Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie lubicie podróżować?
Autor Wiadomość
Babka Kiepska. 
Paździoch
KANALIA

Wysłany: 2014-10-12, 16:31   Gdzie lubicie podróżować?

Osobiście najbardziej lubię spokojne miasteczka nad Polskim morzem oraz Grecję.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-10-12, 17:54   

Ja przedwczoraj wróciłem z Rzymu. Byłem też na Monte Cassino i w Watykanie na tej samej wycieczce. Włochy są przepiękne!!! (tylko mają bardzo wysoki procent zacyganienia :P i nie chodzi mi tu o to, że nie lubię tej rasy, tylko nie lubię jak co 10 metrów mnie ktoś zatrzymuje i chce coś sprzedać)

P.S. Widziałem Papieża Franciszka i Biebera wychodzącego z hotelu

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-10-12, 18:02   

Pabfer napisał/a:
Ja przedwczoraj wróciłem z Rzymu. Byłem też na Monte Cassino i w Watykanie na tej samej wycieczce. Włochy są przepiękne!!! (tylko mają bardzo wysoki procent zacyganienia :P i nie chodzi mi tu o to, że nie lubię tej rasy, tylko nie lubię jak co 10 metrów mnie ktoś zatrzymuje i chce coś sprzedać)

P.S. Widziałem Papieża Franciszka i Biebera wychodzącego z hotelu

Pabfer światowiec z Ciebie :D A może pokusiłeś się o autografy? :P Zazdroszczę Ci, że sobie we Włoszech byłeś. Ja nie wiadomo czy kiedykolwiek będę xD

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-10-12, 18:05   

Dzięki, dzięki :D Papież przejeżdżał papamobilem wśród tłumu, więc nie było jak wziąć autografu- poza tym nie wiem czy się bierze autograf od papieża- trochę dziwnie mi to brzmi. A od Biebera nie chciałem autografu. Nie lubię go. Spotkaliśmy go przez przypadek. idziemy sobie ulicą, słyszymy jakieś wrzaski kilkanaście metrów od nas, więc z ciekawości sprawdzamy co to za wrzaski, a tam Bieber

Babka Kiepska. 
Paździoch
KANALIA

Wysłany: 2014-10-12, 18:19   

Pabfer napisał/a:
Dzięki, dzięki :D Papież przejeżdżał papamobilem wśród tłumu, więc nie było jak wziąć autografu- poza tym nie wiem czy się bierze autograf od papieża- trochę dziwnie mi to brzmi. A od Biebera nie chciałem autografu. Nie lubię go. Spotkaliśmy go przez przypadek. idziemy sobie ulicą, słyszymy jakieś wrzaski kilkanaście metrów od nas, więc z ciekawości sprawdzamy co to za wrzaski, a tam Bieber

Zobaczenia Papieża na żywo ci szczerze zazdrosze.
Bibera niekoniecznie ;)

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-10-12, 20:03   

Również zgadzam się z kolegami Nirvana i Babka Kiepska. Ja - jeśli chodzi o podróże - to preferuję Polskę. Nasze góry to po prostu idealne miejsce do wypoczynku. Chociaż wypad nad morze czy na Mazury, ewentualnie tereny typu Wyżyna Krakowsko-Częstochowska lub Wielkopolska też nie są złe. ;-)

Lonzio 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-10-12, 20:53   

Ja w myśl przysłowia "Cudze chwalicie, swego nie znacie" lubię podróżować po Polsce, zwłaszcza jeśli chodzi o piesze wycieczki w górach, tych niższych (Beskidy) jak i wysokich (Tatry). Jeśli chodzi o ulubione miasto, to zdecydowanie Kraków - magiczny, niepowtarzalny klimat, można tu się napoić i nadyszeć ojczyzny :)

Figo 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-10-12, 22:08   

Kiedyś byłem na Ukrainie, nie polecam. Uwielbiam wyjeżdżać nad morze, szczególnie nasze.

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2014-10-13, 13:06   

Dlaczego nie polecasz? Podobno na Krymie (pomijając kwestie militarne) jest bardzo ładnie ;-)

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2014-10-13, 20:46   

ja uwielbiam Polskę i nigdy w życiu jej nie skrytykuję (np. izery są piękne- bylem na ostatniej majówce), ale zwiedzenie od czasu do czasu zagranicy to bardzo ciekawe uczucie

JaObiecujeWam 
Paździoch
Piwo lej barmanie...

