Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Kinowa wersja "Kiepskich"
Autor Wiadomość
Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-10-28, 08:20   

Johnny Cage napisał/a:
Terminatrix napisał/a:
Wersja kinowa - jestem na nie.

Dokładnie. Bo Yoka znów wpierdzieli Yokaśkę na ekran i z 90 min. filmu, 65 minut to będzie darcie mordy przez Yokaśkę i inne gołe cycki :/

Może tak być ale nie musi, nierzadko jest tak że producent bardzo wpływa na reżysera i powstawanie filmu (czasem też tylko wykłada kasę) i jeżeli producent byłby prawdziwym fanem Kiepskich to zażądałby od Yoki żeby nakręcił film w konwekcji starych Kiepskich a jak nie to odbierze mu fundusze.

Terminatrix 
Mariolka

Wysłany: 2012-10-28, 09:40   

No właśnie, nie wszystko też i od Yoki zależy.

"Panowie, będziemy ćwiczyć do usranej śmierci. " - Marian Paździoch

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2012-10-28, 10:37   

Jestem zdecydowanie na "nie"! To by tylko zniszczyło ten serial, który i tak jest już na samym dnie. Kategorycznie mówie "nie", no chyba, że na koniec serialu jako zakończenie, ale nie wiem czy by to wypaliło. I warunek, nie w kinach, ale w TV :P

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-10-28, 21:58   

Marciosss napisał/a:
Może tak być ale nie musi, nierzadko jest tak że producent bardzo wpływa na reżysera i powstawanie filmu (czasem też tylko wykłada kasę) i jeżeli producent byłby prawdziwym fanem Kiepskich to zażądałby od Yoki żeby nakręcił film w konwekcji starych Kiepskich a jak nie to odbierze mu fundusze.

A Yoka powiedziałby, że bez swojej ulubienicy nie kręci i pierdziel tę kasę :P

bartek115 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2012-12-14, 15:31   

w 2002 roku to był świetny pomysł bo serial był dobry.Dziś raczej nie.

KiepskiKolega
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-18, 16:32   

Teraz wersja kinowa ŚWK raczej nie powinna powstać. W 2002 roku, to tak :-P

Lonzio 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-01-01, 09:54   

Moim zdaniem wersja kinowa była, jest i będzie bez sensu. Serial to serial, tą wersję kinową mogliby totalnie skopać, tak jak to było w przypadku ,,Rancza Wilkowyje,,.

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-01-01, 10:05   

Jakiś czas temu obejrzałem film Oscar (1991) ze Stalonem.
Otóż ten film ma prawie wszystkie cechy sitcomu, jest dużo zabawnych sytuacji, akcja dzieje się tylko w kilku pomieszczeniach brakuje tylko śmiechów.
Otóż gdyby kinówka kiepskich była zrealizowana w podobnej koncepcji to mogło by coś z tego wyjść.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2013-01-01, 17:01   

bartek115 napisał/a:
w 2002 roku to był świetny pomysł bo serial był dobry.Dziś raczej nie.

Dokładnie. Bop Yoka wrąbałby swoją ulubienicę i tyle by z tego było :/
A dwa. Jeśli miałaby powstać kinowa wersja serialu to tylko i wyłącznie przy scenariuszu m. in. Pana Sadzy i reżyserii Pana Okiła. Bez YOKI!!!

Iraptor 
Mariolka

Wysłany: 2013-05-26, 18:32   

A ja mam taki pomysł na filmową wersję Kiepskich. Oto on:

Noc życzeń

Zbliża się Sylwester. Kiepscy i Boczek zauważają że Paździochowie zachowują się bardzo dziwnie i tajemniczo jakby coś ukrywali. Kiepscy zapraszają ich na wieczorną rozmowę by porozmawiać o problemach Paździochów lecz ci gdy tylko rozmowa dochodzi do tematu ich dziwnego zachowania wychodzą z domu. Nikt nie wie że Paździochowie zostali magami.
W nocy z 30 na 31 grudnia Ferdek idąc to toalety słyszy rozmowę Paździochów o ich mrocznym planie. Postanawia się schować w pustostanie aby lepiej ich słyszeć lecz nie mogąc wytrzymać idzie do toalety. W tym samym czasie Paździochowie rzucają zaklęcie które sprawia że ludzie w Polsce jak się już obudzą nigdy więcej nie będą mogli zasnąć.
Ferdek całkiem zapomniał o wydarzeniach ubiegłej nocy. W dzień Sylwestra trwają przygotowania na imprezę która ma się odbyć w mieszkaniach Kiepskich i Boczka. Ma na tą imprezę przyjść cała kamienica i bliscy znajomi Kiepskich i Boczka. Przygotowania przerywa jednak przyjście Badury (który także jest magiem i który wiedział co knują Paździochowie). Badura zawiadamia Kiepskich o tym że to w ich rękach leży los Polaków i muszą odwrócić zaklęcie Paździochów. Ferdek, Halinka, Boczek i Mariolka wyruszają na poszukiwanie wskazówek co nie jest łatwe ponieważ znajdują się one w dobrze ukrytych i pełnych niebezpieczeństw miejscach. Mają czas do północy inaczej czar będzie trwał wiecznie.

