Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[Ranczo] Ogólnie o serialu
Autor Wiadomość
Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-21, 23:46   

Nawet przy minimalnym budżecie to się nie zwróci a tylko potem powiedzą "klapa TVP". I prawa do serialu, postaci ma duet Adamczyk i Brutter, nie ma problemów by nawet do Polsatu z tym iść. Po prostu każdy wie że to już nie wróci a każda okazja dobra żeby dosrać rządowi.

I tak mi się jeszcze jedna rzecz przypomniała. Każdy a..lczers zachwala jak to Brutter zna dobrze się na polityce... Gdyby tak rzeczywiście było, to by Lucy nigdy nie została wójtem, nie pokonałaby takiego Kozła bo on takie lokalne imperium sobie już stworzył. I nawet jakby ludzie zagłosowali na Lucy to by już nauczycielka, policjant i Pietrek odpowiednio policzyli głosy. Tak wygląda rzeczywistość lokalna.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-22, 07:49   

Barciś napisał, że TVP ma część praw. Może i można je wykupić i iść do Polsatu lub TVN, gdzie jeszcze zachęcą do nakręcenia większej ilości części niż ma "National Lampoon" i krytykujący rzeczywistość w stylu jeszcze ostrzejszym niż Bundy, ale może uznali to za zbędne ceregiele, jeśli do tej pory wszystko było na TVP, a przecież pierwsze 2 sezony i pierwszy film chyba też powstały za PiS, tylko go nie krytykowały, bo wtedy serial był trochę inny. Poza tym nie znamy zdania twórców na ten temat. Nie wiemy co siedzi w głowie Adamczykowi i Bruttwrowi. Może oni się nie boją o emisję i koniec końców się okaże, że to oni mają rację, a nie Barciś? Muszę przyznać rację jednej użytkowniczce Ranczersów, że TVP wie, że Ranczo to fenomen i będzie chciało na nim jeszcze trochę zarobić. Poza tym osobiście uważam, że na Barciślandii bardzo grubo przesadzają z "kaczofasztzmem" i żadnej cenzury politycznej w TVP nie ma. Tylko z Makłowiczem się kłócili o poglądy, ale wtedy nie chodziło o cenzurę. Nie wiadomo jakie poglądy mają Sznuk, Janowski i Strasburger, a sprawa wygląda tak, że władza się co jakiś czas zmienia, a oni mają mocną pozycję i zostają.
Natomiast co do wątku politycznego w serialu, to Kozioł może nawet podbić całą Drogę Mleczną i wtedy najwyższej potraktuję Ranczo jak Kiepskich Okiła i się uśmieję, a nie skrytykuję,a będą mi przeszkadzać tylko złośliwe aluzje do prawdziwego życia widzów. W sitcomach jak główny bohater odniesie wielki sukces, to się kończy odcinek i za tydzień główny bohater znowu jest nikim, a tutaj doceniam próbę kontynuacji. Chociaż mam w pamięci Całkiem Nowe Lata Miodowe, które kontynuowały bogactwo Krawczyków i Norków i źle wyszły, a miały podobnych twórców. Teraz jednak podchodzę optymistycznie, bo się przyzwyczaiłem do Kiepskich, a w Ranczo poziom humoru będzie 200 razy wyższy, czegokolwiek by nie odstawili...

Crockett 
Boczek
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-22, 12:05   

Barciś, Żak i Brutter to KODomici, ale jeśli już taki film powstanie to prawa do emisji wykupi raczej TVP, bo Ranczo to sprawdzona marka, która przyciągała duzą widownię przed TV a Jacek nie strzeli sobie w stopę. Sprzedaż praw jednej z komercyjnych stacji jest mało prawdopodobna, ale niewykluczona. Lewicowi aktorzy-celebryci powinni skupić się na tym co wychodzi im w życiu najlepiej - aktorstwie, a nie na mieszaniu się w politykę PiS, która wcale nie jest taka zła.

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2017-11-22, 17:48   

Ciężko tu cokolwiek sensownego napisać, czego odzwierciedleniem są wszystkie wcześniejsze posty.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeżeli to ma być swoista kontynuacja ostatniego fatalnego sezonu to cieszę się, że jednak nic z tego filmu nie będzie. Mało tego mnie już film "Ranczo Wilkowyje" nie bardzo się podobał, chociaż przedstawiał niemal całkowicie osobną historię, co nie było złym posunięciem.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-22, 18:04   

Crockett napisał/a:
Barciś, Żak i Brutter to KODomici, ale jeśli już taki film powstanie to prawa do emisji wykupi raczej TVP, .

Wykupi jak będzie co kupować, czyli jak przynajmniej 500 000 osób pójdzie na ten syf do kina. Czasy kiedy płacono za byle co z góry grube miliony na szczęście się skończyły !
I tu leży tusk pogrzebany w całej tej nagonce na Jacka - oni dalej chcą żerować na państwowym korycie i tyle. A ja bym ich wszystkich najpierw rozliczył ża ostatnie sezony, gdzie już odwalali tylko totalną chałę i lewacką propagandę.

Cytat:
żadnej cenzury politycznej w TVP nie ma

I nikt nie każe w żadnym serialu przemalowywać sklepu w barwy PiS :->
- To u pana też byli ?

Odpowiedz do tematu