Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim chcesz zostać?
Autor Wiadomość
PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-09-01, 20:13   

david123lost napisał/a:
Eramis napisał/a:
Teraz (już kilka nawet lat) chcę być dubbingowcem (poczytajcie co to jeśli nie wiecie

Może kiedys usłyszymy Cię w jakiejś kiepskiej komedii na polsacie ;)

Rozwaliłeś mnie tym. :mrgreen: Kto wie, może nie usłyszymy go w kiepskiej komedii, a jakiejś kreskówce. :-)

NexaT 
Waldek
Panie, dej pan!

Wysłany: 2012-09-01, 23:23   

Ja nie mogę się zdecydować, ale mam kilka celów.
Wcześniej chciałem zostać zawodowym piłkarzem, no, ale z tego względu, iż nie poszedłem do szkoły sportowej, to teraz szansa przepadła. (dlaczego? gdy skończę gimnazjum, powinienem mieć 16 lat, a wtedy nie ma sensu, aby iść do szkoły sportowej)

Najbardziej odpowiadałaby mi praca za biurkiem, prawnik bądź jakiś redaktorek, zasrany. :P

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-09-03, 22:21   

NexaT napisał/a:
Najbardziej odpowiadałaby mi praca za biurkiem

No tak umysłowo to każdy jeden chce pracować, a robić to nie ma komu :P

karolik1998 
Paździoch
Kurde!

Wysłany: 2012-09-04, 15:01   

A ja będę papieżem, a przynajmniej kardynałem. ;]

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-09-04, 18:13   

Ja to tak:
- Najpierw jakiś lekki zarobek - aktor :-P
- ewentualnie inny zarobek - parodiowanie piosenek, czyli zarobek a'la Al Yankovic :mrgreen:
- potem zakładanie firmy PZC (na http://www.twitter.com/PZC_PharellMan zobaczycie jakie se logo planuję ;-) ), którą planuję założyć od małego brzdąca (na przełomie lat 2002/'03/'04), bo od tego marzenia se nie odpuszczę, bo nie po to dostaję odpowiedniego doświadczenia z np. tym całym "Amber 'Falsem'" ;-)

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-09-04, 18:17   

Ja to bym se chciał zostać albo aktorem, albo reżyserem, albo kamerzystą, albo i nawet scenarzystą - wszystkimi tymi rzeczami się zajmuję ;-) Nie długo planuję kupić zielone prześcieradło i eksperymentować greenboxy :-D Kamerę mam, oświetlenie mam, miejsce mam, więc jest gitara :-P

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-09-04, 19:05   

Ferdek K napisał/a:
Ja to bym se chciał zostać albo aktorem, albo reżyserem, albo kamerzystą, albo i nawet scenarzystą - wszystkimi tymi rzeczami się zajmuję ;-) Nie długo planuję kupić zielone prześcieradło i eksperymentować greenboxy :-D Kamerę mam, oświetlenie mam, miejsce mam, więc jest gitara :-P

Ja też mam kamerę, a oświetlenie ze zwykłej lampy robię. ;-) Też się tym interesuje, ale co do reżysera, to w moim wykonaniu mogłoby wyjść różnie. :-D A tak przy okazji, jakby tak kasę zebrać, to byśmy może mogli ten mój pomysłowy film komediowy zrobić, tylko trzeba scenariusza zrobić i aktorów zebrać. :-D
Ostatnio zmieniony przez PharellMan 2012-09-04, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-09-04, 19:06   

Najlepiej kręcić sceny na greenboxach w ferie zimowe, śnieg za oknem zrobi swoje (chodzi o oświetlenie) :-P ;-)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-09-08, 19:15   

karolik1998 napisał/a:
A ja będę papieżem, a przynajmniej kardynałem.

Panie, nie rób se Pan jajec, tylko pisz prawdę tu raz dwa ;)

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-09-14, 17:14   

Ja osobiście najbardziej chciałbym pracować jako reżyser i scenarzysta.
Dlaczego? Otóż patrząc na obecny poziom kina w szczególności Polskiego jestem zażenowany (jeśli to delikatnie ująć), otóż obecnie stawia się na akcję i rozwałkę a fabułę (o przesłaniu nie wspominając) spycha się na drugi plan, a akcja i dobra fabuła nie muszą się wykluczać najlepszymi tego dowodami są chyba Gwiezdne Wojny czy Kamen Rider Agito.

karolik1998 
Paździoch
Kurde!

Wysłany: 2012-09-15, 17:30   

Johnny Cage napisał/a:
karolik1998 napisał/a:
A ja będę papieżem, a przynajmniej kardynałem.

Panie, nie rób se Pan jajec, tylko pisz prawdę tu raz dwa ;)

Panie, kurde, to szczera prawda przecie je.