Hehe... Wyszło mi to przez zmieszanie Kiepskich i kreskówki Wunschpunsch. Co o tym sądzicie i jak oceniacie fabułe w skali 1-10? Jak byście to ulepszyli? :>

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-05-26, 19:41   

Cytat:
Hehe... Wyszło mi to przez zmieszanie Kiepskich i kreskówki Wunschpunsch. Co o tym sądzicie i jak oceniacie fabułe w skali 1-10? Jak byście to ulepszyli? :>

Ładnie się zapowiada, acz rozwiń bardziej główny wątek, czyli poszukiwanie wskazówek bo jak mniemam na nim ma się skupiać film?

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-05-04, 12:47   

Dzisiaj rano przypomniałem sobie kinowe Ranczo i takie sobie, nie udało im się zrobić 90 minutowego filmu z 40 minutowego odcinka. Tyle wątków, postaci a się nie udało.
I dlatego jakby udało się Okiłowi dwadzieścia kilkia minut rozciągnąć na 90-100 minut to byłby przewujem.
- To u pana też byli ?

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-07-12, 16:52   

O kurde, przypomniałem sobie film pt. "Party przy świecach" - dla zainteresowanych na YT - i to się automatycznie narzuca jako pomysł na pełnometrażową wersję Kiepskich !

Jest i podmiana mieszkań. Udawanie lepszych niż w rzeczywistości. Wizyta wkurzonego sąsiada, w tej roli widziałbym Boryska :lol: . Rewizyta na wsi.

Dodać jeszcze kilka scen i byłby super film z Kiepskimi !
- To u pana też byli ?

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-07-12, 17:01   

Czyli chciałbyś zrobić remake "Zamianki"?

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-07-12, 17:05   

Nie remake bo to nie zamiana na życia a na mieszkania tylko na czas imprezy.
Po drugie kinowa wersja powinna powstać przed Zamianką jako nowa jakość.
- To u pana też byli ?

Poland 
Mariolka
Polsatus!

Wysłany: 2016-10-25, 19:04   

Ja doszedłem do innego wniosku a mianowicie skoro ATM Grupa robiła już pełnometrażowych seriali (Dwa filmy o Policjantach czy Śliwowica na podstawie Pierwszej Miłości) to zrobienie pełnometrażówki z Kiepskimi nie byłoby dla nich problem. Taki film może być od razu emitowany w telewizji na tydzien przed sezonem.
Ten pomysł z magami swoją drogą przypomina mi odcinek ze słynnym Polsatusem.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-18, 00:35   

https://youtu.be/aBXp4r2od5Q?t=166

Nina, ty to idź na emeryturę, a nie takie durne pomysły wymyślasz!

Pierdzieliła coś, że chciałaby zmontować z odcinków ŚWK film-historię 25-lecia Polsatu. Oni to niech się szykują na koniec, a nie jubileusze.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-18, 00:50   

Nina ekspertka od ŚWK co żadnego odcinka nie widziała chce wersję kinową robić ?
- To u pana też byli ?

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-18, 08:23   

To jest co innego, bo to nie normalny film, tylko zlepek tego, co już istnieje. Jednak mimo to chętnie zobaczę.
Tylko ciekawe czy tak sobie rzuciła dla draki czy ma jakieś konkretne plany. Mam nadzieję, że myśli o tym na serio.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-19, 00:18   

Z czego zlepek zrobi jak nie oglądała ? A jak już zrobi to tylko z odcinków z ostatnich 5 lat - bardziej odpowiada jej przaśno-wiejskiemu charakterowi.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-19, 10:25   

Już było kilka takich przypadków, że na podstawie całkiem niezłego serialu zrobiono fatalny film z powodu złego doboru scen, nieumiejętnego cięcia. A jak tutaj nowe odcinki od razu są fatalne, to jak określić ten film? Brakuje mi dobrego słowa. Poza tym skoro oni chcą opowiedzieć aż 25 lat (chociaż chyba się uda tylko 20), to w drugiej minucie Ferdek będzie miał 46 lat, a w dwudziestej 66? W czwartej minucie Babka się będzie o coś awanturować, a w osiemnastej minucie bohaterowie wspomną którąś tam rocznicę śmierci Babki? Wywołuje to u mnie lekki dysonans poznawczy...

Crockett 
Boczek
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-06-19, 13:31   

A tak w ogóle czy to jest jakiś nowy występ Grabowskiego? Bo wydaje mi się, że jest to występ na Święcie Świni w Siedlcu, 2009. Grabowski wygląda teraz zupełnie inaczej.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-19, 13:41   

Nowy, bo mówi, że jest ponad 500 odcinków i prawie 19 lat kręcenia. Widać też "2017" jak pokazują na początku fragment odcinka.

Odpowiedz do tematu