Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Kabarety

Wasz ulubiony kabaret
Ani mru mru
14%
 14%  [ 11 ]
Kabaret Dno
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Elita
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa MoCarta
1%
 1%  [ 1 ]
Kabaret Hrabi
1%
 1%  [ 1 ]
Kabaret Skeczów Męczących
5%
 5%  [ 4 ]
Koń Polski
1%
 1%  [ 1 ]
Kabaret Limo
3%
 3%  [ 3 ]
Kabaret Młodych Panów
7%
 7%  [ 6 ]
Mumio
1%
 1%  [ 1 ]
Neo-Nówka
12%
 12%  [ 10 ]
Kabaret OT.TO
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Paranienormalni
2%
 2%  [ 2 ]
Kabaret Rak
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Smile
5%
 5%  [ 4 ]
Kabaret Starszych Panów
1%
 1%  [ 1 ]
Kabaret TEY
10%
 10%  [ 8 ]
Łowcy.B
2%
 2%  [ 2 ]
Kabaret Moralnego Niepokoju
20%
 20%  [ 16 ]
Kabaret Pod Wyrwigroszem
8%
 8%  [ 7 ]
Formacja Chatelet
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Nowaki
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Słuchajcie
0%
 0%  [ 0 ]
Kabaret Mumio
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 78

Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-02-16, 12:48   

Według mnie najlepsze to:

-Neo-Nówka - po prostu mistrzowie nie mający sobie równych. Te teksty, charakteryzacje, styl.
-Kabaret Moralnego Niepokoju - za świetne teksty i grę przede wszystkim Roberta Górskiego
-Nowaki - za Adriannę Borek, która jest fenomenalna w każdej roli
-Kabaret Młodych Panów - też mają świetne skecze
-Koń Polski - szczególnie Marian i Hela
-Kabaret Ani Mru Mru - za genialnego Michała Wójcika i sporo zabawnych tekstów
-Kabaret Pod Wyrwigroszem - również świetni satyrycy z masą zabawnych skeczów
-Paranienormalni - głównie za Mariolkę

Najgorsze co może być to:

-Łowcy.B - od lat mają u mnie miano najgorszego kabaretu w Polsce, żałośni jak nowe odcinki "Kiepskich"
-Grupa MoCarta. Po co oni w ogóle są na kabaretonach? Rzępolenie na skrzypeczkach, nic śmiesznego
-Kabaret Skeczów Męczących. No nie bawi mnie to.
-cała reszta tych młodych, nowych kabaretów z pseudohumorem dla gimbazjum albo wrzaskami.

"Jak jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło"
~Robert Górski

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-02-16, 12:52   

Cytat:
-Grupa MoCarta. Po co oni w ogóle są na kabaretonach? Rzępolenie na skrzypeczkach, nic śmiesznego

To jest jeszcze czasami śmieszne w porównaniu do tych pajaców z Fair Play Crew.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-02-16, 12:54   

Ja uwielbiam kabaret Moralnego Niepokoju, bo mają zawsze zabawne skecze i na czasie, poza tym Górski jest świetny, Cieślak też dobry. Kabaret Ani Mru Mru ma przeważnie dobre skecze, choć tak naprawdę połowa ich sukcesu to ten, co tańczył tego poloneza (mam nadzieję, że wiadomo, o kogo chodzi). Również kabaret Neo-Nówka, za długie skecze, które się nie dłużą i świetnie potrafią rozbawić.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-02-16, 13:43   

Eh, wiedziałem, że czegoś mi tam brakowało. Oczywiście Neo-Nówka również jest jednym z moich ulubionych kabaretów z zawsze genialnym Żurkiem ;)

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-03-10, 20:29   

Polskie kabarety to ogólnie katastrofa, jedynie trzy da się jakoś obejrzeć: "KMN", "Ani mru mru", "Tey" i trochę "Limo" reszta to dno dna. Także moje głosy idą na nich.

•Kabaret Moralnego Niepokoju
Kiedyś klasyka: Rewelacyjne aktorstwo: Pakosińska mistrzowska, świetne miny Cieślaka, Górskiego dało się kiedyś jakoś oglądać, mieli wyobraźnie oraz humor. Podwyższam za "Tygodnik moralnego niepokoju" który był chyba moim ulubionym programem kabaretowym w Polsce ;-) . Niestety od paru lat nie da się tej szmiry oglądać, a Górski poszedł w komercję, a jego wszędzie pojawiająca się morda irytuje, choć świetnie sparodiował Kaczyńskiego w "Uchu prezesa" ;-) . Za dawne dzieje mógłbym dać i naciągane 8, ale za całokształt tylko:
6/10

