Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie lubicie chipsy/chrupki?
Autor Wiadomość
PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-03-07, 22:10   

Kizior napisał/a:
A lubicie Peppies bekon ?

Ostatnio bardzo ciężkie do zdobycia na terenie, którym bywam.

A pił ktoś z was Coca Colę waniliową? :D Bo można w Warszawie kupić, ktoś tam z Niemiec sprowadza. Jak dla mnie - bomba. A butelka - tak twarda, że dobra do obrony przed debilami w szkole. :P

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-03-07, 22:38   

Cola waniliowa jest dobra. w biedronce w Szklarskiej Porębie była Cola Original zwykła, waniliowa i pomarańczowa. Nawet kupiłem sobie do Warszawy 2 litry tej waniliówki (bo bardzo dobra cena - litr za niecałe 2 zł), bo smaczna była. W stolicy ciężko ją utrafić i do tego zwykle jest bardzo droga...

Seneth
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-18, 01:49   

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, jadłem dużo gatunków chipsów. Myślę że chipsy star, jakieś bekony, strong (wasabi nie) oraz leysy cebulowe są chipsami po które sięgałem najczęściej. Teraz już chipsów nie jadam, ponieważ trzymam się mojej ścisłej diety.

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-10-15, 15:25   

Ostatnio jadam najczęściej jakieś zwykłe solone albo jakieś o smaku szynki :D

karol piękny 
Kiepski Znawca
Mam pomysła!

Wysłany: 2014-11-10, 17:46   

Od marca tego roku nie jem w ogóle. Kiedyś lubiłem chipsy lays (papryka, zielona cebulka i takie podobne do frytek) oraz star chips (cebulowe). :-P

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 17:22   

Ranking Chipsów Wyszło

Z tych co porównywali najbardziej mi pasują StarChipsy 8-)
- To u pana też byli ?

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-19, 17:39   

Crunchips, Lays i Lays Max - to te, które mi najbardziej smakują spośród wymienionych. Nie dziwię się, że Laysy wygrały. Chyba najpopularniejsze chipsy i do tego dobre. Maxy są naprawdę smaczne, jeszcze lepsze, niż zwykłe Laysy. Różnica w cenie jest chyba większa, niż te 23 grosze na 100 g, ale raz na jakiś czas lubię je kupić. Stixy są dobre, a Star Chipsy niezłe. Chipsletteny też w porządku, ale są stosunkowo drogie i wkurza trochę to, że te przyprawy są tak dziwnie ułożone tylko na środku - wolałbym żeby chipsy były nimi obłożone równomiernie.

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 17:42   

A o Pringlesach nie wspomnieli - tu masz pan równomiernie posypane :-P
- To u pana też byli ?

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-19, 17:47   

Ale w pierony drogie. Kiedyś kupiłem 3 paczki i zapłaciłem przeszło 20 złotych, a chipsów tam było jak w dwóch dużych paczkach Laysów, które kupiłbym połowę tamtej ceny. A orientujesz się czy obecne Pringelsy różnią się w smaku od tych dawnych?

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 17:51   

Oj różnią, ale i tak są chyba najlepsze - nie takie tłuste i nie leżą na żołądku jak cegła ;)
- To u pana też byli ?

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-19, 18:00   

Mi one jakoś specjalnie nie podpasowały. Po tym, jak mi znajomy powiedział ze 4 lata temu, że jeden z symboli lat 90-tych wrócił do sklepów, to musiałem się na to rzucić. Były dobre, ale trochę byłem jednak rozczarowany, bo spodziewałem się czegoś odrobinę lepszego.

Babka Kiepska. 
Paździoch
KANALIA

Wysłany: 2015-03-19, 18:05   

Klasyczne Lays, moim zdaniem biją konkurencję na głowę pod znakiem chipsów paprykowych !

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 18:07   

Matrixun napisał/a:
Mi one jakoś specjalnie nie podpasowały. Po tym, jak mi znajomy powiedział ze 4 lata temu, że jeden z symboli lat 90-tych wrócił do sklepów, to musiałem się na to rzucić. Były dobre, ale trochę byłem jednak rozczarowany, bo spodziewałem się czegoś odrobinę lepszego.

Najlepsze z lat 90-tych to i tak są Chio Chips. Szkoda, że już nie robią ale jakie to było smaczne.
- To u pana też byli ?

