Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Halo, Hans!

Jaki według ciebie był ten serial?
bardzo zły
20%
 20%  [ 3 ]
słaby
26%
 26%  [ 4 ]
średniak
6%
 6%  [ 1 ]
dobry
20%
 20%  [ 3 ]
bardzo dobry
26%
 26%  [ 4 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-02-27, 18:48   Halo, Hans!

"Halo Hans!"

To pierwszym polski sitcom historyczny, który nawiązuje do "Stawki większej niż życie". Nie jest to jednak kontynuacja ani parodia kultowego serialu. "Halo Hans" opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na uchodźstwie oraz, albo przede wszystkim pięknym kobietom odwiedzającym Generalną Gubernię w tajnych misjach.

Serial powstawał w 2007 roku. Powstało 13 odcinków.

Wystąpili:
Bartek Kasprzykowski - Hans Klopss
Piotr Pręgowski - Hermann Brudner
Cezary Żak - pułkownik Jabłuszenko
Tamara Arciuch - Piękna Nieznajoma
Katarzyna Galica - Hilda Klopss
Małgorzata Socha - kelnerka Marianna Skowrońska
Grzegorz Wons - Adolf Kaput
Bogdan Kalus - von Slodovy
Artur Barciś - żyd Mosze
i inni

Co sądzicie o tym serialu?

Według mnie serial był bardzo dobry. Szkoda ,że nie nagrywano kolejnych odcinków! :(
Najbardziej podobały mi się odcinki:

- Cyganka prawdę ci powie (6),
- Polowanie na bestię (7)
- Grupa Hihihi (8),
- Przesyłka z Londynu (11),
- Polowanie na czarownice (12)
Ostatnio zmieniony przez Derek187 2013-02-27, 18:51, w całości zmieniany 3 razy  

KorK 
Ferdynand Kiepski
Oddawaj moje 100mln!

Wysłany: 2013-02-27, 19:15   

Mi też się podobał,w ankiecie zaznaczyłem,że był dobry ;-) Plus do tego były śmiechy z Kiepskich jakby ktoś nie zauważył :mrgreen:

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2013-02-27, 19:29   

Nie oglądałem więcej niż 5 minut bo skutecznie odstraszyła mnie ta Ranczowa obsada.
- To u pana też byli ?

Sławek Wiśnik 
Ferdynand Kiepski
Siwy koniu!

Wysłany: 2013-02-27, 19:54   

KorK napisał/a:
Mi też się podobał,w ankiecie zaznaczyłem,że był dobry ;-) Plus do tego były śmiechy z Kiepskich jakby ktoś nie zauważył :mrgreen:

Ja też tak zaznaczyłem jak ty że dobry. Zresztą ja też miałem pisać o tych śmiechach że one były wzięte z ŚWK. Ostatnio oglądając ten serial zauważyłem bodajże z 5-6 śmiechów użytych właśnie w Kiepskich, np.

http://w619.wrzuta.pl/audio/5NZHtzasTFD/smiechy_1
http://www.youtube.com/wa...tailpage#t=892s
http://www.youtube.com/wa...tailpage#t=294s

Innych śmiechów nie pamiętam, ale wiem że nie były tylko te śmiechy, które były używane w ŚWK. W Mamuśkach też można usłyszeć kilka śmiechów z tego serialu.

Kiedyś 5 lat temu, oglądając ten serial wtedy, kiedy miał premierę na Polsacie to myślałem że śmiechy są prawdziwe i że kręcą to na żywo z publicznością, tak jak ML
Ostatnio zmieniony przez Sławek Wiśnik 2013-02-27, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2013-04-21, 11:55   

Halo Hans! to jeden z moich ulubionych seriali :) Jednym z największych atutów to bezapelacyjnie świetna obsada aktorska, znana głównie z Miodowych Lat i Rancza :)
Ten serial był świetnym połączeniem "Stawki..." i "Allo Allo", bardzo ciekawe pomysły przy wymyślaniu niektórych akcji czy haseł ("Najlepsze dziewczyny są w barze Kaputa", albo w pierwszym odcinku hasło między Piękną Nieznajomą a płk. Jabłuszenko - "H: Hande hoch O: Eine kleine nacht Musik") Takie drobne szczegóły, a bawiły człowieka bardziej niż dzisiejsze odcinki Świata według Kiepskich razem wzięte.
Moje ulubione postacie to Hans/J-24/Janek, Jabłuszenko i Mosze/von Thorgelsund - ten ostatni szczególnie bawił swoim przywiązaniem do pochodzenia, czy początkowo jak nie wiedział którą ręką salutować :mrgreen:

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-14, 14:36   

Lubię seriale o tematyce wojennej, lecz nie w takiej komediowej. O wiele lepsi są Czterej Pancerni i Stawka większa niż życie.

czerwonyy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-29, 13:48   

Zaznaczyłem "bardzo zły". Ten serial to po prostu był niewypał i tyle.

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2014-01-09, 12:56   

Dla mnie serial jest bardzo dobry :) Świetna gra aktorów, dobry pomysł na serial oraz wspaniały scenariusz czego chcieć więcej ? ;) Szkoda, że serial tak szybko się skończył i go nie kontynuowano :cry: Halo Hans to świetna komedia z nieco innym humorem niż widzimy w ŚWK czy Daleko od noszy.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-12-08, 09:10   

W 12. odcinku Żak miał tam podwójną rolę- jak w ,,Ranczo''. Też grał braci, tylko Jabłuszenko.

Obsada wybitna, tylko scenariusz mi się nie podobał. Halo Hans jest jak obecny manchester United- wiele indywidualności, ale jakimś cudem, nie wiedzieć dlaczego, gówno z tego wychodzi.
Do gry się nie mogę przyczepić, tylko typ humoru mi nie podpasował.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-03-11, 09:22   

Naprawdę dobry serial, fajny humor i dobra gra Kasprzykowskiego i Żaka. Dobre były też sceny u Brudnera. Serial w mojej ocenie dostaje niezawyżone 8/10. Najlepszy, moim zdaniem, odcinek, to ten o Cygance. :-D

Odpowiedz do tematu