Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Autor Wiadomość
Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 17:20   

Ja mam o nim zdanie neutralne. Nie dał mi na razie żadnych powodów, bym go lubił, albo nie. Jeśli wybierze grę dla swojej ojczyzny, to na pewno u mnie zapunktuje. Zawsze uważałem, że w reprezentacji powinni grać ci, którzy się z tym krajem utożsamiają i tylko oni. Dobrze wiesz, że się wzajemnie nie przekonamy, więc zakończmy już tę gadkę.

[ Dodano: 2011-08-11, 09:07 ]
Polacy pokonali w Lubinie Gruzinów 1:0. Doping prawie niesłyszalny, ale tak to jest, jak się na wsi gra... Do tego żenujący komentarz Iwańskiego z przesadnym wychwalaniem, propagandą i głupotą ("Rywal budzi respekt - jest na 57. miejscu w Rankingu FIFA") i Majdan ze swoim "włanczać" i "żeżeże". Uszy puchły...

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-09, 15:45   

Oglądacie w piątek Reprezentacje PZPN-u?

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-09, 23:17   

A jakże inaczej, przecież protestu nie będe robił.. Szkoda tylko, że tak chamsko to załatwili. Słyszeliście Kręcinę w wywiadzie na TVNie? PZPN musi się za co wyżywić. Zarabia 40000 miesięcznie i nie ma z czego żyć. Ja też bym tak chciał. A z resztą, szkoda nerwów.

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2011-11-09, 23:25   

Oczywiście, ze będę ogladał ;)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-11-09, 23:41   

To są leśne dziadki. Do cyrku się nawet nie nadają. Jak można ja się pytam?
http://imageshack.us/phot...bicereprez.jpg/

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-09, 23:45   

Ale co tez piłkarze winni.. Idioci z PZPNu promują siebie a tym samym 'zarabiaja' (nie chcę użyć słowa 'kradną' wprost) kokosy. Nasi strzelą gola i zamiast całować orła, będa cmokać PZPN, nienormalna sytuacja.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-10, 15:49   

Poprostu za to Logo PZPN dostaną pieniążki a za naszego ORZEŁKA - GÓWNO. Bo przecież liczy się kasa a nie patriotyzm(ja na miejscu piłkarzy nie wyszedłbym jutro na murawę).

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-10, 16:12   

Nie wyjdą = brak kasy + brak następnych powolań + brak pokazania się. Nie opłaca im sie

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-11-10, 18:18   

david123lost napisał/a:
Nie wyjdą = brak kasy + brak następnych powolań + brak pokazania się. Nie opłaca im sie

I tu leży prawda. Oni nie mają honoru, nie mają jaj. Zwykłe sprzedajne mendy.

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-10, 18:53   

piłkarze Smudy nie będą protestować, bo część ma (albo będzie mieć) indywidualne kontrakty z Nike
w każdym razie skończyła się gra z orłem na piersi, teraz jest cyrk napędzany przez coraz żarłoczniejszy pzpn
jedyne wyjście to bojkot meczów i sponsorów pzpnowskiej kadry, ale znowu słyszę, że sprzedano wszystkie bilety na mecz i już nie wiem co o tym myśleć: nasi kibice też dają du...y?

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-10, 22:26   

Lędzic napisał/a:

david123lost napisał/a:

I tu leży prawda. Oni nie mają honoru, nie mają jaj. Zwykłe sprzedajne mendy.

Macie rację, wczoraj słuchałem wywiadu z Murawskim.On mówi,że to nie ich sprawa oni grają na boisku.Zgadza się, ale oni też mają prawo głosu to któryś z nich po zdobyciu gola chciałby pocałować w Orzełka a teraz co .....NIE MAJĄ JAJ. Potrzeba w Reprezentacji gościa ,który powie stanowczo NIE DLA CZEGOŚ TAKIEGO JESTEŚMY POLAKAMI NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ.

Ale teraz nikt tak nie powie,przecież PATRIOTĄ BYĆ TO TERAZ WSTYD....

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-10, 22:47   

zeezeewoo napisał/a:
NIE DLA CZEGOŚ TAKIEGO JESTEŚMY POLAKAMI NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ.

Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, a teraz.. Kasa, kasa, kasa. Gdzie się podziały te dawne czasu.. Noż ku*wa za przeproszeniem, co to się w tej Polsce wyprawia?! Piłkarze nie chcę ryzykować swojej ciepłej posadki w reprezentacji. I nie czarujmy się: Nie grają w niej tylko dla satysfakcji reprezentacji kraju, a dla popisu i pieniedzy. Lepsza gra nie równa się godnej postawy względem kraju, ale zarobkiem większej gotówki, a i zainteresowanie zamożniejszymi klubami. PZPN dał popis, tak źle jeszcze nie było.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-10, 22:58   

David dokładnie...po Ojro to Ojgen Polanski nie będzie wiedział gdzie Polska leży na mapie Europy..

Bo myślicie dlaczego tak chce grać w naszej kadrze....bo Euro się zbliża to sę trzeba wylansować a w Niemieckiej kadrze nie pogra.....

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 12:03   

Szczerze mówiąc od kiedy w tej reprezentacji jest ten sk*%#ysy* polanski (a pozniej perkwis) kłade lache na mecze rozgrywane przez tą zbieranine pod opieką trenera niemca. Dzis kibicuje Włochom.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-11, 12:26   

Mimo wszystko ja jestem za "drużyną PZPNu", co nie zmiania faktu, że mam olbrzymie nerwy na to, co się teraz dzieje. Powoływanie obcokrajowców dowodzi tylko, ze Smuda to d*&a nie trener. Ale cóż, ukłądy Lato-Smuda najwazniejsze. Jak myślicie, gdybym był Francuzem mającym kolegę, który posiada kolegę, a ten ma brata polaka, to bym zagrał w reprezentacji? :mrgreen:

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-11, 12:39   

david123lost napisał/a:
. Jak myślicie, gdybym był Francuzem mającym kolegę, który posiada kolegę, a ten ma brata polaka, to bym zagrał w reprezentacji?

Nie,ja przynajmniej bym nie zagrał bo mnie od początku w DOMU wpajano mi rzeczy typu Patriotyzm,Wiara itp.

Kazik151
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 16:29   

PontifexMaximus napisał/a:
Szczerze mówiąc od kiedy w tej reprezentacji jest ten sk*%#ysy* polanski (a pozniej perkwis) kłade lache na mecze rozgrywane przez tą zbieranine pod opieką trenera niemca. Dzis kibicuje Włochom.

Jak ja nie nawidzę sprowadzania tych obcokrajowców do reprezentacji! Przecież ten cały Polański to już po mordzie widać że to rasowe szwabisko! Takich to tylko lać i patrzeć czy równo puchnie! A ten Perkwis też nie lepszy. Nawet słowa po Polsku wymówić nie potrafi i odrazu wielki Polak! Swoją drogą jego umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. On w duecie z Głowackim = totalna masakra. Mam nadzieje że Smuda to zrozumi i wypierdzieli ich na zbity ryj. Z taką obroną nie mamy czego szukać na euro 2012.

Jeśli chodzi o tą sytuację z orzełkiem na koszulce to ja tego wogóle nierozumię. Jakby nie mogli na koszulce dać i orzełka i logo PZPNu. I wszyscy byli bu zadowoleni. Ale nie po co lepiej robić takie cyrki! Żenada poprostu.
Ostatnio zmieniony przez Kazik151 2011-11-11, 16:39, w całości zmieniany 3 razy  

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-12, 09:18   

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-11-14, 21:26   

david123lost napisał/a:
Nasi strzelą gola i zamiast całować orła, będa cmokać PZPN

Chyba w meczu z San Marino albo reprezentacją Bezludnej Wyspy (ponoć PZPN jest dogadane z tą federacją by rozegrać spotkanie kontrolne :-) P
PontifexMaximus napisał/a:
Szczerze mówiąc od kiedy w tej reprezentacji jest ten sk*%#ysy* polanski (a pozniej perkwis) kłade lache na mecze rozgrywane przez tą zbieranine pod opieką trenera niemca.

Piłkarze mi nie przeszkadzają, ale ten "trener" tak. Teraz zresztą jest szkoleniowcem ;-) Przecież on niby jest Polakiem, a po polsku gadać nie potrafi.
david123lost napisał/a:
Powoływanie obcokrajowców dowodzi tylko, ze Smuda to d*&a nie trener.

