Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka Kopana - temat ogólny
Autor Wiadomość
Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-06, 21:26   

Myślę, że jak latem nie chcieli go puścić to poszli na ugodę. Zostajesz do stycznia, dajesz z siebie wszystko, a potem pozwolimy ci odejść. Też na pewno miał w głowie to, że po Mundialu jego cena skoczyłaby wysoko, wysoko w górę i byłby problem z transferem. A tak przeszedł zimą, ma pół roku na aklimatyzację i jest pięknie.

Nie chciałbym być jednak w skórze kibiców Liverpoolu. Walka o TOP3 w lidze, ciężki mecz w 1/8 LM z Porto a tu w połowie sezonu odchodzi jeden z najważniejszych zawodników.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-07, 10:21   

Cou płaci jednak 10 mln i zostaje najdroższym piłkarzem La Liga (pewnie tylko na pół roku, góra na 2 lata):

http://www.fcbarca.com/mo...j-kieszeni.html

http://www.fcbarca.com/mo...y-i-laligi.html

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-07, 13:23   

No cóż, jestem rozczarowany i postawą Liverpoolu i samego Coutinho. Uważam, że skoro nie pozwolili mu odejść latem to puszczanie go teraz w środku sezonu kiedy walczymy o TOP 4 w lidze i dobry występ w lidze mistrzów to totalna głupota. Do Coutinho też mam żal, że zostawia drużynę w takim momencie. Kiedyś opowiadał o tym jak kocha klub i miasto, no ale widać u każdego miłość do Liverpoolu kończy się w momencie oferty z Barcelony. To smutne. Mimo wszystko dziękuję mu za to wszystko co zrobił przez 5 lat, za wszystkie bramki, piękne asysty i momenty radości. Mimo, że teraz jestem zły to życzę mu powodzenia. Mistrzostwo Hiszpanii zdobył już samym transferem. Jedyne co mnie martwi to co dalej z LFC. Boje się, że nie kupimy wartościowego następcy. Liczę jednak, że uda się w tym sezonie utrzymać w TOP4, bo to w tej chwili najważniejsze dla dalszego rozwoju, bez Cou będzie ciężej, ale na pewno się nie poddamy. Życie kibica Liverpoolu jest trudne i czasami boli, ale świadomie wolę taką drogę niż kibicowanie potentatom i jaranie trofeami co sezon. Może LFC zdobywa jakiś puchar raz na kilka lat, ale ma on dla mnie tym większą wartość. Nie tacy jak Coutinho odchodzili z tego klubu, ale Liverpool zawsze się podnosił i żył dalej. Wierzę, że i tym razem tak będzie. YNWA LFC!

Ferdek56 
Waldek
Ale jaja!

Wysłany: 2018-01-07, 13:43   

Transfer za ogromne pieniądze. Coutinho został drugim po Neymarze najdroższym piłkarzem świata. Ma klauzulę w wysokości 400 milionów Euro. Ale to juź chyba nie powinno nikogo dziwić. Ciekawe jak poradzi sobie w Barcelonie, raz już grał w jej barwach. Niedawno też zakończył karierę Victor Valdes, były bramkarz katalońskiego zespołu. Real miał Casillasa i Barcelonia szlifowała formę u Valdesa, aby mu dorównać. I chyba im się udało. Źyczę mu teraz wszystkiego dobrego.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-07, 14:00   

Ferdas20 napisał/a:
Jedyne co mnie martwi to co dalej z LFC. Boje się, że nie kupimy wartościowego następcy.

Może być tak jak z odejściem Neymara. Każdy lamentował co to będzie, a teraz bez niego nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej. To samo może być z Liverpoolem.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-07, 14:38   

Ferdas20, ja zacząłem kibicować Barcy szczerze. Wtedy byłem mały i jeszcze nie do końca wiedziałem na ile ona jest dobra, a potem się ucieszyłem, że jednak dobra, a teraz się cieszę, że Barca nie znajduje się w kryzysie w przeciwieństwie do Liverpoolu oraz klubów Serie A, które kiedyś były świetne, a potem coś się stało. Barca kilka chudych lat też miała, ale na szczęście mało, a nawet jak kiedyś będzie dużo, to nie przestanę ich wspierać.
Ferdek56, Coutinho tak naprawdę zaraz będzie trzeci jak PSG kupi Mbape, a za kilka lat ich obu pewnie nie będzie nawet w TOP10.
Klauzula opiewa na chorą kwotę, ale jak ją porównam z klauzulami w Realu, to jest zbyt niska.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-07, 14:58   

Pabfer napisał/a:

Luko, chodzą plotki, że Barca płaci 145 mln i Coutinho 15 mln, więc to super, że jest taki zaangażowany.

