Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KWESTIONARIUSZ USERA
Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-29, 16:31   KWESTIONARIUSZ USERA

Temat przeznaczony głównie dla osób, które wróciły do nas po przerwie, ale nie tylko. Każdy się może wypowiedzieć. Przygotowaliśmy kilka pytań związanymi z forum, na które możecie odpowiedzieć, coś jak kwestionariusz:

1. Jak trafiłeś na nasze forum?
2. Dlaczego postanowiłeś założyć tutaj konto?
3. Co najbardziej ci się spodobało na forum?
4. Dlaczego odszedłeś?
5. Jakie pamiętasz najfajniejsze sytuacje z forum?
6. Czy posiadałeś kiedyś jakąś rangę? Jeśli tak, to jaką i dlaczego zdecydowałeś zgłosić się np. do Redakcji?
7. Czy nadal oglądasz nowe odcinki "Kiepskich"?
8. Jaki jest Twój ulubiony użytkownik?
9. Jaki okres na forum uważasz za najlepszy?
10. Którego użytkownika wspominasz najgorzej?
11. O co masz żal do administracji?
12. Co Ci się nie podoba na forum?
13. Co trzyma Cię na tym forum?
14. Jakich użytkowników, którzy odeszli z forum najbardziej Ci brakuje?
15. Kogo z forum najbardziej pamiętasz?
16. Czy żałujesz czegoś?
17. Czy przyczyniłeś się do jakichś zmian na forum, a jeśli jak tak to do jakich?
18. W jakich konkursach forumowych brałeś udział?
19. Czy zamierzasz zostać na forum po zakończeniu serialu?
20.Czy podoba Ci się obecny wygląd forum? Jeśli tak, co dokładnie? Jeśli nie, co byś zmienił?

Ponadto jeszcze proszę o wypowiedzi w tych tematach: http://forum.kiepscy.org....erow-vt6890.htm

Tutaj bym prosił jedynie odpowiadać na powyższe pytania, a ewentualne komentarze do odpowiedzi czy dyskusje prowadzić w temacie "Działo się przez 10 lat". :)

ZAPRASZAM DO WYPOWIEDZI!

ZAKTUALIZUJ SWOJEGO MAILA :arrow: http://forum.kiepscy.org....7439.htm#316960

KorK 
Ferdynand Kiepski
Oddawaj moje 100mln!

Wysłany: 2017-01-29, 17:25   

Może zacznę :-)

Ciężko sięgnąć pamięcią do 2012 roku, nie kojarzę dokładnie jak tu trafiłem. Podejrzewam, że szukałem jakiegoś odcinka w Google. Założyłem konto nie wiem po co, jedynie pamiętam, że byłem mocno podjarany avatarami, podpisami, petycją (Ehh naiwność :mrgreen: ) oraz stylem pisania na forum (taki lekki styl z elementami serialowymi). Oprócz ciekawych wątków (chociażby temat o kamienicy Kiepskich) spodobał mi się również klimat w shoutboxie, dosyć specyficzny. Z biegiem czasu wprowadzono ocenianie odcinków - świetna sprawa, szkoda, że to nie wróciło.

Odszedłem wraz z awarią forum, już wcześniej coś szwankowało, ale długa awaria była chyba głównym powodem. Najfajniejsze sytuacje, hmmm...otwarcie specjalnego działu dla Graczyków :mrgreen: A na poważnie to teraz nic mi do głowy nie przychodzi, potem ewentualnie dopiszę.

Posiadałem chyba rangę redaktora przez jakiś czas, miałem warna (ktoś pamięta za co?) i chciałem to jakoś odpracować. Z nieoficjalnych rang to coś kojarzę, że jakiś konkurs wygrałem (na profilowe? na sygnaturę?) :mrgreen:
Premierowych odcinków nie oglądam, czasem coś puszczę na Ipli z nowszych sezonów, ale naprawdę bardzo rzadko.

Garret Reza 
Paździoch

Wysłany: 2017-01-29, 17:41   

Lets goł

Trafiłem tu...chyba przez przypadek, pomyślałem na niezwykle ciekawy pomysł, żeby
założyć tu konto, bo lubię serial.

Spodobało mi się przyjazna atmosfera oraz...klimat shouta ?
Nie mogę więcej tu powiedzieć, ale uwielbiałem shouta, przez dobry czas.

Odejście jest ciekawą sprawą, bo kilka razy odchodziłem. Gdzieś tak w 2014 odszedłem...chyba w kwietniu, bo nie pamiętałem zbanowania p96(pozdrawiam cieplutko bułę) oraz odejściu Cage. Ale wróciłem na początku 2015 i zabalowałem do lipca, i znowu odszedłem.

Koniec końców znowu wróciłem, i dalej się zobaczy.

Tępienie...albo nie :mrgreen:

Sprawa z prorokiem i hjaker umysłów xD.

Byłem redaktorem to wszystko.

Nie co do nowych odcinków.

Dodałbym jakich userów najbardziej lubiłeś(choć to może temat na osobny temat)

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-01-29, 17:43   

już nie pamiętam

żeby sobie pooceniać odcinki

kultura typu pan

4. Dlaczego odszedłeś?

nie odszedłem

Pharell, Zezeł, Woofer-Sadza

6. Czy posiadałeś kiedyś jakąś rangę? Jeśli tak, to jaką i dlaczego zdecydowałeś zgłosić się np. do Redakcji?

user miesiąca

próbuję
- To u pana też byli ?