Kolego nie myl pojęć ;-) Trener jest w klubie, trenuje by dobrze grali. Koleś od repry jest szkoleniowcem Owszem trenuje ich by ta zbieranina coś na boisku pokazała. Selekcjonuje najlepszych by to miało ręce i nogi.
Kazik151 napisał/a:
ten cały Polański to już po mordzie widać że to rasowe szwabisko!

:mrgreen:
Kazik151 napisał/a:
Mam nadzieje że Smuda to zrozumi i wypierdzieli ich na zbity ryj.

Chciałbyś. Zapomnij.
sigi napisał/a:

Jak nie lubięGmocha, to tu mu przyznaję jednak rację.

Najlepszy jest jednak Janek Tomaszewski (uwielbiam go :-D )
http://sport.onet.pl/wide...#m=10700127,c=2

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-14, 21:45   

Johnny Cage napisał/a:
Najlepszy jest jednak Janek Tomaszewski (uwielbiam go

Ja także. Nie zapomnę go. Wembley 1973. Aż się łezka w oku kręci. To była reprezentacja!!!!!

rasrev 
Ferdynand Kiepski
stara łysa pierdoło!

Wysłany: 2011-11-14, 21:48   

ta, Tomaszewski ubek :> Powiem tak: gdyby nie było Smudy byłby większy burdel
Przecież widać znaczącą poprawę gry po tym co zostawił Leo ;x. Moim zdaniem nie ma innego trenera który by poprowadził dobrze tą reprezentację (polskiego). Uważam że jeszcze na Euro coś nasza reprezentacja osiągnie i oby :> Franciszek Cuda da radę :)

A ja nie wiem jak ty/pan możesz lubić Tomaszewskiego. Krzykacz i tyle, a bramkarz był z niego marny. Jeden mecz mu z Anglią wyszedł i już krzyki, a to że bramkę strzelił Domarski to mało kto pamięta... A jak ten "wielki" bramkarz uciekł w Mielcu jak mu 5 bramek pyknęli to też o tym nikt nie wspomnie ;/

"Gaz STOP , Ropa STOP Jop Twoju Mać STOP"
_/

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-14, 22:01   

rasrev napisał/a:
bramkarz był z niego marny. Jeden mecz mu z Anglią wyszedł i już krzyki, a to że bramkę strzelił Domarski to mało kto pamięta.

Co Ty na ten temat możesz powiedzieć mając lat osiemnaście?
rasrev napisał/a:
a to że bramkę strzelił Domarski to mało kto pamięta

Pamiętam, widziałam na żywo na Wembley.
rasrev napisał/a:
Krzykacz i tyle,

Trochę tak.

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-14, 22:10   

lubiłem spoconego Janka zanim związał się z polityką (nawet nie chodzi o PiS tylko ogólnie) - teraz znacznie mniej, choć szanuję go jako sportowca
jest pieniaczem i lekko stawia zarzuty (np. niedawne zupełnie chybione o zawyżony koszt budowy stadionów, dróg etc) ale czasem otrzeźwi trochę społeczeństwo swoim wywodami
co do sb, na razie nic mu nie udowodniono - pożyjom, uwidim
Ostatnio zmieniony przez hellcabber 2011-11-14, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-11-14, 22:15   

Johnny Cage napisał/a:
Kolego nie myl pojęć Trener jest w klubie, trenuje by dobrze grali. Koleś od repry jest szkoleniowcem Owszem trenuje ich by ta zbieranina coś na boisku pokazała. Selekcjonuje najlepszych by to miało ręce i nogi.

Obcokrakowcy dostają polskie obywatelstwo, a Smuda OD RAZU ich powołuje. Nie jest w tym coś nie tak? Pieprzenie w stylu, ze ten i siamten ma polskie korzenie jest nie na miejscu. Polak musiałby byc polakiem i tyle, a nie kombinowanie. Część winy ewidentnie spada na trenera, to on wywiera też na nich presje...
Cytat:
Pamiętam, widziałam na żywo na Wembley.

Byłaś na stadionie? :-) :shock: Jezu, jak ja żałuje że pan Bóg nie dał mi pożyć w tamtych czasach.. Tylko w tych, w których najważniejszą rolę odgrywają, że sie tak brzydko wyrażę, cycki i pieniądze.

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-14, 22:21   

david123lost napisał/a:
Byłaś na stadionie?

Byłam. Tego nieda się wymazać z życiorysu.

Odpowiedz do tematu