam rolę Kiepskiej jako pielęgniarki. Walka z szerszeniami na minus. Na minus Ferdek z Badurą i jego kolegami. Neutralna scena w sklepie oraz Ferdek i Helena na korytarzu. Na plus scena w salonie. Neutralna u Paździochów i wizyta Malinowskiej w kamienicy. O dziwo scena w domu Waldka i Jolasi pozytywnie zaskoczyła mnie, była całkiem zabawna z uwagi na wzajemne złośliwości. Ale już następna scena z ich udziałem to kompletna tragedia. Muszę przyznać, że Marian zabawnie wyglądał jako szerszeń. Całe zakończenie oceniam neutralnie.

Odcinek lepszy od poprzedniego, lecz nie wyśmienity. Moja ocena to 4/10.
Awatar użytkownika
Inn
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Inn » 2016-11-02, 14:55

Plusy:
- scena na korytarzu z 3 bohaterami jak dawniej
- poruszanie "błahego" powodu
- scena w kuchni i zachowanie Boczka
- ukąszenie Paździocha
- tekst o podatkach
- zakończenie

Minusy:
- występ Pupcińskich
- Malinowska i jej podejście do pieniędzy

Po słabym jubileuszowym odcinku, ten był na dobrym poziomie. Gdyby nie ci Pupcińscy dałbym więcej.. 6/10
Awatar użytkownika
Vito_Corleone
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Vito_Corleone » 2016-11-02, 19:33

Zamiast oprzeć cały odcinek o Paździocha w roli pszczoły, który to nawet promował cały odcinek i pokazać kolejny jego szalony pomysł twórcy zostawili to na sam koniec. Sam odcinek nie był zły, ale czuć tutaj zmarnowany potencjał. Pochwalę dość dobrze wykonane greenboxy i dość wciągającą fabułę, która jednak im bliżej końca coraz bardziej rozczarowuje. Zagadką pozostaje dlaczego owady pojawiły się potem także u Pupcińskich i w ogóle po co oni tam wystąpili. :P Dam 5/10
Ostatnio zmieniony 2016-11-02, 19:36 przez Vito_Corleone, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kanalium
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: kanalium » 2016-11-02, 20:44

Na plus:
+ pierwsze sceny
+ Boczek i jego "szczerszczenie"
+ Malinowska i jej drumla
+ wynoszenie Paździocha
+ leczenie wódką
+ Paździoch jako pszczoła
Na minus:
- brak dźwięków w przejściach pomiędzy scenami
- scena pod sklepem
- sceny z Waldkiem i Jolaśką
- spodziewałem się lepszego zakończenia
6/10.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inkwizytor
Edzio Listonosz
Edzio Listonosz

Post autor: Inkwizytor » 2016-11-02, 20:58

Plusy:
-Boczek odganiający szerszenie
-leczenie wódką
-scena pod sklepem
-rozmowa Ferdka z Paździochową
-Boczek nieumiejący wypowiedzieć słowa "szerszeń"
-ciągniecie Paździocha na dywanie
Minusy:
-Pupcińscy
-Malinowska uspokajająca szerszenie
-Zakończenie mogłobybyć lepsze
8/10
Alleluja i do przodu!
Awatar użytkownika
Kizior
Typer Sezonu

Post autor: Kizior » 2016-11-03, 00:34

I czym wy się ludzie podniecacie ? Żyjemy w czasach gdzie na komputerach można zrobić płatki śniegu a tu żadnego szerszenia nie było na korytarzu. Porównując to z odcinkiem sprzed wielu lat, kiedy Paździoch hodował jedwabniki to jest zjazd na same dno !

Mimo tego parę plusów się znalazło:
- Boczek wrzeszczący po nocach
- suszący kiełbasę w wentylacji kibla
- pogryzienie Paździocha
- uczulenie Paździocha
- leczenie Paździocha

Minusów jednak sporo też było:
- pieprzenie pod Stasiem
- Pupcińscy
- cała sekwencja końcowa, poza tą wielką pszczołą na korytarzu
- durnowata muzyczka (właśnie taka ze skeczy co to się ktoś na skórce od banana wyrżnął !)

Poza tym cały odcinek pozbawiony klimatu, fabuły i sensu.