Dla ciebie to super, dla mnie to trochę frajerstwo żeby odstawiać takie szopki aby tylko spie*dolić do Barcelony. Zresztą o niej to też dobrze nie świadczy. Jak im tak na nim zależy to powinni te parę baniek dorzucić.
Ostatnio zmieniony przez Ferdas20 2018-01-07, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-07, 16:29   

Frajerstwo dla Coutinho inwestować w rozwój? Frajerstwo dla Barcy zaoszczędzić?

P.S. Z tego, co pamiętam, to Mascherano zrobił tak samo.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-08, 17:27   

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/philippe-coutinho-nie-zagra-przez-trzy-tygodnie-or-fc-barcelona/pfy7h2t

Barcelona kupiła Coutinho kontuzjowanego. Czyli serio miał powód ostatnio pauzować. A myślałem, że to tylko wymówka, a prawdziwym powodem jest transfer. No nic, 3 tygodnie to nie tragedia.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-08, 17:31   

Pabfer napisał/a:
A myślałem, że to tylko wymówka, a prawdziwym powodem jest transfer.

Wtedy straciłbym do niego resztki szacunku.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-08, 18:13   

Nie łam się, kto się śmieje, ten się śmieje ostatni. Jeszcze będziesz się ze mnie śmiał jak za 2 lata Cou pójdzie do PSG za 10 miliardów :D :D :D

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-08, 18:28   

Wystarczy 400 milionów :lol:

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2018-01-14, 19:13   

No tym razem Liverpoolowi nie udało się roztrwonić całej przewagi i pierwsza porażka City w sezonie stała się faktem. Nie zmienia to innego faktu, że Klopp i tak jest frajerem :lol: Zamiast upokorzenia i srogiego rewanżu za manitę ma kolejne gacie do wymiany.
- To u pana też byli ?

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-14, 19:33   

E tam, bez tej obrony, bez tego bramkarza, co to byłyby za emocje? :-P A rewanż i tak uznaję za udany, w końcu to pierwsza porażka City w lidze.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-14, 22:47   

Zgadnijcie o czym będzie mój post :-P
Będzie dotyczyć ciekawostki z tego sezonu. Barcelona jest jedynym klubem, który nie przegrał jeszcze meczu ligowego, biorąc pod uwagę 5 największych lig europejskich. Do dzisiaj rywalizowała korespondencyjnie z Man City. Jesteśmy po 19 kolejkach, Barca ma 19 punktów przewagi nad... czwartym Realem, we wszystkich rozgrywkach wygrała 29 razy z rzędu, czyli pobiła swój rekord z czasów Guardioli. Teraz Guardiola mógł pobić swój rekord w Man City i szczerze mi go trochę szkoda, ale trudno...
Dzisiejszy dzień jest wspólnym świętem moim i Ferdas20. Z tego miejsca chciałbym bardzo gorąco podziękować Panu Moderatorowi za zaj*****e pieniędzy z SMS-ow na serwer i przekupienie sędziego. Zapamiętam ten gest i jak Barca kiedyś odpadnie z Ligi Mistrzów, to przeprowadzę podobną akcję u siebie na Miodowych Latach i Liverpool sięgnie po to trofeum, a Coutinho, Suarezowi i Mascherano będzie przykro :-P

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-14, 22:51   

Pabfer napisał/a:
Barcelona jest jedynym klubem, który nie przegrał jeszcze meczu ligowego, biorąc pod uwagę 5 największych lig europejskich.

I dzięki komu? :-P
Pabfer napisał/a:
Dzisiejszy dzień jest wspólnym świętem moim i Ferdas20. Z tego miejsca chciałbym bardzo gorąco podziękować Panu Moderatorowi za zaj*****e pieniędzy z SMS-ow na serwer i przekupienie sędziego. Zapamiętam ten gest i jak Barca kiedyś odpadnie z Ligi Mistrzów, to przeprowadzę podobną akcję u siebie na Miodowych Latach i Liverpool sięgnie po to trofeum, a Coutinho, Suarezowi i Mascherano będzie przykro :-P

