Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ty jako sportowiec
Autor Wiadomość
Kanalia 
Ferdynand Kiepski
Krucafaks!

Wysłany: 2010-02-05, 17:51   Ty jako sportowiec

Uprawiacie jakiś sport zawodowo czy po prostu hobbystycznie :?: A może ograniczacie sie tylko do oglądania telewizyjnych transmisji?
Jakie sa Wasze ulubione dyscypliny :?:
Macie sportowych idoli :?:

Ja zawsze oglądam polskie akcenty sportowe...czy to nożna, ręczna, czy siatkowa, czy boks, tennis, skoki.....A wy :?:
Kiedys zawodowo biegałam na sprinterskich dystansach....teraz zastanawiam się nad piłką ręczną, chociaż nie wiem, czy na trenowanie nie jest już za póżno. CO SĄDZICIE :?:

krzys133 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2010-02-05, 18:05   

Ja gram w nogę hobbystycznie, ale bardzo często. Regularnie chodzę na mecze lokalnej drużyny. W telewizji też często oglądam mecze. Ogólnie to uwielbiam piłkę nożną ;-) A rzadziej, ale jednak też się zdarza chodzę na mecze hokeja (jako widz).
Ostatnio zmieniony przez krzys133 2010-02-05, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  

Kanalia 
Ferdynand Kiepski
Krucafaks!

Wysłany: 2010-02-05, 18:34   

Fajnie masz....Katowice to ośrodek sportu....nie to, co ja....mieszkam w dziurze zabitej dechami :-(

AdaśM 
Paździoch
AdiM

Wysłany: 2010-02-05, 18:54   Odp

Też gram w noge hobbystycznie,raz na tydzien w niedziele o 18/.Po za tym chodze na mecze 2 ligi wschodniej w moim mieście,na Widzew oraz na 1 lige siatkówki kobiet tez w moim miescie
Ostatnio zmieniony przez AdaśM 2010-02-05, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  

Kanalia 
Ferdynand Kiepski
Krucafaks!

Wysłany: 2010-02-05, 19:16   

A w tv co oglądacie? Jakie ostatnio imprezy Was zainteresowały :?:

Czak Noris 
Ferdynand Kiepski
pecunia non olet

Wysłany: 2010-02-05, 19:23   

Ja oglądam głównie Skoki Narciarskie, ale lubię też inne sporty zimowe.

Bossak 
Paździoch
Precz z komuną!

Wysłany: 2010-02-05, 20:36   

Ja ogólnie to w bardzo dużo a szczególnie w piłke nożna i koszykówke, ale nie zawodowo tylko dla przyjemności.

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-01-01, 13:11   

Ja chodze na mecze ŁKS-u Łódz,czasem na mecze siatkarek Budowlanych Łódz,uwielbiam ogladać sport w tv,złaszcza Piłke nożną...

AdaśM 
Paździoch
AdiM

Wysłany: 2011-01-07, 10:35   

Hokej lubię po za kopana piłką, ręczna,siatkówkę i .... ...mam od nie dawna ulubiony sport.Nie koniecznie związany z arenami, boiskami itp

DragonPL 
Halinka

Wysłany: 2011-07-15, 18:29   

Ja lubię Siatkówkę, Skoki Narciarskie i Piłkę Ręczną. Moich dwóch idoli z siatkówki to Zbigniew Bartman i Bartosz Kurek, Skoki narciarskie = Janne Ahonen, Roar Ljokelsoey, Adam Małysz i Sven Hannawald, Ręczna: Bielecki, Bracia Lijewscy i Jureccy

davvids 
Mariolka
I love Speedway :*

Wysłany: 2011-07-15, 22:31   

Ja przede wszystkim interesuję się żużlem.
Siatkówką, Ręczną... wtedy gry są emitowane Mistrzostwa :-> Choć byłem na kilku meczach AZS-u Cz-wa.

Generalnie nie znoszę piłki nożnej ;/ to jests port przereklamowany i nuuudnyyyy.
A wyczynowo to siatkówka z kumplami oraz pingpong :-)

Pomalutku, po cichutku, powolutku, aż to skutku. Miłe słówko, komplemencik, bombonierka i prezencik. Sratki, kwiatki, duperele- dajesz mało, bierzesz wiele. Ale jaja, ja pierdziele.

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-16, 09:13   

Duzo biegam i chodze na siłownie, lubie tez grać w piłke. Biernie obserwuje tylko pilke nożna, za innymi sportami nie przepadam. Chodze czasami na Łazienkowską 3.