Wysłany: 2014-10-14, 22:58   

Pabfer napisał/a:
ja uwielbiam Polskę i nigdy w życiu jej nie skrytykuję (np. izery są piękne- bylem na ostatniej majówce), ale zwiedzenie od czasu do czasu zagranicy to bardzo ciekawe uczucie

i bardzo słusznie jak to się mówi "cudze chwalicie a swego nie znacie" czy jakoś tak. Ja we wrześniu urlop miałem zaplanowany w górach, ale z powodu fatalnej pogody nie chciałem go przesiedzieć w pokoju i zdecydowałem poznać nie szlaki górskie, ale te "moje" znajdujące się pobliżu mojego miasta i naprawdę nie żałuję. Piękna bezchmurna pogoda - no tylko 2 czwartek miesiąca wypadł, ale poza tym bajka. Do tego blisko - kilkanaście, góra 20-30 km od domu, więc dojazd dobry, krajobrazy malownicze, lasy piękne i powietrze świeże. Zaliczyłem kilka kapitalnych rezerwatów o których nie wiedziałem nic, ale teraz wiem jedno, że naprawdę za rok w kilka miejsc wrócę. Mam całą masę zdjęć. Szczególnie zapamiętam rez. Pionki, ale nie będę pisał dlaczego - po pierwsze tego nie da się opisać krótko a po drugie : zapraszam sami zobaczcie, zboczcie trochę ze szlaku pochodźcie po nim. Są tam 2 ścieżki dydaktyczne i zielony i żółty szlak pieszy. Polecam zielony. Sorki, że tak długo jakoś mnie poniosło :-)

Figo 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-10-15, 08:35   

Vito_Corleone napisał/a:
Dlaczego nie polecasz? Podobno na Krymie (pomijając kwestie militarne) jest bardzo ładnie ;-)
Byłem w Charkowie, brzydkie miasto. Duża biedota, trafiłem na wybory, ponieważ na Ukraine pojechałem w 2004r., więc było niebezpiecznie.

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2014-10-15, 15:37   

Ja najczęściej podróżuję w obrębie mojego województwa i województw sąsiadujących :D Nie narzekam, jest wiele ciekawych miejsc ;) Nawet okolicę sobie poodkrywać to niezłe doświadczenie :)

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-29, 12:06   

Ja osobiście lubię podróżować do Rzymu. Ciekawe zabytki i wiele atrakcji. ;)

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2015-11-29, 12:07   

Zasadniczo to nie lubię nigdzie na dłużej niż kilka dni opuszczać dom, ale jak już to tylko podróże po Polsce. Góry, morze, Warszawa - za czasów szkolnych się trochę pozwiedzało. Za granicą też kiedyś byłem, ale jednak to nie to samo co w naszej kochanej ojczyźnie.

Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-09, 16:56   

Jeśli chodzi o wakacje to góry lub polskie morze, a na krótsze wycieczki to w grę wchodzi zwiedzania zakątków mojego miasta, obiekty kulturowe i sportowe w Polsce oraz większe miasta w naszym kraju. :-)

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2016-05-24, 14:21   

Mieszkam blisko gór, więc często tam jeździmy z rodziną. Zakopane, Gubałówka.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pablo99 
Halinka

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2017-01-11, 22:36   

Zwiedziłem już Turcję, Egipt, Tunezję, Pragę, Wiedeń, Kraków, Warszawę, Gdańsk.
Bardzo chciałbym zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca na świecie, a najbardziej Nowy Jork oraz Moskwę i Petersburg.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-01-11, 22:43   

Ja w pierwszym poście pisałem o Rzymie. W tym samym miesiącu poleciałem do Stuttgartu na wymianę językową. Rok wcześniej byłem na podobnej w Londynie. Stara już sprawa, ale zapomniałem się podzielić. Ile tam się zabawnych rzeczy działo- ile wspomnień... :-D
Kocham też rowerek i z trzema kolegami w wakacje jeździmy na całodniowe trasy. Kiedyś to było kilkadziesiąt kilometrów, a w ostatnie wakacje 163 i 180 (wróciłem do domu trochę przed północą, bo późno wyruszyliśmy :-P ). W najbliższe wakacje muszę przekroczyć 200 km, tylko się muszę zmotywować żeby wcześnie wstać.

Marzy mi się podróż na rowerze do Barcelony i z powrotem. To nie bujdy, bo takie podróże są organizowane. Rowerowy, zorganizowany, dwutygodniowy wyjazd na El Classico.

Chciałbym też zwiedzić USA i to bardzo, ale już nie na rowerze. Chyba, że wodnym :-P

Szwejk 
Paździoch
V-ce user dekady

Wysłany: 2017-01-11, 22:57   

Pablo99 napisał/a:
Zwiedziłem już Turcję, Egipt, Tunezję, Pragę, Wiedeń, Kraków, Warszawę, Gdańsk.
Bardzo chciałbym zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca na świecie, a najbardziej Nowy Jork oraz Moskwę i Petersburg.

A w Żywcu byłeś?

Pablo99 
Halinka

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2017-01-11, 23:08   

Szwejk, niestety nie

Ferdek56 
Waldek
Ale jaja!

Wysłany: 2017-01-11, 23:27   

Największą moją podróżą była wycieczka do Brukseli. Odwiedziłem tam Parlament Europejski oraz zwiedziłem miasto. Podczas wycieczki tam byłem też w Bruggi, która jest bardzo klimatycznym miastem. Całą podróż wspominam bardzo pozytywnie.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-02-16, 12:31   

Zawsze marzyłem o podróży do Nowego Jorku i Las Vegas. W przyszłości będę chciał to marzenie zrealizować :)

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Odpowiedz do tematu