Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiepskie sny
Autor Wiadomość
Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-04-27, 20:14   

Przyszła pora na mój debiut w tym temacie :P Krótka historia. Śniło mi się, że słyszałem jakieś hałasy na klatce schodowej, poszedłem zobaczyć co tam się dzieje, a tam schodami schodził Ferdek z jeszcze chyba dwoma osobami, ale nie wiem kim. Ferdek wyglądał jak w 7 sezonie w różowej bluzce.

Szwejk 
Paździoch
V-ce user dekady

Wysłany: 2017-05-04, 11:25   

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że forum wróciło po awarii (część prorocza), ale odmienione. Pamiętam, że na samym dole forum pojawił się duży, czarny baner gif, który reklamował zaprzyjaźnione strony. Ponadto wiele działów zostało rozbudowanych. W offtopicu, pod wolnym tematem pojawił się wydzielony z drozmów o polityce temat o roszczeniach wobec Polski (co ciekawe jednym z jego założycieli był Vito :lol: ). I tyle z części forumowej moich snów. :lol:

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-05-04, 11:37   

Mi też się śniło forum 2-3 dni temu (w czasie awarii). Wstałem rano, wszedłem na forum a tam wszystko takie samo tylko nicki się nie wyświetlały a na górze nad logo było info o tym, że kopia zapasowa została zapisana czy coś takiego. Chociaż w sumie nie jestem pewny czy to był sen :lol:

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-05-04, 13:07   

U mnie też awaria zaowocowała snem. Odświeżono w nim listę lektur od przedszkola aż do matury i składała się ona w większości z odcinków Kiepskich. 1 książka- 1 odcinek. Nowa podstawa programowa miała bardzo mało lektur szkolnych niezwiązanych z Kiepskimi.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-01, 07:37   

Wczoraj albo przedwczoraj śnił mi się nowy, 26 sezon. W sumie to tylko pamiętam, że akcja działa się w salonie Kiepskich a Halina miała długie włosy i była dość szczupła. Pewnie dlatego, że dzień wcześniej czytałem artykuł na ATM'ie czemu Sztuka zawdzięcza że jest taka szczupła czy coś takiego :P

Ferdek56 
USER MIESIĄCA
Ale jaja!

Wysłany: 2017-07-01, 09:06   

Dziš miałem dziwny sen. Śniło mi się, że chodziłem z Paździochem po mieście. Nagle spodobały mi się jakieś przedmioty w koszyku, więc zacząłem je oglądać. Paździoch powiedział wtedy, że on już pójdzie dalej i że spotkamy się potem. Po kilku minutach odszedłem od tego koszyka. Zauważyłem trzech albo czterech mężczyzn. Nagle złapali mnie oni. Nie wiem skąd miałem w ręce małą piłkę. Rzuciłem ją przed siebie, a oni pobiegli za nią. Potem znowu spotkałem Paździocha, który był przerażony. Mówił, że miał zawał, pytał też, dlaczego tak długo mnie nie było. Opowiedziałem mu o tym co się stało i był zdziwiony. Potrm poszliśmy dalej.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-07-02, 17:34   

A mi się śniło kilka razy, w tym wczoraj, że ułożyłem scenariusz życia z zabawnym dosłownie każdym tekstem, co się nie zdarza nawet w najlepszych komediach. Po oburzeniu zawsze próbuję je sobie przypomnieć i spisać, ale nigdy już ich nie pamiętam, tym razem też nie.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-07-30, 11:11   

Dzisiaj mi się śniło, że Ferdas20 był Australijczykiem z polskimi korzeniami. Obejrzał dokładnie wszystkie biznesy Ferdka i doszedł do wniosku, że w Polsce nie miały szans realizacji, ale w Australii udadzą się na 100%. Zrealizował wszystkie biznesy Ferdka i został multimiliarderem i zaprosił wszystkich userów tego Forum do swojej ogromnej posiadłości żeby się pochwalić. I ja tam byłem, miód i mleko piłem...

