Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Informacje o zmianach w gronie moderatorskim
Autor Wiadomość
Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-11-30, 21:02   

Brawo! Gratuluję!

karol piękny 
Kiepski Znawca
Mam pomysła!

Wysłany: 2014-11-30, 21:52   

Ja też gratuluję i życzę powodzenia.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-11-30, 23:11   

Oby się nie dał prowokować jak JC.
- To u pana też byli ?

Martezz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-03, 17:26   

Gratuluje ;)

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-12-04, 17:01   

Napiszę to co McPolo, tylko w kulturalny sposób, bo podzielam jego zdanie. Jaki sens ma ten temat? Przecież każdy widzi, że KiepskiWidz awansował. Proponuję przenieść ten temat do OGŁOSZENIA NA KAŻDY TEMAT, bo można o tym trochę pogadać, ale bez przesady

Kizior napisał/a:

Świetny fan (nie chcę mówić o człowieku, bo za słabo go znam) ze zdrowymi poglądami. Jego zdanie zawsze było mądre i ważne. Tylko szkoda, że nie przedstawiał go ,,po ludzku'', tylko jak islamski ekstremista. Szkoda, że nikt go nie docenia, patrzać jedynie przez pryzmat formy, a olewając treść. Oczywiście go nie usprawiedliwiam, bo czytałem co czasem pisał, ale moim zdaniem powinien dostać 1-2 warny, a nie degradację. Pisał mądrze, tylko przesadnie
P.S Brzmi troszkę wazeliniarsko, ale się nie podlizuję, bo przecież nic nie mogę ugrać. W czym mi może pomóc, albo zaszkodzić. Ale tak mnie wzięło pod wpływem liczznych szczerych postow i wiadomości Nirvany

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2014-12-04, 17:03   

Przecież Mc Polo się nie wypowiadał w tym temacie.

ZAKTUALIZUJ SWOJEGO MAILA :arrow: http://forum.kiepscy.org....7439.htm#316960

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-12-04, 17:13   

Coś napisał:,,temat bez sensu. Wiadomo, że Kiepski Widz, a nie Helena''. Wszedłem na Forum dopiero po usunięciu tego posta, ale sam przyznasz, że najbardziej to pasuje tu.
Oczywiście nie chciałem cię skrytykować tym postem, bo byłeś cennym userem nawet gdy byłeś ,,zwykłej rangi'', ale uważam, że nie ma co robić draki

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2014-12-04, 17:20   

On napisał "Wiadomo kto, przecież nie Halinka". O mnie tam nic nie było.
To nie był ten temat, nie ma co się sugerować tym co jest w Koszu.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2014-12-04, 20:17   

Pabfer napisał/a:
Kizior napisał/a:

Świetny fan (nie chcę mówić o człowieku, bo za słabo go znam) ze zdrowymi poglądami. Jego zdanie zawsze było mądre i ważne. Tylko szkoda, że nie przedstawiał go ,,po ludzku'', tylko jak islamski ekstremista. Szkoda, że nikt go nie docenia, patrzać jedynie przez pryzmat formy, a olewając treść. Oczywiście go nie usprawiedliwiam, bo czytałem co czasem pisał, ale moim zdaniem powinien dostać 1-2 warny, a nie degradację. Pisał mądrze, tylko przesadnie
P.S Brzmi troszkę wazeliniarsko, ale się nie podlizuję, bo przecież nic nie mogę ugrać. W czym mi może pomóc, albo zaszkodzić. Ale tak mnie wzięło pod wpływem liczznych szczerych postow i wiadomości Nirvany

Dzięki, miłe to co piszesz.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-12-05, 17:35   

Kiepski Widz napisał/a:
On napisał "Wiadomo kto, przecież nie Halinka". O mnie tam nic nie było.
To nie był ten temat, nie ma co się sugerować tym co jest w Koszu.

Sorki :D Chcialem trochę uporządkować, a sam zrobiłem zamieszanie :D Tak czy owak proponuję przenieść to do OGŁOSZEŃ NA KAŻDY TEMAT. Temat ważny, ale nie wiem, czy musi być odrębny, skoro pasuje do czegoś innego

Johnny Cage napisał/a:
Pabfer napisał/a:
Kizior napisał/a:

Dzięki, miłe to co piszesz.

Spoko, tylko nie wszyscy są tak nastawieni, więc radzę niektóre posty pisać delikatniej (aczkolwiek zachowując sens :D ) Dobrze, że Pan wrócił, myślałem, że Pan nas opuszcza

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-12-05, 17:44   

Jaki macie problem z tematem? Przecież admin doskonale wiedział, gdzie należy go umieścić :) A ogłoszenie jest ważne, niecodzienna sytuacja więc należy się specjalna wzmianka :)

Aczkolwiek, z czasem pewnie temat zostanie zamknięty i nie będzie problemu :)

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2014-12-05, 22:27   

Z czasem temat zostanie scalony do tego: http://forum.kiepscy.org....skim-vt3578.htm

Nowi moderatorzy to jak najbardziej sprawy forum, więc trudno o lepszy dział na ten temat ;)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2015-04-02, 18:00   Kiepski Widz nowym Adminiem

