Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Autor Wiadomość
david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-03-28, 17:11   

No a niby czemu nie?! Ma dopiero 28 lat, jego gra wygląda dość ciekawie.

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-03-28, 17:50   

Zobacz jak grał Mila przeg wyjazdem z Polski (Z Groclinu Dyskobolii)A jak gra teraz..jego poziom gry się nie podnosi,więc co z niego za kandydat do kadry..bo co w paru meczach słabej polskiej ligi się wyróżnia?Prosze cie...Łukasz Sosin też srzela jak na zawolanie w lidze cypryjskiej był pare razy powołany i jego występy zostawie bez komentarza.
Ostatnio zmieniony przez ferdzio120 2011-03-28, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-03-28, 18:00   

Co prawda to prawda, to nie są już te czasy Groclinu czy Austrii Wiedeń, ale jego gra jest napewno lepsza od np. Rogera lub Pawłowskiego...

Ale co powiedzielibyście o Grodzickim na środku?

ferdzio120 napisał/a:
.Łukasz Sosin też srzela jak na zawolanie w lidze cypryjskiej był pare razy powołany i jego występy zostawie bez komentarza.

Łukasz Sosin ma już 34 lata, więc wątpie, aby Smuda go powołał.
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2011-03-28, 18:08, w całości zmieniany 2 razy  

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-03-28, 18:14   

Jesli chodzi o mnie to nie widze go w kadrze..ale może nie mam racji..bo aż tak bardzo nie śledze meczów naszej ligi.Napiszcie jaki proponujecie skład na euro,ja jak bym był trenerem ustaliłbym taką jedenastke : Boruc,Boenisch,Arboleda,Głowacki,Piszczek,Błaszczykowski,Małecki,Grosicki,Jeleń,Lewandowski,Cywka lub Każmierczak (Ze Slaska).I teraz tak,wiem ze podałem za dużo napastników,a za mało pomocników..poprostu uwazam że na dzień dzisiejszy ci napastnicy muszą być powoływani...Boruc,wiadomo że Dyzma go nie powoła,więc chyba tylko Szczęsny lub Tytoń..no albo Fabiański.Co do pomocników to jeszcze moze być Mierzejewski lub Peszko.I co że Sosin ma 34 lata?Zobacz ile mieli lat piłkarze z Włoch zdobywajac złoto na MŚ 2006 ;)
Ostatnio zmieniony przez ferdzio120 2011-03-28, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  

AdaśM 
Paździoch
AdiM

Wysłany: 2011-03-28, 18:38   

Wspomniany tu wcześniej Janek Tomaszewski powiedział cos takiego,ze jak w domu publicznym nie idzie to trzeba nie tylko ściany pomalowac ale i panienki wymienić. A nawiasem mówiąc popis dali nasi pseudo kibice

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-03-28, 18:41   

AdaśM napisał/a:
Wspomniany tu wcześniej Janek Tomaszewski powiedział cos takiego,ze jak w domu publicznym nie idzie to trzeba nie tylko ściany pomalowac ale i panienki wymienić. A nawiasem mówiąc popis dali nasi pseudo kibice
Pomieszkał byś jako Polak na litwie..to cieszyłbyś sie z tych zajsć.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-03-28, 19:25   

Moja kadra na Euro:

Boruc
Piszczek - Głowacki - Arboleda - Boenisch
Błaszczykowski - Murawski - Obraniak- Grosicki
Lewandowski - Małecki

Pierwsza rezerwa:

BR Szczęsny
OB Perquis
PM Kaźmierczak
PM Cywka
PM Matuszczyk
PM Peszko
NP Jeleń

Dalekie rezerwy: Fabiański, Sadlok, Gruszczyński, Brożek, Wołąkiewicz (?), Majewski, Jutkiewicz, Mila, Krychowiak i może Grodzicki :)

ferdzio120 napisał/a:
.I co że Sosin ma 34 lata?Zobacz ile mieli lat piłkarze z Włoch zdobywajac złoto na MŚ 2006 ;)

No właśnie nic, ale wiem, że Smuda nie dokona takiego powołania, dla niego jest on bowiem pokoleniem "starych dziadów-piłkarzy"...
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2011-03-28, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-03-28, 20:24   

Grodzicki do kadry...stanowcze nie on jest na poziomie Sadloka,Glika......a tym panom dziękujemy

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-03-28, 20:27   

Grodzicki jest jednym z czołowych stoperów ligi. Wyniki Ruchu w dużej mierze zależą od jego postawy na obronie. A jest ona naprawdę dobra.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-03-29, 17:01   

Za dużo"czerwieni" łapie...Wyniki Ruchu......Ruch tylko i wyłącznie dzięki zwycięstwu nad Górnikiem jest na 10 miejscu tak to by cały czas był przy strefie spadkowej...