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-01-29, 18:07   

To i ja się wypowiem.

1. Na forum trafiłem szukając w internecie informacji o powrocie Waldka do ŚWK.
2. Przez jakiś czas czytałem forum i obserwowałem co się tu dzieje. W końcu postanowiłem się zarejestrować żeby samemu również móc się wypowiedzieć.
3. Na początku najbardziej chyba spodobało mi się to, że można w jednym miejscu znaleźć wszystkie informacje o kręconej aktualnie serii, również oceny odcinków i wiele innych ciekawostek.
4. Nie odchodziłem nigdy na długo, może były czasem okresy, że zaglądałem tu rzadziej ze względu na brak czasu.
5. Najfajniejsze były dla mnie konkursy z wiedzy o serialu i nie tylko.
Posiadałem rangę "Kiepski znawca", którą otrzymałem za zwycięstwo w konkursie wiedzy o serialu oraz rangę "User Miesiąca".
7. Z ostatnich dwóch sezonów oglądałem wszystkie, z kilku poprzednich mam zaległości, ale jeżeli oglądam to raczej tylko po to żeby ocenić i zapomnieć.
8. Kiepski Widz, Matrixun, Władysław
9. 2011-2012, później bywało gorzej, teraz uważam, że też jest całkiem dobrze
10. woofer i wszystkie jego kopie
11. O nic.
12. Czasami kłótnie.
13. Przyzwyczajenie, ludzie, atmosfera.
14. david123lost, paździoch91, Lędzic
15. Johny Cage
16. Niczego.
17. Raczej chyba nie.
18. Kiepski znawca i jego następca Jeden z Dziesięciu, Wielki Gafik, Avatura, Eurotyper, Typer Ligi Mistrzów, Turniej DSJ4
19. Raczej nie uzależniam mojego wchodzenia na forum od tego czy będą nowe odcinki czy nie.
20. Wygląd mi się podoba, układ i kolorystyka są bardzo dobre.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-01-29, 18:42   

Od pewnego czasu zastanawiałem się, czy istnieje fanowskie forum "Kiepskich" i w pewne niedzielne popołudnie wpisałem w google coś w stylu "forum fanów świata według kiepskich" i właśnie w taki sposób się tutaj znalazłem.

Chciałem wyrazić swoje zdanie w różnych kwestiach dotyczących serialu + oceny odcinków itp.

Pierwsze dni to było wielkie pozytywne zdziwienie, że jest tu taka wielka skarbnica wiedzy. Na początku najbardziej spodobał mi się dział "Fan Fiction", gdzie przeczytałem masę scenariuszy. Dużo czasu spędzałem również w temacie "Pomysł na nowe odcinki".

4. Dlaczego odszedłeś?

Ja? :shock:

Jestem tu niecały rok, więc jakichś szczególnych sytuacji nie pamiętam. Najmilej wspominam jednak turniej "Jeden z dziesięciu".

Posiadałem rangę "Redaktor". Niestety byłem zmuszony zrezygnować po krótkim czasie z powodu braku czasu.

Tak, ale nie czekam już na nie z taką niecierpliwością co choćby w 23 sezonie.

Kiepski Widz, Vito_Corleone.

Ten, w którym się tu zarejestrowałem. Wydaje mi się, że była większa aktywność i więcej użytkowników.

Żadnego :lol:

O nic.

Wszystko mi się podoba. Jest prosto, ale ładnie.

Fajna atmosfera.

-

-

16. Czy żałujesz czegoś?

Tak, a mianowicie tego, że nie dołączyłem na to forum parę lat wcześniej.

17. Czy przyczyniłeś się do jakichś zmian na forum, a jeśli jak tak to do jakich?

Raczej do zmian na stronie, a mianowicie zaproponowałem, aby w "Kiepscy w TV" podawano tytuły odcinków :lol:

Jeden z dziesięciu.

Raczej tak

20.Czy podoba Ci się obecny wygląd forum? Jeśli tak, co dokładnie? Jeśli nie, co byś zmienił?

Podoba mi się. Jak już wcześniej wspomniałem, najbardziej podoba mi się prosty styl bez żadnych udziwnień graficznych. No i przydałoby się logo aktorów z jednego okresu.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-01-29, 18:51   