Bździuch 
Ferdynand Kiepski
Apolonia Chałupiec

Wysłany: 2017-08-05, 23:50   

Moim zdaniem sny o serialu są co najmniej dziwne i nigdy takowych nie miałem, zawsze mam coś w stylu "Krainy Grzybów" jak w ogóle mam, co jest rzadkością, raz tylko miałem Boczka z koszulką w moro, ale to raczej nie był Boczek ;-) .

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-26, 09:05   

Dzisiaj śniło mi się forum. Otóż w tym śnie nie wiedzieć czemu założyłem nowy temat w Wolnym Temacie z własną ankietą. Po paru minutach się zorientowałem i chciałem to usunąć, ale wtedy wyświetlił mi się komunikat, że dostałem warna. :lol:

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-08-26, 09:57   

Mi też się dzisiaj śniło forum. Wkurzyłem się bo Matrixun kazał mi dać nowy obrazek do zabawy o odcinkach a ktoś inny dodał go przede mną :(

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-10-08, 16:01   

Doświadczyłem dzisiaj 4-poziomowej incepcji

IV poziom snu
Była środa wieczór. Oglądałem najnowszy odcinek Kiepskich o inwazji UFO i o dziwo mi się podobał. Miał dużo humoru i ciekawą akcję, ale szczegółów nie pamiętam. Nagle przerwano program wiadomościami. Kosmici na prawdę zaatakowali Polskę, a Yoka wcześniej wiedział o tych planach i próbował ostrzec świat, ale nikt nie słuchał. Nakręcił więc taki odcinek, ale za późno go wyemitowano. Prezenter kazał się każdemu gdzieś schować na własną rękę. Nagle zerwał się wielki wicher i rozszalała się ulewa. Zaraz potem na moim balkonie wylądowali kosmici. Były to wielkie, brązowe szczury z dziobami i skrzydłami. Szybko uciekłem z rodziną do piwnicy, gdzie inni sąsiedzi budowali już wały obronne. Po dłuższym czasie wszyscy pożałowali, że zapomnieli o zapasach żywności. Z głodu aż się obudziłem. Tzn. nie do końca...

III poziom snu
Środa. Dzień mijał leniwie i spokojnie. Ja się jednak bardzo cieszyłem, że nie ma żadnej inwazji, bo byłem jeszcze w szoku po śnie. Wieczorem puściłem najnowszych Kiepskich. Byli żenujący i nudni. W każdym odcinek Badura na greenscreenie. Odcinek był o czymś innym, nie o UFO, ale nie pamiętam o czym. Wtem za oknem zerwał się wielki wicher i rozszalała wielka ulewa. Przypomniał mi się sen. Szybko zrobiłem wielkie zapasy i zaciągnąłem rodzinę do piwnicy bez żadnego wyjaśnienia. Gdy się dowiedzieli, o co chodzi, wyśmiali mnie i wyszli. Dalej była już ładna pogoda. Obudziłem się. Tzn. nie do końca...

II poziom snu
Środa wieczór. Oglądałem z przyjacielem najnowszych Kiepskich. Byli jeszcze o czymś innym i jeszcze gorsi. Szczegółów nie pamiętam. Dla zabicia czasu opowiedziałem mu o moich dwóch snach. Wyśmiał mnie. Obudziłem się. Tzn. nie do końca...

I poziom snu
Środa wieczór. Oglądałem najnowszych Kiepskich. Jeszcze o czymś innym i jeszcze gorszych. Nie mogłem wytrzymać poziomu żenady i aż się obudziłem. Tym razem to koniec snu :-D Chwilę później zadzwonił budzik, więc się wkurzyłem, że nie pośpię sobie dłużej.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-10-08, 22:44   

Pharell pana opętał czy może zakrada się do pana w nocy i szepce do ucha :->
- To u pana też byli ?