Podobny przykład jak Grodzicki....Nawotczyński...

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-07-31, 11:06   Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Grupa H
Anglia, Czarnogóra, Ukraina, POLSKA, Mołdawia, San Marino.

Po raz kolejny potwierdziło się, że jak mamy trafić na kogoś mocnego, to najprędzej trafimy na Anglię. A z San Marino trzeba będzie mieć sprawne ręce... Albo jedną chociaż ;-)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-07-31, 19:51   

Podobny temat już istnieje http://www.forum.kiepscy....itwa-vt2575.htm więc ładnie poproszę jakiegoś moderatora by połączył oba tematy i zmienił nazwę np. na taki jaki założył Lędzic czy choćby "Reprezentacja Polski i PZPN" by w temacie także komentować działania jakże wspaniałego naszego związku od piłki kopanej.

Co do samego losowania to grupa, z której powinniśmy wyjść z drugiego miejsca patrząc oczywiście na zespoły. Ale patrząc już na umiejętności tychże zespołów to czarno to widzę.

Smuda pajac oczywiście stwierdził, że nie boi się nikogo. I słusznie, bo przecież on już nie będzie prowadzić repry po Euro więc nie ma się czego bać.

[ Dodano: 2011-08-04, 22:38 ]
Nadal przypominam by połączyć oba działy o których wspomniałem!

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-04, 21:37   

By nie pisać nie na temat, to sprawę Meliksona przenoszę tu.
Lędzic w temacie Europejskie puchary 2011/12 napisał/a:
I dobrze, małe brawo dla Smudy (małe, bo na co nam ten Polanski?) - nie życzę sobie Meliksona w kadrze. To nie klub.

Dlaczego? Koleś ma podwójne obywatelstwo, nie czeka na polski paszport bo go ma. Nie grał w pierwszej kadrze Izraela więc u nas może zagrać. To nie jest jakiś pierwszy, drugi lepszy z łapanki i na hura dajmy mu paszport niech gra. On go ma, a dobrych zawodników u smudy i w przyszłości u innych nigdy za wiele. Tym bardziej, że prześcigają nas w rankingu FIFA takie potęgi jak: Burkina Faso :shock: , Honduras :shock: , Iran, Gruzja, Albania, Gabon :shock: , czy Libia :shock:

Brakuje jeszcze San Marina :-P i przede wszystkim Bezludnej Wyspy

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 09:25   

To może dajmy obywatelstwo wszystkim wyróźniającym się obcokrajowcom z naszej ligi? Więcej, może zacznijmy kupować mecze. Większa pewność sukcesu. Po co się certolić? Ktoś tu nie odróżnia reprezentacji NARODOWEJ od klubu.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-05, 11:31   

Lędzic napisał/a:
Ktoś tu nie odróżnia reprezentacji NARODOWEJ od klubu.

No chyba Ty. Raz jeszcze podkreślę gość ma obywatelstwo (być może od urodzenia, nie wiem), ale ma. To nie jest Olisadebe, czy inny Roger. Nie musi składać papierów czy czekać na łaskawą rękę prezydenta, rozumiesz różnicę?
Mam nadzieję, że tak.

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 11:39   

NARODOWA, to znaczy, że piłkarz jest przedstawicielem danego narodu. Melikson pochodzi z IZRAELA, nie z POLSKI. Jego rodzice są IZRAELITAMI, nie Polakami. Obywatelstwo nie sprawia, że jest się członkiem narodu, bo z tym się trzeba urodzić, a nie załatwić w urzędzie.

I proszę moderatorów o zmianę tematu np. na "Piłkarska reprezentacja Polski".
Ostatnio zmieniony przez Lędzic 2011-08-05, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-05, 13:02   

Lędzic napisał/a:
Jego rodzice są IZRAELITAMI

I to tak jest jak się pisze, a nie ma się o tym zielonego pojęcia :roll:

Matka Meliksona jest POLKĄ. Dlatego ma obywatelstwo polskie. Teraz w końcu dotarło to do Ciebie? Czy trzeba dalej tłumaczyć?

DragonPL 
Halinka

Wysłany: 2011-08-05, 13:17   

Melikson jest świetny, ale po co on nam? To jest rasowy pomocnik (chyba, że się mylę to sorry), a u nas w kadrze jest takich aż za dużo. Mamy bardzo dobrych pomocników i wątpie, że szybko by załapał się do kadry, chyba że ktoś dostanie niestety kontuzje. Błaszczykowski, Obraniak, Grosicki, Murawski to są podstawowi, są też inni, ale to już nie ta bajka. Więc myślę, że Melikson nie jest potrzebny naszej kadrze, chyba że by trenował inną pozycję np. Środkowy Obrońca.