1. Przypadkiem, jak szukałem nowych odcinków i ciekawostek w Internecie.
2. Z ciekawości
3. Petycja w sprawie poprawy poziomu nowych odcinków
4. Nie odszedłem i chwilowo nie planuję tego robić :-P
5. Pisanie petycji
6. Redakcja. Pierwszy raz głosiłem się na stronę internetową z ciekawości, a drugi raz na Facebooka, bo straciłem swój fanpage i chciałem jakiś mieć. Kilka razy miałem też Usera Miesiąca.
7. Oczy mi krwawią, ale postanowiłem obejrzeć wszystkie.
8. Widz, Monter, Ferdas20, Murao22, Johnny Cage, Szwejk, Kizior, Lukovsky, Bździuch, Matrixun, Kiepsky, Mihau123, Ferdek56 i pewnie jeszcze o kilku zapominiałem :D
9. Nie wiem :D
10. Chmurka, PharellMan, Ręka, kopie woofer
11. Było kiedyś kilka małych dyskusji, ale żadnych wielkich żali nie mam, tym bardziej, że wiem, że nie zawsze mam rację.
12. To, że nie jestem adminem :-P
13. Jakaś dziwna, tajemnicza siła nieczysta :-P Są tematy o wielu serialach i z tego powodu zawsze jest o czym gadać, nawet jeśli chwilowo nie o Kiepskich.
14. Johnny Cage, Fredzio i Edzio oraz wszyscy ci (nawet jeśli ich nie znam, bo odeszli przed moim przyjściem), którzy krytykowali nowe odcinki.
15. Wielu userów, tak wielu, że nie chce mi się wypisywać, bo to będzie dłuższe niż moje scenariusze :-P
16. Kłótni, zwłaszcza, że wiele było bez sensu
17. Rozbudowa działów Miodowych Lat i Rancza, przywrócenie opcji ignorowania tematów, regularnie brałem udział w głosowaniach na Świąteczne logo i możliwe, że coś jeszcze było, ale chwilowo nie pamiętam :-D
18. W wielu
19. Jeśli do końca serialu będzie Paździoch, to tak, bardzo chętnie, może nawet długo po ostatnim odcinku będę tu wchodził. A jak nie, to zacznę wchodzić coraz rzadziej, co być może przerodzi się w odejście. Nie chciałbym, tej drugiej opcji, bardzo bym nie chciał, ale trudno...
20. Przywróciłbym obrazek przekierowujący do petycji w sprawie poprawy nowych odcinków. Nie ma ona sensu, ale wiąże się z nią wiele wspomnień. To pierwsza akcja, w jaką się zaangażowałem, poza tym stanowi symboliczny protest, a gest w historii też ma znaczenie. Rejtan swoim darciem koszuli też nikomu krzywdy nie zrobił, a jednak go wspominają i nawet malują...

kacrudy 
Ferdynand Kiepski
Oby nam się!

Wysłany: 2017-01-29, 19:46   

1. PharellMan zamieścił raz na Filmwebie linki do swoich scenariuszy znajdujących się tu. Przejrzałem całe to forum i postanowiłem się zarejestrować.
2. Bo mi się spodobało i chciałem też wrzucić swój scenariusz.
3. "Fan Fiction" i newsy o nowym sezonie.
4. Jeszcze nie odszedłem, choć raz na Wolnym Temacie ktoś tak pomyślał. ;-)
5. Nie bardzo pamiętam, ale myślę, że obserwowanie zmagań userów w "1 z 10".
6. Jestem obecnie w Redakcji i do końca stycznia noszę kolor Usera Miesiąca.
7. Póki co tak, czasami nawet dość chętnie, ale najnowszy sezon może być moim ostatnim, niestety. :-/
8. Vito_Corleone bez cienia wątpliwości. :-P Do tego jeszcze Bździuch i Pabfer.
9. Jestem tu trochę ponad rok, więc dla mnie najlepiej jest jak jest.
10. Nikogo, bo nie pamiętam tych złych. ;-)
11. Na razie o nic. :-P
12. Dyskusje o polityce. Oprócz tego jest bardzo miła atmosfera.
13. Dyskusje o nowym sezonie i ocenianie nowych odcinków, do tego też rozmowy na WT.
14. Nikogo, kogo bym pamiętał. Za krótko tu jestem. :-|
15. Pablo99, ale to jest raczej gorsza pamięć. To samo CezaryCezary.
16. Tego, że nie założyłem tu konta wcześniej.
17. Założyłem w Newsach temat o 25. sezonie, poza tym nic.
18. Kiepskie Show.
19. Trudne pytanie. Zależy, ilu członków obecnej ekipy forum by zostało. Jak prawie wszyscy odejdą, również odejdę.
20. Podoba mi się, tylko pozbyłbym się paska wyszukiwania z prawej strony, poza tym OK.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-29, 19:55   

To i ja się wypowiem:

Nie pamiętam, szukałem czegoś o Kiepskich i jakoś jesienią 2012 roku trafiłem na to forum, ale konta przez kilka miesięcy nie zakładałem.

Przeczytałem scenariusze innych i sam napisałem kilka własnych, chciałem je opublikować.

Atmosfera i duży ruch oraz możliwość oceny każdego odcinka.

4. Dlaczego odszedłeś?

Nigdy nie odszedłem i ku niezadowoleniu niektórych informuję, że nie mam takiego zamiaru :lol:

Rozmowy z Heleną, Vitem, nałogowe krytykowanie Bożenki :lol:

Przystąpienie do Redakcji to mi kiedyś zaproponował Lonzio, w sumie uznałem, że czemu nie, wciągnąłem się i jestem do dzisiaj.

Tak, ale tylko i wyłącznie po to, aby ułatwić sobie orientację na forum w przypadku rozmów o premierowych odcinkach. Żadna przyjemność to oglądać.

8. Ulubiony użytkownik? Większość, ale najbardziej to chyba Vito_Corleone. Rozmowy na takim niskim poziomie, nieraz z ironią i złośliwością z obu stron i bez obrażania się to tylko z nim mogą być prowadzone :P :lol:

9. Najlepszy okres: Zdecydowanie rok 2013, kiedy założyłem tu konto i była masa aktywnych userów oraz każdego dnia mnóstwo postów.