A co było?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-14, 22:55   

1. Coutinho nie gra, bo ma kontuzję, jeśli o to ci chodzi.
2. Man City przegrał z Liverpoolem i tego dotyczyły 2 posty nad moim, też dzisiejsze, więc myślałem, że zrozumiesz "błyskotliwą żaluzję" :-P

Barca przegrywała 0:2, ale ostatecznie wygrała 4:2.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-14, 22:59   

Wiem, że Cou nie gra, chodziło mi, że dzięki Liverpoolowi :-P Myślałem, że w meczu Barcy coś sędzia odwalił, bo Liverpool to akurat uczciwie i zasłużenie :-P

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-14, 23:09   

Sędzia nie pomagał Barcy. Żartowałem sobie, że pomagał Liverpoolowi :-P
Czekam na mecz Realu z PSG w LM. Real prezentuje się w LM dużo lepiej niż w La Liga i Pucharze Króla, ale i tak uważam, PSG za faworyta (oczywiście w tym sezonie, nie ogółem).
Ciekawe czy i kiedy Zidane wyleci. Jak leciał Benitez, to się mówiło o kryzysie Realu, tylko wtedy miał 5 czy 7 punktów straty do Barcy, nie 19. Tylko Benitez nie obronił historycznie nowej formuły LM. Może Perez spisał ten sezon na straty i uważa, że nowy trener nie naprawi w tej chwili wystarczająco dużo, więc niech tylko Zidane będzie winny obecnej sytuacji, nie ktoś nowy... Poza tym do nowego trzeba się przyzwyczajać i nowy też się musi przyzwyczajać, więc może być jeszcze gorzej... Nie wiem. Jednak mi to nie przeszkadza. Do Ligi Mistrzów wchodzą 4 kluby z La Liga
Real jest czwarty. Ma 2 punkty więcej niż 6. klub. Jak tak dalej pójdzie, to będą jajca :-P

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2018-01-14, 23:13   

Zidane ma raczej dużo mocniejszą pozycję w Realu niż Benitez więc raczej tak łatwo go nie wywalą. Chociaż jakby tak poważnie wypadli z TOP 4 to byłyby niezłe jaja, ale raczej nie wypadną.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-14, 23:19   

Jak Zidane skończył karierę piłkarską, to od razu dostał w Realu inne stanowisko, więc tak na prawdę nie odszedł z klubu i zmieniał kilka razy stanowiska, aż został najpierw asystentem, a potem trenerem. Ze wszystkimi miał w tym czasie dobre kontakty. Wiem o jego pozycji, ale mnie śmieszy jego udawanie przed mediami, że nie ma problemu, a środowisko Realu to może drażnić.
Serio istnieją jakieś szanse na to, że za rok Real wystąpi w LE zamiast LM (oczywiście to będzie wyjątkowa sytuacja i oczywiście pewnie wygra z łatwością tę LE), ale inne kluby też pewnie będą tracić punkty i nie wiadomo jak to będzie wyglądać na koniec. Jednak jak się spojrzy na tegoroczną tendencję, to... :-D :-P

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-15, 13:46   

Pierwsza połowa słabiutka, chyba najgorsza w tym sezonie. Sociedad naciskało pięknie. Na szczęście udało się zdobyć bramkę kontaktową. Po przerwie Sociedad wyraźnie osłabło i to Barça przejęła kontrolę. Przepiękne trafienie Suareza a la Eto'o, potem znowu Luis a na koniec piękny wolny Leo. Dzisiaj w sumie wszyscy na plus, z wyjątkiem Paulinho (plus za bramkę, ale pierwszy gol RSSS to jego wina i ogólnie jego występ nie porwał) i oczywiście Gomes. Suarez to co gra to bajka. Roberto dzisiaj również zasłużył na wielkie brawa. Alba, Vermaelen też świetnie.
Anoeta odczarowana. 9 punktów przewagi nad Atletico, 11 nad Valencią i 19 nad Realem. Coś pięknego. Chwilo trwaj.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-15, 16:52   

Albę chwalisz? Jedna bramka wpadła po jego błędzie. Nie udało mu się zablokować strzału i miał samobója pośredniego. Nie będę się wymądrzał, bo nie widziałem całego meczu, ale widziałem skrót z bramkami i tam zauważyłem jego winę. Może to jedyna zła akcja na mecz, ale ważna, bo okupiona stratą bramki.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2018-01-15, 19:16   

Samobója to Roberto strzelił.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2018-01-15, 19:23   

To zwracam honor :-D

Odpowiedz do tematu