Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nieustraszony 2008, Nieustraszony
Autor Wiadomość
locka 
Paździoch

Wysłany: 2010-01-17, 19:59   Nieustraszony 2008, Nieustraszony

Oparty na Nieustraszonym z 1982.
Jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka, który mi się podobał.

Kiepska_Fanka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 01:04   

Nigdy go nie oglądałam, ale jeśli stworzony jest na podstawie "Nieutraszonych", to zapewne jest ciekawy, gdyż zawsze lubiłam pierwotną wersję tego serialu (?).

ferdex 
Halinka
precz z Komuną!!!!!

Wysłany: 2010-03-17, 18:38   

oglądałem i owlę dawną wersję

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-05-19, 19:37   

locka napisał/a:
Oparty na Nieustraszonym z 1982.
Jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka, który mi się podobał.

Kurde dopiero ten temat wyłapałem, a na forum jestem prawie 1,5 roku.

Zacznę od tego, że serial Knight Rider, po polsku Nieustraszony to serial, który spodobał mi się od 1-go obejrzanego odcinka. TV Polsat zaczęła go puszczać bodajże w 1995 roku. To serial, na którym się wychowałem. Gadające auto, któremu 15-latkowi zawróciło kompletnie w głowie od samego początku. Zarąbisty Pontiac Trans AM w kolorze czarnym, do tego z wbudowaną inteligencją. Miodzio i marzenie każdego :)

Mam całą kolekcję na płytach DVD Knight Ridera kręconego w latach 80-tych XX wieku.

A zresztą, pokażę Wam, pochwalę się :P , bo jest czym 8-) choć jakość nie najlepsza bo robiona telefonem.

PS. Jest cwaniak, który policzy pudełka z płytkami DVD? :P

Co do Knight Ridera 2008 To powstał tylko jeden sezon wzorowany właśnie na serialu o tym samym tytule. Oczywiście obejrzałem wszystkie odcinki 1-go sezonu, a zarazem ostatniego i też mam je z lektorem zgrane na jednej płytce DVD. Swego czasu puszczała to TVP1, stąd wziął się w mojej kolekcji lektor, ale obraz pochodzi nie ze stacji, z tym śmiesznym znaczkiem TVP1 ;)

Samochód to już Ford Mustang Shelby GT500, a nie już poczciwy stary Pontiac Trans AM.
Bohaterowie również inni, choć w pilocie nie zabrakło oczywiście Davida Hasselhoffa.
Tytułowego Michaela Knighta - syna "starego Knighta - gra tutaj Justin Bruening.

Jak ktoś lubi takie klimaty, polecam :)

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2013-02-24, 10:41   

O ja także oglądałem tą starą wersję gdy byłem młodszy. Często TVP puszczała to na wakacjach (teraz od ładnych paru lat w wakacje nie ma nic dla młodzieży).

Ogólnie każdy odcinek był super, te klimaty i w ogóle fabuła.

Jarałem się tymi funkcjami w samochodzie K.I.T.T, czyli Turbo Boost oraz Super Pursuit Mode. Potem dawali tego więcej. Wątek z prototypem K.A.R.R też super.

No i mam w kolekcji dwie gry oparte na serialu, Knight Rider oraz Knight Rider 2 :D

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Wysłany: 2013-02-24, 11:17   

Cytat:

46

A co do serialu, nowsza wersja jak dla mnie miałka trochę w porównaniu z oryginałem.
Oryginalny K.I.T.T wyglądał świetnie i był również bardzo dobrą postacią.

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2013-02-24, 11:19   

Cytat:

Ja! :P Płytek jest 45 8)

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2017-02-01, 20:02   

Niestety, nowa wersja jest nieudolną podróbką oryginału z Hasselhoffem. Wersja z lat 80-tych jest nie tylko bardziej realistyczna, ale także - mam wrażenie - lepiej wyprodukowana. Jako dziecko byłem zachwycony K.I.T.T.-em, chciałem mieć taki inteligentny samochód. :mrgreen: Podobały mi się akcje, w których Michael brał udział, a także jego rozmowy z samochodem i sytuacje, kiedy K.I.T.T. ratował go z opresji. No i do tego świetna muzyka z czołówki, jedna z bardziej rozpoznawalnych i kultowych. Zapadły mi w pamięć odcinki, kiedy K.I.T.T. wpadł do jakiegoś jeziora i po wyciągnięciu był wrakiem, z dodatkowo wyżartą sztuczną inteligencję. Albo akcja z jego kopią, która nazywała się bodajże K.A.R.R., ale nie pamiętam już tego dokładnie. Chyba sobie przypomnę co nieco tego serialu i obejrzę kilka odcinków. ;-)

Odpowiedz do tematu