10. Najgorzej kogo wspominam? Wszystkich, których zbanowałem :mrgreen: Na pewno: Chmurka, woofer, PharellMan, kacper3100.

O brak możliwości zdejmowania ostrzeżeń przez moderatorów :P

Brak udziału w życiu forum przez co niektórych często tu wchodzących, a niegdyś bardzo aktywnych

Poczucie odpowiedzialności za to miejsce i fajna atmosfera

Pollen99, -Ferdas-, david123lost

Wszystkich, którzy choć trochę się udzielali w okresie od kiedy mam tu konto

16. Czy żałujesz czegoś?

Że nie zagrałem w totolotka jak była megakumulacja :lol: Poza tym niczego

Zmiany w dziale Grafika oraz telewizja i różne drobiazgi na stronie

Avatura, Wielki Gafik Szoł, Kiepski teleturniej. To trzecie to upadło równie szybko co się zaczęło :lol:

Oczywiście, nigdy nie zamierzam odchodzić, dopiero jak forum zniknie z internetu na amen.

Podoba mi się, nic bym nie zmieniał.

Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-02-12, 23:19, w całości zmieniany 2 razy  

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2017-01-30, 22:27   

A to i ja się wypowiem, jako że temat pasuje do mnie, bo pojawiam się i znikam, jak śpiewa Bajm ;)

To było dawno temu, jeszcze przed wojną (mam na myśli te forumowe oczywiście). Zatem buszując po internecie, szukając starych, dobrych odcinków Kiepskich, żeby pobrać je sobie na komputer. Google skierowało mnie tutaj. Nie każdy może wie, ale jakiś czas temu na forum był dział Download, z którego można było ściągnąć chyba wszystkie odcinki ŚWK. Po jakiejś aferze dział zniknął.

Ponieważ ww. dział był wyłącznie dla zalogowanych, nie jestem pewien czy zakładałem wcześniej jakieś konto, bo forum znam trochę dłużej niż podana data rejestracji mojego konta, w każdym razie na pewno się nie udzielałem, podobnie jak na tym koncie na początku.

Dział Download :mrgreen: Następnie, kiedy zacząłem aktywnie udzielać się na forum spodobała mi się przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, spoko ludzie i wątek "Kamienica kiepskich".

4. Dlaczego odszedłeś?

Jako, że bywam czasem niezdecydowany, a i nudzą mi się niektóre rzeczy, co jakiś czas daję sobie przerwę z forum (ale nie obrażajcie się, nie tylko z tym forum tak mam). Na szczęście nie zapominam o was i wracam tak często jak znikam, bo jednak trochę czasu się tu spędziło.

O, trochę tego było. Najlepszym moim zdaniem okresem dla forum była wiosna 2012, czasy dużego rozwoju forum, czasy Pontiego i Dana, których przedstawiać chyba nie muszę. Później nastały czasy gościa zwanego Kinter co kapsle Mocnego Fulla po 10 zł sprzedawał, a że nie spodobało to się m.in Pontiemu to było przyczyną wybuchu I Wojny Forumowej. Coś na wzór zamachu na arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie w 1914.

Oczywiście. Pierwszą i w sumie jedyną oficjalną rangą, którą dostałem za wysłanie SMS jest ta którą widać - Zasłużony. Nie pamiętam czy dostałem ją za czasów kiedy to było jeszcze VIP, czy już po zmianie, w każdym razie na jakiś czas zamieniłem fiolet na róż, ktoś mi to zabrał za czym do tej pory boleję.
Przez jeden dzień także zzieleniałem, co było przyczyną primaaprilisowego żartu wymyślonego przez Kiepskiego Widza. Pozdrawiam Cię :D

Nie, już od kilku sezonów nie oglądam premierowych odcinków w telewizji, ostatnim był chyba 14 czy 15 sezon, teraz czasem jak oglądam Polsat czy ATM Rozrywkę i akurat lecą Kiepscy to zazwyczaj obejrzę, ale najczęściej przełączam, chyba że odcinek należy do tzw. "starych, dobrych". Pojedyncze odcinki obejrzę, jeżeli zaciekawi mnie opis i opinie, np. odcinek Kanalia obejrzałem z powodu nawiązania do postaci babki Kiepskiej.
Kiepscy moim zdaniem to już nie to samo, zupełnie inny serial niż ten, który polubiłem. To tak jakby nakręcili "Pancernych" gdzie "Rudego" grałby PT-91 Twardy, a Szarikiem by został York czy inny ratlerek.

Podpisano:
/-/tow. ppor. Jan Kos vel. WaldekKiepski vel. monterr07 vel. Władysław.

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2017-01-31, 17:11   

Szukając różnych informacji o serialu, a także różnych tekstów ze ŚWK prawie za każdym razem jedną z propozycji było to Forum, więc wszedłem kilka razy, zorientowałem się jak wygląda i w krótkim czasie założyłem konto.

Uznałem, że panuje to fajna atmosfera, użytkownicy, podobnie jak ja, interesują się serialem i mogę tu dowiedzieć się sporo o ŚWK, poznać różne ciekawostki oraz wymienić się swoimi opiniami na temat odcinków oraz różnych innych kwestii związanych z serialem.

