Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Listy do M. 2
Autor Wiadomość
Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-11, 18:13   Listy do M. 2

''Warszawa to nie Nowy Jork, ani Londyn, a właśnie... Warszawa. Już od początkowej sceny „Listy do M. 2” Macieja Dejczera, miast bez kompleksów zaproponować coś własnego, próbują kopiować styl brytyjsko-amerykańskich komedii romantycznych i odcinają kupony od poprzednika. Niestety, nic więcej nie wydarza się do sceny ostatniej.''

Byłem na filmie i muszę powiedzieć, że jest on całkiem niezły. Ciekawa fabuła od początku do końca, można się czasami zaśmiać, trzyma w napięciu, no i wspaniałe efekty. Mógłbym polecić. :-)

Ocena filmu: 10/10

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-11, 18:17   

Byłam wczoraj w kinie na premierze tego filmu. Polecam jak najbardziej ten film, tak samo świetny jak poprzednia wersja. Przy okazji świetnie oddaje klimat świąt Bożego Narodzenia.

Moja ocena filmu 10/10

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2015-12-11, 23:20   

W sumie jestem przeciwnikiem tego typu filmów, w których występują sami celebryci, ale "Listy do M." mogę oglądać na okrągło. Sam się sobie dziwie, ale te filmy niesamowicie oddają klimat świąt i zawsze się na nich wzruszam. Byłem również na dwójce w kinie, historia była tak idealnie poprowadzona do końca, w sumie wyszło ciekawiej w niektórych wątkach niż w poprzedniej części. Mam zamiar iść ponownie, bo to naprawdę godne polecenia rodzinne kino :-)

kacper3100
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-14, 18:00   

Według mnie, jest to najgorszy film na świecie. Nieśmieszne i żałosne. A te bachory doprowadzają mnie do szału! :evil: Pierwsza część też żenująca, i to bardziej..

Moja ocena: 0/10.

Ontario 
Boczek
anime jest dla ciot

Wysłany: 2016-01-20, 18:05   

Też nie lubię tego filmu. Nie lubię tych filmów z celebrytami... A szczególnie z Karolakiem :evil:

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-08-06, 21:17   

Ujdzie w tłoku. Na Święta człowiek chce odpocząć i miło spędzić czas. Fabuła jest tania i przewidywalna, z humorem raz lepiej, raz gorzej, ale niektórzy ludzie lub nawet większość potrzebuje raz na jakiś czas w wolnej chwili obejrzeć coś lekkiego i w tym sensie film daje radę. Całkiem niezła obsada. Nawet Karolak nie wkurza.

5/10
Zawyżam za klimat. Jako film nie o Świętach, ta produkcja byłaby gniotem.

Odpowiedz do tematu