Obowiązki redaktora kiepscy.org.pl

www.kiepscy.org.pl - wszystko co ma związek z naszym serwisem.
Awatar użytkownika
Kiepsky
Administrator Serwera
Administrator Serwera

Obowiązki redaktora kiepscy.org.pl

Post autor: Kiepsky » 2013-03-04, 13:17

Po lutym kolejnych kilku redaktorów jest już poza redakcją. Zamieszczam ten temat, by każdy potencjalny redaktor wiedział jakim zadaniom będzie musiał sprostać.

W związku z tym, że redaktorzy dzielą się na mniej i bardziej pracowitych zdecydowałem się wprowadzić wymagania dla redaktorów by tych mniej pracowitych zmobilizować oraz przyśpieszyć rozwój naszej strony :)

Obowiązkiem redaktora jest dodanie minimum 2 artykułów na temat Kiepskich WŁASNEGO AUTORSTWA (nie skopiowanych z innych stron!) miesięcznie.

1) Osoby, które dodadzą mniej niż 2 artykuły miesięcznie lub będą kopiować je z innych stron nie będą wyróżnione członkostwem w grupie REDAKCJA na forum.
Nadal jednak mogą dodawać artykuły i jeśli w następnym miesiącu dodadzą minimum 3 to wracają do grupy.
2) Po dodaniu 5 artykułów od momentu otrzymania ostrzeżenia na forum ostrzeżenie zostanie usunięte za pracę nad stroną. Trzeba zgłosić się do mnie na PW.
Ostatnio zmieniony 2015-12-29, 20:18 przez Kiepsky, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek Jeśli masz konto na Facebooku to koniecznie dołącz do nas: http://www.facebook.com/kiepscyorgpl
Z góry dziękuję! :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia Obrazek
Awatar użytkownika
Luko
Ferdynand Kiepski
Ferdynand Kiepski

Re: Obowiązki redaktora kiepscy.org.pl

Post autor: Luko » 2016-10-12, 12:58

Jeśli zły temat, przepraszam.
Uważam, że trzy artykuły w ciągu miesiąca to dużo. Jest już sporo wiadomości na stronie, przez co trudno znaleźć oryginalny pomysł na jakiś nowy tekst.
Obrazek

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
Awatar użytkownika
Kiepski Widz
Administrator|Red. Naczelny
Administrator|Red. Naczelny

Re: Obowiązki redaktora kiepscy.org.pl

Post autor: Kiepski Widz » 2016-10-12, 13:04

Dawniej było 10 artykułów na miesiąc, potem zmniejszyłem do 5, a teraz właśnie ze względu na kończące się tematy do 3, a nawet dwóch. Obecnie to wygląda tak, że w sezonie premierowym ja i Matrixun na zmianę robimy opisy odcinków, więc mamy po 2 teksty na miesiąc, nieraz 3, dodatkowo staram się coś napisać o jakimś aktorze czy bohaterze. Cały czas czekam na zgłoszenia od innych: jeśli ktoś ma 3 pomysły na artykuły to niech się do mnie zgłosi, tak samo jeśli ktoś ma jeden pomysł na tekst do cyklu "Moim zdaniem", gdzie tematy mogą się powtarzać. W zasadzie nabór jest cały czas otwarty, ale wiem, że nie ma pomysłów. Jakby były to bym więcej pisał :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „STRONA WWW”