Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomysły na ulepszenie strony
Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-05-27, 19:30   

Każdy wpis na stronie musi mieć treść, a Bocianie czy Staśku jest bardzo ciężko napisać cokolwiek poza tym, że są znajomymi Badury ze złomu. Nie wiemy o nich w zasadzie nic. O Kozłowskiej w wakacje się pojawi artykuł.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-04, 08:50   

Brakuje mi przekierowania do tematu o odcinku na stronie danego odcinka. Na przykład czytając dajmy na to o odcinku "Właściciele" na stronie można by kliknąć w jego tytuł, aby przekierowało nas na forum, gdzie jest więcej opinii o odcinku niż te trzy wybrane na stronie.

Kolejna propozycja to możliwość zakładania kont na stronie, dzięki czemu można by było komentować artykuły tam zawarte.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-04, 10:43   

Lukovsky napisał/a:
Brakuje mi przekierowania do tematu o odcinku na stronie danego odcinka. Na przykład czytając dajmy na to o odcinku "Właściciele" na stronie można by kliknąć w jego tytuł, aby przekierowało nas na forum, gdzie jest więcej opinii o odcinku niż te trzy wybrane na stronie.

Była już kiedyś podobna propozycja, jednak z tego co mówił Kiepsky nie ma to sensu, gdyż linki do tematów na forum mogą się kiedyś zmienić i znów trzeba będzie wszystko poprawiać.

Cytat:
Kolejna propozycja to możliwość zakładania kont na stronie, dzięki czemu można by było komentować artykuły tam zawarte.

Od zawsze na stronie konta mają tylko Redaktorzy i nie ma potrzeby tego zmieniać ;) Od komentowania jest forum, ewentualnie Facebook.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-04, 11:02   

Pewna strona ma i forum i możliwość komentowania na stronie i na forum jest porządek, a w komentarzach na stronie jest chaos i wypowiedzi poniżej poziomu. Tam nie zadziałało, więc tu pewnie też. Poza tym po co tak rozbijać dyskusje? To osłabi forum. Tamto osłabiło- na stronie są regularne komentarze, a forum prawie wymarło. A powinno być odwrotnie, bi forum ma bardziej rozbudowane opcje dyskusji.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-04, 12:06   

Ale na forum nie skomentujesz żadnego artykułu ze strony. Żeby było jasne - chodziło mi tylko o komentowanie artykułów, a więc tego, czego nie można skomentować na forum. Odcinki oczywiście można by było komentować tylko na forum.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-04, 12:16   

To ja sam kiedyś myślałem o tym samym, co ty, ale się nie odzywałem, bo myślałem, że to nie wypali. Tylko ja myślałem o tym w innej formie. Można stworzyć na Forum temat Komentowanie Artykułów ze strony Kiepscy.org.- jeden zbiorowy temat na wszystkie artykuły. Tylko nie pisałem o tym wcześniej, bo już tak czasem robimy w Wolnym Temacie.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-04, 12:18   

To można zacytować wybrane fragmenty artykułu i skomentować je w odpowiednim temacie na forum - przy okazji rozrusza się dyskusja ;) Raczej każdy artykuł ze strony tyczy się któregoś z tematów, który już jest na forum. Tak więc temat zbiorczy raczej też nie jest potrzebny, bo po co wszystko komentować w jednym, jak można każdy fragment we właściwym temacie? Nie możemy również pozwolić, żeby każdy kto chce zakładał sobie konto i komentował, bo samych wzorowych opinii to na pewno tam nie będzie. Nie bez powodu na stronie jest wyłączona możliwość komentowania.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-04, 12:25, w całości zmieniany 2 razy  

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2017-06-04, 17:12   

Można wgrać plugin z komentarzami z FB, albo Disqusa, jednak moim zdaniem nie ma tam czego komentować :P

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-04, 17:15   

Wtyczek też nie można wgrywać nie wiadomo ile, bo to spowalnia pracę strony, a kilka już jest. Jest dobrze jak jest, żadne zmiany apropo komentowania nie zostaną wprowadzone. Jak już pisałem: czytanie na stronie, komentowanie na forum/facebooku.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-04, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-04, 17:21   

Nasz facebookowy fanpage nie ma dużej popularności, a zawsze wrzucam linki do artykułów, więc się nawet ucieszę jak zrobicie burzę w komentarzach :D Zasięg wzrośnie.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-07, 08:20   

Widzę, że zmieniono już "Previous post" i "Next post" na polskie tłumaczenie, ale przydałoby się jeszcze spolszczyć "Category" :P Taka drobnostka, ale tylko przypominam.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-07, 09:23   

Nie da się, musi tak zostać. Jakby się dało, to bym zmienił ;)
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-07, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-06-07, 15:56   

Strony wyświetlające, że strona nie istnieje, także nie da się spolszczyć?

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-07, 16:09   

Da się. Errora 404 też spolszczyć? :lol: Niech przynajmniej on zostanie w oryginalnej wersji ;)

Kategorię jednak też się udało zmienić na polski. :)
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-07, 16:15, w całości zmieniany 2 razy  

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-23, 14:20   

http://kiepscy.org.pl/cat...zon-25-505-516/

Tak dla przypomnienia: przydałoby się odwrócić kolejność wyświetlania odcinków.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-23, 15:19   

Wiem o tym i pamiętam. Zmiana zawsze następuje dopiero po tym, jak ostatni odcinek zniknie z listy "nowości" na forum, żeby zamiast 516 nie było 505. To samo w przypadku podsumowania sezonu - jak zniknie z 5 najnowszych, to 25. sezon trafi na koniec.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-23, 15:25, w całości zmieniany 1 raz  

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-11-01, 00:04   

W związku z dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami na stronie pojawił się widget przedstawiający zmarłych aktorów, którzy kiedykolwiek wystąpili w "Kiepskich". Wybrane zostały najbardziej znane osoby oraz odgrywające w serialu ważniejsze role. To taka forma upamiętnienia tych wybitnych Artystów. Planuję, aby to się pokazywało w miarę możliwości technicznych co roku na dni 1 i 2 listopada, no i żeby ta lista się już nie powiększała.

Oprócz tego wróciła kategoria "Zmarli aktorzy ŚWK", ale w nieco innej formie. Teraz przedstawia ona listę wszystkich aktorów, którzy odegrali w serialu jakąkolwiek, nawet najmniejszą rolę, a już nie żyją. Jest tylko data śmierci i informacja czy dana osoba grała konkretną rolę, czy epizodyczne. Jeśli ktoś chce znaleźć konkretne odcinki, w których dany aktor zagrał, to wystarczy wpisać jego nazwisko w wyszukiwarkę na stronie. To będzie na stronie zawsze, przez cały rok.

Odpowiedz do tematu