Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kevin sam w domu
Autor Wiadomość
Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 21:37   Kevin sam w domu

Jest temat o Kevinie samym w NY, więc chyba obowiązkiem jest załozenie tego tematu. Oglądanie Kevina to już chyba tradycja. W ostatnie Święta emitowali w mikołajki (oczywiscie oglądałem :mrgreen: ). Mimo, ze akcja juz tak nie smieszy, to nastrój, klimat i przytulność tego filmu powodują, ze ogladam co roku.

Kazik151
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 22:20   

Film sam w sobie nie jest zły, ale mnie znudziło się to już pare lat temu. Chociaż raz w roku mogliby zamiast tego Kevina dać coś innego. Taką tradycje to ja mam w d...

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-19, 23:06   

pomijając groteskową i przesadzoną część z obroną domu przez Kevina, film jest naprawdę dobry i w moim przypadku przez ileś tam dawnych lat stanowił nieodłączny element Świąt
Ostatnio zmieniony przez hellcabber 2012-03-19, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  

WWEF 
Halinka

Wysłany: 2012-03-20, 08:28   

Kazik151 napisał/a:
Film sam w sobie nie jest zły, ale mnie znudziło się to już pare lat temu. Chociaż raz w roku mogliby zamiast tego Kevina dać coś innego. Taką tradycje to ja mam w d...

W każdym kraju na święta nadają ciągle jakiś film znany już przed laty.
Np. w USA od lat 50 ciągle na święta nadają klasykę chyba kina świątecznego czyli "It's a Wonderful Life " czyli "to wspaniałe życie " ( film obyczajowy z 1946 roku na podstawie opowiadania "The Greatest Gift" Philipa Van Doren Sterna.) w Polsce nie emitowany nigdy , a my mamy za to Kevina. Każdy kraj ma taką swoją tradycję telewizyjną . Ludzie w święta wolą oglądać to co już znają bo nowym filmem mogą sie rozczarować a po co im to w święta. Wyniki oglądalności są jasne w tym temacie . Poza tym święta są od spędzania z rodziną a nie oglądania TV. :-)
Ostatnio zmieniony przez WWEF 2012-03-20, 08:29, w całości zmieniany 2 razy  

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 15:18   

WWEF napisał/a:
Ludzie w święta wolą oglądać to co już znają bo nowym filmem mogą sie rozczarować a po co im to w święta. Wyniki oglądalności są jasne w tym temacie . Poza tym święta są od spędzania z rodziną a nie oglądania TV. :-)

Dokładnie :-D

WWEF napisał/a:
Każdy kraj ma taką swoją tradycję telewizyjną

Np. W Rosji na sylwestra http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia_losu
:mrgreen:

Może ktoś to oglądał i/lub założy temat :-P :?:

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 15:27   

Dan-TuTenCham napisał/a:
Np. W Rosji na sylwestra http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia_losu

Może ktoś to oglądał i/lub założy temat

Panie, nie gęgaj pan tylko zakładaj pan!

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 15:36   

PontifexMaximus napisał/a:
Panie, nie gęgaj pan tylko zakładaj pan!

Chyba będę musiał , a nie chcę mi się :-> :mrgreen:

Ale w filmie były niezłe jajca^^ Myślę że padło 1000 razy :-P wytłumaczenie Żeni(głównego bohatera) jak to on znalazł się w Leningradzie xD (haha, a zabawnie to opowiadał+ jego sympatyczny wygląd )

Dobre też było, jak wybiegł zdenerwowany przed blok i skacząc krzyczał "już nie będę pił" :lol:

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-20, 16:28   

w USA jest też kanał, gdzie przez 24h w Wigilię dają, w Polsce zupełnie nie znany (a znacznie lepszy od Kevina) film "A Christmas Story" http://www.filmweb.pl/film/Prezent+pod+choinkę-1983-99680
Ostatnio zmieniony przez hellcabber 2012-03-20, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  

Sheina 
Ferdynand Kiepski
Pałka sie przegła!

Wysłany: 2012-04-02, 16:09   

No cóż, ten film jest bardzo popularny i kultowy, co roku na święta jest obowiązkową pozycją w telewizji. To już jest, że tak powiem tradycja że jeśli są święta, to z Kevinem i jego przygodami xDD

Sam film jest filmem bardzo dobrym, obejrzałam go już wieele razy, co prawda już mi się znudził, bo oglądanie w kółko tego samego to nie jest żadna przyjemność. :mrgreen: Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, tak samo humor wydaje się być taki nieskomplikowany, prosty. Mimo to "Kevin sam w domu" zdobył sobie rzeszę wiernych fanów no i oglądanie go doprowadza do wielokrotnych wybuchów śmiechu. ;-)

Eramis 
Paździoch

Wysłany: 2012-04-03, 14:19   

Film mi się bardzo podoba, problem tkwi tylko w tym że to już jest wiecznie na KAŻDĄ Wigilię. Chociaż w poprzednim roku puścili chyba tylko Kevina samego w NY. Odmiana jakaś :mrgreen: Cieszę się bo wolę zdecydowanie Kevina w NY. ;-) W tej części przygód Kevin'a się zazwyczaj nudzę do czasu gdy zaczynają go wreszcie ci bandyci nachodzić. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Eramis 2012-04-03, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 14:20   

