Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ILCZUK Anna
Autor Wiadomość
evita 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-01-31, 14:27   ILCZUK Anna

Imię i nazwisko: ANNA ILCZUK
Rola w serialu: różne epizodyczne, od 2011 Jolasia Pupcia-Kiepska
Pierwszy epizod: 309 Babski wieczór
Ostatni epizod: -

Notka biograficzna

Moim zdaniem aktorka świetnie pasuje do ról komediowych (aktorka Pierwszej Miłości), heheh. Jeśli ktoś pamięta o innych epizodach z jej udziałem, to proszę się podzielić informacją :) . Co sądzicie o jej rolach?

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-01-31, 14:51   

Wszystkie jej role w tym serialu uważam za negatywne. Zresztą, jaka tam z niej aktorka? Talentu zero. Mam nadzieję, że wystąpi tylko w jednym odcinku nowej serii i to po raz ostatni. Nie wiem kto wymyślił chęć osadzenia jej w ŚwK, ale był to zły pomysł. Według mnie ta aktorka, jeśli miałaby osiąść w tym serialu na stałe, to gwóźdź do trumny Kiepskich. Wrócił Żukowski - jest dobrze. Tylko co tutaj robi pani Ilczuk? W mojej opinii pasuje jak wół do karety. To tak jakby wyrobić wyśmienite ciasto i je przy okazji spalić.

Czas pokaż(rz)e.
Ostatnio zmieniony przez Miuosh 2011-01-31, 14:59, w całości zmieniany 3 razy  

locka 
Paździoch

Wysłany: 2011-01-31, 14:52   

Aktorka absolutnie nie pasuje do "Kiepskich", ponieważ jej wizerunek wiąże mi się ściśle z Pierwszą Miłością, jej styl przypomina mi Joanne Kurowską. Żona Waldka nie zagości na dłużej tak mi się przynajmniej wydaje w przeciwnym wypadku to będzie wielki cios dla serialu. Nie ukrywa nie darzę jej sympatią.

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-01-31, 15:01   

Jak już coś, to wolałbym Andrzeja z Pierwszej miłości. Ale nie, nie jako chłopaka Waldusia :-P

locka 
Paździoch

Wysłany: 2011-01-31, 15:06   

Widać jak tną koszty produkcji, wzięli pierwszą lepszą blondynkę nadającą się na rolę Waldka, bo współpracuje z ATM-em. Nie zrobili kastingu jak było to w początkowych latach produkcji.

Pan Jelonek 
Halinka

Wysłany: 2011-01-31, 15:40   

locka napisał/a:
Widać jak tną koszty produkcji, wzięli pierwszą lepszą blondynkę nadającą się na rolę Waldka, bo współpracuje z ATM-em. .

Dokładnie o tym samym pomyślałem czytając o angażu Ilczuk do roli żony Waldka. Zresztą pomysł zupełnie nie trafiony, jej poprzednie występy w Kiepskich były żenujące, pytanie na ile to wina aktorki, a na ile scenarzystów. Na szczęście wszystko wskazuje na to że będzie to tylko jeden odcinek.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-01-31, 18:22   

W niektórych rolach (w ŚWK) wypadła naprawde nieźle według mnie. Mam tu na myśli kochankę Kozłowskiego (Sylwester Marzeń) oraz kobiete w reklamie kiełbasy (Nie pamiętam odcinka)

evita 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-01-31, 18:44   

david123lost napisał/a:
W niektórych rolach (w ŚWK) wypadła naprawde nieźle według mnie. Mam tu na myśli kochankę Kozłowskiego (Sylwester Marzeń) oraz kobiete w reklamie kiełbasy (Nie pamiętam odcinka)
Też uważam, że nie jest taka zła. Może jej warsztat aktorski nie jest idealny ale podoba mi się w komediowych rolach (zwłaszcza jak ma grac prostą dziewczynę ze wsi). Pierwszej Miłości nie oglądam ale nie rozumiem dlaczego utożsamiać ją z jakąś jedną rolą. Mi się najbardziej podobała w Łonderpolandzie ;)
Ostatnio zmieniony przez evita 2011-01-31, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-01-31, 19:34   

Przykre że moderatorom tego forum nic się nie podoba,sami zagrajcie jak macie taki talent,a nie krytykujecie innych

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-01-31, 19:39   

ferdzio120 napisał/a:
Przykre że moderatorom tego forum nic się nie

Najlepiej powiedzieć NIC. Bardzo się cieszę, że wraca Waldek, a to już coś. Ale jak widać moje wypociny na nic się nie zdadzą, bo przecież (ironia mode on) NIC mi się nie podoba (ironia mode off). Dlatego panie kolego, radzę czytać ze zrozumieniem. Ale skoro w podobny sposób wypowiedział się inny moderator, to już musi być spisek, prawda?

ferdzio120 napisał/a:
zagrajcie jak macie taki talent,a nie krytykujecie innych

Jestem zwykłym widzem, nie aktorem. To dwa różne pojęcia.
Ostatnio zmieniony przez Miuosh 2011-01-31, 19:47, w całości zmieniany 2 razy  

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-01-31, 20:48   

Według mnie, ta aktorka (choć nie wiem, czy zasługuje na to miano...) nie pasuje zupełnie do tego serialu. Jest sztuczna, nieśmieszna i nic nie wnosi.
Co więcej, jeżeli zrobią z niej (tzn. z żony Waldka) stałą postać to może poważnie zaszkodzić serialowi.

