Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jsk szaleć, to szaleć
Autor Wiadomość
PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-12-28, 00:42   Jsk szaleć, to szaleć

http://www.wirtualnemedia...zalec-to-szalec

03 Stycznia 2015 ruszy kolejny serial Krzysztofa Jaroszyńskiego pt. "Jak szaleć to szaleć". Będzie opowiadał historie ludzi przychodzących do poradni psychologicznej, oraz ludzi w niej pracującej. Jak myślicie, pomysł wypali? :D

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-12-28, 10:56   

Ciekawie się zapowiada. Aktorzy wybrani do obsady serialu - jak widzę - bardzo dobrzy. Więc ja jestem pozytywnie nastawiony. A na jakim kanale ten serial będzie emitowany?

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2014-12-28, 11:34   

Matrixun napisał/a:
A na jakim kanale ten serial będzie emitowany?

TVP1

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-12-28, 13:57   

A ja mam odczucia, że to będzie klapa i w ogóle mi nie podejdzie. Dobrze, że będzie Wawrzecki, Niemirski. Pazura też jest spoko, chociaż dawniej był lepszy moim zdaniem.

Oby Kryszak nie irytował (a taki był w DoN 2 i Synowie). A za Kołaczkowską nie przepadam (a ma być główną postacią).

Biegacz 
Boczek
Długodystansowiec

Wysłany: 2015-01-03, 16:53   

Dzisiaj był pierwszy odcinek, oglądaliście? Jak wrażenia?

Jak dla mnie póki co było mocno średnio, ale jednak z przewagą na plus. Najlepszy oczywiście Wawrzecki (szkoda tylko, że było go tak mało), jeszcze jego postać ma na nazwisko Półpielec. :mrgreen: Najlepsze było jak chciał się napić kompotu, a tam była wódka :mrgreen:
Na plus również Pazura i pierwsza scena z nim. Najlepszy tekst o tym, że gra w szachy sam ze sobą a i tak przegrywa. :mrgreen: Czuć momentami humor typowy dla Jaroszyńskiego. No nie jest na razie najgorzej, być może serial się rozkręci i następne odcinki będą jeszcze lepsze. Oby, bo pomysł moim zdaniem jest bardzo dobry.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-01-03, 16:55   

Założę się, że wyjdzie kiepsko. Nie lubię nic co Jaroszyńskiego, a jak dorzuci do tego problemy psychologiczne, to może wyjść naprawdę słabo. Nie wiem czy nawet tak dobra obsada uratuje ten serial

Biegacz 
Boczek
Długodystansowiec

Wysłany: 2015-01-03, 16:58   

Pabfer napisał/a:
Założę się, że wyjdzie kiepsko.

A oglądałeś dzisiaj pierwszy odcinek? Moim zdaniem źle nie było, poziom na pewno wyższy od dzisiejszych "Kiepskich".

Pabfer napisał/a:
Nie lubię nic co Jaroszyńskiego

No to się lepiej za ten serial nie zabieraj, bo taki humor trzeba lubić i zrozumieć ;-)

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-01-03, 17:26   

Płażej napisał/a:
Pabfer napisał/a:
Nie lubię nic co Jaroszyńskiego

No to się lepiej za ten serial nie zabieraj, bo taki humor trzeba lubić i zrozumieć ;-)

Rozumiem, ale mi się nie podoba. Kiedyś bardzo lubiłem ,,Daleko od Noszy'', ale to było jak miałem mniej więcej 10 lat. Potem zrobiłem sobie ponad pięcioletnią przerwę i jak wróciłem do oglądania, to już mi się nie podoba, więc tłumaczę to sobie tak, że kiedyś lubiłem wszystko jak leci, a dopiero teraz mi się ukształtował gust. O kontynuacjach ,,Daleko od Noszy'' nie wspomnę- są słabe, bo to doróby doróbek doróbek.
,,Graczyków'' pierwszy raz obejrzałem jak miałem 15 lat (tak około) i nic mnie nie urzekło. na cały serial podobały mi się ze 2-3 odcinki. I to tylko trochę podobały- nic mnie nie urzekło.
,,Synowie'' mi się nigdy nie podobali. Jeśli chodzi o plusy to na cały serial mogę wymienić kilka scen- nawet nie odcinków. Większość żartów to dla mnie suchary.
Dlatego do ,,Jak szaleć to szaleć'' jestem mocno uprzedzony. Może coś zobaczę żeby sobie wyrobić zdanie, ale też nie wiem czy czy warto

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2015-01-03, 18:09   

Ja również jestem po premierze pierwszego odcinka, jak dla mnie klapa. Humor bardzo niski i w ogóle niepodobny do Jaroszyńskiego. Na plus rzeczywiście tylko Wawrzecki i akcja z kompotem oraz poszczególne teksty Kryszaka. Mam nadzieję, że kolejne odcinki wypadną lepiej, bo wiadomo, że te pierwsze nie zawsze wychodzą dobrze.

Foo Fighters
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 22:53   

Jest to gdzieś na necie?

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-01-06, 18:43   

Foo Fighters, niestety nie ma. :/

A tak propo, to obejrzałem - niestety - pierwsze 12 minut pierwszego odcinka, i było moim zdaniem całkiem dobrze. :D Najlepsza chyba ta scena z paparazzo. :mrgreen: Ta już uważa, że ma on jakąś manię prześladowania, a tam za zasłoną na prawdę paparazzi. :lol:

Figo 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2015-01-06, 19:07   

Trochę suchy ten serial...

Odpowiedz do tematu