•Ani mru mru
Jak na Polskie kabarety jest znośny, parę dobrych tekstów i fajny klimat, Michał Wójcik gra świetnie i jest przezabawny, ale już reszta pozostawia wiele do życzenia.
6/10

•Kabaret TEY
Dużo kultowych tekstów, świetna gra Smolenia, przyjemna atmosfera, ale trzeba przyznać, że szybko się nudzi. Niemniej jednak wyróżnia się na tle pozostałych "kabarecików".
6/10

•Kabaret Limo
Niektóre skecze zabawne niektóre zabawne, lepiej sprawdzają się w studyjnych produkcjach niż na scenie, tutaj zdecydowanie wyróżnia się rewelacyjna gra wszystkich członków, za to lekko naciągane:
5-/10

•Kabaret Pod Wyrwigroszem
Kolejny kabaret który lepiej się sprawdza w studyjnych produkcjach, niby nic specjalnego, ale przynajmniej nie irytuje, można pooglądać, mocno naciągane 4/10

•Kabaret Słuchajcie
Tych akurat miałem okazje oglądać na żywo, taki nijaki, niczym nie zaskakują, trochę śmieszą, ale da się przeżyć.
Mocno naciągane 4-/10

•Kabaret Smile
Trafiały się czasem jakieś śmieszne teksty, ale zazwyczaj poziom jest niski, aktorstwo może być, niczym nie zachwycił, ale też niczym aż tak nie podpadł:
3/10

•Łowcy.B
Abstrakcyjny i absurdalny humor to trafiony pomysł, czasem im to wychodzi, czasem jest to jednak na siłę, miejscami zbyt infantylny, mają skecze za które bym postawił i 6/10, ale niestety większość to 1-2/10, więc:
2+/10

•Kabaret Nowaki

Pomysł mieli nie najgorszy, parę żartów dałoby się przeżyć, ale większość to niesmieszne kawały, zaś Pani choć miłą i urokliwa to wije się i pajacuje, denerwując przy tym niezmiernie. Coś udaje, ale nie wiem co, świrowanie pawiana i tyle, żenada, choć trafiały się lepsze momenty.
2/10

•Grupa MoCarta
Nie wiem co to w ogóle robi w kabaretach, lider to nudny i żenujący egoista, którego nie sposób lubić. Humoru zero,rzępolą tylko na tych skrzypeczkach.
0/10

•Kabaret Skeczów Męczących

ŻENADA, nic swojego nie wymyślili !! (jeden z ich skeczy to kropka w kropkę "Szeptanka" Smolenia !!!) Do tego przedstawione jest wszystko przez durnych i nieśmiesznych pajaców grających drewno nie postacie. DNO
0/10

•Kabaret Paranienormalni

Ten "Kabaret" zawsze kojarzy mi się z dwoma stwierdzeniami: "Sztuczny" i "Śmieszny na siłę". Nic ciekawego, a tym bardziej śmiesznego.
0+/10

•Formacja Chatelet
A to jest największe dno dna, jakie w życiu widziałem, humor zerowy, eh em "żarty" (Jakoś mi to wyszło z ust) Tak człowieka żenują, że mu ciśnienie skacze, cały ten Buba zamiast śmieszyć, żenuje, to samo reszta tej zgrai. Aktorstwo to porażka, po maratonie tego czegoś człowiek ma myśli samobójcze. Wszystkie nowe odcinki ŚWK przy tym potworze to poezja. -∞/10 gówno i DNO

Tu jeszcze nie ma w liście równie ciekawego potwora "Słoiczek po cukrze" to dopiero jest gówno jakich mało.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-03-10, 22:07   

Zacznijmy od tego, że kabarety to dno. Kiedyś uwielbiałem Ani Mru Mru, gdzie nie bawiło mnie wszystko, ale zdecydowana większość. Teraz zeszli na psy. Jeszcze Kabaret Moralnego Niepokoju śmieszył dopóki nie zaczęli zbytnio ruszać polityki. Teraz natomiast każdy kabaret jest polityczny, a do tego wszystkie mają te same sympatie i poglądy i to mnie odpycha. Np. dzisiaj reklamowali Olimpiadę w San Escobar. Gruba przesada.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-26, 22:48   

https://m.youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ

"Teleexpress" według Neo-Nówki po prostu rozwala system! Zawiera niecenzuralne wyrazy. :-P

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-08-27, 08:35   

Oglądałem, końcówka rozwala :mrgreen:

https://youtu.be/4arBeIKJWzQ - tez niezły skecz ;-)

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-10-28, 10:36   

https://www.youtube.com/watch?v=Ummhmfwebxg - z życia wzięte :-P

Odpowiedz do tematu