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 13:20   

Polką? A wiesz jak ta "Polka" ma na imię? Rivka. Bardzo polskie, co? Ona jest Żydówką z polskim paszportem, a nie Polką. To tak jakbyś mówił, że Polakami są Hernani, Andradina czy Vuković, bo mają nasze obywatelstwo...

znietrzeźwiony 
Waldek

Wysłany: 2011-08-05, 13:51   

Andradina nie ma nasego obywatelstwa

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-05, 14:59   

DragonPL napisał/a:
Mamy bardzo dobrych pomocników i wątpie, że szybko by załapał się do kadry, chyba że ktoś dostanie niestety kontuzje. Błaszczykowski, Obraniak, Grosicki, Murawski

Wiesz ile piłkarzy liczy kadra na takie imprezy jak mundial czy Euro?No 8-)
Lędzic napisał/a:
Polką? A wiesz jak ta "Polka" ma na imię? Rivka. Bardzo polskie, co? Ona jest Żydówką z polskim paszportem, a nie Polką.

Sam jesteś Żydem z polskim paszportem ;-)
Cytat:
Ma na imię Rivka. Urodziła się w Legnicy, a jej panieńskie nazwisko to Sianicka.

co ma imię do obywatelstwa? Teraz polskim dzieciom też dają na imię John, David, Justin itp. I to nie Polacy? :lol: Skoro urodziła się w Legnicy to jest Polką. I koniec kropka. Media wszelakiego rodzaju też to podkreślają to tak jest, widocznie maja jakieś źródła, inaczej by napisali "z polskim paszportem". Dodatkowo samo nazwisko mówi, że to polskie nazwisko jest. Końcówki "cki/a", "ski/a", "dzki/a" itp. idt. Są to typowe polskie nazwiska.
Lędzic napisał/a:
To tak jakbyś mówił, że Polakami są Hernani, Andradina

Jeśli mowa np o Hernanim to jest to Brazylijczyk z polskim paszportem, tak samo jak Oli to Nigeryjczyk i też z polskim paszportem, bo nie mają korzeni polskich, tak?
I teraz: Andradina, brazylijczyk, bez polskiego paszportu kolego 8-) ma żonę Monikę, Polkę, z którą ma syna Ediego. Chłopak, ten Edi Jr. jest Polakiem, bo urodzony w Polsce, a jego matką jest Polka. Tak samo jest w przypadku Meliksona. I nie sprzeczaj się, bo nie masz racji. Chcesz idź dowiedz się u jakiegoś uczonego jak to jest i podziel się opinią na forum. I zapewniam Cię, że nie masz racji.

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 16:01   

Masz rację z tym Brazylijczykiem (byłem pewien, że ma obywatelstwo), ale wciąż uważam, że czynnikiem decydującym, obok krwi, jest przynależność do danej kultury. Arboleda, Andradina, Vuković, Edi i jeszcze paru mieszkają w Polsce od paru lat, w większym lub w mniejszym stopniu znają polski język. A Melikson pierwszy raz w Polsce był w 2011 roku. Mam nadzieję, że cała ta dyskusja skończy się niedługo, wiślak wybiegnie na boisku w meczu SWOJEJ reprezentacji i jest to oficjalny termin FIFA, więc nie będzie miał prawa grać w innej.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-05, 16:43   

I już zmieniasz ;-) Ale nadal unikasz przyznania, że mam rację. Nie bede już tego tłumaczył bo pisałem wyżej. Między Meliksonem, a resztą przez Ciebie wymienionych jest ogroooomna różnica ;-)

PS. A moderatorów cały czas trzeba prosić by połączyli oba tematy? :evil: :roll:

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2011-08-05, 16:47   

Nie chcę przyznać Ci racji, bo uważam, że jej nie masz. Twoje argumenty mnie nie przekonują, Ciebie nie przekonują moje. Dyskusja zakończy się już wkrótce, podczas meczu Izraela (mam nadzieję).

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-08-05, 17:14   

Ty go nie lubisz chyba, dlatego masz takie zdanie o nim. Ja uważam, że skoro może zagrać dla naszej kadry to być może i się przyda. Ma prawo wybrać kadrę Polski/Izraela. I nieważne jaką wybierze, jego matka jest Polką, on ma PL paszport wiec mógł grać dla nas.

Odpowiedz do tematu