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-19, 18:07   

Chio pamiętam. Rzadko jadłem (bo generalnie nie jadam często takich rzeczy), ale też mi smakowały.

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 18:10   

To były prawdziwe chipsy, naturalne ziemniaki z plamkami a teraz to sama chemia i GMO.
- To u pana też byli ?

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-03-19, 18:29   

Od wielu lat nie jadam już chipsów znanych marek. Po prostu są za drogie. I także przez to prawie całkowicie przestałem chipsy jeść.

Ostatnio kupuję jakieś prażynki za 1zł 30 groszy. Oraz niedawno pojawiły się czipsy, które smakują identycznie jak LAYS solone, taka sama duża paczka a kosztuje tylko 2 zł 30 gr :)
Więc jadę na tańszych zamiennikach, jak z innymi produktami w życiu :)

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-19, 18:33   

Kizior napisał/a:
teraz to sama chemia i GMO.
A to fakt. Jak się je chipsy, chrupki to to wyraźnie czuć. Jednak wszystko i tak przebijają niektóre lody. Jakiś czas temu jadłem Twistera i byłem zszokowany jak nienaturalnie to smakuje.

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-03-19, 18:39   

Lody robią Grycanki z dupy bobrów nawet.
- To u pana też byli ?

Sebastan 
Edzio Listonosz
Airwaves

Wysłany: 2015-03-28, 19:52   

Lays paprykowe. :-)
Nie lubię tych wynalazków typu grzanka czosnkowa czy wasabi.

A tak po za tematem.
To naprawdę jest pisane do mnie? :shock:
http://i.imgur.com/uDyosQ3.png

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-28, 21:15   

Nie, to tzw. skrypt "you", który po wpisaniu automatycznie pokazuje w danym miejscu Twój nick. Ale nie zbaczajmy z tematu :!:
O tych Lay'sach o smaku czosnkowej grzanki to nawet nie wiedziałem. Muszę spróbować, bo mogą być bardzo smaczne. ;-)

Sebastan 
Edzio Listonosz
Airwaves

Wysłany: 2015-03-29, 05:24   

Ups. Pomyłka. Nie Lays tylko Crunchips. Mój błąd. :-)
Ta grzanka czosnkowa jest dostępna w chwycie marketingowym Crunchips "Zuch chłopaki, Cud Dziewczyny" (Jak patrzę reklamę tych chipsów to mi się lata 70-80 przypominają. Włosy jak u Elvisa i te stroje...) w którym dostępne są 2 smaki. Wołowina dla chłopaków i grzanka czosnkowa dla dziewczyn. Chodziarz mi bardziej smakuje grzanka od wołowiny a jestem facetem... ;-)
Matrixun napisał/a:
Nie, to tzw. skrypt "you", który po wpisaniu automatycznie pokazuje w danym miejscu Twój nick. Ale nie zbaczajmy z tematu :!:

Szkoda. Już się poczułem ważny... :roll:

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2015-03-29, 10:45   

Sebastan napisał/a:
Wołowina dla chłopaków i grzanka czosnkowa dla dziewczyn. Chodziarz mi bardziej smakuje grzanka od wołowiny a jestem facetem...
Trochę głupie to rozgraniczanie na "męski" i "żeński" smak. No ale spróbuję po Świętach jednego i drugiego i zobaczę co mi bardziej będzie odpowiadać.

Sebastan napisał/a:
Szkoda. Już się poczułem ważny... :roll:
Ale to ma na celu zwrócenie uwagi użytkownika i - według mnie - zabieg zastosowany przez Kiepsky'ego jest skuteczny. ;-)

Victor_Maniak 
Edzio Listonosz
DiscoPolo

Wysłany: 2015-03-29, 11:22   

Lays, Snaki, Cheetos choć ostatnio kupuję tylko i wyłącznie Chrupster (można dostać w Netto) i smaki: orientalne i cebulowe grubo ciachane są rewelacyjne.

AronChuppa 
Boczek
To drogie rzeczy są!

Wysłany: 2015-05-10, 08:21   

Moje podium to:
1. StarChips
2. Lays
3. MrSnaki

VortaL 
Mariolka
Polando

Wysłany: 2015-05-23, 13:17   

Według mnie miejsce pierwsze zajmują Lays'y, wiadomo. Mi jednak chipsy zbrzydły na tyle, że nie jem teraz w ogóle. Ni się tym nie najesz, ni nic. :roll:

Odpowiedz do tematu