Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odwoływanie się od kar
Autor Wiadomość
kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski
..::ROCKA::..

Wysłany: 2011-05-20, 12:38   Odwoływanie się od kar

Temat dotyczący użytkownika ferdzio120. Z jakiej racjii został mu usunięty warn? Mam poczucie, że ma protekcje ze strony któregoś z modów? Bo trochę to dziwne, prowokuje kłótnie i nic mu się nie dzieje

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-05-20, 12:55   

Widze ,niektórzy nawet nie wiedzą jak to zrobić by nikt się nawet o tym nie domyślał?

Bardzo dziwne bo mnie nie zdjeli ostrza a ty Kamiqii też dostałeś ostrza za pierdołe.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-20, 13:05   

@ferdzio120 dostał ostrzeżenie za prowadzenie kłótni na shoutboxie. Prywatne Wiadomości musi sprawdzić Admin i wtedy podejmie decyzję w sprawie ukaranie @zeezeewoo.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-05-20, 13:07   

Paździoch przeczytałeś pytanie Kamiqii-ego?

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-20, 13:09   

zeezeewoo napisał/a:
Paździoch przeczytałeś pytanie Kamiqii-ego?

Tak, ale nie ja mu zdjąłem tamtego warna, więc nie ja za to odpowiadam. Ale dziś zarobił nowe ostrzeżenie, więc na jedno wyszło.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-05-20, 13:15   

Ale to nie jest normalne ,że tak na raz mu się zdejmuje....

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-20, 14:09   

Dobra jest :roll: Bo w końcu większośc ważnych i często odwiedzających forum użytkowników się rozleci przez ostrzeżenia np. Kamiqii. Chociaż zawsze mogą wysłac sms, ja planuję zrobic to za darmo, tylko że przyznam się wam że obecnie nie używam komórki :mrgreen: nie mam po co ale jak tylko sobie ją doładuję, to na pewno wyslę sms na dotacje forum.

A skoro Ferdzio120 ma ściągnięte ostrzeżenie, to zeezeewoo kategorycznie także powinien miec je usunięte :!:

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-05-20, 19:53   

Wyjaśniam:

ferdzio120 dostał zakaz pisania na forum. Zależało mu by dalej mieć taką możliwość, więc napisałem mu, że jeśli jakiś moderator się zgodzi to mogę usunąć to ostrzeżenie. Moderator się zgodził, konkretniej sigi. Miała takie prawo, bo ja na to pozwoliłem.
ferdzio120 został jednak przywrócony warunkowo. Obiecał, że się poprawi i nie zasłuży na kolejne ostrzeżenia.
Jeśli słowa nie dotrzyma, zostanie trwale zbanowany, bez możliwości zdjęcia ostrzeżenia nawet za SMS. Taką SMSową możliwość, miał teraz - nie skorzystał.

I jeśli kiedykolwiek będzie podobna sprawa to bjest możliwość zdjęcia ostrzeżenia o wartości 1 użytkownikowi zbanowanemu lub z zablokowaną możliwością pisania. Jeśli mnie/nas do tego przekona. To zależy od ekipy.

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-05-20, 20:57   

Niektórzy są po prostu niereformowalni. Wiele razy dostawał szansę, za każdym razem obiecał poprawę, twierdził że to było ostatni raz, a i tak nigdy nie dotrzymywał słowa. Teraz znowu napisze, że nie chciał, przeprasza itd. Nie wiem dlaczego władni tego forum tak się z nim bawią i mu pobłażają. Już dawno powinien zostać zbanowany, bo to raczej nie przypadek, że wielu osobom na forum zaszedł za skórę obrażając i pisząc bezsensowne wypowiedzi w myśl zasady "moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racja najmojsza". Tak można podsumować jego wypowiedzi. Polecam moderatorom i administratorowi przemyślenie, czy ktoś taki, kto stale wszczyna na forum zupełnie niepotrzebne kłótnie jest tu komuś potrzebny.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-20, 21:55   

Kiepsky: czyli jeżeli @ferdzio120 chciałby mieć zdjęte to dzisiejsze moje ostrzeżenie żeby znów pisać na forum to ja musiałbym się zgodzić - dobrze rozumiem?

Inna sprawa jest taka, że za m. in. za spam na shoutboxie dałem mu trzecie ostrzeżenie, w wyniku którego utracił możliwość pisania postów ale na sb dalej pisać może.
Skrypt forum umożliwia zablokowanie danemu użytkownikowi pisania na shoutboxie z panelu admina. Może by wprowadzić taką karę?
Ostatnio zmieniony przez paździoch91 2011-05-20, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-20, 22:07   

Janusz napisał/a:
Niektórzy są po prostu niereformowalni. Wiele razy dostawał szansę, za każdym razem obiecał poprawę, twierdził że to było ostatni raz, a i tak nigdy nie dotrzymywał słowa. Teraz znowu napisze, że nie chciał, przeprasza itd. Nie wiem dlaczego władni tego forum tak się z nim bawią i mu pobłażają. Już dawno powinien zostać zbanowany, bo to raczej nie przypadek, że wielu osobom na forum zaszedł za skórę obrażając i pisząc bezsensowne wypowiedzi w myśl zasady "moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racja najmojsza". Tak można podsumować jego wypowiedzi. Polecam moderatorom i administratorowi przemyślenie, czy ktoś taki, kto stale wszczyna na forum zupełnie niepotrzebne kłótnie jest tu komuś potrzebny.