Matt 
Ferdynand Kiepski
Dla znajomych Edek

Wysłany: 2012-04-10, 14:41   

Ja lubię grać w nogę hobbystycznie czasami tez w siatkę. W tv najbardziej lubię oglądać skoki narciarskie i biegi narciarskie. A piłki nożnej raczej nie, wolę pograć. ;-)

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 20:45   

ostatnio dużo gram w squasha i tenisa, lubię se też ciężarkami pomachać - dawniej piłka nożna z fąflami na placu (a potem na piwo:P)
chodziłem do sportowej szkoły średniej, tam też trenowałem skok w dal
Ostatnio zmieniony przez hellcabber 2012-04-10, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  

nitroglicerynka 
Waldek
Marian, do domu!

Wysłany: 2012-05-27, 18:37   

Czynnie: pływam, nurkuję i kocham wodę.
Pływanie to moje hobby, ale także taka "miłość" sportowa, od jakiś 4 lat regularnie (ale hobbystycznie) pływam :)

Biernie: oglądam skoki narciarskie, łyżwiarstwo figurowe, lekkoatletykę, piłkę nożną. Poza tym wszelkie olimpiady i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej/Euro.
Moją ulubioną drużyną piłkarską zagraniczną jest Bayern Monachium, a polską to nie powiem, żeby nie robić zamieszania na forum ;)
Ostatnio zmieniony przez nitroglicerynka 2012-05-27, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Marcelo 
Ferdynand Kiepski
Karwasz twarz

Wysłany: 2012-05-27, 19:51   

Ja gram w piłkę w klubie. Trenuję od 3 lat. I tylko tym również się interesuję.

Sheina 
Ferdynand Kiepski
Pałka sie przegła!

Wysłany: 2012-05-27, 19:59   

Ja za sportem nie przepadam, czasem pogram w siatkę, bądź też tenisa czy pingponga.

W TV czasem pooglądam skoki narciarskie, łyżwiarstwo, pływanie, kolarstwo, lekkoatletykę, saneczkarstwo itd ;-) .

Stachu
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-27, 20:15   

Ja biegam codziennie, troche se hantlami zawsze pomacham. Lubie też pływać, na wakacje zawsze chodze na basen.

Sheina napisał/a:
W TV czasem pooglądam skoki narciarskie, łyżwiarstwo, pływanie, kolarstwo, lekkoatletykę, saneczkarstwo itd

Ja w TV oglądam właśnie skoki, piłke nożną i snooker.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-13, 23:02   

Boziu :-D :-> To tak jak Karol Strasburger :-)

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-13, 23:04   

Albo jak Borysek z ŚWK :!: 8-)

kacper3100
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-18, 22:17   

Ja nie uprawiam sportu i nie będę tego robić, nawet grać w piłkę nie lubię. Hobbystycznie zagram czasem w koszykówkę.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2016-05-22, 09:47   

Gram w piłkę nożną od małego. Byłem przez 2 lata w pewnym klubie (trampkarz), ale potem wszystko się rozleciało i do dziś gram sobie rozrywkowo na orliku/koło domu.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2016-05-22, 20:51   

W gimnazjum grałem przez krótki czas w klubie piłkarskim mojej miejscowości. Grałem w drużynie juniorów na obronie. Wtedy łatwo było się dostać to sobie spróbowaliśmy z kolegami. Niektórzy zostali na dłużej ;)

jakledw12 
Halinka
No jak bonie dydy!

Wysłany: 2016-10-10, 19:35   

Biegam od maja. 2-4 razy w tygodniu. Im cieplej, tym częściej biegam. Teraz nadchodzi jesień, zima, to mój dopiero pierwszy rok z bieganiem, ale na pewno będę biegał.

Jeśli chodzi o inną aktywność fizyczną, to 3 razy w tygodniu w-f, choć w-f to dla mnie żaden sport..

Kiedyś (no dobra, jeszcze w sierpniu) piłka nożna, ale mi się z dnia na dzień coraz bardziej nudzi i będę jeszcze grywał co najwyżej w wakacje.

W domu codziennie, niezależnie od pory roku - serie pompek, podskoki, przysiady - wszystko po to, bym miał więcej energii i lepiej myślał. W dodatku lubię uprawiać sport.

W tv skoki narciarskie, okazjonalnie piłka.

Ferdek56 
USER MIESIĄCA
Ale jaja!

Wysłany: 2017-11-25, 16:28   

Lubię na dworze pograć w piłkę nożną, nawet zimą na śniegu :mrgreen: Uwielbiam też grać w siatkówkę i jeździć na rowerze. W dzieciństwie brałem udział w miejskim wyścigu i zająłem 5. miejsce, a było około dwudziestu uczestników. Cieszyłem się z tego wyniku, ponieważ nie przygotowywałem się aż tak bardzo do tych zawodów, a mimo to udało mi się osiągnąć korzystny rezultat.

Odpowiedz do tematu