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-31, 21:23   

Jej uroda juz do mnie nie przemawia - ma denerwujący wyraz twarzy - pyzowata jest... o do gry to ma ubogi warsztat, jak dla mnie to jest po prostu tandetna i mam nadzieje ze po odcinku weselnym wyleci z serialu...

Mariola Kiepska 
Mariolka
Smarku ty jeden!

Wysłany: 2011-02-07, 20:12   

To Walduś będzie miał żonę?!

XXXD 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-02-07, 20:19   

Jak dla mnie jeden odcinek wystarczy i może sobie iść do swojej Pierwszej Miłości, o ile tam jeszcze jako tako może być (chociaż i tak strasznie wkurza), to w Kiepskich nie ma czego szukać.

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 20:38   

Mariola Kiepska napisał/a:

Niestety będzie, są też przecieki, że osoba ta ma mieszkac z Waldkiem w innym miejscu.

MrArti97 
Halinka
Tylko Okil Khamidov!

Wysłany: 2011-02-08, 23:46   

Zobaczymy co z "tego" bedzie :)

karwasztwarz 
Waldek
w dupę węża

Wysłany: 2011-02-09, 00:08   

Co wy wszyscy jej tak nie lubicie :?: :?: :?:
Przeż to jest fajna aktorka i w świecie wg kiepskich i w pierwszej miłości.
Chyba że o czymś nie wiem :?: :-?
Ale może mi się tylko wydaje, bo jak by była na stałe w obsadzie to faktycznie kompletnie tu nie pasuje. A przynajmniej do tej roli
Ostatnio zmieniony przez karwasztwarz 2011-02-09, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  

zBoczek Arnold 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-02-09, 01:42   

mam nadzieje ze nie spieprzy serialu do reszty

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-02-13, 13:02   

Może nie będzie tak żle z tą Ilczuk ;) Nia ma co się martwić na zapas.

Mariola Kiepska 
Mariolka
Smarku ty jeden!

Wysłany: 2011-02-13, 17:56   

PontifexMaximus napisał/a:
Mariola Kiepska napisał/a:

Niestety będzie, są też przecieki, że osoba ta ma mieszkac z Waldkiem w innym miejscu.

Miejmy nadzieję, że to tylko przecieki...

Splasher 
Halinka

Wysłany: 2011-02-14, 20:57   

The Iceman napisał/a:
Jak już coś, to wolałbym Andrzeja z Pierwszej miłości. Ale nie, nie jako chłopaka Waldusia :-P

Dlaczego nie? To bardzo fajny pomysł. Walduś po długiej nieobecności przyjeżdża do Polski ze swoim chłopakiem, którego poznał w USA :lol: Chciałbym wtedy zobaczyć reakcję Ferdasa i innych. Byłyby jaja jak berety.
Ostatnio zmieniony przez Splasher 2011-02-14, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-02-14, 21:24   

Splasher napisał/a:
The Iceman napisał/a:

Dlaczego nie? To bardzo fajny pomysł. Walduś po długiej nieobecności przyjeżdża przedstawić rodzicom swojego chłopaka :lol: Chciałbym wtedy zobaczyć minę Ferdasa i innych. Jaja jak berety.

Ja bym nie chciał żeby z Waldka zrobili geja,co w tym takiego śmiesznego?
Ostatnio zmieniony przez ferdzio120 2011-02-14, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

Splasher 
Halinka

Wysłany: 2011-02-14, 21:29   

A co w tym złego, że Waldek sprowadziłby sobie chłopaka o takim samym ilorazie inteligencji jak on sam? To daje duże pole do popisu scenarzystom.
Ostatnio zmieniony przez Splasher 2011-02-14, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-02-14, 21:33   

Jakos nie moge sobie wyobrazic tego,co to wogóle za pomysł.Lepiej nie kontynuuj tej myśli,nienawidze pedałów.A Waldek to swój chłop hehe
Ostatnio zmieniony przez ferdzio120 2011-02-14, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-02-14, 22:04   

Splasher napisał/a:
Walduś po długiej nieobecności przyjeżdża do Polski ze swoim chłopakiem, którego poznał w USA :lol: Chciałbym wtedy zobaczyć reakcję Ferdasa i innych. Byłyby jaja jak berety.

Świetny pomysł. Byłoby sporo zabawnych scenek. Ferdek oczywiście by się obraził i dokuczał, a Paździoch by się naśmiewał, że Waldek z Ameryki wrócił i teraz Ferdek ma syna "pederastę i zboczeńca".

Odpowiedz do tematu