Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak poznałem waszą matkę
Autor Wiadomość
PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-06-28, 15:30   Jak poznałem waszą matkę

Serial opowiada historię Teda Mosby'ego, który opowiada swoim dzieciom w 2030 roku, o tym jak poznał ich matkę. Cała ta historia odbywa się w latach 2005-2013 (ma zakończyć się na ósmym sezonie). Do historii tej dolicza się:
- Robin Scherbatsky - Kanadyjka, którą Ted poznał w barze
- Marshall Eriksen - najlepszy kumpel Teda
- Lily Aldrin - żona Marshalla, którą poznał na studiach
- Barney Stinson - playboy, który często doradza Tedowi w poderwaniu kobiety.

W Polsce serial jest emitowany na antenie Comedy Central.

Serial obecnie liczy siedem sezonów.

Co sądzicie o tym serialu?

Idąc za przykładem dodałem anglojęzyczny tytuł - Johnny Cage

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-06-28, 16:02   

Jest kapitalny oglądam go na iitv.info , kończę właśnie oglądać 1 sezon. Wielki plus za to ,że występuje tam Michelle z American Pie.

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-06-28, 16:16   

A ja na Comedy Central oglądam. Trochę głupio, że jeszcze nie wyemitowali ostatnich odcinków 7. sezonu i stanęli na 16. odcinku :-( . Wszystkich odcinków sezonów 1-4 nie widziałem, ale mam zamiar obejrzeć, bo tłuką ten serial na okrągło na CC Polska :-D .

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-07-09, 20:12   

PharellMan napisał/a:
Cała ta historia odbywa się w latach 2005-2013 (ma zakończyć się na ósmym sezonie).

Poprawka, w latach 2005-2014 i ma zakończyć się sezonem 9-tym. ;)

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-01-31, 22:20   

Bardzo mi się ta komedia podoba. Uważam ją za życiową i przez to wartościową. Żarty są bardzo różne- od majstersztyku do szczytu żenady, ale treści zazwyczaj (też nie zawsze) mi się podobają, dlatego bardzo dobrze mi się to oglądaim. Doceniam, że ta komedia jest mniej zboczona niż inne amerykańskie. Z tego powodu większość Amerykanów woli Przyjaciół i nazywa HIMYM ich gorszą wersją, a mnie to właśnie w Przyjaciołach odpychało i się z tym nie zgadzam. Tylko jedna rysa- bardzo polubiłem Teda i Robin i im kibicowałem i nawet przez jakiś czas byli razem, ale już od pierwszego odcinka twórcy musieli zaspojlerować, że im nie wyjdzie. Byłem zły, oglądając ten serial z tą świadomością. Za najlepszy okres serialu uważam czas, w którym byli razem.
Miał też powstać spin-off- Jak poznałam waszego ojca- z podobnymi bohaterami, ale mimo to z inną obsadą. Jednak pilot okazał się straszną klapą i zrezygnowano z reszty. Szkoda. Mogli zrobić chociaż jeden sezon i dopiero potem zdjąć. Byłoby poniżej oczekiwań, ale można by było rozstać się z tą historią rok później, a to na prawdę wciągająca oraz dość mądra i zabawna jak na USA historia.
Daję mocne 8/10, ale do ideału jednak trochę brakowało. Np. zboczeństwa mnie odpychały, ale i tak- jak już pisałem- tu było lepiej niż gdzie indziej, a z tego, co widzę, USA bez tego nie potrafi.

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-02-16, 16:39   

Pabfer napisał/a:
Tylko jedna rysa- bardzo polubiłem Teda i Robin i im kibicowałem i nawet przez jakiś czas byli razem, ale już od pierwszego odcinka twórcy musieli zaspojlerować, że im nie wyjdzie. Byłem zły, oglądając ten serial z tą świadomością. Za najlepszy okres serialu uważam czas, w którym byli razem.

Napisałem tę ocenę po obejrzeniu większości odcinków, ale jednak nie wszystkich, a tu niespodziewanie skończyło się bardzo przewrotnie! jednak nie ma tej rysy! Scenarzyści to nieźli jajcarze! Chociaż Matkę też polubiłem i mi trochę szkoda, ale jednak wolę Robin! Świetny i nieprzewidywalny serial z wieloma zabawnymi zwrotami akcji! Polecam!!!

PharellMan napisał/a:
PharellMan napisał/a:
Cała ta historia odbywa się w latach 2005-2013 (ma zakończyć się na ósmym sezonie).

Poprawka, w latach 2005-2014 i ma zakończyć się sezonem 9-tym. ;)

W tych latach jest emitowana, ale fabuła dzieje się w okresie 2005-2020, a do tego jest jeszcze wiele retrospekcji, ale ich już nie wyliczam, bo bym pewnie wiele pominął.

Odpowiedz do tematu