Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubiony serwis informacyjny

Twój ulubiony serwis informacyjny to:
Wiadomości TVP1
0%
 0%  [ 0 ]
Teleexpress TVP1
46%
 46%  [ 6 ]
Panorama TVP2
7%
 7%  [ 1 ]
Wydarzenia POLSAT
15%
 15%  [ 2 ]
Fakty TVN
7%
 7%  [ 1 ]
Express TTV
7%
 7%  [ 1 ]
Informacje dnia TV TRWAM
7%
 7%  [ 1 ]
Inny - napisz jaki
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2016-06-25, 11:24   Ulubiony serwis informacyjny

Jeśli zdarza wam się oglądać serwisy informacyjne w telewizji to jaki jest wasz ulubiony? Można zaznaczyć dwa.

Ja wybieram "Teleexpress", krótko, na temat i często z humorem, do tego świetni prowadzący. Na drugim miejscu "Wydarzenia" - również za prowadzących i największą bezstronność oraz mniejszą ilość polityki niż u konkurencji.

Przypominam o uzasadnieniu swojego wyboru.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2016-06-25, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-25, 11:33   

Zaznaczyłam Teleexpress oraz Panoramę. Według mnie to najlepsze serwisy informacyjne, które mówią z sensem w dodatku nie rozmawiają non stop o polityce. Trochę tego, trochę tamtego i tutaj duży plus. Średnio lubię Wydarzenia na Polsacie, gdyż tam tak samo nie ma za dużo polityki, ale z zasady nie oglądam Polsatu (oglądam jedynie jakieś ważne wydarzenia czy Kiepscy itd), a TVP oglądam cały czas.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2016-06-25, 15:54   

Wybrałem Teleexpress i Fakty. Oba te serwisy oglądałem od małego i tak jakoś zostało. Teleexpress - ciekawie, krótko, z humorem. Fakty - co prawda jest dużo polityki, ale również inne ciekawe informacje i ciekawi dziennikarze, Paweł Abramowicz czy Maciej Mazur.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Vito_Corleone 
Kiepski Znawca
Garbaty anioł

Wysłany: 2016-06-25, 18:32   

Informacje o tym co się dzieje w kraju i na świecie czerpię głównie z Internetu. Niespecjalnie czekam na jakikolwiek telewizyjny serwis informacyjny, jednak wybrałem Teleexpress i Express, fajne skondensowane informacje o dość fajnej porze emisji, dodatkowo z bardzo fajnymi tzw. "fistaszkami"

Z "dużych" serwisów jedynie Wydarzenia, są jakkolwiek zjadliwe i jak najmniej ukierunkowane na określoną stronę polityczną.

W zestawieniu zdecydowanie najgorzej wypadają Wiadomości i to dodatkowo z bardzo dużą tendencją spadkową po tzw. dobrej zmianie. Szczególnie mam w pamięci tragikomiczne materiały o firmie telemetrycznej po tym jak dramatycznie spadła oglądalność tego serwisu. :lol:

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-11, 22:13   

Oglądam głównie "Teleexpress" z tego samego powodu co Widz - krótko, na temat i z humorem. Na drugim miejscu "Wydarzenia", bo te oglądałem zawsze i tak jest do dziś, no i lubię prowadzących - Gugałę, Gawryluk i Wrześniewską-Sieger. Teraz były zmiany w wydania weekendowe, ale nie wyszło źle. ;-)

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Odpowiedz do tematu