Eramis napisał/a:
Chociaż w poprzednim roku puścili chyba tylko Kevina samego w NY. Odmiana

Sam w domu był w MIkołajki tj 6 grudnia 8-)

Eramis 
Paździoch

Wysłany: 2012-04-03, 14:21   

Aha. To widocznie nie zauważyłem :mrgreen:

KanaliaTheBest 
Ferdynand Kiepski
Urodzony wieśniak

Wysłany: 2012-04-08, 08:27   

Film świetny. Nie nudzi mi się, mimo, że jest wyświetlany corocznie na Gwiazdkę. Po prostu fenomen. Macaulay Culkin mimo młodego wieku zagrał świetnie. Równie dobrze zagrali aktorzy grający złodziejaszków Harrego i Marva.

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-04-08, 18:47   

Kiedyś taki fajny dzieciak :

A teraz :

Szkoda gadać ... :-/
Ostatnio zmieniony przez Ferdek K 2012-04-08, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-08, 20:28   

kolego, nie wzbudzaj niezdrowych sensacji, bo to nie forum Faktu - on ma dziś 32 lata, a na drugim zdjęciu które podałeś jest w wieku licealnym
Ostatnio zmieniony przez hellcabber 2012-04-08, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  

Matt 
Ferdynand Kiepski
Dla znajomych Edek

Wysłany: 2012-05-27, 14:18   

Rewelacyjny film! Wszystkie części są świetne. :-D Najlepsi są ci bandyci co chcą złapać Kevina i okraść jego dom. Ten film to klasyk. :mrgreen: Nie wyobrażam sobie świąt bez Kevina. :lol:

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-09-09, 20:02   

Matt napisał/a:
Rewelacyjny film! Wszystkie części są świetne. :-D Najlepsi są ci bandyci co chcą złapać Kevina i okraść jego dom. Ten film to klasyk. :mrgreen: Nie wyobrażam sobie świąt bez Kevina. :lol:

Tak, Święta bez niego to jednak trudno sobie wyobrazić :D . W sumie film jest bardzo dobry a przede wszystkim śmieszny. 10/10 za całokształt.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-01-10, 13:53   

Kultowe. Jak byłem mały, turlałem się ze śmiechu. teraz mi się już trochę znudziło, ale i tak 10/10

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2015-01-10, 15:17   

Ja też tak miałem jako dziecko, że jak Kevin załatwiał tych włamywaczy, to leżałem na podłodze. Teraz to już tak nie śmieszy, ale dostrzegam inne wymiary tego filmu - psychologię, przesłanie itp. Zaczynają mnie śmieszyć sceny, które kiedyś oglądałem bez uśmiechu na twarzy. No i oglądając ten film mogę wyłączyć głos, a i tak będę wiedział co w danym powiedzą bohaterowie. Tyle razy oglądałem, że znam na pamięć i mimo to cały czas mnie śmieszy. To oznacza, że jest kultowy. ;-)

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-29, 09:25   

Święta bez Kevina to nie święta. :D

Mimo, że widziałam ten film na Polsacie ponad milion razy, nigdy mi się nie znudzi. Zawsze podczas Wigilii oglądałam z rodziną i cały czas śmieje się z tych "kombinatorów", którzy chcieli okraść dom Kevina chociaż, że widziałam te sceny wielokrotnie. ;)

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-24, 16:11   

Co roku oglądałem ten film i zawsze mi się podobał. Nie nudził mnie zbytnio ponieważ z rokiem pozapominało się różne sceny. Wspaniała akcja od początku do końca, dużo śmiesznych sytuacji oraz bardzo ciekawa fabuła. Film godne polecania i zawsze mam niedosyt że dziś trudno o taki film. :mrgreen:

Ocena: 10/10, a nawet mógłbym dać 100%. :mrgreen:

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2016-05-22, 16:28   

Również oglądam co rok. Najlepsze sceny to te, gdzie Pesci ślizga się na schodach i to, jak Kevin wypala mu łysinę. I te jego odgłosy (ołjełajłajołjo) :D A potem ten jego wspólnik jak dostaje w łeb żelazkiem. I na koniec jak wali Pesciego łomem :P
10/10

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pablo99 
Halinka

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-10-05, 20:15   

Gdyby nie Macaulay Culkin w głównej roli, doskonała reszta obsady i wspaniały soundtrack Johna Wiliamsa ten film nie byłby taki super. Widać to od 3 części czyli "Sam w domu po raz 3", 4 i 5 też, po prostu inne części Kevina (oprócz samego w Nowego Jorku) to porażka.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-10-05, 20:34   

W tej serii są też filmy bez Kevina- Alex sam w domu i Finn sam w domu- Świąteczny skok. Tak dobre, że aż ich nigdzie nie emitują...

Pablo99 
Halinka

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-10-05, 20:44   

Najlepsze są oba filmy z Macaulayem Culkinem.

Odpowiedz do tematu