Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
EURO U-21
Autor Wiadomość
Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-04, 22:05   EURO U-21

Już 16 czerwca w naszym kraju rozpoczną się Mistrzostwa Europy do lat 21. Polska zmierzy się w grupie ze Słowacją, Szwecją i Anglią.

Ja osobiście będę miał okazję być na meczach Polska - Słowacja i Polska - Szwecja. Ogólnie uważam jednak, że będzie nam ciężko coś ugrać na tych mistrzostwach. Skład mamy stosunkowo mocny oprócz Milika i Zielińskiego, na których występ nie zgodziło się Napoli, jednak przeciwników też mamy trudnych może oprócz Słowacji, a z grupy do półfinału awansuje tylko zwycięzca i najlepszy zespół z drugich miejsc.

Jak oceniacie nasze szanse i czy macie zamiar w ogóle śledzić te mistrzostwa?

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-04, 22:29   

Śledzić pewnie będę, ale oglądał raczej nie. Szkoda, że nie dopuścili Milika i Zielińskiego. Myślę, że zbyt daleko nie dojdziemy, chociaż mam nadzieję, że chłopaki miło mnie zaskoczą :)

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2017-06-05, 20:02   

A te Mistrzostwa wogóle gdzie będą emitowane w telewizji ? Wiecie może na jakim kanale bo może bym zerknął.

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-05, 20:08   

W Polsacie, mecze Polaków będą w otwartym.

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2017-06-05, 20:10   

A no to skoro będzie transmisja w otwartym Polsacie to myślę, że będzie trzeba zerknąć. Szkoda, że Napoli nie puściło na te Euro Milika i Zielińskiego bo nasza drużyna może sporo na tym stracić. Mimo wszystko kibicuję naszym chłopakom, żeby wyszli przynajmniej z grupy.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-05, 23:19   

Jak na Polsacie to w sumie może i oglądnę :)

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-08, 23:29   

https://www.youtube.com/watch?v=v6PpEBOiU9U

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-13, 19:25   

Wiadomość Yeraya po nawrocie nowotworu:

''Kiedy wydaje ci się, że właśnie to pokonałeś, to znów wraca by cię znokautować. Ale nie martwcie się, to jest walka, którą wygram razem z ludźmi, którzy mnie wspierają. Jeśli będę musiał to pokonać, zrobię to, podniosę się nawet za tysięcznym razem!" - napisał na swoim Instagramie Yeray Alvarez, 22-letni obrońca reprezentacji Hiszpanii U-21 i Athletiku Bilbao. Piłkarz na przełomie 2016 i 2017 roku pokonał raka jąder, jednak przed wylotem na Euro U-21 okazało się, że nastąpił nawrót choroby i zawodnik musi przejść chemioterapię...

Eh, trzymaj się chłopie :(

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-16, 23:48   

No i lipa jednym slowem... Generalnie na trybunach duzo fajniej niz na boisku. Slowacy lepsi technicznie, wiecej przy pilce, ale my w sumie mielismy lepsze sytuacje tylko nie chcialo wpasc, szkoda. Pod wzgledem organizacyjnym i atmosfery na trybunach poziom bardzo dobry.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-17, 12:49   

Graliśmy gorzej niż seniorzy za Smudy i Fornalika... Z resztą co ja porównuję, to co wczoraj widziałem to był kabaret. Myślałem że po bramce w pierwszej minucie pójdziemy za ciosem, jednak potem Słowacy przejęli inicjatywę praktycznie na cały mecz.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-17, 23:10   

Dobrze, że nie mamy w grupie Hiszpanii i Portugalii bo dopiero byłaby megakompromitacja u siebie.

A Kapustka 5 mln euro kosztował ? A Słowak Lubotka ,który wczoraj elegancko rządził i dzielił na boisku wg transfermarkt warty tylko 800 tys. :roll:
- To u pana też byli ?

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-17, 23:16   

Hiszpania ładnie się przejechała po Macedonii. Asensio przyszła gwiazda kadry i Realu.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-19, 22:40   

Honor w końcówe uratowany ale sytuacja w grupie pogmatwana niesamowicie.
Szkoda pierwszej połowy bo w drugiej to jako tako wyglądalo.

