Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Klan
Autor Wiadomość
Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-05-24, 16:17   

http://www.pudelek.tv/vid...-w-Klanie-5472/
- To u pana też byli ?

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2014-05-24, 17:54   

Wzruszyłem się. Idę kupić wieniec i w czwartek jadę na Okęcie. :-P
Ale to niestety nie jest tak spektakularna śmierć jak Hanki czy Ryśka.

"Jak jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło"
~Robert Górski

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-05-24, 22:42   

Kotulanka przez Bułę tak pije że nawet nie mogła zagrać trupa.
Ja nie wiem, przecież serialu nie kręcą dzień w dzień przez 24 godziny na dobę, kręcą turami raz na trzy miesiące, zdjęcia scen z Kotulanką góra dwa tygodnie trwają a ona nie potrafi się powstrzymać przez zaglądaniem do butelki przez ten czas ?
- To u pana też byli ?

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 19:45   

Jak dla mnie to średni jest ten serial. Może i są w nim ciekawe wątki, ale fabuła dość oklepana. Bohaterowie również szczególnie do mnie nie przemawiają. Plusem serialu jest to że niekiedy można popatrzeć na kilka odcinków i się zaciekawić.

Ocena: 4/10

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 20:22   

Fredzio i Edzio napisał/a:
Jak dla mnie to średni jest ten serial. Może i są w nim ciekawe wątki, ale fabuła dość oklepana. Bohaterowie również szczególnie do mnie nie przemawiają. Plusem serialu jest to że niekiedy można popatrzeć na kilka odcinków i się zaciekawić.

Klan nie jest serialem tylko telenowelą. ;)

Ja osobiście uwielbiam tą telenowele, zaczęłam ją oglądać pod koniec 2006 roku i przestać oglądać nie zamierzam. Oczywiście w niektórych scenach można się uśmiać, które potem i tak lądują na YouTube z milionami wyświetleń. :)

10/10!

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 21:24   

Marteczko napisał/a:
Klan nie jest serialem tylko telenowelą. ;-)

Klan – polski serial telewizyjny, emitowany na antenie TVP1 od 22 września 1997.

Co za różnica jak to nazwiesz? ;-)

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 22:02   

Marteczko napisał/a:
Klan nie jest serialem tylko telenowelą. ;-)

Klan – polski serial telewizyjny, emitowany na antenie TVP1 od 22 września 1997.

Co za różnica jak to nazwiesz? ;-)
To jest z Wikipedii a Wikipedia nie jest dowodem - tam może każdy edytować treść. Klan jest telenowelą jeżeli nie wierzysz to zadzwoń do TVP z potwierdzeniem, albo sobie po sieci poszukaj koniec kropka.

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 10:25   

Marteczko napisał/a:

Marteczko napisał/a:
Klan nie jest serialem tylko telenowelą.

Co za różnica jak to nazwiesz?

To jest z Wikipedii a Wikipedia nie jest dowodem - tam może każdy edytować treść. Klan jest telenowelą jeżeli nie wierzysz to zadzwoń do TVP z potwierdzeniem, albo sobie po sieci poszukaj koniec kropka.

Skoro ''Świat według Kiepskich'' jest długim najdłużej emitowanym serialem w Polsce, zaraz po ''Klanie'' to czym jest ten ''Klan''? Zgodzę się, że można nazwać go również telenowelą, ale pewnie wiesz o co mi chodzi. ;-)

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2016-05-04, 19:14   

https://www.youtube.com/watch?v=j4RQxbnxvCU

Efekty specjalne na poziomie naszych greenboxów :lol:

~Robert Górski

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2016-05-04, 19:20   

Ten nowy Daniel to wygląda jakby przez ostatnie 10 lat równo sobie w żyłę dawał. Nie jestem na bieżąco z akcją serialu, więc możliwe, że tak jest. Przypomina wyglądem Macaulaya Culkina, który też z cięższymi używkami miał sporo do czynienia.

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2016-05-05, 15:28   

Dobra akcja, typ odebrał broń potencjalnemu zabójcy i sam został postrzelony/zastrzelony przez policję :lol:
Matrixun naprawdę celne porównanie z Culkin'em, teraz to właśnie jego widzę w tej scenie! :mrgreen:
Jeszcze jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Ta dramatyczna muzyczka w tle jest ciągle taka sama od lat. Przypomniała mi się scena z gangsterami u Chojnickich "To pewnie Jerzy" i tam identyczna muzyczka przy akcji była umieszczona :lol:

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-05-05, 15:49   

Jakim ten serial musi być dnem jak bezrobotni aktorzy (pierwotny Daniel) nie chcą w nim grać.
- To u pana też byli ?

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-05-29, 18:59   

Serial z jajami
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-10-29, 21:26   

Jak byłem bardzo mały, to oglądałem z mamą pierwsze odcinki, ale teraz to się stało bardzo głupie i nudne. Za mocno to przeciągają, więc już dawno rzuciłem. Widziałem ostatnio zwiastun porodu Bożenki i ta panika lekko przesadzona - wiadomo, że ważne wydarzenie, ale mimo wszystko Jerzy był zbyt przerażony, a błąd w numerze (też z nerwów) to żenada!

