Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Apel: avatary
Autor Wiadomość
Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2016-01-17, 16:05   Apel: avatary

Ważna sprawa.
Chyba wszystkie avatary z imageshack wygasły. Podobnie w przypadku innych serwerów np. tinypic. W związku z tym połowa userów (nawet Ci aktywni, którzy piszą) ma teraz pusty kwadrat zamiast obrazka. Przekłada się to na wygląd forum, widok tematów przestaje być przyjemny dla oka.
Stąd mój apel:
- jeśli Twój avatar wygasł to koniecznie zamień go na nowy
Wiele avatarów związanych z serialem zostało udostępnionych w tym dziale:
http://forum.kiepscy.org.pl/grafika-vf61.htm
- jeśli widzisz, że któryś z użytkowników ma avatar, który się nie wyświetla napisz do niego PW z informacją o tym + prośbą o wgranie sobie nowego.
Tu moja prośba do moderatorów, by zwracali na to uwagę, również tym starym użytkownikom, którzy może poza dokonaniem zmiany (jeśli zachce im się zajrzeć w tym celu) wpadną coś napisać na forum.

Z góry dzięki :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-17, 16:17   

Bardzo dobrze, że w końcu ktoś to zauważył. :) Tak samo nie podobał mi się wygląd jakiegoś tematu ze względu na te brzydkie kwadraciki zamiast avataru, mam kilka starych avatarów z tamtego tematu (które nie są już aktywne) na moim komputerze, więc postaram się je podesłać.

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2016-01-17, 16:25   

Rozesłałem ok. 10 PW do użytkowników, którzy się u nas raz na jakiś czas pojawiają, a mają wygasły avatar, aby pomyśleli o nowym obrazku. ;-)

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2016-01-17, 16:58   

Pani Chmurka napisał/a:
Bardzo dobrze, że w końcu ktoś to zauważył. :)

Mój avatar też wygasł, ale Pharell mi wysłał nowy. Bardzo miło z jego strony.

Matrixun, dzięki. Najlepiej pisz do każdego kto ma wygasły avatar. Zawsze jest szansa, że doda, a może nawet przypomni sobie o forum i coś napisze :)

Niby duperele, ale lubię jak tu wszystko ładnie wygląda.

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2016-01-17, 18:39   

Już od dawna starałem się re-uploadować wygasłe avatary jeśli takowe posiadałem na dysku (a mam sporo starych avatarków) i wysyłałem je do użytkowników przez PW. Jeśli znajdę jakieś to na pewno będę tak dalej robił.

A co do tego, żeby forum ładniej wyglądało... Sporo użytkowników nie zmieni sobie wygasłego avatara z różnych przyczyn. Może ustawić dla takich osób jakiś szablonowy, standardowy avatar z jakimś mini-logo forum?

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2016-01-17, 19:22   

Dobrze, że administracja zwróciła na to uwagę. Szkoda, że na prawdę duża ilość prac użytkowników wygasła, a tamci nie są już częstymi użytkownikami tego forum. Może czas, by moderacja przeglądnęła tematy z avatarami i usunęła posty z nieaktywnymi pracami lub po prostu edytowała tak by zostały same aktywne dzieła.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2016-01-17, 19:30   

Cytat:
Może czas, by moderacja przeglądnęła tematy z avatarami i usunęła posty z nieaktywnymi pracami lub po prostu edytowała tak by zostały same aktywne dzieła.

W zeszłym roku już usunąłem wszystkie wygasłe avatary i sygnatury, a teraz zrobiło się ich jeszcze więcej i w najbliższym czasie się tym zajmiemy.

Odpowiedz do tematu