Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kac Wawa
Autor Wiadomość
GigiLacrimoso 
Paździoch

Wysłany: 2013-08-15, 12:17   Kac Wawa

Kac Wawa – polska komedia z 2011 roku w reżyserii Łukasza Karwowskiego zrealizowana w technologii 3D. Film jest promowany piosenką "Kac Wawa" wykonywaną przez Dorotę Rabczewską. W 2013 film otrzymał 16 nominacji do filmowych antynagród – Węży (polski odpowiednik Złotych Malin).
Przyjaciele (Andrzej, Karol, Jarek, Tomek i Jerzy) spotykają się z zamiarem gry w brydża na wieczorze kawalerskim Andrzeja. Przyszła panna młoda ma w tym czasie wieczór panieński. Jednak koledzy Andrzeja nie chcą grać w brydża tylko spędzić wieczór po męsku.
Obsada

Borys Szyc − jako Andrzej
Michał Żurawski − jako Tomasz
Mariusz Pujszo − jako Jerzy
Antoni Pawlicki − jako Jarek
Michał Milowicz − jako Karol
Sonia Bohosiewicz − jako Marta
Aleksandra Nieśpielak − jako Gocha
Tomasz Karolak − jako Silvio
Przemysław Bluszcz − jako "Kobyła"
Mirosław Zbrojewicz − jako "Kaban"
Anna Prus − jako Klaudia
Roma Gąsiorowska − jako Sandra
Andrzej Andrzejewski − jako recepcjonista
Marek Włodarczyk − jako policjant

Jakie są Wasze opinie o tym "filmie"?
Emitowany był wczoraj na Polsacie. Moim zdaniem wyjątkowe gówno, na poziomie najnowszych odcinków Kiepskich, Trudnych spraw, Pamiętników z wakacji i innych tego typu badziewi. Co ciekawe, ten film docenili również Amerykanie, mianując go... najgorszym filmem świata w 2012. Myślę, że mieli rację.

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-08-15, 12:21   

Wczoraj oglądałem. Nic śmiesznego. Zmarnowany czas.
Uśmiechnąłem się raz jak Koterski powiedział "Jakie te kur*y teraz przemądrzałe.".
Ogólnie to 1/10. :)

Żółtkiewicz 
Boczek

Wysłany: 2013-08-15, 12:42   

Słabo, naprawdę słabo. W połowie przełączyłem na mecz i w sumie cieszę się, że to zrobiłem. To jest przykład, że nie warto wręcz kroić znanych i udanych produkcji typu, m. in. Kac Vegas. Gdyby takich reżyserów jak ten, co władał nad tą produkcją "polszką" było więcej, to mielibyśmy Kac Berlin, Kac Paris, Kac London, Kac Moscow, Kac Minsk, Kac Pjongjang itd. No cóż - straszne rzeczy :D

Sławek Wiśnik 
Ferdynand Kiepski
Siwy koniu!

Wysłany: 2013-08-15, 15:46   

Mnie się podobał. Najlepszy był Milowicz spuszczający wodę z kibla i to wylewanie + jeszcze jego tekst "Panie dupę mi zalało, bo powódź jest!" Szyc też wymiatał. Oceniam go w skali 8/10

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-09-14, 18:47   

Film średni. Niby komediowy, niby taki jakiś po prostu dziwny. Nie można zrobić naprawdę dobrej komedii? Przy ocenie dałbym 5/10

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-08-06, 22:35   

Kompletne dno. Nic się tam nie udało. Miała być parodia Kac Vegas, a wyszedł wielki wstyd. Obsada nie taka zła, a mimo to gra aktorska okropna. Wiele nudów, brak humoru, nijakość, słabe zakończenie. Ogólnie był potencjał, ale wyszło rozczarowanie.

1/10

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

kacrudy 
USER MIESIĄCA

Wysłany: 2017-08-06, 22:47   

Genialny film... oczywiście dno dna. Miał być polski "Kac Vegas", a jest polski "Totalny kataklizm". Wolę już "Wysokie obcasy" obejrzeć po kilka razy. Szyc gra słabo, Bohosiewicz też, morda Karolaka to już w każdym filmie chyba była. Nawet Milowicz oparł się całej tej żenadzie. Jedynie Zbrojewicz lekko ratował sytuację (tylko co on tu k**wa robi?) I Koterski przeliczający, na ile minut z panienką starczy mu pieniędzy.
0,5/10. :lol:

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

lukaszlipinski 
Boczek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-10-04, 15:52   

Film ten zasługuje na to, by zauważyć kilka jego zalet.
Dzięki niemu można było dowiedzieć się, ile jest filmów na Filmwebie (długo zajmował tam ponoć ostatnie miejsce, z oceną ok. 1.8/10). :mrgreen:
Do czasu tego filmu "Yyyyrek kosmiczna nominacja uznawany był za najgorszy polski film w historii. W 2012 r. został wreszcie zdetronizowany - tak w oczach krytyków filmowych, jak i widzów. ;-)
Dowiedzieliśmy się, że nie ma tak słabego scenariusza, którego nie dałoby się zekranizować. :lol:
Dowiedzieliśmy się też, że polscy twórcy i aktorzy mają bardzo rozciągnięty kręgosłup moralny i dla kasy gotowi są na wiele. :-)
Ja sam oceniam go oczywiście na 1/10.

Odpowiedz do tematu