Wszystko co napisłeś pasuje kropka w kropkę.
Nie posłuchał moich rad, o które go prosiłam. Dalej nie popuścił na SB. Swoim zachowaniem na forum zaprzepaścił sobie wszystko.

jblaze 
Paździoch
=<

Wysłany: 2011-05-20, 23:08   

Dwukrotnie został popełniony błąd ściągania mu 3 ostrzeżenia.
Wielce obiecywał poprawę, prosił o ostatnia szansę. Ha, ha!
Już podczas akcji ze spamem PW pokazał, że nie można mu ufać. Miał dwie "ostatnie szanse", lecz ich nie wykorzystał, a więc ma za swoje.

Aby zapobiec podobnym zdarzeniom na przyszłość, radzę, po prostu nie ściągać ostrzeżeń bez żadnych konkretnych powodów. Jeśli ktoś ma aż 3 ostrzeżenia, to znaczy, że sobie na nie zasłużył, a dawanie takim userom kredytu zaufania nie ma większego sensu, bo na 96% znowu coś przeskrobią.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-05-23, 19:13   

jblaze napisał/a:
Aby zapobiec podobnym zdarzeniom na przyszłość, radzę, po prostu nie ściągać ostrzeżeń bez żadnych konkretnych powodów.

Tak też od teraz będzie. To był pierwszy i ostatni taki przypadek.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-05-23, 22:23   

Kiepsky napisał/a:
jblaze napisał/a:
Aby zapobiec podobnym zdarzeniom na przyszłość, radzę, po prostu nie ściągać ostrzeżeń bez żadnych konkretnych powodów.

Tak też od teraz będzie. To był pierwszy i ostatni taki przypadek.

Ja bym jednak to ciut zmienił i po jakimś czasie, jeśli będzie poprawa po prostu zdjął np. 3 miesiące ;-)

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-24, 13:55   

Johnny Cage napisał/a:
Ja bym jednak to ciut zmienił i po jakimś czasie, jeśli będzie poprawa po prostu zdjął np. 3 miesiące ;-)

To jest sensowne. Po 2-3 miesiącach użytkownik może się zwrócić o usunięcie ostrzeżenia i jeżeli nastąpiła poprawa zachowania to ostrzeżenie zostaje usunięte.

Byłbym zwolennikiem takiego zapisu w regulaminie.

sobol 
Paździoch

Wysłany: 2011-05-24, 14:12   

Tak jest na wielu innych forach, myślę, ze 3 - 6 miesięcy bez forum mogą trochę usera zmienić, z drugiej jednak strony ferdzio120 dostał juz tyle szans, że nie sądzę by to coś dało.
To moze jeszcze jeden przyklad dla tych co sie wachają, na innych forach z dożywotnim banem spotkałem się tylko w wyniku tego, ze ktoś posiadał dwa konta, o ile dobrze zrozumiałem, to ferdzio miał takowe?

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-24, 18:12   

sobol napisał/a:
Tak jest na wielu innych forach, myślę, ze 3 - 6 miesięcy bez forum mogą trochę usera zmienić, z drugiej jednak strony ferdzio120 dostał juz tyle szans, że nie sądzę by to coś dało.

Ferdzio120 wyleciał ostatecznie i nieodwołalnie, dyskutujemy o hipotetycznych sytuacjach tego typu z innymi osobami w przyszłości.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-05-25, 01:11   

paździoch91 napisał/a:
dyskutujemy o hipotetycznych sytuacjach tego typu z innymi osobami w przyszłości.

Panie Paździochu, więc zmień Pan temat na Odwoływanie się od kar i w przyszłości tu wpisywać się proszę o odwoływanie.

Dziękuję dobranoc :mrgreen:

kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski
..::ROCKA::..

Wysłany: 2011-05-25, 13:46   

Johnny Cage napisał/a:
anie Paździochu, więc zmień Pan temat na Odwoływanie się od kar i w przyszłości tu wpisywać się proszę o odwoływanie.