Atmosfera. Udzielałem się wówczas na innym forum, o innej tematyce, gdzie panowała sztywna, gburowata atmosfera, a kiedy wszedłem tutaj, zobaczyłem, że forum wcale nie musi być takie złe, może być rozmowa na luzie i czasem o pierdołach, no i ShoutBox - to był jeden z hitów, jakie zwróciły mocniej moją uwagę. A, no i kiepskie avatarki... to także była sprawa, którą byłem zachwycony i zazdrościłem umiejętności ich wykonywania forumowym grafikom. :-P

4. Dlaczego odszedłeś?
Nie odszedłem i póki co nie mam zamiaru odchodzić. :-P

Trochę tego było. Rozmowy na ShoutBoxie na pewno będą niezapomniane i myślę, że chyba to zasługuje na podkreślenie w tym punkcie. A, no i jeszcze jedno. Rozwaliło mnie ostro jak niezapomniany forumowy multikonciarz (być może i dzisiaj jest tu w swoim kolejnym wcieleniu, pewne tropy już nawet są :-P ) zezewoo założył kolejne swoje multikonto podając swoją prawdziwą datę urodzenia i w dniu jego urodzin to wyszło, z czego kilka osób miało solidny ubaw. :mrgreen:

Pierwszą rangą, jaką uzyskałem był Redaktor. W 2014 roku Kiepski Widz ogłosił konkurs na stanowisko redaktora i postanowiłem się zgłosić, bo uznałem, że skoro dość dobrze radzę sobie z pisaniem różnych rzeczy, to takie wyzwanie będzie okazją do rozwoju i przy okazji będę robić coś pożytecznego. I wkrótce ten konkurs wygrałem. Potem miałem rangę Kiepskiego Znawcy, bo wygrałem zaciętą II edycję "1 z 10". Następnie awansowałem na Moderatora i obecnie jest modem i redaktorem.

Tak, ale nie sprawia mi to już przyjemności.

Kiedyś był to zdecydowanie pollen99, dziś są to Kiepski Widz oraz Ferdas20.

Najwcześniejsze czasy mojej aktywności tutaj, przed pojawieniem się woofera.

Wspomnianego wcześniej woofera, Chmurkę, kacpra3100 oraz Paździocha96.

O to, że mimo próśb nie zbanowała woofera w krótkim czasie.

W sumie nie ma chyba teraz takiej rzeczy. ;-)

Dostęp do różnych ciekawostek i newsów związanych z serialem, jego aktorami i tak dalej, fajna atmosfera i rzecz jasna obecnie zajmowane stanowiska. :-P

Najbardziej to trójki pollen99, paździoch91 i david123lost (choć david na szczęście ostatnio wpadł do nas :-) ), oprócz nich m.in. rasreva.

Ja pamiętam prawie wszystkich od początku kiedy tu jestem. :mrgreen:

16. Czy żałujesz czegoś?
Czy ja wiem? Kilku postów czy dyskusji, które rodziły jakieś napięcia. Ewentualnie tego, że ostatnio z moją aktywnością tutaj nie jest tak dobrze jak kilka lat temu.

Na Forum... usunąłem jakieś stare pozgłaszane, a nieusunięte przez nikogo wcześniej spamposty. Do tego jakieś inne prace moderatorskie. Więcej na stronie robiłem.

Trochę tego było: Kiepski Znawca, Wielki Gafik (edycja Władek :mrgreen: ), najlepszy avatar/sygnatura, tyle póki co pamiętam.

Raczej tak.

Wygląd jest ok, kolorystyka i logo w porządku, póki co chyba bym nie zmieniał nic, polubiłem obecną wersję. :-)

Bździuch 
Ferdynand Kiepski
Apolonia Chałupiec

Wysłany: 2017-02-02, 15:54   

Trafiłem na w czasie premiery czy prapremiery (nie pamiętam) "Grzyb-szatan", ponieważ niezwykle insertowała mnie tematyka tego odcinka i szukałem gdzie go zobaczyć (Nie korzystałem jeszcze z ipli) Mimo, że odcinka jeszcze wtedy nie obejrzałem, to poczytałem sobie parę opinii, zdziwiło mnie, że istnieje forum o tym serialu, oraz, że ludzie oceniają tam odcinki, bardzo mnie to zainteresowało, zacząłem czytać opinie moich ulubionych lub nieulubionych odcinków, później znalazłem temat "Kamienica Kiepskich" zafascynowany przeczytałem chyba cały, a później z biegiem czasu masę innych tematów głównie w luźne dyskusje, forum ogólne oraz ankiety/zestawienia. Śledziłem opinie odcinków aż do ostatniego odcinka 22 sezonu, później zapomniałem o tym forum, przypomniało mi się dopiero przed premierą "Wodeckiego" postanowiłem wtedy założyć konto.

Edit: Sporo też przeczytałem scenariuszy, pamiętam, że najbardziej podobał mi się "W mordę jeża !", ale już średnio go pamiętam.

Żeby podzielić się swoją opinią z innymi porozmawiać z ciekawymi ludźmi, dowiedzieć się jeszcze więcej o tym intrygującym serialu.

