Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kasia i Tomek
Autor Wiadomość
SawiikPL 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-05-09, 17:15   Kasia i Tomek

Kasia (30 lat) i Tomek (35 lat), są ze sobą już od blisko siedmiu lat, ale nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Każdy z odcinków ukazuje wspólne życie tej pary młodych, wykształconych i zwariowanych na swoim punkcie ludzi. Kasia i Tomek tworzą związek, któremu zdaje się przyświecać idea mówiąca o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich codzienne relacje często rzypominają "burzę w szklance wody", ale w ich wypadku zdaje się to być receptą na udany związek. Skrajnie różne temperamenty, odmienne poglądy i demonstracyjne głoszenie własnych, jedynie słusznych kwestii, jest tym, co tak naprawdę serwują sobie każdego dnia. Mimo to, a może dzięki temu, szaleją za sobą, jedno nie może funkcjonować bez tego drugiego, czyli (paradoksalnie) mamy do czynienia z harmonijnym i udanym związkiem! Może czasami zbyt niepokojąco odnajdziemy w serialu odbicie naszego własnego życia, musimy pamiętać jednak, że to w końcu tylko komedia... Fabuła serialu osadzona została w realia współczesnego, miejskiego życia. Zasługująca na podkreślenie struktura formatu oraz innowacyjny montaż (krótkie sceny uatrakcyjnione muzycznie i graficznie), doskonale uwypuklają zwariowane tempo współczesnego, miejskiego życia.
Kasia (Joanna Brodzik): Atrakcyjna trzydziestolatka. Bystra, otwarta, bezpośrednia. Emanuje niespożytą energią. Wyrafinowana kokietka, doskonale znająca własną wartość i siłę emanującego seksapilu. Idealnie pasuje do niej określenie "kobieta zmienną jest", po długich analizach podejmuje decyzje, po czym w sekundzie je zmienia z równym zapałem i przekonaniem. Jako typowa przedstawicielka płci pięknej bywa chimeryczna i kapryśna. Zaś do szału doprowadza ją temat ex-dziewczyn Tomka. Wrażliwa i uczuciowa do granic możliwości, zalewa się łzami, kiedy myśli o nieszczęściach, które mogłyby ją spotkać lub na wspomnienie niektórych wydarzeń z dzieciństwa. Kasia to modnisia, lubi dobrze i modnie wyglądać i niewątpliwie jest ekspertem jeśli chodzi o najnowsze trendy. Kreacjom, ich przymierzaniu i wyszukiwaniu potrafi poświęcić godziny nie tylko własnego czasu...Tomek chcąc a raczej nie chcąc, skazany jest na dzielenie tego hobby.
Tomek (Paweł Wilczak): Ma 35 lat. Pracuje na kierowniczym stanowisku w prywatnej firmie. Uwielbia samochody, komputery i sport. Nienawidzi nudnych "obiadków", natrętnej teściowej i opery... Choć satysfakcjonuje go związek z Kasią nie zawsze potrafi okazać to we właściwy sposób. Dumny z wywalczonej niezależności i wolności, w wielu codziennych sytuacjach chętnie z niej rezygnuje, gdy w grę wchodzi podejmowanie decyzji, nawet tych dotyczących koloru butów. Tomek to zdecydowany tradycjonalista w traktowaniu spraw damsko - męskich. [TVN]

Obecnie ten serial leci na comedy central ciesze sie ,ze go graja :mrgreen:
dla mnie gra aktorska jest boska

Czak Noris 
Ferdynand Kiepski
pecunia non olet

Wysłany: 2010-05-09, 17:31   

Nie przepadam za tym serialem. Obejrzałem ostatnio parę odcinków na Comedy Central i zupełnie mi się nie podoba.

armorek 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-06-17, 11:39   

a mi jakoś pasuje, znośny, stara sie wyśmiewać troche koloryzując prawdziwe zachowania

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-06, 11:17   

Słyszeliście, ze mają ten serial reaktywować?

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-03-06, 15:03   

Wątpię, aby się to udało. Ale jeśli tak, to zyskają znów cholerną popularność ;-) Pamiętam ten serial, kiedy oglądałem go z rodzicami wieczorem.

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2013-09-11, 11:35   

Dla mnie serial właściwie niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale jest wręcz idealny na zabicie nudy! Ocena: 7/10 ;)

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2013-09-11, 15:57   

Jedyny świetny odcinek to jak jechali taksówką a taryfiarz wyklinał na Wietnamczyków.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-10-05, 16:51   

Bardzo zabawny serial. Jeden z moich ulubionych w dzieciństwie. Świetna gra aktorska. Typ humoru też mi podpasował.

Odpowiedz do tematu