W związku z tym, że mam bardzo mało czasu muszę wycofać się z funkcji administratora forum. Nie oznacza to, że opuszczam forum. Po prostu będę zajmował się wyłącznie technicznymi sprawami: serwer, rozwiązywanie problemów technicznych, aktualizacje forum i strony itd. Po prostu - administrator techniczny ;) .
Na administratora forum wybrałem Kiepskiego Widza - od dziś to on będzie prowadził forum, rozstrzygał konflikty, dodawał nowe działy itd. oraz zadba o to by nadal było to miejsce gdzie większość użytkowników czuje się dobrze i lubi tu jak najczęściej wracać.
Kiepski Widz jest aktualnie najbardziej zasłużonym użytkownikiem na forum - świetnie je moderuje, prowadzi stronę kiepscy.org.pl i myślę, że każdy z Was będzie zadowolony z tego, że to właśnie on został administratorem. Ja oddając mu forum pod dowodzenie wiem, że w tej roli sprawdzi się równie dobrze jak w każdej innej jakiej się tu podejmował.

Życzę Kiepskiemu Widzowi powodzenia w prowadzeniu forum i dziękuję mu za całą dotychczasową - i tą, która dopiero nastąpi - działalność.

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-02, 18:19   

W takim razie powodzenia Kiepskiemu Widzowi, choć jest tutaj dopiero trochę więcej niż 2 lata a już został adminem. Powodzenia - Fredzio i Edzio :-) !!!

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2015-04-02, 18:51   

Gratulacje Kiepski Widzu :) Mam nadzieję, że nie będziesz kiepskim administratorem :mrgreen: Powodzenia w pracy :)

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2015-04-02, 19:10   

Nie nadążam. :mrgreen: Najpierw Redaktor Naczelny, potem Moderator, teraz Junior Admin. Dobrze że więcej już się nie da. :-P

A tak na serio to dziękuję wszystkim, a szczególnie Kiepsky'emu, który mianował mnie na to najważniejsze stanowisko. :-) Jakoś bardzo chyba się to nie różni od Moderowania, ale postaram się jak najlepiej wypełniać moje nowe obowiązki.

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2015-04-02, 19:12   

Kiepski Widz napisał/a:
Nie nadążam. :mrgreen: Najpierw Redaktor Naczelny, potem Moderator, teraz Junior Admin. Dobrze że więcej już się nie da. :-P

Da się, po Junior Admin jest jeszcze Administrator :mrgreen:

Babka Kiepska. 
Paździoch
KANALIA

Wysłany: 2015-04-02, 19:20   

Gratuluje Widzu ! Dobrze moderujesz to i mam nadzieje że będziesz dobrym Adminem.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2015-04-02, 19:57   

No no Widzu cóż za zawrotna kariera, ale szczerze gratuluję zasłużyłeś sobie :-D

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2015-04-02, 20:41   

No no, szybko pniesz się po szczeblach forumowej drabiny! Gratuluję i życzę powodzenia na nowym stanowisku! :-)

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2015-08-09, 16:29   

Możliwe, że wkrótce będę miał mniej czasu na przebywanie na forum, dlatego trzeba było znaleźć do pomocy nowego Moderatora. Został nim Matrixun, ponieważ:

+ma długi staż na forum
+jego posty są wartościowe, pisze zawsze z sensem, nie spamuje
+nigdy w swojej karierze na forum nie miał ostrzeżenia
+jest członkiem Redakcji, pomaga w prowadzeniu strony kiepscy.org.pl
+interesuje się życiem forum
+przebywa odpowiednio często na forum

Myślę, że każdy powinien być zadowolony z tej kandydatury. A ja ze swojej strony życzę powodzenia Matrixunowi w pełnieniu nowej funkcji. :)

Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2015-08-09, 17:49, w całości zmieniany 2 razy  

murao22 
Boczek

Wysłany: 2015-08-09, 16:33   

Matrixun, serdecznie gratuluję i życzę Ci powodzenia na nowym stanowisku. :D

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2015-08-09, 18:08   

Cóż, trochę niespodziewanie to na mnie spadło, ale mam nadzieję, że nie zawiodę. :-) Bardzo dziękuję za nominację na to zaszczytne stanowisko. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Matrixun 2015-08-10, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  

Miguel 
Waldek
Don Ferdinando

Wysłany: 2015-08-10, 09:10   

To było aż dziwne, że jeden admin tak długo sam moderował całe forum, we dwóch powinno być Wam łatwiej. Powodzenia Matrixun :) .

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2018-01-01, 11:48   

Z dniem dzisiejszym Matrixun zrezygnował z pełnienia funkcji moderatora forum. Powodem jest brak czasu na zajmowanie się forum i nadmiar innych obowiązków. W Redakcji jednak zostaje i nadal będzie pisał nowe artykuły.

W związku z tym trzeba było wybrać nowego moderatora, którym został Ferdas20. Wybór padł na niego, ponieważ jest jednym z aktywniejszych userów, codziennie odwiedza forum, nigdy nie miał ostrzeżenia, a nawet zwróconej uwagi (przynajmniej przeze mnie), co oznacza, że jego posty są zawsze na wysokim poziomie. Ponadto ma długi staż i interesuje się życiem forum. Osobiście uważam, że na chwilę obecną nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.

Tak więc Matrixunowi dziękuję za 2,5 roku wzorowej współpracy i wypełnienia obowiązków, a Ferdasowi20 życzę powodzenia na nowym stanowisku :)

Odpowiedz do tematu