Przyjemna atmosfera, kultura, duży ruch i brak spamu, hejtu czy trollingu.

4. Dlaczego odszedłeś?

Kto ja ? :-p

Od Września trochę się wydarzyło, ogólnie mam prawie same miłe wspomnienia.

Tak, posiadałem do poniedziałku rangę "Redaktor" Miałem bardzo dużo pomysłów na artykuły, oraz chciałem to robić.

Tak, ale czasem jednak niechętnie, choć zawsze czekam z niecierpliwością, mam nadzieję, że mnie zaskoczą.

Zdecydowanie Kacrudy oraz Vito, ale lubię prawie wszystkich :D

Zdecydowanie Pablo99, niezwykle mnie wkurzał na WT, zadawał ciągle debilne pytania na PW, oszukał mnie raz, oraz ciągle się powtarzał, był nieziemsko natrętny, no i może lekko Pharellman, choć znam go tylko z postów czy filmów, ze względu na jego ban, co prawda nie znałem nigdy Chmurki, więc nie chciałbym się wypowiadać, ale sporo o niej słyszałem i widziałem złego.

Do 2/3 nic.
Nic, prawie wszystko mi się bardzo podoba.
parę osób z którymi zawsze się fajnie rozmawia na pw, lub wt ;-) .

Jestem tu od września, więc pomijam.
jw.
16. Czy żałujesz czegoś?
Że nie dorastałem w latach 70-90.
Chyba nie

Kiepskie show | Jeden z dziesięciu e.4 | Kiepskie ordery |

Nie, odchodzę już po zakończeniu 25 sezonu ;-) .
Oczywiście, że mi się podoba, jest bardzo intuicyjny, miły dla oka i łatwo się przyzwyczaić ;-) .
- I mój scenariusz

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-02-12, 23:04   

Zakończyliśmy właśnie nabór na propozycje pytań do kwestionariusza. Pojawiło się 10 nowych, na które zachęcam odpowiedzieć :) Zostaną one połączone z poprzednim postem, jeśli ktoś już odpowiadał.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2017-02-16, 14:38   

Zapraszamy do odpowiedzenia na pozostałe pytania osoby, które wypowiadały się już w temacie. Panowie, piszcie :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2017-02-17, 21:49   Re: Kwestionariusz usera

Za namową Kiepskiego Widza postanowiłem się uaktywnić. :-)

Pewnie niewiele osób z tu obecnych mnie pamięta.

Zdaje się, że szukałem informacji o nowych odcinkach.

Aby się tu udzielać.

Spory ruch i tematy dotyczące produkcji.

4. Dlaczego odszedłeś?
Przestałem oglądać serial.

Udział grupy w wyszukiwaniu ciekawostek, wpadek.

Niet.

Ostatnio po kilku latach z ciekawości włączyłem dwa z nowej serii.

-
-

Trochę było tu dzieciaków awanturników i trolli. Jednym z nich był zdaje się ferdzio. Już nie pamiętam dokładnie.

O nic.
Sporo niepotrzebnych postów w tematach, w których tylko gdybanie i narzekanie.

Chwilowe powtórne zainteresowanie serialem.

-
Johnnego i jego uporczywe obrażanie Yoki. To było mega słabe.

16. Czy żałujesz czegoś?
-
Zdaje się, że ktoś dostał bana przy moim udziale, a tak to chyba brak osiągnięć. :lol:
-
Nie wybiegam tak dalego w przyszłość.

Jest ok, chociaż przydałby się nowy baner na górze z aktualnymi postaciami i ich obecnym wyglądem.

To chyba tyle na początek. :-)
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mnie pamiętają i dla tych, którzy zawitali tu po moim odejściu. Elo benc.

xxdawidxx 
Waldek

Wysłany: 2017-02-18, 12:05   

1.Jak trafiłem na forum?
Szukałem opinii o ulubionych odcinkach
2.Po co założyłem konto?
Żeby poszukać ciekawostek o serialu
3.Co mi się podoba na forum?
Gry,zabawy
4.Dlaczego odszedłem?
Dużo obowiązków miałem na głowie
5.Jakie pamiętam zabawne sytuacje z forum?
Zabawa cytatami z odcinków
6.Czy posiadałem rangę?
Nie
7.Czy oglądam nowe odcinki Kiepskich?
Nie oglądam od czasu pojawienia się Jolasi
8.Jaki jest mój ulubiony użytkownik?
brak
9.Jaki okres na forum uważam za najfajniejszy?
Nie mam takiego
10.Którego użytkownika wspominam najbardziej?
Kanalium
11.O co mam żal do administracji?
O nic
12.Co mi się nie podoba na forum?
Nic nie wnoszące posty
13.Co mnie trzyma na forum?
Zabawy i zainteresowanie starymi odcinkami
14.Jakich użytkowników mi brakuje?
Nie mam takich
15.Kogo z forum najbardziej pamiętam?
david123losti awanturka o 5 sezon
16.czy czegoś żałuję?
Nie
17.Czy przyczyniłem się do zmian na forum?
Chyba nie
18.Czy brałem udział w konkursach?
Nie
19.Czy zamierzam zostać na forum po zakończeniu serialu?
Tego nie wiem
20.Czy mi podoba się obecny wygląd forum?
Tak,przydałoby się w poprawnej kolejności wyświetlanie nowych postów.
To tyle.Pozdrawiam użytkowników i administrację ;-)

Ontario 
Boczek

Wysłany: 2017-03-27, 18:04   

Kiepski Widz napisał/a:
4. Dlaczego odszedłeś?
16. Czy żałujesz czegoś?