A jak ktoś, kto ma 3 ostrzeżenia i nie może pisać postów może się odwoływać w tym temacie? :-P

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 14:10   

Swoje zdanie już napisałem w shoucie. Jestem przeciwny dawaniu nieodwołalnych banów dla osób, które cos wnoszą na forum. Od tega sa moderatorzy zeby tepic i kasowac co jest niepotrzebne. Traci forum - popatrz ile wnosiła Kiepska Fanka i ile ferdzio. Moze i mieli humory ale kazdy z nas je ma. Dzieki niemu forum kwitło. Jak dla mnie ban powinien byc max na tydzien - dla osob udzielajacych sie. Tak w tym wypadku powinni byc równi i róniejsi. Równiejsi - udzielajacy sie na forum i spedzajacy na nim wiecej czasu. Skoro kiepscy łamią wszystkie zasady to dlaczego nie mogą one być łamane tu? Nie mówie o wielkim nieprzestrzeaniu reguł tylko deilikatnej furtki w przepisach, która pomoze w rozwoju forum. Ferdzio co jak co ale wpływał na rozwój forum. W moim odczuciu wywoływanie skrajnych emocji przez jednostke społecznosci powoduje tylko zwiekszone emocje i przywiazanie do forum :) . To jest moje zdanie i rozumiem ze macie inne. Ja tylko mam na uwadze rozwój forum. Dla mnie obraza w internecie nie jest niczym nieprzyjemnym - wrecz mnie śmieszy, jak ktoś jest słąby ze musi w internecie udowadniać swoją wyższość. Forum na tym straci.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-25, 14:19   

kamiqii napisał/a:
A jak ktoś, kto ma 3 ostrzeżenia i nie może pisać postów może się odwoływać w tym temacie? :-P

Może się odwołać przez PW do @Kiepsky'ego.
PontifexMaximus napisał/a:
Traci forum - popatrz ile wnosiła Kiepska Fanka i ile ferdzio.(...) Ferdzio co jak co ale wpływał na rozwój forum.

Nie wiem, jak było z Kiepską Fanką ale co do Ferdzia to kompletnie się nie zgadzam. Nie sądzę by pozytywnie wpływał na rozwój forum osobnik, który:
- ciągle kłóci się na SB z kimś innym o piłkę nożną
- spamuje obraźliwymi PW innych użytkowników
- dwa razy ma ściągane trzecie ostrzeżenie i z obu tych szans nie korzysta
- zakłada drugie konto, z którego na SB bardzo wulgarnie i obraźliwie wypowiada się o administratorze i moderatorach (te wpisy szybko usunąłem, więc musicie mi uwierzyć, @david123lost też je widział) i dalej robi zamieszanie.
Powiem krótko - bardzo dobrze, że ta osoba została usunięta z forum.

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-05-25, 14:59   

Ferdzio co jak co ale wpływał na rozwój forum.

Prędzej na niedorozwój. Nic ciekawego nie wnosił. Jeżeli dla Ciebie częste pisanie postów jest równoznaczne z wpływaniem (pozytywnie) na rozwój forum, to chyba Ci się coś pomyliło.
W całej rozciągłości zgadzam się z Paździochem91.

paździoch91 napisał/a:
- zakłada drugie konto, z którego na SB bardzo wulgarnie i obraźliwie wypowiada się o administratorze i moderatorach (te wpisy szybko usunąłem, więc musicie mi uwierzyć, @david123lost też je widział) i dalej robi zamieszanie.
Powiem krótko - bardzo dobrze, że ta osoba została usunięta z forum.

Ja wierzę, bo do mnie na PW również raczył napisać i pochwalić się znajomością języka charakterystycznego dla marginesu społecznego.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-05-25, 18:58   

sobol napisał/a:
ktoś posiadał dwa konta, o ile dobrze zrozumiałem, to ferdzio miał takowe?

Tak.

Racja z tym usuwaniem ostrzeżeń po kilku miesiącach. Można zrobić tak, że po 3 miesiącach może taka osoba:
1) Pisze prośbę o zdjęcie bana do moderatorów i jak wszyscy się zgodzą to jest zdejmowany.
2) Wyznaczony zostaje jeden moderator, który odpowiadałby na takie prośby, jeśli tak miałoby być prościej i wygodniej.

A dlatego moderator/zy, a nie ja, bo to on/i czuwają na forum nad dyskusjami. Ja jestem od spraw technicznych.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-05-27, 23:46   

popatrz ile wnosiła Kiepska Fanka

Proponowałbym zdjąć jej ostrzeżenia, przynajmniej na tyle by mogła pisać. I powiadomcie ją na maila o tym. niech kobiecina wraca i pokaże (jeśli chce) co potrafi.

Co do ferdzia to podzielam zdanie paździocha91 8-)

A termin 1 tygodnia i zdjęcie bana(na) to trochę jednak za szybko.

sigi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-28, 00:07   

Johnny Cage napisał/a:
Proponowałbym zdjąć jej ostrzeżenia, przynajmniej na tyle by mogła pisać. I powiadomcie ją na maila o tym. niech kobiecina wraca i pokaże (jeśli chce) co potrafi.

Zgadzam się co wymieniłeś. Problem w tym, że muszę ją teraz znaleźć.
Dlaczego została zbanowana? To ja wiem, na tym forum jako pierwsza.

Odpowiedz do tematu