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2016-10-29, 21:38   

Jak Jerzy miał nie być przerażony jak podjeżdża pod swój dom i widzi karetkę pogotowia na sygnale, wbiega do środka, a tam nikogo nie ma. Jeśli mieszka sam z żoną i siostrą to chyba logiczne, że pierwsze co to nasuwa się, że stało się coś z małżonką.

~Robert Górski

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-16, 17:25   

To już 20 lat !

http://swiatseriali.inter...zow,nId,2406707

I tylko siedmiu aktorów gra od początku do dziś !

Wtedy telewizja była do ludzi, ludzie sobie seriale wybierali a nie jak teraz, sama komercha i penetracja mózgów głupotą !

Tak samo dzisiaj powinni zrobić audio-tele: który serial zakończyć :lol:
- To u pana też byli ?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-16, 17:32   

I dodatkowo masa aktorów tam jest od wieeeelu lat, nie ma ciągle zmian jak w "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Drugiej dwudziestki życzę na tym samym poziomie. Nawet aktorzy dziecięcy są w większości od urodzenia (lub od początku grają swoją postać) i nikt z nich poza jedną pseudo-aktorko-tancerką nie robi z siebie gwiazdy.

~Robert Górski
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-16, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-16, 17:37   

Same znajomości decydują a ten Pawełek to już trzeci aktor go gra.
Poziom też jednak spikował w dół od jakiś 10 lat straszliwie, kiedyś to były bardziej przyziemne tematy a dziś jakieś fantastyki. Do tego postaci nie zachowywały się tak sztucznie jak dziś.
- To u pana też byli ?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-16, 17:41   

Bądź co bądź jednak finałowa kłótnia wyszła im naturalnie i ostro jak na "Klan" :P

~Robert Górski

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-16, 17:44   

Ja już dawno nie widziałem, w ogóle nie czaję kto jest kto nawet oprócz tych co grają od początku.

Kiedyś to nawet Rysiek z Grażyną się bili w pierwszym sezonie :mrgreen:
- To u pana też byli ?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-16, 17:45   

No nie żartuj pan! :lol: To żem nie wiedział :P A teraz to dawno się nikt nie bił.

~Robert Górski
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-16, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2017-06-17, 17:14   

Kizior napisał/a:
Poziom też jednak spikował w dół od jakiś 10 lat straszliwie, kiedyś to były bardziej przyziemne tematy a dziś jakieś fantastyki.
Zgodzę się. Dla mnie od jakiegoś 2010-2011 poziom zaczął mocno spadać. Wcześniej uwielbiałem oglądać różne wciągające akcje, np. zaginięcie Daniela, historie z Jagą i Bożenką, sapanie w rzeczy samej Koziełło-Kozłowskiego oraz Anię absolutnie Surmacz, różne akcje z Olą i Agnieszką (szczególnie podstawówkowo-licealne historie Oli i jej koleżanki o ciekawej barwie głosu - Uli) albo koniaczki Pawła i Krystyny :lol: . Od kiedy wycofali powtórki na TVP Polonia jakoś straciłem większe zainteresowanie serialem, a jak próbowałem do niego wracać, to to już nie wciągało tak jak kiedyś...

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-11-13, 18:13   

Niegdyś kultowy serial, może nie jakiś super ambitny, ale przyzwoity, rodzinny. Dziś - żal patrzeć. Fani dzielili kiedyś jego dzieje na okresy (mniej więcej): najlepszy - 1997-2000 (nieźle zauważano wówczas sytuację społeczną i rodzinną Polaków), przyzwoity - 2000-2006 (do śmierci Zygmunta Kęstowicza), słaby - 2006-2010 (do śmierci Ryśka) i najgorszy - 2010-dziś (w tym też czasie uaktywniła się w nim umiarkowana lewicowa propaganda). Chyba mniej więcej odpowiada to prawdzie. Warto wspomnieć, iż serial dorobił się w ostatniej dekadzie licznej rzeczy anty-fanów, którzy namiętnie oglądają go "dla beki", wyłapując i wyśmiewając na forach, głównie Filmwebie, liczne wpadki. Gdy poprzednia PO-lewicowa i obecna PiS-prawicowa władze TVP chciały go zdjąć z anteny fani ci zdecydowanie protestowali przeciw zabraniu im ich rozrywki. :lol: :mrgreen:

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-11-13, 18:21   

Zdjęcia z anteny sam bym nie chciał tylko zrobienia jak na początku trzech, ale świetnie dopracowanych odcinków w tygodniu.
- To u pana też byli ?

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-11-14, 08:30   

Na to nie liczyłbym. Czytając tutejsze scenariusze, miałem wrażenie, jakby czas w "Kiepskich" zatrzymał się dla twórców tych scenariuszy 15-20 lat temu, tj. u wczesnego Khamidowa. Tymczasem upłynęło już za wiele wody w Wiśle. I "Kiepscy" i "Klan" musiały stać się zupełnie innymi serialami. Szkoda, że ten drugi stał się parodią samego siebie - koszmarnym pośmiewiskiem. Ale, jeśli jest 2-3 miliony anty-fanów, którzy to lubią i oglądają - proszę bardzo. Jest popyt - jest podaż. :)

Odpowiedz do tematu