1. Poszukiwania opiń ludzi na temat nowych odcinków kiepskich.
2. Aby się udzielać i pisać pseudorecenzje odcinków.
3. Rozległy temat do pisania opiń o odcinkach, strona, ranking (trochę później)
4. Przez jakiś czas nie oglądałem kiepskich.
5. Może nie najfajniejsze, ale dobrze zapamiętałem całą akcję ze zbanowaniem Marciossa.
6. Byłem raz userem miesiąca, bodajże w styczniu 2016 roku.
7. Tak, jazda bez trzymanki, mocniejsze niż Kac Wawa :-P
8. -
9. nie byłem długo + przerwa, ale aktualny jest świetny. Dochodzi mnóstwo fajnych, nowych userów.
10. Fredzio i Edzio, czasem od jego postów mi ręce opadały.
11. Nie mam żalu.
12. Dość przestarzały wygląd strony (ale rozumiem, że może się podobać)
13. W sumie to nikt.
14. Chmurki trochę szkoda.
15. Vito stale mi się kojarzy z forum.
16. Nie wiem w sumie.
17. Nie przyciniłem się.
18. Nie brałem udziału.
19. Tak, jeśli nie zrecenzuję wszystkich odcinków.
20. Zmieniłbym na bardziej aktualny, w stylu oficjalnego forum WoT'a :-P

nitroglicerynka 
Waldek
Marian, do domu!

Wysłany: 2017-07-13, 12:21   Re: Kwestionariusz usera

Kiepski Widz napisał/a:

4. Dlaczego odszedłeś?
16. Czy żałujesz czegoś?
ZAPRASZAM DO WYPOWIEDZI!

1. Nie pamiętam dokładnie, prawdopodobnie miałam dużego hype’a na Kiepskich i szukałam informacji i ciekawostek o serialu.
2. Chciałam zapytać o jakiś odcinek w wątku: „W którym to odcinku” – a więc musiałam założyć konto :)
3. Luźna, domowa atmosfera i dużo różnorakich wątków.
4. Miałam bardzo dużo sprawę na głowie, nie miałam czasu na forum. Dodatkowo, wraz z makabrycznym spadkiem poziomu w 13. Sezonie, Kiepscy jako serial interesowali mnie coraz mniej.
5. Gra: Wielki Gafik, rozmowy na Shoutboxie i moja ulubiona rozrywka na forum, czyli wymyślanie mini-scenariuszy = pomysłów na nowe odcinki.
6. Nie posiadałam.
7. Nowe odcinki oglądam skrajnie sporadycznie, zazwyczaj wybieram odcinek na podstawie jego ocen albo zachęcającego opisu.
8. Kiedyś był to david123lost i Maximus90, wielu z Użytkowników naprawdę lubiłam (m.in. Monterr, Gafik, zeezeewoo i tak dalej) – dziś ciężko mi powiedzieć, bo na forum bywam rzadko.
9. Dla mnie najlepszym okresem na forum był ten, w którym ja dopiero zaczynałam z nim przygodę, powiedzmy marzec 2011 – połowa 2012.
10. Był jeden, którego bardzo nie lubiłam i ze zdziwieniem odkryłam przed chwilą, że on nadal udziela się na tym forum. Chcę jednak zachować dla siebie nick owego użytkownika.
11. Nie mam żadnego żalu do Administracji.
12. Kłótnie i to, że nie można odpowiedzieć na zaczepkę, żeby nie zostać zbanowanym.
13. Do (rzadkich) powrotów na Forum skłania mnie sentyment i chęć sprawdzenia, czy nie pojawili się jacyś starzy znajomi.
14. Nie wypowiadam się w tej kwestii, bo sama odeszłam.
15. David123lost, DanTuTenCham, Monterr, paździoch91, Maximus90 itd.
16. Jedynie może tego, że troszeczkę za późno dołączyłam i troszeczkę za wcześnie odeszłam z forum.
17. Chyba nie/nie jestem świadoma.
18. Quiz wiedzy o serialu, Wielki Gafik, chyba tyle
19. Nie – jeżeli forum mimo zakończenia serialu będzie istniało, będę wpadać sporadycznie, kilka razy do roku.
20. Jest bardzo prosty, ale czytelny. Nie umiem powiedzieć, co bym w nim zmieniła.

Pozdrawiam Wszystkich, ale szczególnie Ekipę z lat 2011-2012 :)

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-07-15, 19:08   

Cytat:
4. Dlaczego odszedłeś?
16. Czy żałujesz czegoś?