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2017-10-11, 07:15   

Śniło mi się, że mówili w TV, że to już koniec ŚwK i nadchodzący 522 ma być ostatnim wyemitowanym. Tzn. nie oglądałem tego, tylko matka mi powiedziała. Taki sen. :-o

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-02, 09:33   

Śniło mi się "Orinoko". ;-) Oglądałem sobie ten odcinek i byłem w szoku, że od razu na początku odcinka Paździoch zaczął gadać o motylach. Zaskoczyło mnie to (no bo wiadomo, jak wyszedł "Arcyfakt"), ale pamiętam, że tuż po tym pojawiły się inne wątki. Paździoch przyszedł do Haliny z psem i powywracał meble, wyciągając ukryte puste butle Ferdka (jak w "Brutalu"). Ferdek się obraził i powiedział, że nie leci, a potem przyszła Paździochowa i powiedziała, że Marian zaginął (to zapewne stąd, że parę dni temu przeczytałem starego posta Widza, który stwierdził, że Marian w tym odcinku zniknie i będzie go mało).
Reszty nie pamiętam. :-)

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Ferdek56 
USER MIESIĄCA
Ale jaja!

Wysłany: 2017-11-12, 14:28   

Dziś śniło mi się forum. Chciałem coś napisać w jakimś temacie, ale coś się zacięło i napisałem ten sam post tak wiele razy, że aż wyszło 20 stron tego samego. Później szybko to usuwałem. Potem w prawym górnym rogu pojawił się jakiś zegar odliczający czas do ostatniego odcinka ŚWK. O ile pamiętam, zostało jeszcze wtedy około 5 godzin.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-13, 09:35   

Mi się dzisiaj śniło, że jakiś nowy użytkownik założył tu temat, że był w WC Kiepskich i że tam smród przekroczył normy europejskie i się bardzo dziwi, że bohaterowie to wytrzymują, a się nie wyprowadzą. Napisał, że np. Pupcińscy nie powinni odwiedzać Kiepskich, tylko Kiepscy, Paździochowie i Boczek powinni się wprowadzić do Pupcińskich żeby uciec od tego smrodu. Chciał żebyśmy ostrzegli bohaterów, że mogą umrzeć z powodu zanieczyszczenia powietrza w kamienicy. Realia w tym śnie były takie jak w życiu- że serial swoją drogą, a prawdziwe życie swoją drogą, dlatego się bardzo zdziwiłem temu postowi i go olałem, bo stwierdziłem, że Widz zaraz usunie, a potem odkryłem, że ten temat jest dużo starszy niż moje konto i ten użytkownik wrócił tu po długiej przerwie i tylko go odświeżył i się bardzo zdziwiłem, że nikt z moderacji ani administracji nie usunął tego przez tyle lat. W prawdziwym życiu potraktowalibyśmy tego usera jako trolla, ale ja miałem takie dziwne senne przeczucie, jak to się czasem ma, że on sobie nie żartuje, tylko serio się boi o życie i zdrowie Kiepskich, Paździochów i Boczka. Zacząłem mu więc tłumaczyć, że to tylko serial, ale Widzu pierwszy lepiej wytłumaczył i usunął ten temat i potem sen mi się zmienił na jakiś inny. Gdzieś podróżowałem i pamiętałem o wcześniejszym śnie, ale on nie był ani trochę ważny dla nowych wydarzeń, a potem się obudziłem.

Ferdek56 
USER MIESIĄCA
Ale jaja!

Wysłany: 2017-12-01, 21:13   

Znowu śniło mi się dzisiaj forum :mrgreen: Tym razem, nie wiem dlaczego, założyłem sobie drugie konto. Napisałem jakiś jeden post. Potem dopiero się zorientowałem i pomyślałem "Co ja w ogóle zrobiłem?!" Wszedłem na forum, ale już Kiepski Widz mnie zbanował. Chciałem do niego napisać na e-maila, że zaszła straszna pomyłka, ale dalej już nie pamiętam co było, chyba się obudziłem potem.

Odpowiedz do tematu