Grali jak grali ale i tak ktoś ze sztabu trenerskiego albo sam Boniek powinien udać się na stanowisko komentatorskie Polsatu i wypłacić Hajcie z liścia. Jak taki jest mądry to czemu sam nikogo nie trenuje na tym turnieju chociaż ? :roll: Już Borek ma dość jego pieprzenia z pozycji supermentora.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-19, 22:52   

Było lepiej niż poprzednio, ale i tak za mało kontroli gry. Jak się dobrze zacznie, to nie wszystko, bo dalej trzeba to jeszcze utrzymać. Z taką grą nie wyjdziemy z grupy. Nie obchodzą mnie młodzieżówkowe puchary, ale one zazwyczaj świadczą o seniorskich, więc mi szkoda.

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-20, 08:05   

Matematyczne szanse jeszcze są, ale nikłe niestety. Nie zachwycamy i nawet jakbyśmy wyszli z grupy to nie sądzę, abyśmy awansowali dalej.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-20, 09:07   

Po seniorskim EURO myślałem, że już nie wrócą czasy pierwszego meczu, meczu o wszystko i meczu o honor...

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-20, 14:22   

Drugi mecz zdecydowanie lepszy, przez pierwsze 20 minut to Szwedzi nie istnieli na boisku, niestety potem dalismy im dojsc do glosu. Na szczescie na koncowke nasi sie poderwali i wyszarpali ten remis. Matematyczne szanse ciagle sa ale szczerze mowiac to nie wierze ze wygramy z Anglia. Doping tez byl lepszy niz w pierwszym meczu, przynajmniej gardlo bolalo bardziej :-P ale to i zasluga szwedow ktorych bylo zdecydowanie wiecej niz Slowakow i prowadzili mocny doping przez 90 minut.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-21, 13:11   

Hiszpania znowu wygrywa, tym razem z Portugalią 3:1. Powtórzę jeszcze raz, według mnie to oni sięgną po mistrzostwo Europy.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-21, 13:26   

Mam nadzieję, że to się przełoży na seniorskie puchary, bo bardzo kibicowałem kadrze Vincente del Bosque i mam nadzieję, że czasy ich świetności szybko powrócą, dlatego, że tam gra dużo zawodników Barcy. W obecnej sytuacji to zawodnicy Realu (2x LM pod rząd) pewnie dominowaliby w kadrze, ale też dobrze, bo w tym przypadku sukces Barcy i Realu jest wspólny.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-21, 13:39   

Hiszpanie mają mnóstwo młodych grajków którzy juz pukają do dorosłej reprezentacji lub już w niej grają: Bellerin, Vallejo, Llorente, Saul, Ceballos, Deulofeu, Sandro, Asensio, Denis i kilku innych. Nie zapominajmy również, że w seniorach grają praktycznie same gwiazdy. Myślę że mogą być ciężkim rywalem na MŚ.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-21, 13:44   

Wiem, ale po tej świetnej passie 3 międzynarodowych pucharów pod rząd ich dopadł kryzys i ciekaw jestem jak szybko z niego wyjdą.
W ogóle to bardzo żałuję, że swego czasu Messi odmówił reprezentacji Hiszpanii.Reprezentacja jest i tak utytułowana, ale on byłby mniej sfrustrowany pod względem osiągnięć narodowych (tzn. pewnie by wcale nie był).

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-21, 13:51   

Za Lopeteguiego grają dobrą piłkę i według mnie powoli wychodzą z dołka a w Rosji mogą namieszać.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-21, 13:55   

Del Bosque jak Guardiola- wypalony geniusz. Przydałby się taki w Barcy, tylko tam nie pójdzie, bo jest byłem piłkarzem i trenerem Realu.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-21, 17:25   

Lukovsky napisał/a:
Hiszpania znowu wygrywa, tym razem z Portugalią 3:1. Powtórzę jeszcze raz, według mnie to oni sięgną po mistrzostwo Europy.

A i tak honorowy gol Portugalczyka zamiótł jak na razie ten turniej :shock:
- To u pana też byli ?

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-22, 22:38   

No i po EURO dla Polski. Anglicy zdecydowanie poza naszym zasięgiem. Jedyny, którego bym dzisiaj wyróżnił to Wrąbel, który kilkoma dobrymi interwencjami zrehabilitował się za nieudany początek turnieju. To nie jest zły bramkarz, ale ewidentnie zjadła go presja Mistrzostw Europy szczególnie w meczu otwarcia, ale w przyszłości jeszcze może być z niego pociecha. Ogólnie nie liczyłem na to, że wygramy to EURO jednak myślałem, że uda się ugrać nieco więcej i myślę, że można było więcej z tej drużyny wycisnąć, ale to już historia. Tak jak po EURO 2012, turniej fajny, ale piłkarsko nie dla nas.

Odpowiedz do tematu