1. Prawdopodobnie szukałem jakiegoś odcinka do pobrania.
2. Zawartość na tym forum uznałem za wartościową.
3. Bardzo duża aktywność i chęć innych do dyskusji.
4. Kilka rzeczy się nałożyło - brak czasu i brak chęci przez wojenki forumowe, których miałem dosyć. Było zbyt dużo niepoważnych osób. Do tego starzy fani zaczęli się wykruszać, a idea starych Kiepskich zamarła. Teraz pewnie zabrzmiałem jak jakiś komunista, albo w drugą stronę - Janusz bez zębów.
5. Ale z drugiej strony niektórym konfliktom się przyglądałem i nawet mnie śmieszyły.
6. Wpłaciłem coś tam na forum i dostałem rangę "Zasłużeni" (nie wiem, czy przypadkiem wcześniej jakoś inaczej się nazywała).
7. Nie. Oglądanie tego tworu zakończyłem kilka lat temu. Jeśli coś obejrzę, to jakieś urywki i to przez przypadek.
8. Nie faworyzuję. Ogólnie każdy, kto kulturalnie przeprowadzał ze mną dyskusje. Choć w pamięć zapadła mi pewna użytkowniczka, która dzieliła się swoimi nagraniami.
9. Wtedy, gdy była największa aktywność. Był jeszcze dział download, a na forum pojawiały się linki do innych fajnych seriali.
10. Był taki typek, który przypierdzielił się o jakieś gówno, ale jego imienia nie pomnę. Ogólnie były chyba ze dwie osoby, których nie darzyłem sympatią, przez to jak odnoszą się do innych. Jeden nawet próbował mi grozić, ubaw po pachy.
11. Usunięcie działu Download oraz Shoutboxa - ale w jego przypadku nie jestem pewien, czy to na pewno źle, bo to właśnie tam powstawało najwięcej gównoburz. Mam też trochę żal, że usunięto button innego forum. Trzeba było się skontaktować, pewnie wyjaśnilibyśmy sobie nieścisłości. Wydaje mi się też, że byli admini i moderatorzy powinni mieć wstęp wolny do prywatnego działu. Ich opinia się liczy!
12. Wszystko mi się podoba, choć może warto odświeżyć szatę graficzną? Nie mówię, żeby od razu wszystko przerabiać...
13. Póki co nic mnie nie trzyma, bo fora straciły swój urok. Nowe pokolenie, z którym nie chce mi się dyskutować. A ja właściwie nie mam już o czym.
14. Nie jestem w temacie. Ale jeśli już, to pazdzioch91 (dobrze pamiętam?) wydawał się najbardziej opanowany. Ciekawe, czy nadal się udziela, aż sprawdzę.
15. Pharellman, Pabfer, Kiepsky, gafik, BocianVlog, david123lost, Kiepski Widz, pazdzioch91, Kiepska Fanka, Chimek (jak jej było?!) i pewnie jeszcze parę innych osób. Przepraszam, jeśli pominąłem, ale to było tak dawno. To są użytkownicy, których pamiętam, co nie oznacza, że wszystkich darzyłem sympatią - już nie pamiętam z kim byłem za pan brat. Wiem za to, że z Johnym Cage doszedłem do porozumienia, znaleźliśmy wspólny język.
16. Żałuję, że w ogóle dyskutowałem z forumowymi terrorystami, ale w późniejszym okresie poprawiłem się i słałem bany bezdyskusyjnie, dbając o porządek na naszym forum.
17. W sumie nie wiem. Może ktoś wie więcej na ten temat? Wiem tylko tyle, że wynalazcą na pewno nie jestem. I kolejna edycja: ano tak, mój Mocny Full wciąż widnieje w faviconie.
18. Bo ja to pamiętam... ale raczej stroniłem od takich rzeczy. Nie chciałem, żeby faworyzowani byli ludzie z ekipy.
19. Dla mnie ten serial już dawno się skończył. I jak widać nie zostałem tu. Przykro mi.
20. Forum powinno nabrać współczesnych kształtów, a może nawet zmienić silnik. Ale nigdy nie uważałem, że jest zbyt mało intuicyjne. Ta skórka, choć pewnie darmowa, na zawsze będzie mi się kojarzyć tylko z tym forum. Można by zostawić ten motyw lub go odtworzyć w razie większej przebudowy. Ale ani ja, ani Kiepsky informatykami raczej nie jesteśmy i w grę wchodzą zbiórki pieniężne, żeby móc zlecić to komuś z zewnątrz. Do dzieła!

P.S. Czy tylko mnie się wydaje, że forum przeżywa kryzys? Takiego pustkowia tu się nie spodziewałem.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-07-15, 20:33   

W czasie sezonu jest duży ruch, chociaż mniejszy niż za twoich czasów (nasłuchałem się dużo o 2013, co jakiś czas też wtedy tu wchodziłem jako niezalogowany gość), a teraz są wakacje, więc po pierwsze nie ma o czym gadać, a po drugie to jak ktoś gdzieś wyjechał, to nie ma czasu. Wakacje to głównie czas tematów niezwiązanych z Kiepskimi- Offtopic, inne seriale, polityka itp.
Brak Shout Boxa właśnie zwiększył ilość postów, bo masz teraz Wolny Temat, w którym nic nie przepada. Jeśli jednak tęsknisz za Shout Boxem, to w tym dziale masz jego archiwum, niedawno przywrócone nie wiadomo skąd :-D

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2017-12-08, 01:29   

PRzeniesione do działu FORUM. Zapraszam do wypowiedzi wszystkich, któzy jeszcze tutaj się nie wpisali ;)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Odpowiedz do tematu