Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka Kopana - temat ogólny
Autor Wiadomość
Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 14:06   

31 stycznia
Barcelona- Valencia
Sevilla- Leganes

7 lutego
Rewanże

Myślę, że w obecnej formie jesteśmy w stanie pokonać każdą z tych 3 drużyn. Ciekawe czy czarny koń dojdzie do finału.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-26, 14:09   

Valencia kompletnie nie przypomina zespołu sprzed kilku miesięcy. Na pewno jesteśmy faworytami, chociaż na Mestalla w rewanżu jak zawsze będzie ciężko. Jednak jesteśmy w bardzo dobrej formie. Do tego dochodzi Coutinho. Jestem dobrej myśli.

Natomiast Leganes może sprawić kolejną niespodziankę eliminując Sevillę. Wcale bym się nie zdziwił gdyby doszło do takiej sytuacji. Być może będziemy mieli powtórkę sprzed roku (czyt. Alaves).

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 14:11   

Właśnie dlatego może to i dobrze, że na nich nie trafiliśmy.
Liczę na szybki debiut Yerry'ego Miny dla odciążenia Pique.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-26, 14:13   

Mina to najpierw musi się nauczyć naszego stylu, przystosować się do europejskiego futbolu. Myślę, że z Alaves dostanie kilka, może kilkanaście minut. O ile wynik będzie w miarę pewny. Wybiegając w przyszłość - jakby wypalił jak Umtiti to "MAMMA MIJA" :-D

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 14:16   

Takie są oczekiwania wobec niego, bo w Ameryce Południowej go zachwalają. Od dawna mieliśmy problem z obroną- najpierw odszedł Puyol, potem Alves, a teraz 2 dobre transfery (Umtiti i Semedo), Verma dziwnie odpalił, Yerry się wspaniale zapowiada... Że aż nie było miejsca dla Masche...

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-26, 14:20   

Miejsce dla Masche było, tylko że on chciał grać, żeby być ogranym na jego ostatni Mundial w karierze.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 14:26   

Było na ławce rezerwowych, więc mu się nie dziwię. Tylko nie wiem czy Chiny to wymarzone miejsce na robienie formy. Ale OK, niech to coś da, niech to przyniesie Masche i Messiemu upragnione złoto MŚ! Trochę wyolbrzymiłem, ale Argentyna cały czas jest tak blisko i się ociera o sukces, że kiedyś w końcu im się uda, może nawet trochę fartem, ale jak nie odpuszczą, to będzie dobrze. Tylko niech burdel w AFA posprzątają. Sam Messi całego państwa nie zbawi.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-26, 14:26   

Cytat:
Coutinho będzie bardzo dobrze prezentować się w Barcelonie. Naprawdę trudno jest zastąpić Neymara, ale jestem w pełni przekonany, że osiągnie poziom zbliżony do swojego rodaka. Granie obok piłkarzy, którzy na każdej pozycji są na najwyższym poziomie, o stopień wyżej niż jego byli koledzy z Liverpoolu, pomoże mu to osiągnąć – powiedział Henrik Larsson.

Przede wszystkim Cou nie jest takim pajacem jak Neymar, a to już bardzo dużo. Poza tym umiejętności ma podobne, a z czasem, grając obok Leo, Suareza i tak dalej, będzie jeszcze lepszy. Do tego dochodzi wszechstronność. Tak więc sprzedaż Neymara wyszła nam na ogromny plus. Nie dość, że mamy Coutinho, to jeszcze Dembele!

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 14:28   

Jeśli się nie okaże szklany, to się z tym zgadzam.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-26, 15:26   

Pabfer napisał/a:
Znalazłem na Facebooku komentarz, że Coutinho wszedł do Barcy jak Norek do Krawczyków i w pełni się z tym zgadzam! Spodziewałem się, że debiut będzie nijaki i trudny do oceny, a tymczasem dostaliśmy świetny występ. Szkoda, że Masche nie mógł zagrać po raz ostatni z powodu kontuzji. Cały mecz udany, ale to akurat żadna niespodzianka.

Nawet obejrzałem sobie drugą połowę tej Barcy, bo chciałem zobaczyć jak Cou się zaprezentuje i powiem, że całkiem nieźle, ale to nie był jeszcze jego top level :-P Szkoda, że Suarez nie trafił, bo miałby asystę w debiucie.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-26, 15:56   

Liverpool wygrał Barcy mecz! Dziękujemy! Oczywiście wiem, że to nie był top level, bo to dopiero początek, dlatego napisałem, że liczę na więcej w dalszych meczach.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-28, 00:07   

