Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prezes Kozłowski
Autor Wiadomość
karol piękny 
Kiepski Znawca
Mam pomysła!

Wysłany: 2015-02-18, 18:02   

Postać bardzo dobra. :lol:
Najlepszy był w odcinku "Nad Zalewiskiem".
Wyśmienity jest jego tekst "kurka wódka".

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2015-03-04, 15:29   

Mi ostatnio gra prezesa zaczyna przeszkadzać. Od jakiegoś czasu trochę zaciąga jak mówi, trochę jakby lekko podlaski akcent i jak mówi głośniej, przeciąga samogłoski, to jakoś mu tak głos dziwnie charczy. Zmiany na minus.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-03-04, 21:06   

Zawsze mi przeszkadzał gadaniem o niczym, śmiechem bez powodu i głupimi powiedzonkami. Za Okiła sceny z jego udziałem miały sens, a i tak go nie lubiłem. natomiast za Yoki sceny z nim to zapchajdziury (jeśli odcinek nie jest na jego temat. Chociaż jak jest, też zasługuje na miano jednej wielkiej 22-minutowej zapchajdziury). Uważam za duży plus i ciekawostkę pokazanie jego mieszkania, ale 1-2 razy na serial, a nie kosztem scen z Ferdkiem. (Tym bardziej, że jego mieszkanie pokazano więcej razy niż mieszkanie Boczka- nieskończenie ważniejszego bohatera).

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-03-04, 21:38   

Nigdy nie nazwałbym Prezesa zapchajdziurą. Bo jak można tak nazwać rozmowę np. z Ferdkiem, jeśli jest związana z tematem odcinka? Prawdziwą zapchajdziurą są powiedzmy sceny w kościele, gdzie słuchamy księdza mówiącego kazanie. To jest definicja zapchajdziury. A prezes jest już jednym z bohaterów i żaden jego udział nie powinien być nazywany zapchajdziurą ponieważ tworzy odcinek razem z innymi wg mnie.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-03-04, 21:53   

Ale w niektórych scenach gada o niczym. Już bym wolał krótszy odcinek niż słuchanie jego nudzenia- NALEŻĄCEGO DO FABUŁY, ALE NIE ZWIĄZANEGO LOGICZNIE Z RESZTĄ WYDARZEŃ. A nawet w ,,Ja to załatwię''- odcinku o nim- przynudzał.

AronChuppa 
Boczek
To drogie rzeczy są!

Wysłany: 2015-04-09, 16:54   

Nie lubię zbytnio tej postaci. Ostatnio trochę za dużo go dają, nawet pokazali jego dom.
Ocena bohatera: 4/10 :-/

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-06, 19:21   

W starych odcinkach ta postać była bardzo dobra, nic mi nie przeszkadzała oraz wnosiła coś do serialu. Podobał mi się jego występ w ''Domu Kultury'' oraz tekst ''W zasadzie to jestem jeszcze w pracy, a dupa tam'' :-D
Szkoda, że w nowszych odcinkach mało kiedy zagra dobrze, ale sceny z Ferdkiem pod sklepem osiedlowym nie są takie złe.

Ontario 
Boczek

Wysłany: 2016-01-15, 23:46   

Nudna, denerwująca i nieśmieszna postać. Tyle ode mnie w temacie.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2016-11-06, 19:21   

Nie jest to zła postać, czasem potrafi rozśmieszyć, ale czasami też jego zachowanie jest trochę żenujące, zależy od odcinka. Szczególnie nie lubię kiedy Ferdek zbyt mocno się do niego podlizuje.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski
Apolonia Chałupiec

Wysłany: 2016-11-13, 02:16   

Strasznie nie lubię tej postaci ! Z charakterem typowego prezeska trafili, ale ja tak nienawidzę takich ludzi, wyjątkowo przypomina mi mojego ojca, z którym mam złe kontakty, najbardziej to mnie wkurza lizanie d*py przez Ferdka do niego. 2/10 Bo czasem mu się zdarzy lepszy tekst
- I mój scenariusz

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-02-06, 11:14   

Dawniej bardzo lubiłem tą postać, natomiast obecnie bardziej wkurza swoim zachowaniem niż bawi. Denerwuje mnie w nim erotomaństwo, czasem gadanie od rzeczy no i to, że jak tylko spotka Ferdka, to ten liże mu dupę przy każdej okazji.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

kacrudy 
Ferdynand Kiepski
Oby nam się!

Wysłany: 2017-02-10, 19:36   

Mocno neutralna postać. Nie jest to postać smętna, irytująca, mówi bardzo dobrym tonem, wyraźnie i z uśmiechem. Inna sprawa to to, że czasami gada po prostu za długo. Czasem jednak jego rozmowy są sympatyczne i nawet trochę rozśmieszą. Gdyby Ferdek nie lizał mu tak dupy, to byłaby to postać dużo lepsza. Na chwilę obecną oceniam tę postać na mocne 6/10.

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2018-01-19, 18:49   

Postać prezesa jest bardzo dobrze pomyślana i fajnie skonstruowana, ale z biegiem czasu staje się ona coraz gorsza. Kozłowski jest fajnie przerysowanym obrazem niejednego prezesa z przeszłością, zdobytymi wówczas kontaktami i niekoniecznie uczciwie zarobionym majątkiem. W początkowych występach postać prezesa generalnie mi się podobała - wesoły, z powiedzonkiem, czasem potrafił rozweselić, a w dodatku Gałła grał dobrze. Po kilku latach Kozłowski zaczął mnie irytować. Głównie za sprawą niewnoszenia humoru do odcinka, słabszej gry Gałły (ten dziwny głos i akcent rażą), ale także zmian w sposobie bycia prezesa. Nie umiem więc jednoznacznie ocenić tej postaci. Przypomina mi ona jednak prezesa Koniuszkę ze Zmienników. Wiek podobny, dobrze po 50-tce, mnóstwo kasy, lubi popić i poklepać kobiety po tyłku, trzyma w garści swoich pracowników (jak Koniuszko Mroczkowskiego ), a ponadto ma żonę-lalę, której zależy tylko na forsie. Tak mi się skojarzyło. Ale Koniuszko oczywiście milion razy lepszy. ;-)

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-01-19, 19:37   

Stary Koniuszko ? Bardziej by Kozłowski pasował do prezesa Michalika. Niby szycha i cwaniak a jednak pierdoła bojąca się własnej żony.
- To u pana też byli ?

Odpowiedz do tematu