Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Autor Wiadomość
Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-10, 20:16   

Dlatego powiedziałem, że miał różne momenty. Bardziej chodziło mi o końcówkę, już za Nawałki, choć grał już niewiele. Wiadomo, że puszczoną szmatę na Irlandii zawsze się będzie pamiętać.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-10, 20:19   

Ferdas20 napisał/a:
Dlatego powiedziałem, że miał różne momenty. Bardziej chodziło mi o końcówkę, już za Nawałki, choć grał już niewiele. Wiadomo, że puszczoną szmatę na Irlandii zawsze się będzie pamiętać.

Ale za Nawałki to bardziej mu chodziło o to żeby jego żonka celebrytka miała kontakt z innymi VAG-ami i się lansowała przy okazji.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-10, 21:06   

Tej słynnej wpadki duetu Biruc-Żewłakow była współwinna nierówna murawa. Wyszło zabawnie i żenująco, ale nie tylko z powodu naszych. Ja Boruca bardzo szanuję za to, co dał Polsce i Celticowi.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-10, 21:08   

A Słowację jak pan wyjaśnisz ?
- To u pana też byli ?

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-10, 22:39   

Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Urugwaju. Lepsi technicznie, piłkarsko, lepiej zorganizowani. W drugiej połowie nieco lepiej, mieliśmy swoje sytuacje, tylko nie było komu strzelić. Na plus to, że na 0 z tyłu, ale stawka spotkania pewnie też trochę to zdeterminowała.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-10, 22:47   

Urugwaj mocno zaczął i już się bałem, że przegramy, ale w drugiej połowie mieliśmy też swoje okazje. Mniej okazji niż zwykle to naturalny efekt eksperymentów taktycznych. Remis to dobry wynik, cieszę się z niego. Najważniejsze, że Boruwar (jak mawiał Kaczyński) miał czyste konto na pożegnanie. Dzięki szpalerowi i długiemu ściskaniu się, ostatecznie zszedł w 45', nie w 44- jak planowano, a Fabiański wszedł nawet na początku 45'+1 :-D Jednak do Tomaszewskiego wciąż brakuje minut. Boruc dobrze wyszedł. Był trochę nierozruszany, ale nieregularne występy i wiek robią swoje, a najważniejszy jest dobry efekt końcowy.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-11, 00:14   

Spodziewałem się więcej po tym meczu, zwłaszcza ze strony gości. A tu się zastanawiałem czy Cavani w ogóle gra.
Dobre zero z tyłu ale z przodu było mało akcji bo o sytuacjach to w ogóle ciężko mówić.
- To u pana też byli ?

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-11-13, 12:09   

Teraz w jeszcze bardziej rezerwowym składzie zagramy z równie mocnym Meksykiem. Nasza liga nie jest już tak solidna, jak chociażby w latach 90-tych, niemniej można wyłapać w niej kilku niezłych piłkarzy. Gdybyśmy grali w najmocniejszym zestawieniu, mogliśmy i Urugwaj i Meksyk ograć. Szerszy skład rywale mają lepszy, ale, jak pokazał mecz z pierwszymi, nie jesteśmy skazani na pożarcie. I nie wynik jest dziś najważniejszy. :)

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-13, 19:41   

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 21. Tomasz Kędziora, 3. Artur Jędrzejczyk, 4. Thiago Cionek, 25. Jarosław Jach, 13. Maciej Rybus - 19. Piotr Zieliński, 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty, 17. Maciej Makuszewski - 28. Jakub Świerczok.

Skład mocno rezerwowy. W takim zestawieniu to na mundialu byłoby z nami cienko, ale dziś nie o wynik chodzi, a bardziej o to co będziemy w stanie zaprezentować w takim składzie. Liczę, że któryś ze zmienników pokaże się z dobrej strony.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-11-13, 21:13   

Pewnie że byłoby z nami cienko skoro 8 z 11 zawodników to rezerwowi, a niektórzy nawet są rezerwowymi rezerwowych :D

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-13, 22:40   

Dzisiaj chyba jeszcze słabiej niż z Urugwajem, do tego głupio stracona bramka no i mamy porażkę. Druga sprawa, że ten Meksyk też specjalnie nic wielkiego nie pokazał. Myślę, że pierwszym składem dali byśmy radę.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-14, 00:18   

Za dużo zawodników z trzeciego garnituru na raz pojawiło się na boisku. Nie miał kto doświadczeniem nimi pokierować. A ten przygłup Zieliński to jak przeciwnik nie nazywa się Czarnogóra to wiadome że zagra słabo. Miał patelnie to jak zwykle się obsrał.
- To u pana też byli ?

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-11-14, 08:20   

Meksyk miał obronę dziurawą, jak sito, ale my nie mieliśmy armat. Polska liga jest słaba, a meksykańska mocna. Do tego graliśmy 2-3 garniturem. Wziąwszy to pod uwagę, wyniki z listopada są ponad stan. Niemniej, nie ma Lewandowskiego - nie ma goli. Bez Lewego nie byłoby też awansu na MŚ. Bez poprawy szkolenia w przyszłości nasza piłkę może czekać kryzys większy, niż włoską. :)

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-14, 18:00   

I liga włoska też słaba stąd nie ma co się podniecać Zielińskimi i Linettymi - to było wczoraj widać, po prostu żadne talenty, to liga włoska jest słaba i musi się posiłkować takimi.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-14, 18:05   

lukaszlipinski napisał/a:
Bez poprawy szkolenia w przyszłości nasza piłkę może czekać kryzys większy, niż włoską. :)

Przecież już od dawna Ekstraklasa może Serie A buty czyścić. Nawet obecnej Serie A. Już od dawno się krytykuje zbyt słabe szkolenie młodych i pamiętam, że już kiedyś o tym gadaliśmy w którymś z kilku tematów o piłce nożnej.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-11-14, 18:45   

Ekstraklasa a Serie A to tak jak Cinquecento a BMW

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Odpowiedz do tematu