Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
I kto tu rządzi [SERIA 1]
Autor Wiadomość
huberto130 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2008-05-26, 16:01   I kto tu rządzi [SERIA 1]

Co sądzicie o tym serialu?

Adam24 
Edzio Listonosz
Adam24

Wysłany: 2008-12-25, 19:21   

Była super ta seria!

damiande 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2008-12-26, 10:04   

no tak ale linki nie dzialaja

The Fear 
Boczek

Wysłany: 2010-01-05, 13:51   

Strasznie sztuczny serial. Ponoć nawet Linda w jakimś wywiadzie przyznał, że granie w nim było dla niego udręką i zrobił to tylko i wyłącznie dla kasy. I to coś reżyserował Maciej Ślesicki? Wstyd.

Czak Noris 
Ferdynand Kiepski
pecunia non olet

Wysłany: 2010-01-05, 14:45   

Nie podobał mi się ten serial, dobrze że przestali go kręcić.

Kiepska_Fanka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 20:57   

Faktycznie muszę przyznać Wam rację, że wszyscy byli bardzo sztuczni - grali jak ludzie "ściągnięci" prosto z ulicy na plan serialu. Ale mimo wszystko serial podobał mi się.

ferdex 
Halinka
precz z Komuną!!!!!

Wysłany: 2010-03-16, 18:59   

serial był fajny szkoda że już go nie ma :cry: :-( :evil:

SawiikPL 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-04-28, 22:05   

mi sie bardzo podobal mysle ,ze taka gra miala byc sztuczna gram czasem w teatrze i czasem trzeba tak z przesada. :-P serial 5/5

The Fear 
Boczek

Wysłany: 2010-05-05, 13:50   

Tutaj fragment wywiadu z Bogusławem Lindą, dotyczący tego marnego serialiku (resztę wywiadu można znaleźć wpisując ten fragment w Google, ale tylko to co przytaczam dotyczy "I kto tu rządzi").

– Oglądałem Pana w serialu, strasznie przerysowanym, w roli pomocy domowej. I zastanawiałem się, czy Pan się w tym nie dusi?
Bogusław Linda: Oczywiście, to była straszna praca, ale ponieważ robiłem to dla kasy po prostu, po to, żeby zarobić i utrzymać dom, to pomagało, ale dla mnie to było przeżycie traumatyczne. Na tyle traumatyczne, że przyznam się, że gdyby teraz ktoś by mnie namawiał na coś podobnego czy kontynuację, to mimo tych pieniędzy powiedziałbym: to zbyt dla mnie kosztowne. Ale pomęczyłem się i potem mogłem posiedzieć w gabinecie.

– To był dyskomfort dla aktora czy dla człowieka?
Bogusław Linda: Dla człowieka.

– Żałował Pan tej decyzji?
Bogusław Linda: Broń Boże, ponieważ ta decyzja dała mi pewien komfort. Przez dwa lata, w ciągu dwóch miesięcy ciężkiej pracy, po 14 godzin, zarabiałem na resztę roku, więc nie mogłem tego żałować.

No cóż - chyba każdy widzi jakie ostatnie są robione seriale, choćby na przykładzie nowych odcinków ŚWK, jakichś "Synów" czy beznadziejnego "Halo Hans", a ludzie zarabiać przecież muszą.
Jednak mimo wszystko jakoś mi smutno, że do tego gówienka przyczynił się Bogusław Linda oraz - przede wszystkim - Maciej Ślesicki (reżyser świetnego "13 posterunku"). Dobre przynajmniej jest to, że już dawno zdjęli "I kto tu rządzi" z anteny.

SawiikPL 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-05-09, 17:11   

ja uważam ,że linda dobrze tam grał mimo ,że dla kasy to robił dla mnie serial super
no a synowie halo hans d*&aa

armorek 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-06-17, 11:34   

nudny, sztuczny, nie ciekawy i zamulający serial :-/

sobol 
Paździoch

Wysłany: 2010-07-14, 19:58   

Najbardziej wkurzające były te dzieciaki w serialu, grały sztucznie na maksa. Linda spoko, Foremniak ponizej oczekiwań, najlepsza była mamusia, z niej można było sie pośmiać. Jeśli chodzi o odcinki, to w każdym było kilka śmiesznych scen, w niektórych tylko kilka, w innych za to tyle, że nie można było przestać się śmiać (niestety mniejszość). mimo wszystko ten serial nie wzbudził mojej sympatii, jeśli w TV nie ma nic innego, to można obejrzeć.

kubas1234 
Edzio Listonosz
K.A.N.A.L.I.A

Wysłany: 2010-07-16, 06:24   

Ma ktoś może odcinek Ciemna Randka?

jekyll 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2012-10-14, 00:00   

Moim zdaniem najlepszy sitcom w Polsce, co prawda na podstawie scenariusza Who's the boss. Podobała mi się gra Lindy i Foremniak, ale najlepszą postacią jest Baśka, grana przez Elżbietę Słobodę. Szkoda, że Polsat majstrował z godzinami emisji doprowadzając widzów do szaleństwa - raz w środę o 20.00, potem w czwartki o 20.00, a na koniec w soboty o 17.45, o ile dobrze pamiętam, co w końcu przełożyło się na niską oglądalność, a tym samym zawieszenie serialu. Chętnie do niego wracam na ipli.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-07-30, 13:35   

Uwielbiałem ten serial! Był i ciekawy i zabawny i w dobrej obsadzie! Linda miał tam bardzo dobrą rolę- wiadomo, że nie najlepszą w życiu, ale zabawną. Szkoda, że nie postanowili kręcić dalej. Finałowy odcinek 1. serii był tak rewolucyjny, że miałby duży wpływ na ciąg dalszy- moim zdaniem pozytywny wpływ.

Pablo99 
Halinka

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2016-12-29, 11:25   

Nie podobał mi się ten serial. Humpr naciągany, podkładany śmiech, gra aktorska słaba, "drewniane" teksty, mowa o seksie, sceny gołe, seksualne podteksty.
2/10

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-12-29, 11:26   

Nie było tam rzeczywiście wielkich gwiazd poza Lindą, ale sam Linda grał bardzo dobrze.

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2016-12-29, 12:13   

Może i grał dobrze, ale jakoś mi ta rola do niego nie pasowała. Sam humor też zbytnio do mnie nie przemawiał.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-24, 10:56   

Oglądałem to za dzieciaka, może miałem wtedy z 10 lat. Z tego co pamiętam to humor był na dość dobrym poziomie i ogólnie przyjemnie się ten serial oglądało ;)

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Odpowiedz do tematu