KanaliaTheBest 
Ferdynand Kiepski
Urodzony wieśniak

Wysłany: 2012-09-15, 18:50   

W końcu zdecydowałem się kim zostanę. Zostanę se prawnikiem albo politykiem. Chociaż bardziej pójdę w drugą z wymienionych stron. Trza coś zmienić w tym- nie zawaham się użyć tego stwierdzenia- g*wnianym państwie, w którym pierwsze skrzypce gra niesprawiedliwość i korumpcja :!:

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-09-16, 07:42   

Cytat:
. Trza coś zmienić w tym- nie zawaham się użyć tego stwierdzenia- g*wnianym państwie, w którym pierwsze skrzypce gra niesprawiedliwość i korumpcja

Nie da się. Czemu? Bo mimo wszytko nasz kraj jest zbyt podzielony, mamy bóg wie ile różnych partii ale i tak żadna z nich nie ma dobrego programu naprawy państwa.
Otóż zamiast zacząć naprawę od podstaw czyli zmodernizować górnictwo i rolnictwo to zaczynają od d*py strony i dlatego coraz bardziej jesteśmy na łasce Rosji i podobnych państw, bo mimo iż nasz kraj jest zasobny w surowce to nie są one eksploatowane tylko kupowane za granicą.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-09-16, 13:59   

Marciosss dobrze napisane, a szczególnie mi chodzi o słowa "kraj". I prawidłowo użyte stwierdzenie, dlaczego? Bo w państwie obowiązuje Konstytucja i jest przestrzegana. W kraju natomiast nie ;)

Patrick Miller 
Ferdynand Kiepski
Mariano Paździollo

Wysłany: 2012-09-20, 13:56   

Ja w tym roku zaczynam studia (kierunek techniczny: transport) - są to studia 3-letnie stacjonarne (dzienne) :-) Potem zamierzam szukać zawodu związanego z tym właśnie kierunkiem, ale jaki to będzie zawód to jeszcze nie wiem 8-)

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-09-20, 14:06   

Transport towaru do ''Biedronki''? :-P

Patrick Miller 
Ferdynand Kiepski
Mariano Paździollo

Wysłany: 2012-09-20, 14:42   

Ferdek K napisał/a:

Pan to mówi do mnie czy koło mnie ? :mrgreen:

Może do Biedronki, a może do innego sklepu, a może w ogóle inny zawód - tego nie wiem :-)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-09-21, 21:51   

Ferdek K napisał/a:

Panie nie śmiej się Pan, bo ludki na stanowiskach kierowniczych w samej Biedronce, a także i innych zarządzających to taką kasiorę czepią, że klękajcie narody... Myślisz Pan, że taki powiedzmy szef, czy inny kierowniczek od transportu ma 3000 zł brutto? to grubo się Pan mylisz...

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-09-21, 22:02   

Dobrze o tym wiem, po prostu propozycja "jajcowa" :-P Na której zresztą można trochę zarobić.

KanaliaTheBest 
Ferdynand Kiepski
Urodzony wieśniak

Wysłany: 2012-09-22, 11:17   

Ferdek K, panie, ale życie i kariera, a także pieniądze to nie są jajca :mrgreen:

Prorok Boga
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 13:48   

Ja chciałem zostać aktorem i zdawać do szkoły filmowej ( aktorskiej) .Chciałem grać w filmach albo przynajmniej serialach ,reklamy też mogą być .Miałem marzenie żeby grać w produkcjach Hoolywodzkich ale się nie spełniło mnie .Znam kumpla dawnego ze szkoły podstawowej co poszedł na aktorstwo i uczy się grania ról :( .Teraz też myślę o tym że bym chciał bardzo zagrać w jakimś filmie jakiś epizod chociaż .

Iraptor 
Mariolka

Wysłany: 2012-12-12, 23:32   

Chcę być chemikiem :) Tak więc jak kiedyś coś przypadkiem palnie w fabryce koło siedziby rządu polskiego (o ile zbudują) to wiedzcie że to ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KiepskiWalduś 
Halinka
mmm moje ulubiene

Wysłany: 2012-12-13, 15:15   

Chciałbym dużo zarobić a się nienarobić.

Sara 666
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-13, 18:55   

KiepskiWalduś napisał/a:
Chciałbym dużo zarobić a się nienarobić.

No ba :mrgreen: A kto by nie chciał...

Ja jeszcze nie mam sprecyzowanych planów na przyszłość... Bardzo lubię fotografię i chciałabym robić fotki do książek przyrodniczych albo o zabytkach (kocham fotografować i jedno, i drugie). Lub robić fotoreportaże z różnych ważnych wydarzeń. Fajnie byłoby też zostać piosenkarką, ale taką, która miałaby naprawdę piosenki z sensem, a nie w kółko tylko pierdo-lamento o miłości, jak większość "artystek".
A jak będzie naprawdę, to póki co to jest jedna wielka niewiadoma. Jeśli chciałabym pracować w zawodzie zgodnym z moim profilem to też mogłoby być ciekawie xD.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-12-13, 20:58   

Kiepska666 napisał/a:
albo o zabytkach

Mówiąc "zabytki" masz na myśli również zabytkową motoryzację? :)

Kiepska666 napisał/a:
Fajnie byłoby też zostać piosenkarką, ale taką, która miałaby naprawdę piosenki z sensem, a nie w kółko tylko pierdo-lamento o miłości, jak większość "artystek".

W dzisiejszym świecie jeśli chcesz być sławna, to przez śpiewanie grzecznych i mądrych piosenek nic nie osiągniesz. Tu trzeba pokazać dupę, zaśpiewać o Tusku-złodzieju, ogólnie zrobić niegrzeczne show. Pewnie rozumiesz, o co mi chodzi.

W moich planach przewijało się wiele zawodów: od weterynarza, po historyka do mechanika i motorniczego :lol: Zobaczymy jak się życie potoczny.

Odpowiedz do tematu