3/10
- Panie, nie dam bo nie mam, nawet jakbym chciał dać to nie dam bo mnie wyżarli do zera, do cna !
- Ale kto pana wyżarł ?
- Jak to kto, Pażdziochy biznesmeny zasrane...
- To u pana też byli ?
ms.
Halinka
Halinka

Post autor: ms. » 2016-11-03, 15:28

Odcinek słaby, nudny, w miarę dobry jedynie początek ale wygląd Boczka beznadziejny. Od momentu rozmowy ze złomiarzami poziom zaczął spadać. Końcówka słaba, Paździoch z tą sztuczną pianą, później zamieniający się w pszczołę a do tego denerwujący Boczek z tymi szczerszczeniami. Słabo to wyszło, pomysł był nawet dobry ale wykonanie słabe, beznadziejny pomysł z tą Malinowską która odstraszała pszczoły, więcej niż 3,5/10 się nie należy.
kurde panie jaki wieczór, trzecia w nocy jest
Awatar użytkownika
#h3tman
Halinka
Halinka

Post autor: #h3tman » 2016-11-06, 08:48

Średni odcinek. Wiielki minus to scena u Stasia
i tradycyjnie Pupcińscy, reszta jest w miarę dobre, lecz zakończenie nijakie. Mi się w tym odcinku spodobało, jak Boczek przękręcił słowo "szerszenie" i powiedział "szczerszczenie". Scena z dzwonieniem do Malinowskiej w domu Paździochów również była zabawna:
- Ferdek: "Dzień dobry pani Malinowska, czy to sklep u Stasia?"
- Malinowska: "U Stasia, czego dupę zawraca?"
5/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Ferdas20
Moderator
Moderator

Post autor: Ferdas20 » 2016-11-17, 00:20

Niezły odcinek, choć było też sporo minusów. Na plus na pewno początek z panikującym Boczkiem, użądleniem Paździocha i leczeniem wódką. Na minus Malinowska, złomiarze, występ Pupcińskich i ta ogromna pszczoła też trochę idiotyczna, głupie zakończenie. 4/10
Kiepski Widz pisze:zabrakło jednak wytłumaczenia skąd te pszczoły się wzięły - były i już.
W większości nowych odcinków nie ma wyjaśnienia co z czego się bierze i na co wychodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Brady
SCENARZYSTA DEKADY
SCENARZYSTA DEKADY

Post autor: Brady » 2016-11-19, 15:53

Słaby odcinek. Na plus początek pod kiblem i panikujący Boczek, ukąszenie Paździocha i Helena mówiąca o podatkach. Wszystko wyszło jakoś tak sztucznie. Oczywiście po raz kolejny pojawili się złomiarze, których występ był długi i nudy. Malinowska również na minus - kolejna niepotrzebna postać w tym odcinku, podobnie jak Pupcińscy. Efekt z wielką pszczołą kiepski, podobnie jak strój Paździocha. Niestety, ale ten odcinek miał potencjał, który twórcy zmarnowali. 2/10
Przemek77
Halinka
Halinka

Post autor: Przemek77 » 2016-11-25, 21:38

Podobała mi się tylko drumla (błędnie określona jako "żydowska harfa") - sam gram na tym ciekawym instrumencie :) Ale czy przywabia "szcerszczenie"? Raczej nie :)
Dyskusja z Badurą i jego ekipą - nie taka zła.
Najgorsza jak to ostatnio bywa - końcówka, która albo jest z tyłka wzięta albo nie mam jej wcale....
- No wiesz pan na te erosy
- Jakie erosy?
- Normalne panie: gumiaki, prezerwatiwy. Tu se pan piniążka wrzucasz a tam se balon wylatywa, kondon!
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Post autor: Luko » 2016-12-08, 10:37

PLUSY:

+Halina: "Chyba pod pijackim Piłatem" :lol:
+Boczek odganiający "szczerszczenie" szczotką od kibla
+"Przecież my nie mamy wódki", "Mamy", "Gdzie?", "Odwróć się" :D
+Boczek suszący kiełbasę w kiblu
+Boczek chcący wódkę
+Paździoch: "Kim pani jest?!"
+Boczek popijający lekarstwo :D
+Halina do Paździocha: "Do wesela się zagoi" :D
+Paździoch: "Widzę sfinksa, mruga do mnie" :D
+pomysł Staśka na pszczoły
+scena u Malinowskiej i jej gra na drumli
+"Marian, słyszysz mnie?", "Nie!" :D
+ciągnięcie Paździocha na dywanie
+Helena do Boczka: "szerszenie się mówi, panie Boczek! Szer-sze-nie, niech pan powtórzy idioto!", "Szczer-szcze-nie, no chyba dobrze mówię nie?" :mrgreen:
+Helena do Paździocha o podatkach :mrgreen:
+Helena: "Ja skoczę po młotek i wbije mu się siekierę w serce" :D
+Malinowska odstraszająca szerszenie
+Helena z siekierą
+Marian-szerszeń
+królowa (ładnie to wyszło)

MINUSY:

-scena pod Stasiem
-scena u Pupcińskich
-zboczenie scenarzystów (pokazywanie Jolaśki gdzie ją ukąsiło)...
-zabrakło fajnego zakończenia

Fajny odcinek, gdyby nie Pupcińscy byłoby bardzo, bardzo dobrze. Niepotrzebna scena u Stasia no i zakończenie takie sobie. Ale dam 7/10.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon 24 [493-504]”