Po 4:1 z Realem bez formy utwierdzam się w przekonaniu, że Barcy miała szczęście, losując Valencię :-P Nie wrócił stary, dobry Real- pasożytowali na kontrach, a Valencia do tej pory radziła sobie w lidze w miarę dobrze, a teraz taka wpadka. Z Realem ogółem przegrać to nie wstyd, ale ogółem, a nie w tym sezonie. Real umacnia swoją pozycję i zwiększa przewagę nad miejscami awansującymi do LE zamiast LM. Ale będą jaja jeśli jednak to był tylko pojedynczy podryg i za rok zobaczymy Real w LE. Darmowe trofeum, ale wstyd... Tylko wtedy Zidane poleci, a tak, to może poleci troszkę później, a bardzo go polubiłem jako trenera Realu, więc byłoby szkoda :-P Beniteza też lubiłem, a za niego Real był trochę lepszy niż teraz :-P

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-01-28, 00:34   

A Liverpool co, znowu przegrał i odpadł z FA Cup :shock:
Może mi to Ferdas20 wyjaśnić ?
- To u pana też byli ?

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-28, 00:50   

A co tu wyjaśniać, typowy Liverpool. Jeszcze ich euforia po City nie puściła, a już zdążyli się pogrążyć ze Swansea i WBA. Od lat się dzieje to samo więc zdążyłem przywyknąć.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-28, 10:00   

Pabfer napisał/a:
Po 4:1 z Realem bez formy utwierdzam się w przekonaniu, że Barcy miała szczęście, losując Valencię :-P Nie wrócił stary, dobry Real- pasożytowali na kontrach, a Valencia do tej pory radziła sobie w lidze w miarę dobrze, a teraz taka wpadka. Z Realem ogółem przegrać to nie wstyd, ale ogółem, a nie w tym sezonie. Real umacnia swoją pozycję i zwiększa przewagę nad miejscami awansującymi do LE zamiast LM. Ale będą jaja jeśli jednak to był tylko pojedynczy podryg i za rok zobaczymy Real w LE. Darmowe trofeum, ale wstyd... Tylko wtedy Zidane poleci, a tak, to może poleci troszkę później, a bardzo go polubiłem jako trenera Realu, więc byłoby szkoda :-P Beniteza też lubiłem, a za niego Real był trochę lepszy niż teraz :-P

Akurat z tego co słyszałem, to zagrali nieźle.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-28, 11:59   

Ale mówię nie tylko o tym meczu, tylko ogólnie o całokształcie.

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2018-01-28, 15:08   

Dzisiaj urodziny prawdziwej żywej legendy czyli Gianluigiego Buffona, który świętuję dzisiaj okrągłe 40 urodziny.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-28, 16:50   

Sportowych sukcesów już niestety nie mam jak życzyć :cry: Bramkarze i sędziowie bardzo się znają na kwestiach taktycznych, więc mogę życzyć wielu przyszłych sukcesów trenerskich!

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-28, 18:41   

Już 40 lat, odchodzi kolejna legenda. Smutno :( WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, GIGI!

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2018-01-30, 21:04   

Dobra wiadomość dla fanów Buffona. Mistrz chciałby jeszcze grać sezon lub dwa. Wszystko teraz już leży tylko w rękach zarządu Juve, czy przedłużą z Gianluigim kontrakt, który wygasa w czerwcu czy nie. A dzisiaj za to można zobaczyć Mistrza w akcji w półfinale Pucharu Włoch, gdzie Juventus gra z Atalantą Bergamo.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/gianluigi-buffon-chce-grac-jeszcze-dwa-sezony/8578d3q

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-30, 21:24   

Z całym szacunkiem do legendy, nie cieszę się z tego, bo to komplikuje sytuację Szczęsnemu. Skoro jednak już tak się stanie, to niech Buffon sobie jeszcze na do widzenia zagra w Lidze Narodów. Chyba nie ma mocnej konkurencji w kadrze, a to ostatnia okazja. To też będzie niekorzystne dla Polski, czyli podwójnie dokuczy Szczęsnemu, ale już trudno...

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2018-02-02, 20:10   

Dzisiaj wyczytałem, że Aubameyang odszedł z Borussi do Arsenalu. To dosyć dobra wiadomość bo dzięki temu Robert Lewandowski ma duże szansę na trzecią w karierze koronę króla strzelców Bundesligi.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-02-02, 20:17   

Czemu sam nie spróbuje sił w innej lidze jak taki dobry ?
- To u pana też byli ?

Ferdek56 
Waldek
Ale jaja!

Wysłany: 2018-02-03, 18:58   

Oglądacie futsal? Polacy biorą właśnie udział w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Słowenii. Piłka Kopana, więc chyba można tutaj, prawda? W pierwszym meczu Polacy zremisowali 1-1 z wicemistrzami Świata i Europy Rosjanami. W drugim meczu przegralo 1-5 z 3. drużyną na ostatnich Mistrzostwach Europy, Kazachstanem. Z grupy wychodzą po dwa zespoły, teraz Rosja gra z Kazachstanem, a aby Polska wyszła z grupy Kazachstan musi wygrać co najmniej czterema bramkami.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-02-03, 18:59   

Na czym to leci ?
- To u pana też byli ?

Odpowiedz do tematu