Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ranking odcinków
Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-21, 21:33   

Też znalazłem przed chwilą przy pomocy Excela, dzięki ;)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-01-21, 21:45   

Chyba będzie potrzebna mała aktualizacja, bo "Kalendarz" ma średnią 7,03 na liczbę głosów 38. ;-)

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-21, 21:46   

Aktualizację całego rankingu to zrobię kiedyś, w przyszłości. Na razie niech będzie jak jest.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-01-21, 21:47   

A liczyłeś te średnie od nowa? Bo jak nie, to mogę się tym zająć.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-21, 21:50   

Nie liczyłem, tylko część średnich dostałem z rankingu z roku 2013, a część wziąłem z Podsumowań sezonów (odcinki 425+). Na razie nic nie licz, bo nie będę robił aktualizacji ani dziś, ani za miesiąc, ani w najbliższej przyszłości.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-01-21, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-02, 23:32   

http://kiepscy.org.pl/ran...dlug-kiepskich/

Ranking odcinków został zaktualizowany, a właściwie powstał od nowa. Co dokładnie się zmieniło:

•średnie wszystkich odcinków zostały policzone jeszcze raz i zostały w nich uwzględnione wszystkie oceny, jakie zostały wystawione do dnia 2.06.2017r. włącznie i tak:

-dotychczasowe średnie odcinków 1-425 zostały wyliczone automatycznie przez system oceniania i przedstawiały stan na wrzesień 2013. Mając średnią oraz liczbę ocen łatwo było doliczyć kolejne oceny i tak też się stało. Do średniej z systemu doliczono oceny wystawione od października 2013 (czyli od momentu, kiedy zniknął system ocen) i w ten sposób powstała nowa średnia uwzględniająca zarówno system ocen, jak i noty wystawione później. Oceny wystawione w temacie "za czasów systemu ocen" nie były brane pod uwagę, gdyż by się dublowały z tymi z systemu

-w przypadku odcinków 426+ średnie policzono od nowa

-jeśli ktoś 2 razy oceniał jakiś odcinek, to pod uwagę brano tylko pierwszą ocenę

-jeśli ktoś w temacie o odcinku np. 500 zmienił ocenę np. 501 ("i tym samym, zmieniam ocenę odcinka X na..."), to ta zmiana nie była brana pod uwagę. Ale jeśli zmienił ocenę odcinka 503 w temacie o tym odcinku, to zostało to uwzględnione. Przy okazji usunąłem posty z informacją o zmianie i zmieniłem ocenę w pierwszym poście na taką, na jaką chciał user

NOWE FUNKCJE:

•cały ranking znajduje się teraz na jednej stronie, zniknął podział na "Miejsca 1-50", 51-100", itd. Każdy może sobie wybrać ile pozycji ma być wyświetlanych na jednej stronie (10, 25, 50, 100 lub wszystkie)

•pojawiła się możliwość sortowania pozycji rosnąco lub malejąco według: miejsca i średniej, tytułu oraz liczby ocen. Wystarczy kliknąć te małe trójkąciki na górze

•pojawiła się możliwość wyszukania danego odcinka, wpisując jego numer lub tytuł w wyszukiwarkę

•po kliknięciu w tytuł następuje przekierowanie do opisu odcinka, jednak już nie na nowej karcie, a na tej samej. Musi tak zostać, nie da się tego zmienić

•od teraz ranking będzie aktualizowany 2 razy w roku; po zakończeniu każdego sezonu. Oprócz dopisania nowych odcinków, będą też aktualizowane wszystkie dotychczasowe średnie, tak samo jak teraz

Gdyby ktoś zauważył jakiś błąd typu literówka, link nie działa, to dajcie mi znać na PW.

Ponadto zostały też zaktualizowane wszystkie wykresy i średnie w podsumowaniach sezonów na stronie i będą one także odświeżane po zakończeniu każdego sezonu.

Zapoznajcie się, przetestujcie i oceńcie :)
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-03, 09:23, w całości zmieniany 1 raz  

Bździuch 
Ferdynand Kiepski
Apolonia Chałupiec

Wysłany: 2017-06-03, 12:20   

Jedna z fajniejszych zmian na forum w tym roku. Ranking przejrzysty i prosty. Widać dużo włożonej pracy, na opcję sortowania długo czekałem i nie zawiodłem się. Super ! :-P

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-03, 13:14   

Dobrze, że nie ma już tego podziału co 50. Dzięki temu jest wygodniej. Opcja wyszukiwania to świetny i wygodny pomysł. Dobrze, że pamiętałeś ująć w tym wszystkim Wielki Bal.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-03, 13:27   

"Wielki bal" jest od samego początku rankingu :)

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-03, 15:22   

Bardzo ładnie, przejrzyście. Świetna robota ;)

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Szymek_19 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-11-29, 21:55   

To trochę nie na temat, ale kiedy uzupełnienie http://kiepscy.org.pl/ran...dlug-kiepskich/ o odcinki z 26 sezonu?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-11-29, 21:56   

W przyszłym tygodniu.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-12-06, 00:20   

Ranking odcinków został zaktualizowany. Pojawiły się w nim odcinki 26. sezonu, a wszystkie średnie są aktualne na dzień 5.12.2017.

Odpowiedz do tematu